Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970384 defa)

0 Üye ve 79 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Munez

• Üye
  • Yer: Istanbul
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #9570 : 11 Temmuz 2014, 11:18:51 »
bogdanı 3 numarada kullanırsak adamı ziyan edecekmişiz gibi bir his var içimde...
3D

Çevrimdışı lancelot

• Üye
  • Yer: lefkoşa
« Yanıtla #9571 : 11 Temmuz 2014, 11:18:59 »
markosvili cskaya imzayı atmış yerine kimi koyacak gs kan kaybediyorlar top 16da aynı gruba düşersek maçada çıkmazlar

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #9572 : 11 Temmuz 2014, 11:24:48 »
Galatasaray Micov'u alabilir. Ciddi ilgileniyorlar gibi.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #9573 : 11 Temmuz 2014, 12:02:48 »
Bogdan istanbul da diye haber yaptılar adam dan ses soluk yok
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı pikenrol

• Üye
« Yanıtla #9574 : 11 Temmuz 2014, 12:07:17 »
simdi bu yetecek mi;

calathes-hickman-kenan
goudelock-melih-can
bogdan-emir-serhat
bjelica-freeland-izzet
zoric-oguz-semih

berk ve metecan kiralık...

zoric, oğuz ve semih'in olduğu 5 numara rotasyonu dehşet verici...
geçen yıl top 16'da zoric'in kritik anlarda yaptığı hücum fauller ve alamadığı ribaundlardan ötürü kaç maç kaybettik sayamadım.
semih erden boxout hatasını tek maçta yaptı diye leş ilan edildi ama zoric'in yapmadığı boxoutların haddi hesabı yok.
gelecek yıl da takıma verdiği zararların başımıza önemli dertler açacağını düşünüyorum ama inşallah yanılırım.
top 16 öncesi zoric'ten kurtulup kazma uzun alırsak yolumuz epey aydınlık şu kadro ile...

not:
forumda oyunculara sallamak pek hoş karşılanmıyor, farkıdayım.
lakin zoric bu. kendisine haksızlık ettiğimi düşünmüyorum...
kleiza'nın kontratından kurtulma şansımız vardı, kurtulduk.
zoric'in kontratından kurtulma şansımız olmadığı için mecburen takımda kaldığını düşünüyorum.

not2:
bir oyuncuya kafayı takıp, papağan gibi durmadan onu kötüleyenlerden değilim.
uzun süre zoric kötülemesi yapmayı düşünmüyorum bundan sonra.
5 numara yetersiz demeye devam ederim, orası ayrı...

not 3:
insanlar forumda zorunlu açıklamalar yapmaya mecbur bırakılmamalı kanımca...

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #9575 : 11 Temmuz 2014, 12:28:36 »
Zoric'in yetersiz kalacağını söylemek Zoric'e bir hakaret değildir. Zoric geçen sene avrupada bariz şekilde yetersiz kalmıştır. Herkes de tek umut bu sene gelen guardlarla birlikte onun da performansının artacağı yönünde. lakin bu sadece bir umut. bence seneye başlarken Zoriç riski alınmamalıydı ancak kontratı bağlayıcı oldu sanırım Yoksa sözleşmesi bitseydi Obradovic'in onla devam edeceğini sanmazdım.

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #9576 : 11 Temmuz 2014, 12:31:05 »
Galatasaray Micov'u alabilir. Ciddi ilgileniyorlar gibi.

Adam Gs'den teklif falan diyor ama sanki Real'e mesaj veriyor;elinizi çabuk tutun diye... Bunu çok yapıyorlar

Çevrimdışı mgul

• Üye
  • Yer: Dünya
« Yanıtla #9577 : 11 Temmuz 2014, 13:11:33 »
FIBA decides for Calathes

The best case scenario is a six months ban, counting from the 3rd of March, when he was tested positive. If this is the outcome, then Calathes will be cleared to play in the upcoming FIBA World Cup. The worst case scenario is a two years ban in every FIBA competition and tournament.
http://www.eurohoops.net/2014/07/dribbling/52430
"My name is Zeljko Obradovic and I'm very happy with this."

Çevrimdışı Murat_Bulut

• Üye
  • Yer: ELAZIĞ
« Yanıtla #9578 : 11 Temmuz 2014, 13:13:15 »
Ortaligi kasip kavuracak bir isim deniyor.  Eger olursa yer yerinden oynar deniyor. 
Fenerbahçeme yakışırr abi:))))
Dar Ağacında Olsak Bile Son Sözümüz FENERBAHÇE...

hmetin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9579 : 11 Temmuz 2014, 13:14:41 »
Zoric'in eksikleri vardır.Savunmada da sıkıntılar yaratmıs olabilir.Aldıran da Obradovic idi.Ben yine forması en garanti adam oldugunu dusunuyorum.Krstic'in daha ucuz ve sohreti daha az versiyonu oldugu dusuncesindeyim.Ben de misal Loverngc gibi bir oyuncu olsun isterdim.Ama alınmadı.Ayrıca savunmanın takım isi oldugunu dusunuyorum.Bo ribaunt alırken ondan uzunlar alamıyorsa butun sucu Zoric'e baglamayı dogru bulmuyorum.Adam beslediginde 20 sayı,7r,2 blok yapıyor.Ama dedigim gibi bir 5 numara istenilseydi alınabilir/di.
6S beter olsun umrumda olmaz.Keske bayanlarda Sancho Lyttle,Nevriye,Sebnem de ayrılsaydı.Markoshvili'yi tutamayanların Micov'u alabilecegini de hic sanmıyorum.Keske genclerle devam etselerde her mac 20-25 fark atsak

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #9580 : 11 Temmuz 2014, 13:15:51 »
geçen yıl top 16'da zoric'in kritik anlarda yaptığı hücum fauller ve alamadığı ribaundlardan ötürü kaç maç kaybettik sayamadım.
semih erden boxout hatasını tek maçta yaptı diye leş ilan edildi ama zoric'in yapmadığı boxoutların haddi hesabı yok.
gelecek yıl da takıma verdiği zararların başımıza önemli dertler açacağını düşünüyorum ama inşallah yanılırım.
top 16 öncesi zoric'ten kurtulup kazma uzun alırsak yolumuz epey aydınlık şu kadro ile...

not:
zoric'in kontratından kurtulma şansımız olmadığı için mecburen takımda kaldığını düşünüyorum.

not2:

not 3:

Öncelikle şu ayırımı iyi yapmak lazım, burada herkes düşüncesini seviyeli bir şekilde açıklayabilir açıklıyor da, eleştiri tabii ki en doğal hakkımız. Ancak bir eleştiri yapılacaksa sizin ki gibi somut ve mantıklı bir açıklaması olmalı bu açıdan yazdıklarınızla ilgili hiç bir problem yok, açıklama yapmak zorunda da değilsiniz.

Burada en ufak negatif şeyde direkt "Ancelotti T.D. değil, x adam değil, y'den bir cacık olmaz, z yi kesin göndermeli" biçiminde herhangi bir mantıksal veriye dayanmayan, oyuncuları ciddi manada aşağılayıcı amacı üzümü yemek değil de bağcıyı dövmek olan söylevlere tepki veriliyor. Lütfen üzerinize alınmayınız.

Zoric konusuna gelecek olursak EL'de bir dönem ciddi performans düşüklüğü yaşadığı bir gerçek, kritik anlarda yaptığı top kayıplarıyla, hücum faullerle sıkıntı yarattı bunları inkar etmemek gerek. TBF final serisinde ise bence oldukça iyi bir performans gösterdi, bence potansiyelli bir oyuncu geçen sene rotasyonun yaratıcılık açısından sıkıntılı olması sebebiyle, hatta bir dönem 5 numara rotasyonunun da iyice kısıtlı hale gelmesi nedeniyle gerçek potansiyeli sahaya yansımadı. Benim nazarımda bu sene göstereceği performans kendisi hakkında herhangi bir karar vermek için daha belirleyici olacaktır.

Çevrimdışı mgul

• Üye
  • Yer: Dünya
« Yanıtla #9581 : 11 Temmuz 2014, 13:24:11 »
Eğer bize gelecekse ve cezası 6 ayla sınırlı kalacaksa;Batistenin Osboltun kafasını ezdiğinde 1 maç bile ceza almamasını sağlayan Yunan lobisine tekrar helal olsun diyorum.Adamlar sağlam lobi yapmış

Eğer Memphiste kalacak veya Panaya gidecekse ve 6 ay ceza alırsa;FIBA Yunanistanın köpeği olmuş adaletsizlik tavan yapmış

Seçenekler bu.Umarım 1.si olur ;D
Ahaha aynen umarım 1.si olur :D
"My name is Zeljko Obradovic and I'm very happy with this."

Çevrimdışı Blu€s

• Üye
  • Yer: Istanbul
« Yanıtla #9582 : 11 Temmuz 2014, 13:44:38 »
Calathes bizi secerse gruplardaki rakibimiz olan panayada kan kaybettirmiş oluruz bence.

Ömer Onan hakkında bilgisi olan var mı? Can, Serhat, Melih, Gou, Hickman, Bogdan bence süre bulma şansı hiç yok
Ömer Onan'ın Daçka'ya gitme olasılığı var.

Çevrimdışı Eto

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Pendik-İstanbul
« Yanıtla #9583 : 11 Temmuz 2014, 14:03:31 »

not:

not2:

not 3:

Abi şu yazdıkların gereksiz bir algı oluşturuyor.

Cem yukarıda çok güzel izah etmiş. Birisi gelip ''Zoric'ten adam olmaz'' minvalinde şeyler yazarsa ben sert çıkarım. Bu tarz durumlarda kendimi tutamıyorum. Eğer böyle keskin bir şey yazıyorsan keskin bir cevap almayı da göz önüne alacaksın.

Ama bu şekilde şeylere bağlayıp, bir tartışma havası oluşturuyorsan da cevap vermeyi tercih ederim. Sonuçta büyük olasılıkla bir noktaya varamayız ama herkes neyi savunduğunu net şekilde ifade eder.

Senin yukarıda saydığın ve endişe duyduğun şeylerin mantıksız bir tarafı yok.

Ben de; sene sonuna doğru artan formunu, savunmada yapmaya başladığı kusursuz kaymaları ve yeni oyuncularımızın daha fazla P&R oynayabilecek yapıda olmalarını umutlu olunabilecek maddeler olarak sayıyorum.

Zoric bizden önce maç başına üç, dört ikili oyun bitiriyordu. Geçen sene toplamda beş tane ikili oyun oynadı mı hatırlamıyorum. Adamın en iyi yaptığı şey içeriye devrilmek. Bunu yapabilen sayılı uzunlardan. Ayrıca yeterli boşluk elde edildiğinde, el üstünden bile şutu olan bir adam. Savunmada yapısal olarak zayıf kaldığı anlar var ama savunma bilgisi ve ayak hızı gayet iyi.

Ben böyle düşünüyorum. Sen öyle düşünebilirsin. Kimin haklı olduğunu ilerleyen zaman gösterir.

Çevrimdışı lancelot

• Üye
  • Yer: lefkoşa
« Yanıtla #9584 : 11 Temmuz 2014, 14:37:33 »
« Son Düzenleme: 11 Temmuz 2014, 14:38:05 Gönderen: lancelot »