Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970477 defa)

0 Üye ve 79 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #8550 : 02 Temmuz 2014, 22:08:45 »
Ahh ulan ahh su 4 numaraya ersani aksak dert mert kalmaz..:)
Ersan ve iyi bir 5 numarayla F4 ün en büyük favorisi olurduk  :)
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #8551 : 02 Temmuz 2014, 22:09:49 »
Ersan ve iyi bir 5 numarayla F4 ün en büyük favorisi olurduk  :)
Yada genç mirsad...su takımda en çok eksulikligini hissettiğim adam acik ara...

Çevrimdışı kalamarina

• Üye
  • Yer: Uşak/Maslak
« Yanıtla #8552 : 02 Temmuz 2014, 22:31:06 »
micic-kenan-berk
ricky-goudelock-can
bojan-melih-serhat
bjelica-izzet-berkay
oğuz-semih-zoric.
7.yabancı d'or fischer.
Kisalardan ribaund katkısı hiç yok,izzet-berkay var,micic gibi olmamış adam var.Bence olmamış

Çevrimdışı Tyler Khan

• Üye
« Yanıtla #8553 : 02 Temmuz 2014, 22:31:28 »
Merhaba arkadaşlar uzun süredir forumu okuyordum sadece artık yazarak katkı vermeye ve sıcak sohbetinize katılmak istedim. Ben de bir kadro yaparak başlayayım hemen.

Heurtel/Calathes-Kenan
Hickman-Goudelock-Melih
Bojan-Emir-Serhat-Can Altıntığ
Bjelica-Freeland-Berkay
Oğuz-Semih-Zoric (EL)

Emir Türk sayılmayacaksa yollanmalı. Ligde Freeland ilk 5 pivot başlar, 7 yabancılı kadro.
« Son Düzenleme: 02 Temmuz 2014, 22:32:56 Gönderen: Tyler Khan »

Çevrimdışı Aaskın

• Üye
  • Yer: Bursa
  • Son sözümüz FENERBAHÇE
« Yanıtla #8554 : 02 Temmuz 2014, 22:32:29 »
Şu dünyada bizim taraftar kadar takımına inançsız oldukça ön yargılı
Ve sürekli kötüye yoran başka taraftar yoktur. Hadi diyelim bundan önceki vaatler ile sonuçlar ortadaydı ama bu sene takımın başındakı adam>>>>> diğerleri yani. Son 2 transfer sonrasında yorumlar sürekli negatif foruma giresim gelmiyor. Bu top 8 görürsek mucize olur görsek bile saha avantajı bizde olmaz vs vs vs. Bunları neden diyorsunuz anlamadim sezon sonu biz demiştik demek için mi ?
« Son Düzenleme: 02 Temmuz 2014, 22:33:04 Gönderen: danbilzerian »

Çevrimdışı Tyler Khan

• Üye
« Yanıtla #8555 : 02 Temmuz 2014, 22:34:43 »
micic-kenan-berk
ricky-goudelock-can
bojan-melih-serhat
bjelica-izzet-berkay
oğuz-semih-zoric.
7.yabancı d'or fischer.

Sevmedim bu kadroyu
« Son Düzenleme: 18 Temmuz 2014, 03:26:02 Gönderen: Tyler Khan »

• Üye
« Yanıtla #8556 : 02 Temmuz 2014, 22:38:56 »
Beklentileri çok yusek tutup tomiclere kadar cikarsa millet olacagi bu...
Teo takiminda kaldi; calathesin durumu muamma zaten;(adam ceza alacak üstüne Memphis birakmayabilir üstüne adam pao yi isteyebilir..sonuçta yunan) bu  2 ismin piyasadaki en iyi iki alternatif ini aldik sonuçta..belki de tercih ettik önceden isler uzayinca...şahsen ben bu 2 isimden memnunum..bir tek bogdani alamazsak bence transferde basarisizlik yasamis oluruz..(alacagimiz azami anlamamak hususunda) yoksa zaten ücreti cska tarafından tavana çekilirse yapacak birşey yok..tepe tepe kullansinlar.hickman ve.goudelock tan sonra artik PG değil PF konusunda kafa yormak lazim..en eksik bölge orasi gibi su an..
« Son Düzenleme: 02 Temmuz 2014, 22:39:32 Gönderen: Vanguards of FB »

Çevrimdışı Pesi1907

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #8557 : 02 Temmuz 2014, 22:42:27 »
Bojan gidip Calathes-Bogdan gelse efsane olur.

Çevrimdışı Tyler Khan

• Üye
« Yanıtla #8558 : 02 Temmuz 2014, 22:43:40 »
Beklentileri çok yusek tutup tomiclere kadar cikarsa millet olacagi bu...
Teo takiminda kaldi; calathesin durumu muamma zaten;(adam ceza alacak üstüne Memphis birakmayabilir üstüne adam pao yi isteyebilir..sonuçta yunan) bu  2 ismin piyasadaki en iyi iki alternatif ini aldik sonuçta..belki de tercih ettik önceden isler uzayinca...şahsen ben bu 2 isimden memnunum..bir tek bogdani alamazsak bence transferde basarisizlik yasamis oluruz..(alacagimiz azami anlamamak hususunda) yoksa zaten ücreti cska tarafından tavana çekilirse yapacak birşey yok..tepe tepe kullansinlar.hickman ve.goudelock tan sonra artik PG değil PF konusunda kafa yormak lazim..en eksik bölge orasi gibi su an..

Calathes veya heurtelden birini alamazsak kenanın önünü kapamayalım bari kimse gelmesin
« Son Düzenleme: 18 Temmuz 2014, 03:27:52 Gönderen: Tyler Khan »

Çevrimiçi Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #8559 : 02 Temmuz 2014, 22:49:41 »
Sportando ‏@sportando

Sport24.gr’s @karmaback is reporting that Bogdan Bogdanovic is close to @fenerbahceulker
« Son Düzenleme: 02 Temmuz 2014, 22:49:59 Gönderen: Umut »
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı bugra

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #8560 : 02 Temmuz 2014, 22:50:30 »
D'or Fischer ve CJ Wallace gibi devri kapanmış isimleri isteyenleri görmek şaşırtıcı. 4.5 numara atletik isimleri de kovalamayacağımız 3 aşağı 5 yukarı belli oldu. İsmi geçenlerden en mantıklısı Derrick Brown. O 4.5'tan ziyade 3.5 gibi birşey aslında.

Çevrimdışı kalamarina

• Üye
  • Yer: Uşak/Maslak
« Yanıtla #8561 : 02 Temmuz 2014, 22:52:27 »
Bu karmaback denen arkadasimiz(küfür edemedim) da piyasayı iyi karıştırdı

Çevrimdışı mgul

• Üye
  • Yer: Dünya
« Yanıtla #8562 : 02 Temmuz 2014, 22:54:28 »
Ve sürekli kötüye yoran başka taraftar yoktur. Hadi diyelim bundan önceki vaatler ile sonuçlar ortadaydı ama bu sene takımın başındakı adam>>>>> diğerleri yani. Son 2 transfer sonrasında yorumlar sürekli negatif foruma giresim gelmiyor. Bu top 8 görürsek mucize olur görsek bile saha avantajı bizde olmaz vs vs vs. Bunları neden diyorsunuz anlamadim sezon sonu biz demiştik demek için mi ?
"My name is Zeljko Obradovic and I'm very happy with this."

• Üye
« Yanıtla #8563 : 02 Temmuz 2014, 22:54:53 »
Bu iki transfere rağmen Calathes tarzı topu yönlendirecek adam alamazsak geçen seneki sıkıntıları yaşarız. Pivotları Hickman-Goudelock ile besleyemeyiz. Ayrıca yine sıkıntı yaşamaya başladığımız zaman direksiyonu eline alıp saçmalamayacak adamımız yok Cala gibi. Hele Goudelock direk saf şutör yani, hiç olmaz. Geçen seneden öteye gidemeyiz
Bence o hamle emir olayi netlesince yapilir..yada emir olayi netlesmese bile 8.yabanci olarak isler ciddiye binince top 16 öncesi yapilir...çünkü bo ya gore hickman daha iyi PG; üstüne goudelock sikisirsan top getirir;zaten emir var...üstüne bu sene iyice tecrübe kazanmis kenan ve berk olacak artik...yani 4 numara gibi elzem değil..öncelik olarak eğer 6.yabancı su an emir ise (hickman;goudelock;bojan;bjelica;zoric + emir...) bizim onxeligimiz su kadro yapisinda 4 numara olmali...

Çevrimdışı sari lacivert

• Üye
« Yanıtla #8564 : 02 Temmuz 2014, 23:00:00 »
Vallahi bu yorum benim aklimdan gecip de soyleyemediklerimi iceriyor.

Buradaki pek cok kardesimiz belki ilgilerinden ve bilgilerinden, belki yaslari geregi, belki de bu isi biz biliriz edasi hoslarina gittiginden devamli "kulp takma" gayretindeler gibi geliyor bana. Allah tan takimin basinda bahsettigim kardeslerimizin "kulp takamayacagi" biri var da bir nebze dizginleniyorlar. Yoksa td mize "sen cekil ben kurarim takimi" diyeceklerini dusunuyorum.

Hele takimin sezon icindeki el ve bbl maclarinda bu forumda bu kardeslerimiz arasinda; tum takimi degistirenler vardi. Ne diyelim o kardeslerimiz bu isi takip ediyor ve biliyor olmalilar ki; el mvpsine veya bir sekilde la lakersta oynamis bir oyuncu alininca burun kiviriyorlar. Kafa bu sekilde calisirsa; Teo gelse biraz sallansa "loser" olur. Bogdan gelse "yetersiz" olur. Calathes gelse sallansa "zaten nba de tutunamadi" olur.
Bakis acisi bu tarzda tenkid, begenmeme veya burun kivirma uzerine olunca; bu yil sonunda istenen basarilar gelmezse bahsettigim kardeslerimiz veya bizler belki de yaslarimiz kadar yili basketbola harcamis reise de "git" deriz.
Burada yorum yaparken kendi bakis acimizi elbette arz edicez ama illa benimki olsun diye yorum yazmak buralari en azindan benim icin sikintili hale getiriyor.