Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970480 defa)

0 Üye ve 66 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bohannon_1907

• Üye
  • Yer: Çekmeköy
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #9285 : 08 Temmuz 2014, 16:47:15 »
SEMİH ERDEN den Vazgeçmiş Fener,
Onun yerine MEHMET OKUR alınacakmış taze bilgi  ;D

Şakaysa hiç komik değil, ciddiyse çok komik.
Kuşandık sarı laciyi

Çevrimdışı hercumerc

• Üye
  • Yer: Tampa,FL
« Yanıtla #9286 : 08 Temmuz 2014, 16:48:17 »
Berkay'i kiralamanin mantigi anlamadim dogrusu. Suanda bize Izzet'ten daha fazla katki verebilecek bir oyuncu, hazir milli takima kadar yukselmisken kalsaydi da bir sansini deneseydi. Hayirlis bakalim. Insallah Izzet bir patlama yapar da bizi mahcup eder.

Çevrimdışı tecessus

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #9287 : 08 Temmuz 2014, 16:49:31 »
aynen bojan gibi yetenekli 3 numara ne yazık ki yok avrupa'da..

moss-sato-maciulis-kuzminskas-jasaitis-simon-micov-darden falan gibi adamlar bence yetenek olarak bojan'ın yanına yaklasamaz...

o yuzden cok degerli bir 3 numara bojan...

giricek, siskauskas, strombergas, delfino'dan sonra yeni jenerasyon amerikalı olmayan en yetenekli saf sutorlerden diger ısleride yapabilen...

ama su yukarıdaki isimlerden bize en cok yarayacak bence maciulis ne yazık ki..

Ne kadar yetenekli olup olmadığını şurdan anlayabiliriz.
Hiç bir amerikalı oyuncunun olmadığı eurobasket de, hücumda kendi çapında Durant etkisi yarattı

Öte yandan Simon faydalı oyuncudur, Bojan'ın kaçındığı zor şutları çekinmeden yüksek yüzdeyle atar.
Macilius'u da küçümsemek lazım, faydalı oyuncu
Fenerbahçe

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #9288 : 08 Temmuz 2014, 16:51:27 »
bizim taraftara ne versen olmaz..

sato geldi savunmacı oldugu halde 2-3 mac skor attı; sonra skor atmadan savunma yaptı; gittiginde arkasından kınalar yakıldı..simdi valencia'da iyi oynadı diye ahh vahh edenler aynı kısıler..
bojan geldi...adamın skorer oldugunu bildigimiz halde sanki super savunmacı muamelesi yapmaya kalktık..geldiginde leblebi gibi atıyordu ama savunma yok dendi..cocuk iyi kotu savunma yapmayı ogrendi ama bu sefer skorları dustu..gene denmeyen kalmadı..
emir desen herseyden biraz yapıyor gene de gunah kecisi..

sanki david moss gelse farklı davranılacak; t.kinsey ve j.white geldiginde superdi; gitsin diye arkalarından kına yakıldı...
e.basden 1 sezon bizde iyi oynadı diye kral oldu; ama sonra adamın gordunuz mu esamesini?

allah askına bu taraftar kım gelse bir kulp takar..begendiremeyiz..

bojan'ı su an serbest bıraktım desena vrupa piyasasına; cska, real, barca; oly pesinden kosar...

ne ıstıyoruz anlamıyorum...herhalde jordan, kobe, lebron falan...

o zaman gidin nba takıp edin kardesim...yada toplayalım aramızda 15-20 milyon dolar (takım butcesi) getirelim bu adamları nba'den..
« Son Düzenleme: 08 Temmuz 2014, 16:53:57 Gönderen: Vanguards of FB »

• Üye
« Yanıtla #9289 : 08 Temmuz 2014, 16:56:26 »
Ne kadar yetenekli olup olmadığını şurdan anlayabiliriz.
Hiç bir amerikalı oyuncunun olmadığı eurobasket de, hücumda kendi çapında Durant etkisi yarattı

Öte yandan Simon faydalı oyuncudur, Bojan'ın kaçındığı zor şutları çekinmeden yüksek yüzdeyle atar.
Macilius'u da küçümsemek lazım, faydalı oyuncu

katılıyorum..maciulis faydalı oyuncu...zaten o yuzden yazdım..
ama simon bence cok fark yaratmaz..dedigin sutları sokar ama katkısı maciulis kadar olamaz takıma...

su an icin amerikalı 3 numara yada nba'den baska 3 numara alamaycaksak en iyi alternatif bence maciulis..

iddia ediyorum papanikalou'yu alsak barca'dan 3 gun sonra bu adam neden 3 mac ust uste 10 sayıyı gecemedi gitsin denir..

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9290 : 08 Temmuz 2014, 17:00:52 »
benim için de bojan rudy ve weems hariç bütün oyunculardan çok daha kalitelidir eurobasketteki oyunuyla onlardan da daha önemli bir oyuncu olduğunu gösterdi sezon sonuna doğru düşüş yaşasa bile kalmasını çok isterdim gerçekten çok seviyordum bojan ı basketbol takımının alex i idi benim gözümde

• Üye
« Yanıtla #9291 : 08 Temmuz 2014, 17:03:53 »
vallaha umarım seneye doner bojan...dort gozle bekliyorum..hevesini alsın donsun...

Çevrimdışı tecessus

• Üye
« Yanıtla #9292 : 08 Temmuz 2014, 17:06:03 »
katılıyorum..maciulis faydalı oyuncu...zaten o yuzden yazdım..
ama simon bence cok fark yaratmaz..dedigin sutları sokar ama katkısı maciulis kadar olamaz takıma...

su an icin amerikalı 3 numara yada nba'den baska 3 numara alamaycaksak en iyi alternatif bence maciulis..

iddia ediyorum papanikalou'yu alsak barca'dan 3 gun sonra bu adam neden 3 mac ust uste 10 sayıyı gecemedi gitsin denir..

Kadroda Simon gibi bir yedek olmasını isterdim şahsen.

Öte yandan sevgili dostum Cem beğenmese de, ben Macilius'u beğenirim. Kadronun hepsinin çok yetenekli olması gerekmez. Ki Macilus da o kadar kazma bir oyuncu değil, tamam çok esnek ve yetenekli değil ama birçok farklı meziyeti parça parça var. Ve yaptığını istikrarlı şekilde yapıyor

Mesela Micov'a büyük övgü var, bence Macilus daha iyi oyuncu.
Micov'un ceza şutlarını daha iyi sokması dışında Macilius dan üstün bir tarafını göremiyorum.
Macilius oyunun her alanında var ve Pao bu sene şampiyon olduysa emeği büyük

Bir önceki mesajının NBA kısmına şöyle katılıyorum. Başta MM ve bizim Hakan Abi olmak üzere, avrupa ile NBA i birebir kıyaslama yanlışlığı var.
Ayrı dünyalar, ayrı anlayışlar, ayrı kurallar, ayrı paralar..

Son dönemdeki turnuvalarda, Durant dışındaki diğer NBA yıldızlarının da FIBA kuralları ile oynanan müsabakalarda çok da ahım şahım performanslar göstermediklerini, hatta bazılarının döküldüklerini de gördük
« Son Düzenleme: 08 Temmuz 2014, 17:08:48 Gönderen: tecessus »
Fenerbahçe

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9293 : 08 Temmuz 2014, 17:18:26 »
tecessus ;

Ben şahsen Maciulus'i hiç sevmem ne Zalgiris günlerinde sevdim nede Milano günlerinde sevdim nede Pao günlerinde.
faydalıdır değildir o konuda laf etmiyorum , ama yıllarca Litvanta basketbolunda yetişmiş yetenekli 2 3 numaralardan sonra Maciulis bana çok yavan geldiği için belki de soğuk bakıyorum
Micov un oyun bilgisi her türlü Maciulis den yüksektir. Maciulis tek artı yönü ciddi anlamda atlet ve kalın bir adam ama bu kadar bence

ayrıca yabancı oyuncu hakkını '' faydalı '' değil de fark yaratacak oyuncudan yana kullanmak isterim.
« Son Düzenleme: 08 Temmuz 2014, 17:27:55 Gönderen: Cem Ağrak »

• Üye
« Yanıtla #9294 : 08 Temmuz 2014, 17:19:30 »
su 3 numara alacaksak nba'de free agent alınabilecek adamlardan jordan hamilton var mesela...
draft'ten gelip secilemeyenler bakmak lazım..

Çevrimdışı lancelot

• Üye
  • Yer: lefkoşa
« Yanıtla #9295 : 08 Temmuz 2014, 17:37:38 »
beyler tomiç dedikodusu dönüyor ama barça bırakmaz barça bıraksa nba yapar bize yar olmaz ama tomiç diyolar
@basketdedikoduu: Dedikodu>>>>
Fenerbahçe Ülker'in Barcelona'da oynayan Ante Tomic ile anlaştığı yönünde söylentiler var.

Çevrimdışı onee

• Üye
  • Yer: İzmit-Denizli
    • orhanyet
« Yanıtla #9296 : 08 Temmuz 2014, 17:43:05 »
hayırlı olsun serhat çetin. 3 yıllık anlaşmışız
« Son Düzenleme: 08 Temmuz 2014, 17:43:35 Gönderen: onee »

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
    • KendoKamae
« Yanıtla #9297 : 08 Temmuz 2014, 17:43:33 »
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
    • KendoKamae
« Yanıtla #9298 : 08 Temmuz 2014, 17:44:23 »
Serhat transferine seviniyorum, fiziken fit olan ve mental olarak büyük defoları bulunmayan her oyuncu için Obradovic bir şanstır
Serhat da bence bu sene en az MElih kadar katkı verecek
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Çevrimdışı lancelot

• Üye
  • Yer: lefkoşa
« Yanıtla #9299 : 08 Temmuz 2014, 17:51:38 »
Serhat transferine seviniyorum, fiziken fit olan ve mental olarak büyük defoları bulunmayan her oyuncu için Obradovic bir şanstır
Serhat da bence bu sene en az MElih kadar katkı verecek
kesinlikle katılıyorum