Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970308 defa)

0 Üye ve 78 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

FT23

• Ziyaretçi
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #8640 : 03 Temmuz 2014, 02:34:51 »
Bir sevindirici haber daha :) semih erden büyük ihtimal daçka'ya gidecekmiş. Lucas ile görüşüldüğü için türk pivot alternatifi 1 tane var ona da teklif sunmuşuz kabul edilmemiş. Metecan-ilkan bonservis ayberk 2 sene kiralık artı 550 bin euroya egemen güven teklifi kabul edilmemişti. Bunlar 1 hafta önceydi tabi sonra semih'e döndük anlaşma noktasına gelmişiz sonra tekrar egemen devreye girmiş. Metecan bonservis-ayberk 2 sene kiralık teklifi duruyormuş. 550 bin euroluk para 700 bin euro'ya çıkmış ve futbol takımından recep niyaz bonservisiyle verilecekmiş herhalde.

Abi yanlış anlamazsan futbol takımı için kimseden ses yok. Aynı sitede kalıyor diye Mirsad birine basketbol takımıyla ilgili tüm gelişmeleri ve futbol takımı hakkında bilgi mi vermiş? Mirsad futbol takımından nasıl haberdar oluyor burası kafamı karıştırdı. Kığılı bile tam olarak bilemiyor o işleri

Çevrimdışı Tyler Khan

• Üye
« Yanıtla #8641 : 03 Temmuz 2014, 02:35:41 »
Bu adam bizimle alay ediyor prim veriyorsunuz. Yazdığı adamların biri bile bu forumdaki güvenilir kaynaklara gelmeyen duyumlar

Çevrimdışı Bukefalos

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • RWB0 & SC30
« Yanıtla #8642 : 03 Temmuz 2014, 02:36:19 »
Egemen Güven Recep Niyaz takası iyimiş :D
Mirsad Türkcan'da komşusuyla ne kadar çok şey paylaşıyormuş valla komşuluk ölmemiş.

ahahahaha bu süperdi
Ver Lester'e, yaz deftere

Çevrimdışı Eto

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Pendik-İstanbul
« Yanıtla #8643 : 03 Temmuz 2014, 02:40:43 »
Mirsad Türkcan'da komşusuyla ne kadar çok şey paylaşıyormuş valla komşuluk ölmemiş.
Abi yalnız muazzam güldüm ya :D

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8644 : 03 Temmuz 2014, 02:40:54 »
ya harbiden ya en iyisi kimseye güvenmemek bekleyip görmek lazım yavaş yavaş açıklıyorlar zaten yalnız madem herkes açık açık yazıyor bana zaten şu bogdan bogdanovic mevzusu hiç inandırıcı gelmedi bütün kaynaklar anlaştığımızı söylüyor belki  de nocioni yi çok istediğim için inandım habere kafam çok karıştı en iyisi bekleyip görmek.
« Son Düzenleme: 03 Temmuz 2014, 02:41:13 Gönderen: active »

Çevrimdışı kuga

• Üye
« Yanıtla #8645 : 03 Temmuz 2014, 02:41:37 »
, hahahahhahaha
Ne sevmek ne sevilmek,
ne de ağlayıp gülmek,
Senin hasretin bize ölüm demek!

Şereftir seni sevmek,
sana kanaryam demek,
bu sevdamız sonsuza dek sürecek!

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8646 : 03 Temmuz 2014, 03:02:21 »
az önce arkadaşa inanmak istemiştim ama sonra tekrar okuduğunda yazdıklarında hiçbir mantık görmedim allah aşkına saçmalığa bak egemen için recep niyaz zaten adam bir sezon biraz yıldızı parlasa nba yapacak hazır vermişken cristian ve holmeni de verelim de şu yabancı kuralında başımıza bela olmasınlar bu troller olmasa basketbol forumları çok güzel aslında neyse iyi geceler herkese

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #8647 : 03 Temmuz 2014, 03:27:29 »
eğer antic gelirse ilk eleştirdiğim transfer olur benim fazla para mazla para da kleiza nın ölüsü antic ten iyidir ya bence

Kleizanın dirisi kimden iyi ki ölüsü iyi olsun, biraz insaf yani. Ne olursa olsun Antic bu yahu

Çevrimdışı GasperVidmar13

• Üye
  • Yer: Istanbul
  • Şampiyon Fenerbahçe'm ne istersen iste benden.
« Yanıtla #8648 : 03 Temmuz 2014, 03:30:56 »

Yobo'yu vereydik ya Dünya Kupası'nda prim de yapmıştı
ahahahahaha gece gece iyi güldürdün abi :D

Çevrimdışı akarship

• Üye
« Yanıtla #8649 : 03 Temmuz 2014, 03:32:54 »
BEYLER ŞU AN GOYGOY YAPMIYORUM ALDIĞIM BİR HABERE GÖRE -BİR ARKADAŞIM MİRSAD TÜRKCAN'IN OTURDUĞU SİTEDE OTURUYOR ORDAN ÖĞRENDİM BAYA DA YAKINLAR- 2 TANE TRANSFER YAPILMIŞ VE TAKIMDAN AYRILAN BAZI İSİMLER VAR AÇIKLANANLAR HARİCİNDE. ÖMER ONAN'A TEŞEKKÜR EDİLMİŞ, SPURS MAÇI JÜBİLE MAÇI OLACAKMIŞ. BOJAN BOGDANOVİC NETS'E GİTMEK İSTİYORMUŞ 1-2 AYDIR, VE YENİ GELEN KOÇLARI ONU İSTEMİŞ BOGDANOVİC İLE YOLLAR AYRILIYOR 1-2 GÜNE. BOGDAN BOGDANOVİC'İN İSTEDİĞİ PARALARA ÇIKAMADIK, CSKA'YA GİDİYOR BÜYÜK İHTİMAL. BERK UĞURLU'NUN İBB'YE KİRALANMASI GÜNDEMDEYMİŞ AMA OBRADOVİC KARŞI ÇIKMIŞ. ŞİMDİ DE TRANSFERLER HAKKINDA Bİ KAÇ BİLGİ VERİCEM BİR DE İDARİ BİLGİ :) VALENCİA'DA FORMA GİYEN SAM VAN ROSSOM İLE 2 YILLIK SÖZLEŞME İMZALANACAKMIŞ. BOJAN YERİNE REAL MADRİD İLE ANLAŞMAK ÜZERE OLAN NOCİONİ'YLE ANLAŞILMIŞ. HATTA NOCİONİ HAKKINDA BİR BİLGİ DAHA VEREYİM. SÖZLEŞME 1 YILLIK ARTI 1 YIL OPSİYON VAR OPSİYON KULÜPTE. YILLIK 2 MİLYON EURO ALACAKMIŞ. TRANSFER İÇİN EN ÇARPICI HABER POTA ALTI İÇİN. LUCAS NOGUEİRA İLE 5 YILLIK SÖZLEŞME İMZALAMIŞIZ. BAKIN İMZALAMIŞIZ DİYORUM. 3.YILIN SONUNDA NBA ÇIKIŞ HAKKI VAR. İDARI BİLGİM DE ŞU: MİRSAD TÜRKCAN YENİ SEZONDA OBRADOVİC'İN YANINDA OLMAYACAKTI BUNU BİLİYORSUNUZ AMA GHERARDİNİN'NİN YARDIMCISI GİBİ BİR ROL İÇİN ANLAŞILMIŞ. TAM OLARAK BİLMİYORUM AMA GHERARDİNİ'NİN SAĞ KOLU OLACAKMIŞ. BELKİ SALLAYABİLİRSİNİZ BANA AMA SİZLE PAYLAŞMAK İSTEDİM. HEPİNİZE İYİ GECELER. BEKLE BİZİ FİNAL FOUR!

Sevgili kardeşim eğer Mirsad böyle ağzı cıvık biriyse göndermekle isabet etmişler de sen neden bağırıyorsun bize onu anlamadım.

Çevrimdışı akarship

• Üye
« Yanıtla #8650 : 03 Temmuz 2014, 03:40:46 »
Valla Gene aklım çorba oldu..Deli sorular sorular sorular...

Bana özelliklede o Brezilyalı pek mantıklı gelmedi...

Bir deli bir kuyuya bir taş attı 40 akıllı çıkaramıyoruz o mesajı da boşverin bence, Mirsad takımdan ayrıldıysa ki çok severim ben Mirsadı nereden bilsin hamleleri kendinize önce bunu sorun büyük ihtimal bu kardeşimiz dlga geçiyor bizimle, büyük harfle de özellikle yazmış dikkat çekmek için nokta

Çevrimdışı akarship

• Üye
« Yanıtla #8651 : 03 Temmuz 2014, 03:44:17 »
Semih Erden'in başkasına gitmesinin ! nesi sevindirici ?

:)

Çevrimdışı truant

• Üye
  • Yer: İstanbul/Antalya
    • Truant10
« Yanıtla #8652 : 03 Temmuz 2014, 03:50:23 »
Antic'in neden begenilmedigini anlamadim. Playofflar disinda Hawks performansi ortalama ustuydu, 4.5 numara gelsin hem Bjelica'yi yedeklesin hem sertlik katsin hem de 5'den sure calsin diyorduk yine hepsine uyan bir oyuncu. 4-5 rotasyonu icin herkes Freeland, Derrick Brown yazdigi icin burun kiviriliyor ama Antic de iyidir abiler kardesler. Bu arada Estudiantes'li Lucas gelse 8. Yabanci olarak hic de fena olmaz ya:)

Hickman-Kenan
Goudelock-Bogdan-Melih
Bojan(Micov-Maciulis)-Emir-Serhat
Bjelica-Antic-Berkay
Semih-Zoric-Oguz-Lucas

Bogdan isi yatarsa saf pg(huertel) ya da hickman tarzi delici oyun kurucu(carlon brown), bojan giderse micov ilk tercih olmazsa bwlki maciulis ya da darden. Ligde Zoric ve Lucas disarda kalir Antic 5'i de yedekler. Defosu az olan bir kadro, KURULSUN.

Çevrimdışı Cengizao

• Üye
« Yanıtla #8653 : 03 Temmuz 2014, 06:03:26 »
Forumun trollenmesine izin vermemelisiniz yönetici arkadaşlar.

Çevrimdışı Eto

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Pendik-İstanbul
« Yanıtla #8654 : 03 Temmuz 2014, 06:19:28 »
Forumun trollenmesine izin vermemelisiniz yönetici arkadaşlar.
Sonuçta duyduğunu iddia ettiği bir şeyi yazmış. Bir şey diyemiyorum. Bu duruma inanıp inanmamak insanların elinde..