Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970484 defa)

0 Üye ve 83 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #8670 : 03 Temmuz 2014, 10:53:27 »
Benim duyduğum da Obradovic Hickman ve Goudelock'ı 6., 7. opsiyonu olarak düşünüyormuş ve pek mutlu değilmiş istediği kadro oluşturulamadığı için. Zaten Teo-Calathes-Huertas diyince 4,5'e düşüyor adamlar bu arada tabi.
İstediği takımın kurulamamasının sorumlusu kimmiş ki?
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı lancelot

• Üye
  • Yer: lefkoşa
« Yanıtla #8671 : 03 Temmuz 2014, 11:22:46 »
kedidir o kedi kedi

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8672 : 03 Temmuz 2014, 11:51:45 »
birde Goudelock herhanbir oyuncunun alternatifi gibi durmuyor ki
farklı özellikleri olan bir adam

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8673 : 03 Temmuz 2014, 11:52:19 »
Yok, oyle bir sey arkadasim :)  Hoca, uzun zamandir takip ediyor Goudelock'u.  Birden mutsuz olmasi icin bir sebep goremiyorum.  Aksine, Istanbul semalarinda gorebilirsiniz Obra'yi.

Besim 6 ay boyunca dedin durdun o yüzden sabaha kadar goudelock konusunda konuşma hakkın var :) :)

Çevrimdışı lancelot

• Üye
« Yanıtla #8674 : 03 Temmuz 2014, 11:58:50 »
şuan takımın tek patronu obra gibi dururuyor transferleri gherdini ile yapıyorlar transferde bir çok etken var bazen oyuncu eşinin bile direk etkisi olabiliyor

Çevrimdışı exex

• Üye
« Yanıtla #8675 : 03 Temmuz 2014, 12:06:48 »
Neler kaçırmışım ya :) Eskiden Ali Koç un villadaydı transferler , basketboldada Mirsad'ın villadalar heralde :D

Takasta Diego yu vereymişiz bari direk .

Hı dedikleri olursa özürümüzüde dileriz :D
« Son Düzenleme: 03 Temmuz 2014, 12:34:57 Gönderen: Cem Ağrak »

Çevrimdışı Munez

• Üye
  • Yer: Istanbul
« Yanıtla #8676 : 03 Temmuz 2014, 12:18:41 »
OYUN KURUCU ve 4-5 oynayabilen sizelı bir adam alıp yabancı transferini kapatalım. hee bojan giderse o ayrı konu tabii..
yerli olarakta can ve semih transferleri kilit rol oynayacak bence. EL için değilde daha çok ligde elimizi rahatlatır gibi 7 yabancılı kadrolarda
3D

Çevrimdışı exex

• Üye
« Yanıtla #8677 : 03 Temmuz 2014, 12:36:19 »
ben duyduklarımı yazdım beyler, ben de sizin gibi koyu fenerbahçeliyim ve fenerbahçeliler mutlu olunca mutlu oluyorum. Duyduklarım böyle, eğer rahatsız olduysanız engelleyin ben twitter açarım ordan yazarım ordan okursunuz. Bir şey duyduk diye bu kadar hakaret yemek fazla ama. Sevgiler.

hakaret edilmedi. Yazdığınız isimler inandırıcı gelmedi.Nasıl yazmak sizin hakkınız ise yorumda bulunmakta forumdakilerin hakkıdır.
gerçekleşirse dedikleriniz pardon deriz sizede , haklıymışsınız der özür dileriz.

Çevrimdışı lancelot

• Üye
« Yanıtla #8678 : 03 Temmuz 2014, 12:36:28 »
bojan giderse emir sınıf atlar bojan'da gittiği yerde gelişimine devam eder

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8679 : 03 Temmuz 2014, 12:38:49 »
Ayrıca recep niyaz-egemen güven ne alaka dalga geçme bizimle diyenler, furkan aldemir gsye giderken futbolcu verildi mi verilmedi mi? Ksk artık bu sene çıkmak istiyor, bu uyguladıklari politika. Birşey bilmiyorsanız öğretiyim, para falan da istemem :)

şimdi son cümledeki gibi girersen her türlü dalgaya açık konuma düşersin.
ayırca hakaret filan yok ortada. olanları ben editleidm.
sanal ortam tehlikeli kimse seni tanımıyor.
dediklerin doğru olabilir ama yazarken ucunda tii ye alınacağını bilmen lazım. transfer dönemlerinde  duyumcular  bol olur.
genelde dedikleri çıkmayanlara dalga geçilir , doğru çıkanlara teşekkür edilir bunlar forumların alışkanlıklarıdır.
twitter hesabı açmak istersen açabilirsin ınun bizim forum ile bi alakası yok zaten .
« Son Düzenleme: 03 Temmuz 2014, 12:39:54 Gönderen: Cem Ağrak »

Çevrimdışı Ereng.

• Üye
  • Yer: Kayseri
« Yanıtla #8680 : 03 Temmuz 2014, 12:41:04 »
Ömer Onan'dan boşalacak ABİLİK kontejyanını dolduracak biri lazım

Emir kalırsa o doldurur :)

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #8681 : 03 Temmuz 2014, 12:45:42 »
Valla açık konuşmak gerekirse...

Avrupada Transferler bırakın imza atmayı dedikodu halinde bile olsa anında yansıyor..Sportando-Eurohoops yada mevcut sitelerde bunları bulmak çok zor değil.Yani Fenerbahçe 3 oyuncu ile imzalayacak ve bunu sadece Mirsad Türkcanla konuşan arkadaş bilecek..

HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı halil_serbey

• Üye
    • Serbey1907
« Yanıtla #8682 : 03 Temmuz 2014, 12:51:13 »
ben duyduklarımı yazdım beyler, ben de sizin gibi koyu fenerbahçeliyim ve fenerbahçeliler mutlu olunca mutlu oluyorum. Duyduklarım böyle, eğer rahatsız olduysanız engelleyin ben twitter açarım ordan yazarım ordan okursunuz. Bir şey duyduk diye bu kadar hakaret yemek fazla ama. Sevgiler.

Kimsenin sana hakaret ettiği yok. Mirsad'ın bir komşusuna transfer politikasını anlatması insana mantıklı gelmiyor. Diğer bir yandan ise söylemiş olduğun isimlerin daha önce adlarının hiç geçmemiş olması inandırıcılığını azaltıyor. Böyle iddaalı şeyler yazacaksansan ileride neler olabileceğini tahmin ederek yazman gerekir. Ve senin bu yazdıklarına herkesin yorum yapma hakkı var. Herkes düşüncesini söyleyebilir iyi de olsa kötü de olsa. Eğer doğruysa da özür dileyip hakkını veririz.
« Son Düzenleme: 03 Temmuz 2014, 12:51:57 Gönderen: halil_serbey »

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya

Çevrimdışı Kutay

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • kutay_erkan
« Yanıtla #8684 : 03 Temmuz 2014, 13:24:23 »
Gökhan German yazmış:

http://www.fanatik.com.tr/yazarlar/gokhan-german/hickman-bir-teodosic-degil/376223

Hickman'in bahsi gecen isimlerden bir tik asagida oldugunu soylemesi beklentileri dusurmek ve kelle alma istegini azaltmak icin guzel ama keske biraz detaya girseymis. Neden o kadar iyi degil, Bo'dan daha iyi ne yapar... Tamam okur kitlesinin ortalama bilgisi bu forum gibi yerlere gore dusuk oldugu icin cok teknik, buradaki ve baska mecralardaki kaliteli insanlarin yazilari gibi analizler beklemiyorum ana bu haliyle yazi laf olsun diye yazilmis gibi.
Burası Fenerbahçe. Burada "2010'da şampiyon olalım, 5 yıl sonra başarılı olalım." diye hedef belirlenemez. - Willie Solomon