Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970222 defa)

0 Üye ve 85 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • KendoKamae
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #8805 : 04 Temmuz 2014, 11:06:49 »
Victor Sada serbest kalmış
eğer kimseyi alamıyorsak (ama gerçekten alamıyorsak) bence düşünülebilir.
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Çevrimdışı Bukefalos

• Üye
  • RWB0 & SC30
« Yanıtla #8806 : 04 Temmuz 2014, 11:14:42 »
Hocam sadaya verecegim süreyi cok net söylüyorum, Berk kenana veririm daha iyi.
« Son Düzenleme: 04 Temmuz 2014, 11:15:07 Gönderen: Bukefalos »
Ver Lester'e, yaz deftere

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
    • KendoKamae
« Yanıtla #8807 : 04 Temmuz 2014, 11:18:31 »
Hocam sadaya verecegim süreyi cok net söylüyorum, Berk kenana veririm daha iyi.

abi adam Navarro mezaliminde yıllardır
dediğim gibi şartlar doğrultusunda karar verilebilir
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #8808 : 04 Temmuz 2014, 11:40:16 »
Sada Fiziği ile bütün Guardları ezer bu ülkede.Savunması oyun aklı falan hiç fena değil.Ama şut akıllara zarar
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı lancelot

• Üye
  • Yer: lefkoşa
« Yanıtla #8809 : 04 Temmuz 2014, 11:40:39 »
Patrick Young gelse...

Aklımda adak/iddia gelmedi ama inanılmaz mutlu olurdum. Savunmada EL'de yemeyeceği adam yok, Eli/Elanu'nun daha irisi ve daha saldırganı ancak hücumda Obra için FAZLA toy, o yüzden bakmaz bile diye düşünüyorum.
ayakları çok çabuk patlayıcı kuvveti inanılmaz o vücuda o çeviklik şaşırtıcı şutu olsa elit bir uzun olarak kabul görürdü

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
« Yanıtla #8810 : 04 Temmuz 2014, 11:47:02 »
Dün bakamadım foruma yazıldı mı bilmiyorum ama Emir'in statüsü için önemli bir koz var elimizde:
TBF'nin yarışma yönergesine Emir'in TC vatandaşı olarak oynamaması için hiç bir sorun yok. İlgili madde aşağıda.

12.6. Aşağıda tarif edilen doğumdan başka bir yolla sonradan TC vatandaşlığına geçmiş
sporculardan ümit, genç ve yıldız takımlarından yetişme şartı aranmaz ve bu sporcular
Basketbol 1. Liglerinde Türk sporcu statüsünde sözleşme imzalayabilirler. Ancak bir takımın
kadrosundaki bu tip sporcuların sayısı biri (1) geçemez.
a. 2012-2013 sezonu ve daha önceki sezonlar için geçerli ilgili yönerge hükümleri
kapsamında hali hazırda ümit, genç ve yıldız takımlarından yetişme şartı aranmaz
hakkını kazanmış sporcular.
b. Türk A Milli basketbol takım kadrosunda yer almış sporcular

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
« Yanıtla #8811 : 04 Temmuz 2014, 11:55:36 »
Efes'ten bir arkadaşla konuştum; Semih kadro dışı kaldıktan sonra çalışmalara devam etmiş ve hatta müthiş çalışmış.. O da bize geleceğini söyledi ama aklında hala da NBA varmış... Fizik olarak da hiç bir eksiği yok dedi.

+ Calathes için konuşulan rakamlar da 2 milyon $ civarında imiş.... Adam NBA'de 800 bin $'a oynarken menajerler Avrupa'da bütün kulüpleri birbirine soktu. 
« Son Düzenleme: 04 Temmuz 2014, 12:00:05 Gönderen: Tekirdağlı »

Çevrimdışı Bülent

• Üye
    • @blntdgn84
« Yanıtla #8812 : 04 Temmuz 2014, 12:20:14 »
Nba'den aldığı tutar üzerinden avrupa'da alacağı parayı değerlenmek bence doğru değil.
2 milyon dolar bu seviyelerdeki bir oyuncu için bence makul bir ücret.
...

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #8813 : 04 Temmuz 2014, 12:25:21 »
Efes'ten bir arkadaşla konuştum; Semih kadro dışı kaldıktan sonra çalışmalara devam etmiş ve hatta müthiş çalışmış.. O da bize geleceğini söyledi ama aklında hala da NBA varmış... Fizik olarak da hiç bir eksiği yok dedi.

+ Calathes için konuşulan rakamlar da 2 milyon $ civarında imiş.... Adam NBA'de 800 bin $'a oynarken menajerler Avrupa'da bütün kulüpleri birbirine soktu. 

SeVgili Abim Semih gelecekmi?
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı hercumerc

• Üye
  • Yer: Tampa,FL
« Yanıtla #8814 : 04 Temmuz 2014, 12:41:50 »
Bogdan 3 numara oynarsa hem onun hemde bizim aleyhimize olur.SIZE anlamında problem olur ve her maç olası faul problemine girebilir.Bojan 2.00 Bogdan 1.97 ama Bojan 7-8 kilo daha fazla.Birde artık vucudun üst kısmı sağlam oyuncular yaygınlaştı.Bogdan bu açıdanda 4-5 kiloluk dezavantaja sahip Bojana göre.Bojan bu yıl cidden baya kalınlaştı yavaştan bir azmana evrildi kollar omuzlar vesaire.Hatta bu sene Bojanın TOP16daki kötü şut performansı çok sıkı vucut çalışmasına bağlanmıştı.Peki Bojan SIZE avantajı getirdide ne oldu ribaundlara mı katkı verdi rakip 3 numaraları potadan uzak mı tuttu derseniz ona verebilecek cevabım yok :)

Bana kalırsa Bogdan transferi Goudelocktan sonra lüks olur.De Colo gibi oversize bir guard ile Nocioni Kaymakoğlu tarzı 3-4 oynayabilen birini alırım(Bojan giderse).Birde pota altına Freeland gelirse tamamdır.Hem 4 numaradaki açıkta kapanmış olur.Bjelica 28 dakika alırken Nocioni yada Freeland rakip 4 numaraya göre kalan 12 dkkayı tamamlar

De Colo-Hickman-Kenan
Goudelock-Melih-Can
Nocioni-Emir-Serhat
Bjelica-Freeland
Zoric-Semih-Oğuz

Nocioni yerine  hidayet olsun bence. hem 3 oynar hem 4 oynar ustelik yerli.

Çevrimdışı hercumerc

• Üye
  • Yer: Tampa,FL
« Yanıtla #8815 : 04 Temmuz 2014, 13:09:00 »
Savunma çok zayıflar o zaman.Hidayeti Sonny Weems Rudy Fernandez yada K-Pap gibi oyuncuları savunurken düşünemiyorum açıkçası.Hidayet zaten gelmez 10bin maç barajını aşmayı istiyor

Son yillarda Hidayet'in bircok yonu zayifladi ama Hidayetin savunmasi cok kotu degildir. Yani iyidir demiyorum ama kotu de degildir. Nerede duracagini, nerde nasil mudahele yapacagini bilir. Ayrica avrupada ki uc numaralara cok ciddi bir size ustunlugu vardir. ama gelmek istemiyorsa o ayri mesele tabii.

Çevrimdışı Munez

• Üye
  • Yer: Istanbul
« Yanıtla #8816 : 04 Temmuz 2014, 13:14:40 »
Gönülmden geçen..

Bojan gidiyor, Calathes ve Bogdan geliyor.
Birde Joel Freeland geliyor.
Emir, Türk statüsünde oynuyor.
Serhat,Can ve Semih bugun yarın imzalıyor.
Konu kapanıyor.

Hayırlı sahurlar.
AMİN !
3D

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #8817 : 04 Temmuz 2014, 13:29:27 »
emir olayı tam muamma..

tbf'nin bu isten yırtacagı tek nokta saha icinde "turk altyapısında yetisimis 6 oyuncu kadroda olmalıdır" kapsamında emir'i saha ıcınde bu kapsamam sokmamak..bunu prtaikte yapabilir..
ama adama lig lisansı cıakrtırken yabancı olarak sayamazsın...adam tc vatandası...bu sebeple kadronda olacak 7 yabancı ıznı dısında olmalı emir..bu da sahaya cıkacak "6 turk altyapı dısı oyuncu" secilirken en azından diger 7 yabancıyı icin lig lısansı alma fırsatını tanır...diger turlu anayasaya aykırı..
hatta federasyonun emir icin 6 yabancı ustune odencek ekstra paraları almayacagı soyleniyor..oyle olunca tam muamma...
yani adamdan yabancıymıs gibi para almayacaksın ama lisans cıkartırken nasıl yabancı sayıp bu 7 yabancı ıcıne sokacaksın...madem oyle parasınıda al...

o yuzden bence tbf ne yaptıgını bilmiyor..bakalım yeni yonerge gelecekmis ne olacak..

Çevrimdışı Munez

• Üye
  • Yer: Istanbul
« Yanıtla #8818 : 04 Temmuz 2014, 13:29:57 »
Patrick Young un videosunu izledimde arkadaşlar adam mükemmele benziyor. Bizim için biçilmiş kaftan gibi...
Her şeyden önce güçlü, karakter olarak ihtiyacımızın olduğu biri. Ayrıca ofansıda o kadar kötü gibi gözükmüyor.
Oluru var mıdır ? Amerika piyasasını takib eden arkadaşlara soruyorum
« Son Düzenleme: 04 Temmuz 2014, 13:30:44 Gönderen: Munez »
3D

Çevrimdışı lancelot

• Üye
  • Yer: lefkoşa
« Yanıtla #8819 : 04 Temmuz 2014, 13:41:43 »
Patrick Young un videosunu izledimde arkadaşlar adam mükemmele benziyor. Bizim için biçilmiş kaftan gibi...
Her şeyden önce güçlü, karakter olarak ihtiyacımızın olduğu biri. Ayrıca ofansıda o kadar kötü gibi gözükmüyor.
Oluru var mıdır ? Amerika piyasasını takib eden arkadaşlara soruyorum
pelican yaz ligine davet etti ama italyada orta sınıf bir takıma gider gibi