Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970287 defa)

0 Üye ve 80 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #9420 : 09 Temmuz 2014, 12:59:18 »
Burada demek istediğim, ısrarla PG isteyen arkadaşları hor görmeye gerek yok, zira aslında Obra da büyük ihtimal onlar gibi düşünüyordu durumudur.

kimsenin kimseyi hor gördüğünü düşünmüyorum ..

kabak tadı veriyor artık bazı şeyler, Teodosic'i istedik doğrudur, olmadı. CSKA 3 veriyorsa sen 3.5 ver diyenler çıktı, sen 3.5 versen o CSKA gider 4 verir, tutmak isterse tutar. Bunu Besim defalarca anlatmaya çalıştı, anlaşılmadı.

Calathes olur mu olmaz mı belli değil.

diyelim olmadı, ne yapalım yani oyun kurucu mu yaratalım, öyle bir gücümüz mü var, piyasada boşta olan adamlar belli işte, birini sana yedirmediler, diğerini yedirirler mi belirsiz. bakkaldan sakız almıyoruz sonuçta, transfer yapıyoruz, bu işler ha deyince olsa keşke, kimse haftalardır yırtınmazdı, olur biterdi.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #9421 : 09 Temmuz 2014, 13:04:14 »
Ben Heinrich'i lokavt sezonunda geçici olarak değil, kalıcı olarak istiyordum. Avrupa'ya uyum sağlayıp iş yapacak her meziyete sahip. Calathes'in bütün özelliklerinin fazlasını taşıyor. NBA de 3 numara savunmuşluğu vardır. Çok yüksek paraya da oynamıyordu sakatlık ve düşüş sonrası. 2-3 yıllık kontratlı şekilde gelmesini istiyordum

Milli takım ve verimsizlik olayı açısından bakarsak, istanbul daki dünya kupasındaki Amerika'da Durant hariç nerdeyse herkes verimsizdi.
Derrick Rose, Eric Gordon falan evlere şenlikti.

Durant baş roldeydi ama Russel Westbrook, Kevin Love, Lamar Odom, Tyson Chandler çok verimli bir turnuva geçirmişti.

Çevrimdışı tecessus

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #9422 : 09 Temmuz 2014, 13:10:05 »
Durant baş roldeydi ama Russel Westbrook, Kevin Love, Lamar Odom, Tyson Chandler çok verimli bir turnuva geçirmişti.

Evet Odom ve Chandler iyiydi. Ama Rose ve Gordon felaketti. Danny Granger olayına hiç girmiyorum.

Yani milli takımlar değişken durumlar gösterebilir. Olaya diğer taraftan bak, milli takıma seçilen guard iyi bir guarddır (NBA için)
« Son Düzenleme: 09 Temmuz 2014, 13:10:33 Gönderen: tecessus »
Fenerbahçe

Çevrimdışı ardglr

• Üye
    • ardaguler
« Yanıtla #9423 : 09 Temmuz 2014, 14:22:36 »
Yarın da Semih açıklanır diye düşünüyorum. Yerli rotasyonunu tamamlamış oluruz böylece. Geçen yılla kıyaslayınca çok daha üst düzey bir rotasyon oldu.

Şu an tek sıkıntılı bölgemiz 4 numara gibi görünüyor. Konuşulan isimler arasından en çok istediğim ve en çok ihtiyacımız olan oyuncu Vesely. Freeland 4'ten ziyade 5 gibi duruyor son haliyle, ama Vesely tam anlamıyla 4 hatta 5'e koysan sırıtmaz. Bu iki oyuncu olmazsa Hendrix'i isterim, dış şutu yok evet ama özellikle ribaundlar konusunda çok rahatlatır takımı. Brown'a çok ısınamadım kendi adıma, Scotty Hopson vakası yaşatır gibi geliyor.

3/4 alma planımız varsa da Claver-Hidayet ikilisinden birisi olsun isterim.

Son olarak 7.yabancı alınacaksa pg olur, Calathes ve Udrih dışında piyasada fark yaratacak kimse yok gibi, bu iki oyuncu olmuyorsa alınmasa da olur.
« Son Düzenleme: 09 Temmuz 2014, 14:23:46 Gönderen: ardglr »

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #9424 : 09 Temmuz 2014, 14:36:03 »
Can+Serhat transferleriyle sanırım Ömer Onan'a da veda etmiş oluyoruz

Amin :)

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #9425 : 09 Temmuz 2014, 14:38:18 »
Yarın da Semih açıklanır diye düşünüyorum. Yerli rotasyonunu tamamlamış oluruz böylece. Geçen yılla kıyaslayınca çok daha üst düzey bir rotasyon oldu.

Şu an tek sıkıntılı bölgemiz 4 numara gibi görünüyor. Konuşulan isimler arasından en çok istediğim ve en çok ihtiyacımız olan oyuncu Vesely. Freeland 4'ten ziyade 5 gibi duruyor son haliyle, ama Vesely tam anlamıyla 4 hatta 5'e koysan sırıtmaz. Bu iki oyuncu olmazsa Hendrix'i isterim, dış şutu yok evet ama özellikle ribaundlar konusunda çok rahatlatır takımı. Brown'a çok ısınamadım kendi adıma, Scotty Hopson vakası yaşatır gibi geliyor.

3/4 alma planımız varsa da Claver-Hidayet ikilisinden birisi olsun isterim.

Son olarak 7.yabancı alınacaksa pg olur, Calathes ve Udrih dışında piyasada fark yaratacak kimse yok gibi, bu iki oyuncu olmuyorsa alınmasa da olur.

semih sanırsam 15'inden once acıklanmaz cunku sozlesmesi 15 temmuzda bitiyor galiba efes'le..ama gecmis haberler 2 yıl once bu tarihlerde imza attıgını gosteriyor..gerci tbf'ye bildirdikleri tarih nedir acaba?
« Son Düzenleme: 09 Temmuz 2014, 14:39:59 Gönderen: Vanguards of FB »

Çevrimdışı akarship

• Üye
« Yanıtla #9426 : 09 Temmuz 2014, 14:39:27 »
bunun üstüne bir şey yazılmaz ancak eklemek istediğim bir nokta var ;

Kenan Sipahi'nin sürekli es geçilmesinden son derece rahatsızım, çay dağıtsın diye durmuyor orada, safkan oyun kurucuymuş, al sana safkan oyun kurucu, üstelik yerli. Biraz güvensinler artık bu çocuklara, Obradovic'in yarısı kadar güvensinler. Kenan bu sezon herkesi ters köşe yapacaktır.

Hep destek tam destek Kemal, ben Berke bile razıyım şımarık şırtık kimse alınmasın :)

Çevrimdışı akarship

• Üye
« Yanıtla #9427 : 09 Temmuz 2014, 14:45:04 »
semih sanırsam 15'inden once acıklanmaz cunku sozlesmesi 15 temmuzda bitiyor galiba efes'le..ama gecmis haberler 2 yıl once bu tarihlerde imza attıgını gosteriyor..gerci tbf'ye bildirdikleri tarih nedir acaba?

Efes Semihin sözleşmesini feshetmemişmiydi

Çevrimdışı ardglr

• Üye
    • ardaguler
« Yanıtla #9428 : 09 Temmuz 2014, 14:46:45 »
Hiç fikrim yok bu konuda, dediğiniz gibiyse 15'ine kalır. Bazı yerler hala karar verilmedi Semih konusunda diyor ama ben kesin geleceğini düşünüyorum.

Çevrimdışı drazan petroviç

• Üye
  • Yer: turkiye
« Yanıtla #9429 : 09 Temmuz 2014, 14:47:06 »
Transfeler sonlanınca Obradovicin klasik tarzı mı yoksa NBA tarzı bir oyun planı mı olacak göreceğiz
NBA ya hazırlık yapıyor olabilir..

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9430 : 09 Temmuz 2014, 14:54:37 »
Mevcut durumu göz önüne alırsak

Kenan/ Ricky / Berk
Goudelock / Melih / Can
SErhat /Emir / Bogdan
Bjelica / xxxxx / İzzet
Zoriç / Oğuz / xxxx veya Semih

15 kişilik bir takım oluyor. bold yaptıklarım bu yaz Fenerbahçe Ülker in yaz kampına zamanında katılacak isimler.
Semih kesin açıklanır ise o da bizimle beraber yaz kampına katılacak .
xxxx yazdığımız yerlere de ona göre oyuncular alırsak ana kadrodan 9 kişi ile antreman yapma fırsatı bulacak hoca
bizim için Obradoviç için yaz antremanı herşeyden daha önemli.
Ergin Ataman bi iyilik yapsa Serhat / Melih i şutlasa da onlarda dönüp takıma katılsalar.
Oğuz her türlü Milli takım ile yer alır diye düşünüyorum

Çevrimdışı ardglr

• Üye
    • ardaguler
« Yanıtla #9431 : 09 Temmuz 2014, 14:56:24 »

Kenan/ Ricky / Berk
Goudelock / Melih / Can
SErhat /Emir / Bogdan
Bjelica / xxxxx / İzzet

15 kişilik bir takım oluyor. bold yaptıklarım bu yaz Fenerbahçe Ülker in yaz kampına zamanında katılacak isimler.
xxxx yazdığımız yerlere de ona göre oyuncular alırsak ana kadrodan 9 kişi ile antreman yapma fırsatı bulacak hoca
Ergin Ataman bi iyilik yapsa Serhat / Melih i şutlasa da onlarda dönüp takıma katılsalar.

Serhat veya Melih'ten birisi dışarda kalır, Enes iyileşirse Oğuz da dışarda kalır. Ümitlerim bu yönde :)

Çevrimdışı akarship

• Üye
« Yanıtla #9432 : 09 Temmuz 2014, 14:56:36 »

Kenan/ Ricky / Berk
Goudelock / Melih / Can
SErhat /Emir / Bogdan
Bjelica / xxxxx / İzzet

Bjelica - İzzetin yanına iyi bir 4 numara transferi ile bence güzel kadro aslında

Çevrimdışı akarship

• Üye
« Yanıtla #9433 : 09 Temmuz 2014, 14:57:33 »
Enes kim yah
Serhat veya Melih'ten birisi dışarda kalır, Enes iyileşirse Oğuz da dışarda kalır. Ümitlerim bu yönde :)

Enes kim yahu

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9434 : 09 Temmuz 2014, 14:57:53 »
Enes için dua ediyorum o zaman
melih Milli takım ile kalsın Serhat geri gelsin o zaman :)
takımı hocayı tanısın . melih zaten tanıyor. :) ;) 8)