Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970297 defa)

0 Üye ve 71 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı exex

• Üye
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #9225 : 07 Temmuz 2014, 21:14:34 »
Aslında almalarından ziyade ilgilenmeleri problemdi, ilk transferleri oldu bunlar, biraz rahatlatır belki :) De Colo'yu alırlarsa Calathes'ten vazgeçtiler denilebilir.

Adamlarda öyle bir hırs varki gözünü kan bürümüş, bu kadar paranın üstüne Yunanlı bir koç .Allah'tan Teo var :D

Calathes kimseye yar olmayacak gibi. Umarım yanılırım .

Çevrimdışı BeratAkbaba

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • BeratAkbaba
« Yanıtla #9226 : 07 Temmuz 2014, 21:49:50 »
Berkay gidiyorsa hoca izzet'e şans verecek belki de.
#12 Damir Mrsiç

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9227 : 07 Temmuz 2014, 22:01:10 »
Berkay gidiyorsa hoca izzet'e şans verecek belki de.

ben o izzetin oyun stilini hiç beğenmiyorum ya fundamental yok. daha mevkisini bulamamış bir adam :( :( ??? :-\

Çevrimdışı lancelot

• Üye
  • Yer: lefkoşa
« Yanıtla #9228 : 07 Temmuz 2014, 22:02:23 »
obradoviçin panasında şans bulamayan özellikle yerli oyuncular ertesi sene kilit parça haline geliyordu ama maalesef bizim oyuncularda o mentalite yok

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #9229 : 07 Temmuz 2014, 23:11:48 »
Freeland 1 Temmuz'a kadar süre istedi deniyordu; gerisi gelmedi...

Volkan abi, Freeland'ın 1 Temmuz'a kadar süre isteme muhabbeti, benim haziran ortasında Cem abiye goygoy olsun diye söylediğim, ancak edilen RT'ler sonrası son derece ciddiye alınan bir olay. Bir nevi ikinci Hidayet olayı diyebiliriz, o gün maksat muhabbet olsun diye Hidayet yazdık, ertesi gün tüm gazetelerde manşet oldu.

Yine de Freeland ve Claver gelirse şaşırmamak lazım :F

Çevrimdışı narcikmazi

• Üye
  • Yer: Istanbul
    • @skayalar2
« Yanıtla #9230 : 08 Temmuz 2014, 00:25:42 »
Gasper Vidmar'ı vermeyelim. Tüm renktaşların bu çocuğu sevdiğini tahmin ediyorum.
Çok şanssız sakatlıklar geçirmese çok daha iyi olacaktı, potansiyeli çok yüksek ama yine de olacak inanıyorum.
En azından bu yıl kalmalı.

(Ante Tomic gelecekse havaalanında görev yaptığım için Vidmar'a uçağa kadar eşlik edeceğimin bilgisini de veriyim.)
Yıl 1998
Yer Abdi İpekçi
Fenerbahçe 99-84 Zalgiris Kaunas
Ordaydım...

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9231 : 08 Temmuz 2014, 00:37:17 »
Gasper Vidmar'ı vermeyelim. Tüm renktaşların bu çocuğu sevdiğini tahmin ediyorum.
Çok şanssız sakatlıklar geçirmese çok daha iyi olacaktı, potansiyeli çok yüksek ama yine de olacak inanıyorum.

(Ante Tomic gelecekse havaalanında görev yaptığım için Vidmar'a uçağa kadar eşlik edeceğimin bilgisini de veriyim.)

vidmar şu takımda en yürekli ve (herkes oyununu beğenmek zorunda olmayabilir)herkesin sevdiği bir oyuncudur diye tahmin ediyorum ama sakatlıktan sonra basketbola dönüşünün bile belli olmaması ne yazıkki onu takımda tutmamıza engel olur diye tahmin ediyorum.geçen seneki vidmar olacağını bilsem 8. yabancı olarak takımda tutarım.hem kenarda kalmayı problem etmez hem de sertliği ve mücadelesi ile takıma büyük enerji getirir ama eski vidmar olarak dönmesi imkansız gibi bir şey bence

Çevrimdışı narcikmazi

• Üye
    • @skayalar2
« Yanıtla #9232 : 08 Temmuz 2014, 00:45:51 »
vidmar şu takımda en yürekli ve (herkes oyununu beğenmek zorunda olmayabilir)herkesin sevdiği bir oyuncudur diye tahmin ediyorum ama sakatlıktan sonra basketbola dönüşünün bile belli olmaması ne yazıkki onu takımda tutmamıza engel olur diye tahmin ediyorum.geçen seneki vidmar olacağını bilsem 8. yabancı olarak takımda tutarım.hem kenarda kalmayı problem etmez hem de sertliği ve mücadelesi ile takıma büyük enerji getirir ama eski vidmar olarak dönmesi imkansız gibi bir şey bence

Dışarıdan leblebi gibi atacak adamlarımız olduğu için içeride ki GASPER VIDMAR'ın yardıma gelinmeden savunulacağını düşünürsek coşacağını tahmin ediyorum.
Lakin REİS'in geçen yıl kendisini başarısız gördüğünü varsayarsak, bu yıl maalesef Vidmar, Berkay, Berk vs ile pek uğraşacağını zannetmiyorum.
Yıl 1998
Yer Abdi İpekçi
Ordaydım...

Çevrimdışı truant

• Üye
  • Yer: İstanbul/Antalya
    • Truant10
« Yanıtla #9233 : 08 Temmuz 2014, 03:03:31 »
Cska De Colo ve Marko'yu alacaksa Aaron Jackson ya da Micov bize düşer mi acaba. İkisi de eksiklerimizi kapatabilecek isimler. Jackson Cska'daki isimlerden dolayı geri planda kaldı ama hem iyi ikili oyun oynar hem de savunmada yıpratıcı bir isim. Micov'a 6 aydır filan dileniyorum zaten. Bu arada Amerikan basını Bojan-Nets işi 3 senelik 10.3m$ karşılığında oldu diyor.

Hickman- x - Kenan
Goudelock - Bogdan- Melih
Y - Emir - Serhat
Bjelica - Z - İzzet
Zoric - Semih - Oğuz

Elimizde 5 yabancı ve takviye yapılması gereken 3 nokta var. Bogdan'ı 3 gibi düşünüp bir oyun kurucu ve bir 4-5 numara alınabilir(Freeland-Hendrix- Alex Tyus) Ama bu sefer Bogdan 3 numara savunmasında çok yıpranabilir. 3-4ü bir arada götürecek bir oyuncu(Ingles, Cj Wallace, Derrick Brown) alınıp yine oyun kurucu alınabilir(Calathes-Jackson-Huertel). Ya da bu kısa rotasyonu yeterli diyip bir 3(Micov-Maciulis) ve bir 4-5 alınabilir. Her senaryoda 7 yabancılı güzel bir kadro ortaya çıkar.

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9234 : 08 Temmuz 2014, 03:06:09 »
başka forumdan bir arkadaş david pick e sormuş ve sanırım oyun kurucu almayacağımızı söylemiş keşke bojan gitmeseydi.eğer o bölgeye bir yabancı alacaksak micov u alalım bence

Çevrimdışı phenom_07

• Üye
« Yanıtla #9235 : 08 Temmuz 2014, 03:43:40 »
Bence 3 numara transferi olacaksa mutlaka Moss gibi pis işleri de yapacak, uzunlara ribaund konusunda yardım edecek biri olmalı çok iyi şutör olmasından önce. İlk etapta direk aklıma gelen isimler Devin Smith, Zoran Dragic, Moss ve Darden gibi isimler.

Sent from my RM-914_eu_turkey_355 using Tapatalk
« Son Düzenleme: 08 Temmuz 2014, 03:44:02 Gönderen: phenom_07 »
BAK YİNE HASRETİN DÜŞTÜ İÇİMİZE
SADECE FENERBAHÇE ...

Çevrimdışı narcikmazi

• Üye
    • @skayalar2
« Yanıtla #9236 : 08 Temmuz 2014, 04:56:03 »
CANTU deplasmanında yaşadığımız hezimetin başrol oyuncularından olan Rus kardeşimizi o günden beri yakinen takip ederim.
VLADIMIR MICOV müthiş bir oyuncu. (2.01)

Bence kısa rotasyonu şimdilik yeterli.
MICOV+5 Numara alırsak Dehşet-ül Vahşet oluruz.
(5 Numara A Kalite olmayacaksa Gasper Vidmar beni keser)

Hayırlı Sabahlar :D ;)
Yıl 1998
Yer Abdi İpekçi
Ordaydım...

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9237 : 08 Temmuz 2014, 07:01:56 »

Ahahahahha :) :)

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9238 : 08 Temmuz 2014, 07:05:13 »
@truant
Yavrum ne içiyorsun lan ramazanda
Cj Wallace 4 u beceremiyor 3 u nasıl idare etsin :)
Aşırı zeki adamsin devreler yanmasin dikkat et 8) 8)
Mcov / ingles iyidir iyi... :)
« Son Düzenleme: 08 Temmuz 2014, 07:07:07 Gönderen: Cem Ağrak »

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9239 : 08 Temmuz 2014, 07:08:27 »
Bojan sanırım kesin gitti
Içim burkuldu lan :( :(
Onum da bo gibi yolu açık olsun.
Başarıli olur umarım ama avrupaya dönerse evi burası