Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970526 defa)

0 Üye ve 88 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

active

• Ziyaretçi
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #9345 : 09 Temmuz 2014, 01:54:13 »
önündeki veya arkasındaki adam kim olursa olsun tomic istenir bence ama gelirse uçacağımı bilsem de bence boş verin abi tartışmaya değmez barcelona nın en iyi oyuncusu euroleague in bana göre uzak ara en iyi pivotu. tomic ile anlaştın diyelim de barcelona yı ikna etmen imkansız gibi geliyor bana

Çevrimdışı sambaras

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #9346 : 09 Temmuz 2014, 01:56:05 »
Ayon benim de uzun konusunda tahminlerimden birisiydi. Ben de ilgilendigimizi düşünüyorum.

Çevrimdışı Bukefalos

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • RWB0 & SC30
« Yanıtla #9347 : 09 Temmuz 2014, 01:56:24 »
Semih'e güvenip yola çıkmaktansa güvenilir bir 4-5(Ayon) ile yola çıkar işimi garantiye alırım. Zoric-Oğuz-Semih-Bjelica-Ayon pota altıyla sorun yaşamayız bence. Ha dediğin gibi Semih'e güvenilirse bu sefer 3-4 oynayabilen biri gelir muhtemelen ama ben Semih'e güvenileceğini pek sanmıyorum

ayon mu tomic mi dersen tabiki tomic hocam.
Adam daha yeni, Real madrid'i final serisinde perisan etti.

o performansları gören bu gözler, herhangi bir secimde diger kişiden yana oy kullanamaz :)
« Son Düzenleme: 09 Temmuz 2014, 01:56:49 Gönderen: Bukefalos »
Ver Lester'e, yaz deftere

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9348 : 09 Temmuz 2014, 01:58:59 »
Ya abi Allah askina hickmana net guard diyebiliyormusum? Teodosic gibi, calathes gibi. Hickman kenara gelince nolacak kenan mi oynayacak top 16 da. Yine guard almazsak sezonu zaten baslamadan bitiririz

Sent from my iPhone using Tapatalk

yok diyemiyorum rufat.. zaten dünya üzerinde sadece TEo ve CAlathes e sahip takımlar Fİnal 4 yapabiliyorlar
onun haricinde bunun olması imkansız.
Obradoviç zaten euroleague yönetimine bi yazı yazmış teodosiç i alamadık - Calathes de olmaz ise bu sene kupaya katılmıyoruz

Ohayon&Rice&Hickman 3 lüsnün başardığını bizler başaramayız demiş

haa ayrıca sen yine küfür edecek bir adet yabancı oyuncu belirle kendine sezon başladığı zaman sende başlarsın Allah ın izliye ana avrat gitmeye
« Son Düzenleme: 09 Temmuz 2014, 02:00:59 Gönderen: Cem Ağrak »

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9349 : 09 Temmuz 2014, 02:00:07 »
beyler Ayon nasıl 4/5 oynayacak bi izah etseniz rica etsem

Çevrimdışı Rufat Sharafli

• Üye
« Yanıtla #9350 : 09 Temmuz 2014, 02:02:27 »

yok diyemiyorum rufat..
Obradoviç zaten euroleague yönetimine bi yazı yazmış teodosiç i alamadık - Calathes de olmaz ise bu sene kupaya katılmıyoruz

Ohayon&Rice&Hickman 3 lüsnün başardığını bizler başaramayız demiş

haa ayrıca sen yine küfür edecek bir adet yabancı oyuncu belirle kendine sezon başladığı zaman sende başlarsın Allah ın izliye ana avrat gitmeye

Abi maccabi ile bizi bir mi tutuyorsun? Adamlar basketbol ekolu, bize gelen her oyuncu battikca batiyor. Herhangi bir yabanci oyuncuyla derdim falan yok, oynasin hakkini veririm, ama formaya gram saygisi yoksa mucadele etmezse savunmam. Ben en cok bunu merak ediyorum, hickman kenara gelince kim kuracak oyunu kenan mi? Bu sezon oldugu gibi ayni kuyuya mi dusecegiz? Kenan bu sezon cok fena patladi T16 da

FT23

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9351 : 09 Temmuz 2014, 02:06:48 »
ayon mu tomic mi dersen tabiki tomic hocam.
Adam daha yeni, Real madrid'i final serisinde perisan etti.

o performansları gören bu gözler, herhangi bir secimde diger kişiden yana oy kullanamaz :)

Bir de şu var yalnız yabancı sınırı var be bize 4-5 oynayan biri lazım. Yani Ayon ile Tomici farklı değerlendiriyorum ben. Tomic tabikide istenir hatta gelme ihtimali varsa Zorici şu andan yollayalım ama Zoric-Tomic-Semih 3lüsü bence gercekten savunma olarak aşırı güvenilmez. Tomic her takımı perişan edebilir tabi ki ama yanına Dorseyide koyup işin savunma kısmını halletti adamlar. Ayon 4te oynuyor 5te o yuzden şu an bana Zoric kalacak, Ayon mu Tomic mi deseler Ayon derim. Sizin Tomic deme sebebinizi de anlıyorum sonuç olarak el için süperstar bir oyuncu. Hepimizin görüşleri farklı olacak elbet:) Neyse Tomic falan gelmez zaten tartışmanın da pek anlamı yok:D

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9352 : 09 Temmuz 2014, 02:13:29 »
Abi maccabi ile bizi bir mi tutuyorsun? Adamlar basketbol ekolu, bize gelen her oyuncu battikca batiyor. Herhangi bir yabanci oyuncuyla derdim falan yok, oynasin hakkini veririm, ama formaya gram saygisi yoksa mucadele etmezse savunmam. Ben en cok bunu merak ediyorum, hickman kenara gelince kim kuracak oyunu kenan mi? Bu sezon oldugu gibi ayni kuyuya mi dusecegiz? Kenan bu sezon cok fena patladi T16 da

Kaç maç oynadı top 16 da  ? Da çakıldı
Maccabi nin basketbpl ekolu olmasi ile oyun kurucu me alakası var...
Tranferler komple bitsin izah ederim sana
Geven sene ki ana sorunumuz oyun kuramamak miydi baska birşey miydi düşün biraz
Haa yorma kendino  calathes olmazsa zaten Euroleague den cekilecek takım dilekçe hazır bekletiyoruz..

FT23

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9353 : 09 Temmuz 2014, 02:20:37 »
1)Yaratıcı bir guard yok

2)3 numarada sıkıntı var

3)Bjelicanın back-up ı yok

4)Pivot bölgesinde sıkıntı var

2 transfer yapılacak gibi görünüyor.2 tane transferle bu açıkların hepsi birtek Calathes-Freeland 2lisiyle kapanır ama Calathes olmayacak galiba.Bu yüzden bir tane 3.5 bir tanede 4.5 alıp sezon içi duruma göre 1 numara için bir hamle daha yapılabilir.O 4.5 numara Freeland olmalı kesinlikle yoksa ciddi sıkıntı olur pota altında.Keşke Berkayı değilde İzzeti yollasaydık.Berkay en azından dış şutuyla iş yapabilirdi

Abi Freeland olmazsa sence Ayon nasıl olur hiç adı konuşulmuyor

Çevrimdışı Rufat Sharafli

• Üye
« Yanıtla #9354 : 09 Temmuz 2014, 02:25:14 »

Kaç maç oynadı top 16 da  ? Da çakıldı
Maccabi nin basketbpl ekolu olmasi ile oyun kurucu me alakası var...
Tranferler komple bitsin izah ederim sana
Geven sene ki ana sorunumuz oyun kuramamak miydi baska birşey miydi düşün biraz
Haa yorma kendino  calathes olmazsa zaten Euroleague den cekilecek takım dilekçe hazır bekletiyoruz..

Iddiamin arkasindayim, hickman-kenan guard rotasyonuyla bir yere varilmaz gecen seneki ayni hatayi yapiyoruz umarim yapmayiz. Maccabide en dusuk performansli oyuncu bile gelecek sene yuksek performans gosterebilir ama bizde bu durum aksine degisiyor. Mesela abi sen Rice nin burada gelip mvp olacagini soyleyebilirmisin? Demek istedigim o.  Gecen seneki en buyuk sorunlarimizdan biri yaratici guardin olmamasiydi, en ana sorunlardan biriydi tartismasiz

Çevrimdışı kalamarina

• Üye
  • Yer: Uşak/Maslak
« Yanıtla #9355 : 09 Temmuz 2014, 02:26:57 »
Kenanla ilgili şunu unutmamak lazım bu adamın ciddi maçlara çıktığı ilk senesi ve bu adam 21 yaşında(yaş küçültme).Kenan'ın büyük bir kuvvet eksiği vardı,yazın çalışarak o eksiğini giderdiğini umuyorum.Ayaklar çabuk,pozisyonuna göre size muhteşem,en önemli eksiği kuvvet.Onu da giderdi mi fark yaratacak kıvama gelir,şutu falan halledelir

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #9356 : 09 Temmuz 2014, 02:31:20 »
Zoric, Oğuz, Semih varken başka 5 numara almak lüks olur.5 numara alınacaksa anca Zoric'in yerine alınabilir.
Bize net bir 4 numara lazım atletik ve üçlüğü olan ama ismi geçen oyuncular(Freeland, Tomic vs..) çok kaliteli olmasına rağmen hep 5 numara. Tabi bu kalitede oyunculara kimse hayır diyemez o da ayrı konu tabi.
7. yabancı transferi yapılacaksa da 1 numaraya yapılabilir. 3 numarada pek sıkıntı yaşayacağımızı düşünmüyorum.

Çevrimdışı Bukefalos

• Üye
  • RWB0 & SC30
« Yanıtla #9357 : 09 Temmuz 2014, 02:34:13 »
Kenanla ilgili şunu unutmamak lazım bu adamın ciddi maçlara çıktığı ilk senesi ve bu adam 21 yaşında(yaş küçültme).Kenan'ın büyük bir kuvvet eksiği vardı,yazın çalışarak o eksiğini giderdiğini umuyorum.Ayaklar çabuk,pozisyonuna göre size muhteşem,en önemli eksiği kuvvet.Onu da giderdi mi fark yaratacak kıvama gelir,şutu falan halledelir

cocugun suratinda dogru düzgün tüy bile yok..
21 yasında olduguna kesinlikle inanmıyorum ben.
Ver Lester'e, yaz deftere

Çevrimdışı kalamarina

• Üye
  • Yer: Uşak/Maslak
« Yanıtla #9358 : 09 Temmuz 2014, 02:39:10 »
cocugun suratinda dogru düzgün tüy bile yok..
21 yasında olduguna kesinlikle inanmıyorum ben.

Ben kendi ağzından duydum Pierre'le aramda 1 yaş var diye ağzından kaçırmıştı

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #9359 : 09 Temmuz 2014, 02:43:25 »
1 numaraya transfer yaptığımızda 1-2 pozisyonu aşırı şişecek:Transfer, Hickman, Kenan(Berk), Goudelock, Bogdan, Melih, Can, Ömer...Emir'in de bu pozisyonu oynayabilmesi cabası.