Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970460 defa)

0 Üye ve 84 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Aaskın

• Üye
  • Yer: Bursa
  • Son sözümüz FENERBAHÇE
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #9150 : 07 Temmuz 2014, 03:52:13 »
Hickman-Emir-Berk-Kenan
Goudelock-Melih-Can
Bogdan-Serhat-Ömer-Metecan
Freeland-Bjelica-İzzet
Zoric-Oğuz-Semih

Bu kadro yeterli...Metecan'la, sakatlıktan nasıl döneceği meçhul olan Kenan'ı kiralamak lazım.
Kenan>Berk. Bence kiralanması gereken bir isim varsa Berk'tir.

Çevrimdışı south

• Üye
« Yanıtla #9151 : 07 Temmuz 2014, 04:14:04 »
Bojan'ın gideceğini,Semih,Can ve Serhat'ın gideceğini varsayarsak kadronun son hali şu şekilde oluyor:
Hickman-Kenan-Berk
Goudelock-Bogdan-Melih-Can
Emir-Serhat
Bjelica-Berkay-İzzet
Zoric-Semih-Oğuz

Bir çok arkadaşım,abim 1 ve 4,5 transferlerinin olmasını düşünüyor ancak bana bu takımın 3,5 ve 4,5 a daha çok ihtiyacı var gibi geliyor.Geçen sene Barcelona,Cska'yı yenen gelebilcek en zorlu top16 grubundan çıkmayı son maça bırakan takımda en büyük sorun olarak yaratıcılık ve ribaund/atletizm sorunu göze çarpıyordu yaratıcılık sorununun çözümü için takıma son EL şampiyonunun guardını,Son Eurocup MVPsini ve Son Euroleague Rising starın ekledik.kadromuzda Hickman,bogdan.Goudelock,Emir gibi yaratıcı oyuncular,Kenan ve Melih gibi iki büyük potansiyelimiz varken hala 2 yabancı hakkımızdan birini 1 numaraya kullanmak bana mantıklı gelmiyor.Yaratıcı oyuncu eksikliğimizin çözümü için 3 transfer yapmışken atletik,iyi sacunmacı bir adam bile almadık.Bu takımı Claver,Derrick Brown veya Moss gibi atletik bir adamla Freeland gibi bir 4,5 numara almamız yaratıcı bir oyuncu ve 4,5numara almamızdan daha az defolu bir takım yapar(illa defolar olacaktır)Geçen seneki ribaund ve atletizm sorununu çözer.Emir ve Zorici daha etkili kullanmamızı sağlar diye düşünüyorum.

Hickman-Kenan-Berk
Goudelock-Bogdan-Melih-Can
Emir-Serhat
Derrick Brown
Bjelica-Berkay-Freeland
Zoric-Semih-Oğuz

Geçen sene şampiyon olan Maccabi kadrosunu ve takımın başında Obradovic olduğunu düşünürsek F4 zor değil.

Çevrimdışı fundamental

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #9152 : 07 Temmuz 2014, 04:29:59 »
Vidmar takımda kalacak bence.

Emir'in durumuna bağlı olarak talimatlarda yazan bir kişi olma kuralı'nı Emir'den çok Vidmar ile değerlendireceğiz gibime geliyor.

Uzun rotasyonun Zoric-Semih-Vidmar-Oğuz dan oluşma ihtimali de göz önünde bulundurulmalı. Euroleague için mantıklı hale geliyor böyle.

1 numara için de Calathes,Heurtel,Huertas... Asist yönü yüksek,orta derece şutu olan biri olsun yeter.

4 numarada Bjelica-Berkay-İzzet uygundur benim için.

x-Hickman-Kenan
Goudelock-Bogdan-Melih
Emir-Serhat
Bjelica-Berkay-İzzet
Zoric-Semih-Vidmar

veya

Hickman-Kenan
Goudelock-Bogdan-Melih
x-Emir-Serhat
Bjelica-Berkay-İzzet
Zoric-Semih-Vidmar

Çevrimdışı Cengizao

• Üye
« Yanıtla #9153 : 07 Temmuz 2014, 06:15:45 »
Nick Calathes + Bogdan Bogdanovic + Derrick Brown gelirse aklımı yitiririm herhalde. Can + Serhat + Semih kaymağı yani.

Bir yer eksiksiz olur illa mükemmel olamayız tartışması yapmışsınız ya, o üçü gelirse mükemmel tabirini açıklayabilecek bu kadrodan başka bir kadro göremiyorum Avrupa'da.

Çevrimdışı Andrew Goudelock

• Üye
  • Yer: İzmir
  • Andrew Goudelock
« Yanıtla #9154 : 07 Temmuz 2014, 10:04:13 »
Vidmar'ın o sakatlık sonrası geri dönmesînin çok zor olduğu söyleniyor..
Ve, Madrid’e ulaşırlarsa… Benchlerinde Avrupa’da hiçbir takımda olmayan bir avantaja sahip olacaklar.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9155 : 07 Temmuz 2014, 10:22:35 »
safkan point guard bulamaz ise hoca bıraksın istifa etsin. aksini kabul etmiyorum ..

safkanlar dan Araplar ve İngiliz ler iyidir oralara baksın bence

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #9156 : 07 Temmuz 2014, 10:24:00 »
Kan testi şart. Nereden bileceğim ben saf kan mı değil mi?
Kara deryalarda bir FENERsin!

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9157 : 07 Temmuz 2014, 10:30:51 »
yapsınlar umut.
o kadar para var abi şubede.
bir kan testi yaptıramayacak mıyız ?
ayıptır yazıktır günahtır..

safkan diyoruz ya bak buraya yazıyorum Calathes( birçok sebepten var ) olmaz ise onun yerine bir ''safkan'' alır hoca sonra hep beraber o ismi beğenmeyiz ana avrat soy sop gideriz.
ahanda buraya yazıyorum...

bu arada bogdan işi bi resmiyet kazansın resmi sitemizden İlker'in ellerinden şu haber girilsin sonra rakamlar belli olsun da bi görelim bakalım bi dilencilik yaparız kısmet olursa :):)

Çevrimdışı fb_balkay

• Üye
    • twitter.com/paulgeorge__13
« Yanıtla #9158 : 07 Temmuz 2014, 10:36:52 »
safkan point guard bulamaz ise hoca bıraksın istifa etsin. aksini kabul etmiyorum ..

safkanlar dan Araplar ve İngiliz ler iyidir oralara baksın bence
ayrıca saf oyun kurucu olmaz oyun kurucu dediğin zeki olur (geçen twitterda dediğim iğrenç esprim abi özür dilerim :(( daha fazla tutamadım kendimi.)
Aşkınla olduk derbeder
Senin sevgin bir ömre bedel
Fenerbahçeli olmanın
Gururu bizlere yeter

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9159 : 07 Temmuz 2014, 10:38:11 »
drtyler Serkan  kardeşim dün twittera yazdı bende onun izniyle bilgileri buraya paylaşayım

calathes işi göründüğünden daha zor dostlar.
free agent muhabbeti sanırım Memphise bağlı yani adamlar oyuncuyu salmadan bu iş olmaz.
Fiba bir ceza verecekmiş ama ne kadar olacağı belli değil 6 ay verirse sorun yok 9 ay verirse Aralıkı bulur dönmesi ( bana kalsa yine sorun yok ama )
ayrıca eşinin doğum olayı varmış

yani para dan daha önemli bazı detaylar var bu işin içinde.
verelim parayı alalım arkadaş ile olmuyora bir başka örnek.
ALlah yardımcımız olsun bilmediğimiz başka detaylarda olabilir o konu hakkında yorum yapamam

birçok etkenin lehimize sonuçlanması gerekiyor ama bence CSka ye kesinlikle gitmez.
« Son Düzenleme: 07 Temmuz 2014, 10:39:16 Gönderen: Cem Ağrak »

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9160 : 07 Temmuz 2014, 10:38:59 »
ayrıca saf oyun kurucu olmaz oyun kurucu dediğin zeki olur (geçen twitterda dediğim iğrenç esprim abi özür dilerim :(( daha fazla tutamadım kendimi.)

ahaha yok yok barış gününün 20 saatini uykusuz ve 19 saatini twitterda geçiren birisi için bence oldukça iyi bir espri yaptın :) 8)

Çevrimdışı fb_balkay

• Üye
    • twitter.com/paulgeorge__13
« Yanıtla #9161 : 07 Temmuz 2014, 10:40:09 »
ahaha yok yok barış gününün 20 saatini uykusuz ve 19 saatini twitterda geçiren birisi için bence oldukça iyi bir espri yaptın :) 8)
teşekkür ederim abi çok mutlu ettin beni. beni forumdan atarsınız diye düşünmüştüm o zaman twitterada yazabilirim.
Aşkınla olduk derbeder
Senin sevgin bir ömre bedel
Fenerbahçeli olmanın
Gururu bizlere yeter

Çevrimdışı lancelot

• Üye
  • Yer: lefkoşa
« Yanıtla #9162 : 07 Temmuz 2014, 10:45:55 »
Nick Calathes + Bogdan Bogdanovic + Derrick Brown gelirse aklımı yitiririm herhalde. Can + Serhat + Semih kaymağı yani.

Bir yer eksiksiz olur illa mükemmel olamayız tartışması yapmışsınız ya, o üçü gelirse mükemmel tabirini açıklayabilecek bu kadrodan başka bir kadro göremiyorum Avrupa'da.
o zaman 5 numara rotasyonunda zafiyet oluyor. izzet, semih , oğuz'a güvenmek yerine kenan ve berk'e güvenmenin daha mantıklı olduğunu düşünenlerdenim o yüzden guard yerine 4 5 rotasyonları daha elzem duruyor

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
« Yanıtla #9163 : 07 Temmuz 2014, 11:32:29 »

obradovic oyunculara zaten kan testi yaptırıyor... Yaramazlıklara engel olmak için:-)))))))

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #9164 : 07 Temmuz 2014, 11:34:10 »
Yahu bizim yalanlama makinesi neden Bogdan transferini açıklamıyor. Bizim bilmediğimiz bişey mi var?
HaBaBaM GüM GüM GüM