Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970269 defa)

0 Üye ve 87 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tolga Gümüş

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • tolgagumus_
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #8925 : 05 Temmuz 2014, 14:43:50 »
Emir'in Türk sayılmaması için hiçbir neden yok. Yeni yönergede açıkça belli. Sonradan yabancı uyruklu bir oyuncu sonradan TC vatandaşlığına geçmiş ve A Milli Takımda forma giymiş ise yerli oyuncu lisansı çıkartılabiliyor. Bu da oyuncunun yerli statüsünde oynaması anlamına geliyor. Lisansı Türk olarak çıkartıp, sahada yabancı sayamazlar. Hukuk bilgim çok iyi değildir ama bu anayasal olarak da bir suç olabilir.
« Son Düzenleme: 05 Temmuz 2014, 14:46:01 Gönderen: Tolga Gümüş »
"Ben Fenerbahçe'ye ikinci olmak için gelmedim." - Zeljko Obradovic

FT23

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8926 : 05 Temmuz 2014, 14:56:32 »
Kenan - Berk - Hickman
Goudelock - Melih - Can
Emir - Bogdan - Serhat
Bjelica - Ayon - Berkay
Zoric - Oğuz- Semih

Kenan'a güvenilirse böyle olur kadro:)

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
« Yanıtla #8927 : 05 Temmuz 2014, 14:57:28 »
Teo Senelik garanti 2.35 milyon euro +bonuslar ile yaklaşık
3 milyon euro alacak cska takımından
Bizde o paraları alıp sezonun yarısını sakat geçirip, finallerde de saçmalasa, herhalde ıslak odunla döverlerdi  :)

İyi ki gelmemiş loser  :)
FENERBAHÇE

Çevrimdışı kalamarina

• Üye
  • Yer: Uşak/Maslak
« Yanıtla #8928 : 05 Temmuz 2014, 15:01:01 »
4 numara alalım başka transfer yapmasak bile olur,bu kadronun tek eksiği var o da tecrübe.Zaten kendimizi F4'e atarsak Obradovic oralarda şovunu yapar,deplasmanlardaki tecrübe ve mental kırgınlığımızı giderebilirsek Real dışında F8'de herkesi aşağıya alabiliriz

Çevrimdışı ardglr

• Üye
    • ardaguler
« Yanıtla #8929 : 05 Temmuz 2014, 15:09:53 »
Oyun kurucu transferi yapılması Kenan'a güvenmemek anlamına gelmiyor bana göre. Obradovic'in Kenan'a çok güvendiğine eminim, kim gelirse gelsin Kenan kendini geliştireceği düzeyde süre alacaktır. Ben tam aksini düşünüyorum hatta, Kenan'ın omuzlarına büyük sorumluluk yüklemek bu aşamada çok faydalı olmayacaktır. Gelecek oyuncunun hem sorumluluğu paylaşıp Kenan'ı daha rahatlatacağını, hem de Kenan'a bir şeyler katabileceğini düşünüyorum.
« Son Düzenleme: 05 Temmuz 2014, 15:10:29 Gönderen: ardglr »

Çevrimdışı Tyler Khan

• Üye
« Yanıtla #8930 : 05 Temmuz 2014, 15:10:04 »
Bojan gitti bogdan geldi diyorlar
« Son Düzenleme: 18 Temmuz 2014, 03:28:48 Gönderen: Tyler Khan »

Çevrimdışı Bülent

• Üye
    • @blntdgn84
« Yanıtla #8931 : 05 Temmuz 2014, 15:11:08 »
Sezon başı kampına daha güçlenmiş gelecek ve tamamen Obradovic'le sezona başlayacağı için gelecek sezon adına en çok Kenan'a güveniyorum(bir nevi yeni transfer olarak gördüğümden buraya yazayım dedim).
...

Çevrimdışı Bukefalos

• Üye
  • RWB0 & SC30
« Yanıtla #8932 : 05 Temmuz 2014, 15:12:46 »
Teo Senelik garanti 2.35 milyon euro +bonuslar ile yaklaşık
3 milyon euro alacak cska takımından

teodosic icin 3 yıl 10 diyen de var abi.
Ver Lester'e, yaz deftere

Çevrimdışı Tolga Gümüş

• Üye
    • tolgagumus_
« Yanıtla #8933 : 05 Temmuz 2014, 15:19:42 »
Brooklyn Nets'in, Bojan ile 3 yıllık toplam 10.3 milyon $ değerinde sözleşme imzalayacağı yazılıyor Nets forumlarında.

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8934 : 05 Temmuz 2014, 15:20:55 »
heurtel(udrih,huertas)-kenan-can
hickman-goudelock-melih
bogdan-emir-serhat
bjelica-freeland-berkay
zoric-semih-oğuz

bu kadro bence mükemmel olur.bojan kalırsa da niye kaldı demem.bojan çok sevdiğim ve beğendiğim bir oyuncu.ama heurtel vb. bir pass first guard bu kadroya daha iyi gidebilir calathes ten ümidimi kestim.ama gelirse olağanüstü olur.uzun için en büyük adayım ve isteğim freeland çok komple bir oyuncu.onun da olmayabileceği söyleniyordu.freeland olmazsa veselynin gelmesini isterim.ama şu kısa transferini bir aksilik olmazsa az çok hallettik ya uzun transferi de nasıl olsa hallolur.içimiz rahat bu sene

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8935 : 05 Temmuz 2014, 15:36:58 »
bu arada milli takımda oynayacak olan emirin yerli statüsünde oynayacağını eleştirenler var o zaman söyleseydiniz de sayın gergin beyinize milli takıma almasaydı.halbuki aynı adamlar iki gün önce devşirme kuralı değişse bile langford milli takımda oynayacağı için türk sayılmalı diyorlardı.üstelik de şunu bilmiyorlar biz (sevenler olabilir sevmeyenler olabilir beğenenler olabilir beğenmeyenler olabilir) emiri kendimizden yani bizden birisi gibi görüyoruz artık

Çevrimdışı lancelot

• Üye
  • Yer: lefkoşa
« Yanıtla #8936 : 05 Temmuz 2014, 15:41:44 »
bojan giderse emir sınıf atlar 3 numaraya transfer bile gerekmez o kadar iddalıyım

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #8937 : 05 Temmuz 2014, 15:42:23 »
Genel yazılan çizilen yapılan yorumları okuduğumda açıklanan hickman ve goudelock un yanına yerliler olarak can-serhat-semih üçlüsü gelecek sanırım. Berkay da kiradan dönecek.  Bojan nba yapar bogdan gelir Fikri sanırım çoğunluğun ortak noktası. Bogdan ın 3numarada rahatlıkla rol alabileceğini bende düşünüyorum. Herkesin beklentisi olan 1 pg daha gelecek gibi duruyo. Şahsi hissim hala calathes ümidim bitmedi biraz daha o konuda beklenecektir yoklanacaktır ama olmazsa heurtel e de fitim :) geriye sanırım bide pf transferi kalıyo. Bu işler bilgisayar oyunları kadar kolay olsa sanırım vesely i tercih ederdim :) bu kadro şişkinliğinde heralde izzet ve kaptan ömere teşekkür edilip yollar ayrılacaktır. Berk ve metecanda bu koşullarda kiraya verilmesi onlar için en hayırlısı olacaktır bence.

xxx-hickman-kenan
Goudelock-melih-can
Bogdan-emir-serhat
Bjelica-xxx-berkay
Zoric-oğuz-semih

Emirin de yerli sayılacağını düşünürsek sezona 7 yabancı ile başlayıp top16 turunda eksik yetersiz kalacağımız bi bölge olmadı koşulunda da nokta bi transferle,oyun şansımız sakatlık beladından uzak olmamız ve en kritik yerlerde formsuzluk belasıyla karşı karşıya kalmazsak o sene bu sene olur final4 a kendimizi atarız benim düşüncem ya da hayalim :) o noktada ne mutluki obradovic gibi bi ustaya sahibiz :) bu sene güzel olacak hem de çok inşallah :)
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı maliboz

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #8938 : 05 Temmuz 2014, 15:43:26 »
bojan giderse emir sınıf atlar 3 numaraya transfer bile gerekmez o kadar iddalıyım
bende seninle aynı şeyleri düşünüyorum.

Çevrimdışı Tolga Gümüş

• Üye
    • tolgagumus_
« Yanıtla #8939 : 05 Temmuz 2014, 16:14:05 »
@oozaktac
Transfer sezonunun gözde isimlerinden Partizanli Bogdan Bogdanović'de FenerbahceUlker'imize hayirli olsun..

Hayırlı olsun :)