Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970536 defa)

0 Üye ve 79 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

FT23

• Ziyaretçi
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #9450 : 09 Temmuz 2014, 16:51:45 »
bizim bo'yu da düşünüyorlardı ama ..

Bıoyu draperin yerine madrid düşünüyor. Bo'yu da alırlarsa devasa bir guard rotasyonları olacak

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9451 : 09 Temmuz 2014, 16:52:15 »
Maciulis yıllık 750 bin euroya Kazana gitmiş çok makul fiyat keşke bize gelseydi.Yanlız Kazanın ön alan biraz fena oldu.Jerrels-Langford-Maciulis :)

jerrels ve langford ile savunma fena durumdaydı şimdi o iki oyuncunu yanına maciulis i alarak yapabilecekleri en iyi hamleyi yaptılar euroleague de her gruba razıyım ama son torbadan elemlerden kazan ın geleceğini düşündüğüm için o ve 4. torbadan milano gelmezse iyi olur

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #9452 : 09 Temmuz 2014, 16:54:21 »
kazan bakalım cıkabilecek mi elemelerden...
takımın geri kalanı bos..

goudelock yerine aldılar langford'i..
zizis ve kaymakoglu belirsiz... belkide jerrels ve maciulis bu 2 isim yeirne alındı...
bir de eidson var..hepsi kalsa..

jerrels-zizis
langford-
maciulis-kaymakoglu-eidson

fena 6 oyuncu degil..

bu arada habere gore aynı kaynaktan; calathes'i aldık aldık alamazsak bence pg almayız demistim..benzer haberler var...ya calathes gelir ya 3 numara bu takıma nba cıkıslı bence...

su 4 numara kim oalcak acaba?

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • KendoKamae
« Yanıtla #9453 : 09 Temmuz 2014, 16:57:25 »
Kazan parası olan GS
takım kurma mantığı aynı
Sorun çıkartırlar belki ama çok uzağa gidemezler
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #9454 : 09 Temmuz 2014, 17:03:07 »
ben biraz nba'den cıkacak yada girmeden cıkacak oyunculara bakayım swingman bakalım..

Çevrimdışı Undisclosed Desires

• Üye
  • Yer: İstanbul-İzmir
« Yanıtla #9455 : 09 Temmuz 2014, 17:05:22 »
Calathes işi Cardozo'dan beter olacak :D Ben bizim tarihimizde bu kadar çok sürecinin uzayıp aldığımız oyuncu hatırlayamadım o yüzden günden güne Calathes konusundaki umutlarım azalıyor.Neyse geç olsun güç olmasın son 2 senede 20 Temmuz civarı ve sonrasında transferler hallolurdu bu sene bu konuda daha erken işi hallediyoruz.

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #9456 : 09 Temmuz 2014, 17:16:02 »
Calathes işi Cardozo'dan beter olacak :D Ben bizim tarihimizde bu kadar çok sürecinin uzayıp aldığımız oyuncu hatırlayamadım o yüzden günden güne Calathes konusundaki umutlarım azalıyor.Neyse geç olsun güç olmasın son 2 senede 20 Temmuz civarı ve sonrasında transferler hallolurdu bu sene bu konuda daha erken işi hallediyoruz.

Emenike? :)))

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #9457 : 09 Temmuz 2014, 17:24:17 »
Claver nerede Kemal reis?
Kara deryalarda bir FENERsin!

• Üye
« Yanıtla #9458 : 09 Temmuz 2014, 17:26:42 »
Emenike? :)))

2 yıllık ara olarak bakarsak doğru diyorsunuz Emenike daha uzun sürdü :D

Micov için 1+1 Oly ile anlaşmaya yakın diyorlar.Galiba guard alacağız çünkü geriye kalan 3 numaralar çok vasat Nocioni haricinde.
« Son Düzenleme: 09 Temmuz 2014, 17:29:11 Gönderen: Undisclosed Desires »

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9459 : 09 Temmuz 2014, 17:33:51 »
3 numara alacağımızı hatta 3 numara diye anlandırdığımız bir oyuncu aradığımızı kesinlikle düşünmüyorum.

Maciulis Kazan olayına çok sevindim kafam rahatladı en azından . hak ettiği rakama gitmiş . normaldir.

Karnisovaslardan >  Macilulise /jasaitis e düşen dip yapan  Litvanya basketbolu 15 sene içinde ne kadar kötü durumda olduğunu görüp  önlem alsın :) 8)
« Son Düzenleme: 09 Temmuz 2014, 17:36:52 Gönderen: Cem Ağrak »

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9460 : 09 Temmuz 2014, 17:40:57 »
Abi oyle diyorsunda bu dip yapmis Litvanya basketbolu gecen sene Maciulisin buyuk katkisiyla Avrupa Sampiyonasi finali yapmadi mi ?Allah herkese boyle dip nasip etsin :D
sende 2010 da Dünya İkincisi oldun
sonuç ?
« Son Düzenleme: 09 Temmuz 2014, 17:41:26 Gönderen: Cem Ağrak »

• Üye
« Yanıtla #9461 : 09 Temmuz 2014, 17:46:16 »
Abilerim ve kulübe yakın isimler,biliyorum yeni şube düzeniyle birlikte içeriden isim almak çok zor ama Nocioni ile bir ilgimiz var mı böyle bir dedikodu,duyum vb. bir şey kulağınıza geldi mi?Piyasaya baktığımızda alınacak bir isim olarak göze çarptığını düşünüyorum eğer Bojan'ın yerine birilerini almayı düşünüyorsa koçumuz.
« Son Düzenleme: 09 Temmuz 2014, 17:47:09 Gönderen: Undisclosed Desires »

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9462 : 09 Temmuz 2014, 17:51:12 »
2001 evimizde Avrupa 2.si 2010 evimizde Dunya 2.si olduk.Peki disarda oynadigimiz turnuvada en basarili sonuc hangisi ? 2009 Avrupa 8.ligi.Bizim o basarimiz suni bir basariydi ici bos seyirci gaziyla gelen bir basari.Bu adamlar 2010da Dunya 3.su olup 2012de olimpiyat yapiyor 2013tede Avrupa finali oynuyorsa ici bos degil demek bence.

Tamam eskisi gibi kaliteli oyuncu yetismiyor ama onemli olan sonuca gitmek.Zaten Litvanyanin degil tum dunyanin sorunu bu.İspanyollar haric alttan dolu dolu gelen bir ulke yok
ben kaliteye bakıyorum
avrupa basketbolununda gidişatı ortada zaten
dediğim gibi sevene laf etmem edemem ama ben sevmiyorum nasıl seveyim o kadar yetenekli Litvanyalı adam izledi bu gözler ondan sonra Jasa ve Maci gibi dümdüz adamlara kalınca insan tabi ister istemez bi gıcık oluyor.

yolu açık olsun diyorum sakatlık filan yaşamadan spor hayatında devam etsin.

ayrıca bizimkinin suni olduğunu biliyorum zaten
Litvanya demek ekol demektir. o forma zaten ister istemez oynar zaten o dünya 3ncülüğüne taşıyan adam da Kleiza dır.
sakatlık sıkıntısı olmadan önce öttürmüştü Türkiye de

« Son Düzenleme: 09 Temmuz 2014, 17:52:44 Gönderen: Cem Ağrak »

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9463 : 09 Temmuz 2014, 17:59:52 »
Abilerim ve kulübe yakın isimler,biliyorum yeni şube düzeniyle birlikte içeriden isim almak çok zor ama Nocioni ile bir ilgimiz var mı böyle bir dedikodu,duyum vb. bir şey kulağınıza geldi mi?Piyasaya baktığımızda alınacak bir isim olarak göze çarptığını düşünüyorum eğer Bojan'ın yerine birilerini almayı düşünüyorsa koçumuz.

ben de buraya yazdım birkaç kere çok önemli bir oyuncu galiba transfer duyumları vereceğim diyen bir troll ismini burada söylemişti hani şu mirsadın kankasının arkadaşı :D ama nocioni ile ilgilendiğimizi hiçbir kaynakta duymadım ama yaşına rağmen çok istediğim bir oyuncu
« Son Düzenleme: 09 Temmuz 2014, 18:01:17 Gönderen: active »

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #9464 : 09 Temmuz 2014, 18:07:42 »
uzun konusunda kulüpten zerre ışık yok..Yani haber sızmıyor manasında söylüyorum... Bakalım kutudan ne çıkacak