Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970456 defa)

0 Üye ve 92 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

FT23

• Ziyaretçi
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #8880 : 05 Temmuz 2014, 01:41:28 »
Şu an yanındakilere pozisyon hazırlayabilecek oyun görüşü iyi asistçi pg eksipimiz var. Sadece bu özelliklere sahip ama bunlarıda iyi yapan biri neden olmasınki?

Yada ne bilim şu an için söylüyorum misal şu an 38lik Saras ve Kenanın pgde süreleri paylaştığı bir rotasyonda yeterli olabilir. Hickmanında 1 numaradam süre alacağınu düşünürswk. Sadece alacağı dakikadan örnek olarak saras dedim

@Murat_Bulur sana alıntı olarak yazmıştım abi bunu. Olmamış
« Son Düzenleme: 05 Temmuz 2014, 01:46:15 Gönderen: FT23 »

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8881 : 05 Temmuz 2014, 02:17:28 »
Fenerbahçe’nin 2 Amerikalı transferinden sonra şimdi kimin oyun kurucu olacağı merak ediliyor. Kısalara yapılacak son takviyenin saf bir pg mi  yoksa alternatif bir top yönlendirici mi olacağı yakında ortaya çıkacak. Bu takviye için en son ortaya atılan iddia ise Caja Laboral’ın Fransız gardı Thomas Heurtel. Fakat İspanyol basınında çıkan son haberlere göre hem Fenerbahçe hem de Efes oyuncuya olan ilgisini askıya almış durumda. Fenerbahçe’nin Hickman ve Goudelock, Efes’in de Draper’ı almasıyla birlikte Heurtel’den vazgeçtikleri yazılmış.

Uzun takviyesi içinse en son gündeme gelen isim Portland’ın İngiliz uzunu Joel Freeland. Bugün itibariyle de Portland’ın Chris Kaman’ı kadrosuna katmasıyla da birlikte bu iddialar alevlenmiş vaziyette. Freeland için pek çok yerde iş bitmiş gibi haberler yapılmasına rağmen, kulübe yakın kaynaklardan aldığımız bilgiye göre Freeland işi büyük ihtimalle olmayacak. En az ismin ortaya atıldığı uzun işi konusunda biraz daha beklemek gerekecek gibi gözüküyor.

KAYNAK:ALTINCI ADAM

freeland i çok istiyorum ya bence çok önemli oyuncu keşke gelse tam da bizim ihtiyaçlara cevap verecek trazda bir  adam

Çevrimdışı Murat_Bulut

• Üye
  • Yer: ELAZIĞ
« Yanıtla #8882 : 05 Temmuz 2014, 02:19:23 »
haklısınız abi kusura bakmayın tutamadım kendimi.ama gerçekten sinirlendiriyorlar adamı ben acaba rakiplerimiz ne alemde derken adamlar saydırıyorlar oradan bize forumdakilerden de özür diliyorum bir daha dikkatli davranmaya çalışırım şunu da ekleyeyim dedim allaha her gün şükretmem gerekiyor iyiki FENERBAHÇELİYİM ve sizin gibi dostlara sahibim
Eyvallah kardeşim sağolasın anlayışın için.Hepımız sınırlenıyoruz,kızıyoruz bazen tutamıyoruz kendımızı sende haklısın bir nevi ama biz onlardan farklıyız.
Bu forumda güzel bir ortam var ve biz böyle devam ettiğimiz sürece uzun yıllar da devam eder,bizde bu ailenin bir parçası oluruz:))))
Dar Ağacında Olsak Bile Son Sözümüz FENERBAHÇE...

Çevrimdışı Murat_Bulut

• Üye
« Yanıtla #8883 : 05 Temmuz 2014, 02:21:16 »
Fenerbahçe’nin 2 Amerikalı transferinden sonra şimdi kimin oyun kurucu olacağı merak ediliyor. Kısalara yapılacak son takviyenin saf bir pg mi  yoksa alternatif bir top yönlendirici mi olacağı yakında ortaya çıkacak. Bu takviye için en son ortaya atılan iddia ise Caja Laboral’ın Fransız gardı Thomas Heurtel. Fakat İspanyol basınında çıkan son haberlere göre hem Fenerbahçe hem de Efes oyuncuya olan ilgisini askıya almış durumda. Fenerbahçe’nin Hickman ve Goudelock, Efes’in de Draper’ı almasıyla birlikte Heurtel’den vazgeçtikleri yazılmış.

Uzun takviyesi içinse en son gündeme gelen isim Portland’ın İngiliz uzunu Joel Freeland. Bugün itibariyle de Portland’ın Chris Kaman’ı kadrosuna katmasıyla da birlikte bu iddialar alevlenmiş vaziyette. Freeland için pek çok yerde iş bitmiş gibi haberler yapılmasına rağmen, kulübe yakın kaynaklardan aldığımız bilgiye göre Freeland işi büyük ihtimalle olmayacak. En az ismin ortaya atıldığı uzun işi konusunda biraz daha beklemek gerekecek gibi gözüküyor.

KAYNAK:ALTINCI ADAM

freeland i çok istiyorum ya bence çok önemli oyuncu keşke gelse tam da bizim ihtiyaçlara cevap verecek trazda bir  adam
Kemal abi twitterde Freeland den daha iyi bir oyuncuyla görüşüyoruz dedi.Bakalım artık mutlaka iyi biri gelecek:))))

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8884 : 05 Temmuz 2014, 02:23:34 »
Kemal abi twitterde Freeland den daha iyi bir oyuncuyla görüşüyoruz dedi.Bakalım artık mutlaka iyi biri gelecek:))))

inşallh abi yaa.bak heyecanlandım şimdi bu transfer sezonunu takip etmek gerçekten çok zevkli.beklemek bazen sabrertmek gerekiyor ama bu sene meyvesini alacağız inşallah

Çevrimdışı Murat_Bulut

• Üye
« Yanıtla #8885 : 05 Temmuz 2014, 02:25:45 »
inşallh abi yaa.bak heyecanlandım şimdi bu transfer sezonunu takip etmek gerçekten çok zevkli.beklemek bazen sabrertmek gerekiyor ama bu sene meyvesini alacağız inşallah
İnşallah kardeşim sonu güzel bitecek transfer döneminin:)))

Çevrimdışı nemanja bjelica

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #8886 : 05 Temmuz 2014, 02:39:15 »
Transfer politikasına getirilen en büyük eleştiri,1 ve 5 numaralara transfer yapılmadığı yönünde.Öncelikle işin ustası bir coach takımımız çalıştırıyor,o da görüyordur eksik bölgeleri,geçen sezon istediğimiz transferleri yapamama sebebimiz Obradovic'in Temmuz ayında imza atması ve takımların kadrolarını oluşturmalarından dolayı transfer edebileceğimiz oyuncu sayısının azlığı sebep oldu.Özellikle Hickman ismi eleştiriliyor,sebebini bir anlasam.Tamam taraftarı çoğu Teo'yu istiyordu ve Teo'ya şartlandırdı kendisini(şahsen o grupta değilim) hayal kırıklığı yaşıyor olabilirler ama Hickman'ı yerin dibine sokmayı gerektirmez,ayrıca Obradovic Kenan Sipahi'ye çok güveniyor ama nedense taraftarlarımızdan güvenmeyenler var.
« Son Düzenleme: 05 Temmuz 2014, 02:43:31 Gönderen: nemanja bjelica »

FT23

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8887 : 05 Temmuz 2014, 02:47:28 »
İnşallah kardeşim sonu güzel bitecek transfer döneminin:)))

Freeland'dan daah iyi denilen isim Gustavo Ayon olabilir mi?

Çevrimdışı Murat_Bulut

• Üye
« Yanıtla #8888 : 05 Temmuz 2014, 03:01:53 »
Freeland'dan daah iyi denilen isim Gustavo Ayon olabilir mi?
Valla bilmiyorum ki zamanı geldiğinde Kemal abi yazacaktır:))))

Çevrimdışı sergio_55

• Üye
  • Yer: Aydın/İzmir
« Yanıtla #8889 : 05 Temmuz 2014, 03:16:52 »
Emir preldzic ve kenan sipahi fazla küçümseniyor. Yaninda şutu neresinden cikardigi belli olmayan ömer onanla oynarsa, 3 luk tehdidi olmayan bo ile oynarsa, bir onceki sene bos sut disinda sut atamayan satoyla oynarsa, takimin tek üclukcüsü dedigimiz genelde hep formsuz bojanla oynarsa adamlar napsin. Huertel diyorsunuz cok mu iyi sutör? Eyvallah iyi oyuncu ama kenan u18 mvpsi biraz toleransi hakediyor. Emirde etkili sutörlerle ve az süreyle huertelden daha iyi pg oynar. Hatali secimler yapiyo olabilir tabiki. Obranin kafasindakileri hicbirimiz bilemeyiz. Adam yazmis pg sut atsin hizli olsun pas dagitsin savunma yapsin. Gelsin birde yemegini yapsin ustune. Bu özelliklere sahip pg nin avrupa işi olmaz zaten.

LG-P760 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

FT23

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8890 : 05 Temmuz 2014, 03:18:55 »
Valla bilmiyorum ki zamanı geldiğinde Kemal abi yazacaktır:))))

Ayon nbada 1.5 milyon falan alıyor. Şu an Free agent yanılmıyorsam.

Ayrıca daha dün röportaj vermiş. İspanya'da haklarıma Barcelona sahip öncelikli amacım nbada kalmak ama resmi bir teklif yok demiş.  İlgilenen nba takımlarının hepsi 1 yıllık düşünüyormuş ayonda iyi bir kontrat imzalamak istiyormuş. Menejerindeymiş tam yetki falan filan...

İçimden bi ses Ayonla ilgileniyoruz diyor ama hadi bakalım

Çevrimdışı sergio_55

• Üye
  • Yer: Aydın/İzmir
« Yanıtla #8891 : 05 Temmuz 2014, 03:20:02 »
Birkac siyahi pivot ismi yazilmis. Saglikli bir Gasper Vidmar hepsini çöpe atar. Dizlerinin ne durumda oldugunu bilmiyorum. Beklemek lazim

FT23

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8892 : 05 Temmuz 2014, 03:22:57 »
Emir preldzic ve kenan sipahi fazla küçümseniyor. Yaninda şutu neresinden cikardigi belli olmayan ömer onanla oynarsa, 3 luk tehdidi olmayan bo ile oynarsa, bir onceki sene bos sut disinda sut atamayan satoyla oynarsa, takimin tek üclukcüsü dedigimiz genelde hep formsuz bojanla oynarsa adamlar napsin. Huertel diyorsunuz cok mu iyi sutör? Eyvallah iyi oyuncu ama kenan u18 mvpsi biraz toleransi hakediyor. Emirde etkili sutörlerle ve az süreyle huertelden daha iyi pg oynar. Hatali secimler yapiyo olabilir tabiki. Obranin kafasindakileri hicbirimiz bilemeyiz. Adam yazmis pg sut atsin hizli olsun pas dagitsin savunma yapsin. Gelsin birde yemegini yapsin ustune. Bu özelliklere sahip pg nin avrupa işi olmaz zaten.

Emir geçen seneki kadar direksiyonda olmayacaktır ama Kenan konusuna bende katılıyorum. Ama riski de yok değil bu durumun. Eğer Kenan tutmazsa uzun zamandır taraftarın kafasındaki pg profiline uyan bir oyuncuda alınmadığı için tepkiler artacaktır. Ben Kenan'ın süresinden kesecek değilde, Kenan'la süreleri paylaşabilecek bir oyuncu alınmasından yanayım.

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #8893 : 05 Temmuz 2014, 03:33:24 »
Emir geçen seneki kadar direksiyonda olmayacaktır ama Kenan konusuna bende katılıyorum. Ama riski de yok değil bu durumun. Eğer Kenan tutmazsa uzun zamandır taraftarın kafasındaki pg profiline uyan bir oyuncuda alınmadığı için tepkiler artacaktır. Ben Kenan'ın süresinden kesecek değilde, Kenan'la süreleri paylaşabilecek bir oyuncu alınmasından yanayım.

Kenanın tutmama ihtimali Teodosiçin tutmama ihtimalinden çok daha düşük ihtimal bence, çok şükür CSKA sözleşme yeniledi de büyük bir beladan kurtulduk. :)

Çevrimdışı GasperVidmar13

• Üye
  • Yer: Istanbul
  • Şampiyon Fenerbahçe'm ne istersen iste benden.
« Yanıtla #8894 : 05 Temmuz 2014, 04:14:35 »

Herşey para değil ki dostlar
Oyuncular da özellikle nba de oynama konusunda büyük bir istek arzu var..
Insan transfer ediyoruz sonuçta keşke basip parayı herşeyi alsak alabilsek :) 8)
cem abi transfer sezonu öyle bir kafa yapıyo ki şu işaretten bile bir şey arıyorum :D