Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970282 defa)

0 Üye ve 79 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #9510 : 10 Temmuz 2014, 14:28:11 »
Şu grupta Barcelona dışında  eyvah diyecek bir takım yok..Zaten o olmasa o seviyede bir takım gelecekti.. Bu grupta en kötü ikinci oluruz bence...Milano langford'u kaybetti, Gentile'yi tuttular ama Melli'nin de ayrılabileceği konuşuluyor.. Pana yine evsahibi olduğu maçlarda her şeyi yapabilir ama şu anda, transferleri daha şekillenmedi, yine de korkulacak bir halleri yok.. Almanları ve Polonya takımını saymıyorum rakip olarak... Bizim takım, yapılacak uzun takviyesi ile kadro olarak Barça ile rekabet edecek durumda...rezil ötesi takım gibi kura balımız yok ama ben kuradan memnunum yine de..Ayrıca ölüm grubu olmasının sebebi rakiplerin değil bizim varlığımız bana göre..onlar düşünsün
« Son Düzenleme: 10 Temmuz 2014, 14:33:30 Gönderen: Tekirdağlı »

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9511 : 10 Temmuz 2014, 14:42:49 »
Fenerbahçe’nin sözleşme imzalayarak İstanbul’a getireceği konuşulan Partizan’lı Sırp basketbolcu Bogdanovic, ülkesinin basınına konuştu.

İddia edilidiği gibi Fenerbahçe’yle sözleşme imzalamadığını söyleyen 21 yaşındaki basketbolcu “Fenerbahçe Ülker’e imza atmadım. Tatilden yeni döndüm ve şimdi Sırp milli takımının Belgrad’daki kampındayım. Geçen sürede olan biteni takip etme şansım olmadı” şeklinde konuştu.

Geride bıraktığımız sezonu Sırbistan Ligi’nde Partizan formasıyla geçiren Sırp yıldız parkeye çıktığı 23 maçta 14,8 sayı ve 3,7 ribaund ortalamasıyla dikkat çekmişti. Bogdanovic’in Fenerbahçe Ülker’e transferinin gerçekleştiği ve oyuncunun İstanbul’a gelmek için gün saydığı haberleri hafta başında medyada yer almıştı.

Kaynak: Tr Eurosport

eğer bogdan gelmezse bu basına ana avrat söveceğim ha ben de geldiğini düşünmek istiyorum ama en kötü ihtimali de aklıma getirmiyor değilim ne yazık ki >:(
« Son Düzenleme: 10 Temmuz 2014, 14:43:05 Gönderen: active »

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #9512 : 10 Temmuz 2014, 14:54:47 »
Fenerbahçe’nin sözleşme imzalayarak İstanbul’a getireceği konuşulan Partizan’lı Sırp basketbolcu Bogdanovic, ülkesinin basınına konuştu.

İddia edilidiği gibi Fenerbahçe’yle sözleşme imzalamadığını söyleyen 21 yaşındaki basketbolcu “Fenerbahçe Ülker’e imza atmadım. Tatilden yeni döndüm ve şimdi Sırp milli takımının Belgrad’daki kampındayım. Geçen sürede olan biteni takip etme şansım olmadı” şeklinde konuştu.

Geride bıraktığımız sezonu Sırbistan Ligi’nde Partizan formasıyla geçiren Sırp yıldız parkeye çıktığı 23 maçta 14,8 sayı ve 3,7 ribaund ortalamasıyla dikkat çekmişti. Bogdanovic’in Fenerbahçe Ülker’e transferinin gerçekleştiği ve oyuncunun İstanbul’a gelmek için gün saydığı haberleri hafta başında medyada yer almıştı.

eğer bogdan gelmezse bu basına ana avrat söveceğim ha ben de geldiğini düşünmek istiyorum ama en kötü ihtimali de aklıma getirmiyor değilim ne yazık ki >:(
Basına bişey deme klüp tv si bile yanlışlıkla da olsa açıkladı
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
« Yanıtla #9513 : 10 Temmuz 2014, 15:04:14 »

Bogdan, bunu NBA'de isteyen kimdi neyse o takımla anlaşmaya vardı...Önce Fenerbahçe sonra NBA..imza atmadığı doğru..çocuğun söylediği yanlış bir şey yok...Sorun da yok

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9514 : 10 Temmuz 2014, 15:23:22 »
Bogdan, bunu NBA'de isteyen kimdi neyse o takımla anlaşmaya vardı...Önce Fenerbahçe sonra NBA..imza atmadığı doğru..çocuğun söylediği yanlış bir şey yok...Sorun da yok

phoenix draft etti abi yine de hani çok sevdiğin bir şeyin başına her an bir şey gelebilecek diye korkarsın ya benimki de o hesap ben de geldiğini düşünüyorum gerçi de en kötü senaryoya da hazırlayayayım diyorum kendimi

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #9515 : 10 Temmuz 2014, 15:49:16 »
calathes+freeland+semih'e degme keyfime olur takım..
8. yabancı olarak vidmar kalır herhalde...
eger hamle olacaksa daha sonra yapılır..

Çevrimdışı Alper Zeynel

• Üye
« Yanıtla #9516 : 10 Temmuz 2014, 16:27:31 »
Yanlış hatırlamıyorsam Micov gelsin diyen arkadaşlar vardı.İsmail Şenol'a göre gs alıyormuş.

Çevrimdışı FeNeRiM669

• Üye
  • Yer: Almanya
« Yanıtla #9517 : 10 Temmuz 2014, 16:37:26 »
SA

Hickman-Kenan-Berk
Bogdan-Melih-Can
Goudelock-Emir-Serhat
Bjelica-James-Izzet
Zoric-Oguz-Semih

bir yabanci daha hakkimiz var

• Üye
« Yanıtla #9518 : 10 Temmuz 2014, 16:40:14 »

• Üye
« Yanıtla #9519 : 10 Temmuz 2014, 16:45:16 »
bogdan alındıktan sonra yaoıalcak 4 numara hamlesi cok onemli...
7. yabancı da umaırm calathes olur...
sahsen 8. yabancı olarak vidmar takımda tutulacak gibime geliyor top 16 ya kadar...

Çevrimdışı ardglr

• Üye
    • ardaguler
« Yanıtla #9520 : 10 Temmuz 2014, 16:53:49 »
SA

Hickman-Kenan-Berk
Bogdan-Melih-Can
Goudelock-Emir-Serhat
Bjelica-James-Izzet
Zoric-Oguz-Semih

James? Shawn James mi, Metecan mı?

Çevrimdışı Kutay

• Üye
    • kutay_erkan
« Yanıtla #9521 : 10 Temmuz 2014, 16:54:32 »
SA

Hickman-Kenan-Berk
Bogdan-Melih-Can
Goudelock-Emir-Serhat
Bjelica-James-Izzet
Zoric-Oguz-Semih

Lebron free agent ama NBA'da rahat kontrat bulur :))
Burası Fenerbahçe. Burada "2010'da şampiyon olalım, 5 yıl sonra başarılı olalım." diye hedef belirlenemez. - Willie Solomon

Çevrimdışı aaksulu

• Üye
  • Yer: Bursa
« Yanıtla #9522 : 10 Temmuz 2014, 16:54:52 »
Bilmiyorum mümkün mü ama Semih alınıp, yanına 4-5 oynayabilen daha fazla 5 özellikleri olan yabancı pivot alınırsa, Zoric zaman zaman 7. yabancı olarak ligde dinlenebilir. Ama bunun için Semih gerekli.

Diğer yabancı pass first mü olur yoksa 3 savunmacı mı olur bilemem.
Coach eğer Melih'den aldığı verimi Serhat'tan alırsa elimiz çok güçlenir. Melih'den bana göre beklentilerin üstünde verim aldık. Coachun ona sağladığı bir özgüven de var.

Şimdi Efes kadrosuna baktım. Bu yerli rotasyonuyla lige başlamak gerçekten de büyük risk. Tamam potansiyel çok önemli ama Okben, Emircan, Deniz, Birkan, Cedi, Doğuş cidden ilginç oldu.

• Üye
« Yanıtla #9523 : 10 Temmuz 2014, 16:59:39 »
Bilmiyorum mümkün mü ama Semih alınıp, yanına 4-5 oynayabilen daha fazla 5 özellikleri olan yabancı pivot alınırsa, Zoric zaman zaman 7. yabancı olarak ligde dinlenebilir. Ama bunun için Semih gerekli.

Diğer yabancı pass first mü olur yoksa 3 savunmacı mı olur bilemem.
Coach eğer Melih'den aldığı verimi Serhat'tan alırsa elimiz çok güçlenir. Melih'den bana göre beklentilerin üstünde verim aldık. Coachun ona sağladığı bir özgüven de var.

Şimdi Efes kadrosuna baktım. Bu yerli rotasyonuyla lige başlamak gerçekten de büyük risk. Tamam potansiyel çok önemli ama Okben, Emircan, Deniz, Birkan, Cedi, Doğuş cidden ilginç oldu.
bu 6 oyuncunun 2 tanesinden katkı alırlar..3.su bir nebze birkan olur..deniz bile zor..
emircan, okben katkı verecek duzeyde degiller bence..
kolay maclarda deniz ve birkan'dan katkı alırlar..dogus ve bence  yetenekli cedi'den baska elde tutulur yerli yok..

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9524 : 10 Temmuz 2014, 17:02:42 »
satoransky barcelona ile anlaşmış benim beğendiğim bir oyuncu calathes olmuyorsa ve bir guard alınacaksa bize uyabilirdi aslında