Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970564 defa)

0 Üye ve 90 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

active

• Ziyaretçi
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #8790 : 04 Temmuz 2014, 02:23:03 »
Berkay'ın durumunu net bilen var mı ?

geçen sene kiralıktı bu sene takıma katılacak izzetten hem daha genç hem de her yönüyle daha kaliteli bir oyuncu

Çevrimdışı lancelot

• Üye
  • Yer: lefkoşa
« Yanıtla #8791 : 04 Temmuz 2014, 02:48:28 »
Patric Young Preseason Scouting Report
nasıl draft edilmemiş kadroda yazmıştım ama analizini izleyince sanki mbwake'den çok daha iyi iş yapar gibi duruyor

Çevrimdışı Sefa

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #8792 : 04 Temmuz 2014, 02:52:07 »
Bojan gitmezse bogdan alınmaz. Çünkü bizim saf oyun kurucuya ihtiyacımız var.
Bojan gitmezse bi oyun kurucu ve 4-5 oynayan uzun alınır.
Giderse bogdanda alınır 3 numara oynar boyu açısından sıkıntı yok kalıbın biraz gelişmesi lazım.

Çevrimdışı erdem_07

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • Erdmsonmez
« Yanıtla #8793 : 04 Temmuz 2014, 03:23:13 »
Bence Bojan'ın performansının bu denli düşmesinin arkasında psikolojik bir neden var.Bu adam gerçekten dış atışlarda çok iyiyken bu sezon bu kadar yokları oynaması kabul edilebilir değil.Psikolojik tedavi iyi gelebilir.Savunma yönünden kendini geliştirdi ama hakkını yemeyelim.
Bogdan ve Bojan'ın dış atış karşılaştırmasını yarın yapacağım bakalım transferleri en iyi takımın başındakiler bilir.İyi sahurlar.

FT23

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8794 : 04 Temmuz 2014, 03:31:05 »
Serhat ve Can konusunda bence Ömere değilde, Berkaya göre hareket edilir. Berkay takımda kalacaksa Serhat ve Can'dan bir tanesi gelir bence

Çevrimdışı Stojakoviç

• Üye
  • Yer: Ankara/İzmir
  • It ain't over till it's over!
    • dincerorc
« Yanıtla #8795 : 04 Temmuz 2014, 04:16:43 »
4 numaraya mutlaka bir çözüm düşünüyordur üstad, benim şüphem yok.
Hoops and rap

Çevrimdışı Undisclosed Desires

• Üye
  • Yer: İstanbul-İzmir
« Yanıtla #8796 : 04 Temmuz 2014, 04:30:44 »
Calathes-Hickman-Kenan
Goudelock-Melih-Can
Bogdan-Emir-Serhat
Bjelica-Antic-Berkay-İzzet
Zoric-Oğuz-Semih

Emir yerli sayılırsa fena olmayan kadro.Sadece Avrupa için Vidmar kadroda tutulabilir.5-8 dakika girip katkı verse bile yetecektir.Calathes gelirse boyu posu kollarından dolayı Bojanın gidişi sonrası yaşanacak 3 numara savunma konusunda sıkıntı da yaşanmaz,Calathes 3 numara bile savunabilecek biri.Dört buçuk numara konusunda Freeland,Antic hangisi gelirse sıkıntı yok gibi.Semih umarım kendisini toparlar son bilet olduğunun farkına varır durumun.Eğer Semih kıpırdanırsa ribaund ve blok konusunda tehditvari bir takım oluruz.

Çevrimdışı loslakers

• Üye
  • Yer: Tekirdağ
« Yanıtla #8797 : 04 Temmuz 2014, 04:35:04 »
Patric Young Preseason Scouting Report nasıl draft edilmemiş kadroda yazmıştım ama analizini izleyince sanki mbwake'den çok daha iyi iş yapar gibi duruyor

Aynen öyle,Avrupa için biçilmiş kaftan.Yaz liginde yanılmıyorsam Pelicans için oynayacaktı ama Phil Jackson'ın da ilgisi varmış.Knicks için düşünüyormuş.
Bu arada Zagreb Nurkic için 1M€ buy out istiyormuş,Avrupa'da kalacakmış büyük ihtimalle.

Çevrimdışı Stojakoviç

• Üye
  • Yer: Ankara/İzmir
  • It ain't over till it's over!
    • dincerorc
« Yanıtla #8798 : 04 Temmuz 2014, 04:40:27 »
Patric Young Preseason Scouting Report nasıl draft edilmemiş kadroda yazmıştım ama analizini izleyince sanki mbwake'den çok daha iyi iş yapar gibi duruyor

Patrick Young gelse...

Aklımda adak/iddia gelmedi ama inanılmaz mutlu olurdum. Savunmada EL'de yemeyeceği adam yok, Eli/Elanu'nun daha irisi ve daha saldırganı ancak hücumda Obra için FAZLA toy, o yüzden bakmaz bile diye düşünüyorum.
Hoops and rap

FT23

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8799 : 04 Temmuz 2014, 06:50:04 »
Calathes-Hickman-Kenan
Goudelock-Melih-Can
Bogdan-Emir-Serhat
Bjelica-Antic-Berkay-İzzet
Zoric-Oğuz-Semih

Emir yerli sayılırsa fena olmayan kadro.Sadece Avrupa için Vidmar kadroda tutulabilir.5-8 dakika girip katkı verse bile yetecektir.Calathes gelirse boyu posu kollarından dolayı Bojanın gidişi sonrası yaşanacak 3 numara savunma konusunda sıkıntı da yaşanmaz,Calathes 3 numara bile savunabilecek biri.Dört buçuk numara konusunda Freeland,Antic hangisi gelirse sıkıntı yok gibi.Semih umarım kendisini toparlar son bilet olduğunun farkına varır durumun.Eğer Semih kıpırdanırsa ribaund ve blok konusunda tehditvari bir takım oluruz.

Biriyle karıştırıyo olabilirim ama Berkay 3 numara değilmiydi. Ya da 3-4 müydü

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8800 : 04 Temmuz 2014, 08:24:26 »
Gönülmden geçen..

Bojan gidiyor, Calathes ve Bogdan geliyor.
Birde Joel Freeland geliyor.
Emir, Türk statüsünde oynuyor.
Serhat,Can ve Semih bugun yarın imzalıyor.
Konu kapanıyor.

Hayırlı sahurlar.
Çok güzel gönlün var senin :) :)
Allah gönlüne göre versin

Çevrimdışı ErdemFB

• Üye
  • Yer: Samsun
« Yanıtla #8801 : 04 Temmuz 2014, 10:35:38 »
Bojan ciddi ciddi gidici sanırım. Bojan gitse Bogdan gelse,oyun kurucu olarakta Calathes gelse çok mu undersize kalırız diye düşünüyorum ama Bojan'ın fiziğinin bize 3 yıldır bi artı getirdiğinede inanmıyorum özellikle savunmada.Olabilir gibi geliyo Bogdan 3 numarada.

Eğer Calathes-Goudelock-Hickman-Bogdan şeklinde yapabilirsek Metecan ve Berk mutlaka kiralanmalı. Can Altıntığ ve Melih arasındada bi seçim yapmamız gerekir bence anormal bi şişkinlik oluyo çünkü kadroda.Melih'in özellikle hücumda çok hızlı gelişim göstermesi Can'ında Melih'e göre daha savunma yaptırılabilir olması tercihi zorlaştırıyo.

Ortaya şöyle bişey çıkartabilirsek herkes memnun olur sanırım.

Calathes-Kenan
Hickman-Goudelock-Melih/Can
Bogdan-Emir-Serhat
Bjelica-Freeland/Derrick Brown
Zoriç-Semih-Oğuz

Defoları olan ama Obradoviç yönetiminde acayip noktalarada çıkabilecek bi takım.Bu seneki takımın çok üstünde olacağı ise kesin.

« Son Düzenleme: 04 Temmuz 2014, 10:36:47 Gönderen: ErdemFB »
"Kendim için bir söz veriyorum,burası benim evim olacak."

Çevrimdışı nikosmahlas

• Üye
« Yanıtla #8802 : 04 Temmuz 2014, 10:37:37 »
Kenan, Berk ve hatta Metecan'a kendi taraftarimizin bakış açısı, hiçbir rotasyonda dusunmemesi üzücü bir durum. Şu anki kadro yapısında özellikle Berk'e önemli roller verebileceğini düşünüyorum koçun ve bu beni heyecanlandırıyor. Bu çocuklar daha geçen yaz hiçbir jenerasyonun alamadığı kupayı aldı ve cok onemli parcalardi o takımda. Umarım yazı da iyi gecirecekler ve birçok kişiyi utandıracaklar.

Çevrimdışı ErdemFB

• Üye
  • Yer: Samsun
« Yanıtla #8803 : 04 Temmuz 2014, 10:48:10 »
Kenan, Berk ve hatta Metecan'a kendi taraftarimizin bakış açısı, hiçbir rotasyonda dusunmemesi üzücü bir durum. Şu anki kadro yapısında özellikle Berk'e önemli roller verebileceğini düşünüyorum koçun ve bu beni heyecanlandırıyor. Bu çocuklar daha geçen yaz hiçbir jenerasyonun alamadığı kupayı aldı ve cok onemli parcalardi o takımda. Umarım yazı da iyi gecirecekler ve birçok kişiyi utandıracaklar.
Transferler ortada, koçta rotasyonda düşünmüyo belliki Can'ı, Serhat'ı falan alıyo.Metecan,Berk ve  Berkay'ı da yazarsak 17-18 kişilik bi kadro çıkıyo ortaya futbol takımı kurmuyoruz.
"Kendim için bir söz veriyorum,burası benim evim olacak."

Çevrimdışı ardglr

• Üye
    • ardaguler
« Yanıtla #8804 : 04 Temmuz 2014, 10:54:47 »
Bojan ciddi ciddi gidici sanırım. Bojan gitse Bogdan gelse,oyun kurucu olarakta Calathes gelse çok mu undersize kalırız diye düşünüyorum ama Bojan'ın fiziğinin bize 3 yıldır bi artı getirdiğinede inanmıyorum özellikle savunmada.Olabilir gibi geliyo Bogdan 3 numarada.

Eğer Calathes-Goudelock-Hickman-Bogdan şeklinde yapabilirsek Metecan ve Berk mutlaka kiralanmalı. Can Altıntığ ve Melih arasındada bi seçim yapmamız gerekir bence anormal bi şişkinlik oluyo çünkü kadroda.Melih'in özellikle hücumda çok hızlı gelişim göstermesi Can'ında Melih'e göre daha savunma yaptırılabilir olması tercihi zorlaştırıyo.

Ortaya şöyle bişey çıkartabilirsek herkes memnun olur sanırım.

Calathes-Kenan
Hickman-Goudelock-Melih/Can
Bogdan-Emir-Serhat
Bjelica-Freeland/Derrick Brown
Zoriç-Semih-Oğuz

Defoları olan ama Obradoviç yönetiminde acayip noktalarada çıkabilecek bi takım.Bu seneki takımın çok üstünde olacağı ise kesin.

Tartışmasız kurulabilecek en iyi kadro bu olur.