Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970533 defa)

0 Üye ve 76 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

active

• Ziyaretçi
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #9585 : 11 Temmuz 2014, 14:46:48 »
https://pbs.twimg.com/media/BsQliwzIUAAOgev.jpg bogdan hayırlı olsun

gerçek mi ya bu fotoğraf :Dharika ya sonunda muradımıza erdik :D ;D :) 8)
« Son Düzenleme: 11 Temmuz 2014, 14:52:41 Gönderen: active »

Çevrimdışı lancelot

• Üye
  • Yer: lefkoşa
« Yanıtla #9586 : 11 Temmuz 2014, 14:48:09 »
gerçek mi ya bu fotoğraf :Dharika ya sonunda nuradımıza erdik :D ;D :) 8)
aynen

Çevrimdışı finkployd

• Üye
  • Yer: Ankara

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #9588 : 11 Temmuz 2014, 14:55:28 »
Ömer Onan'ın Daçka'ya gitme olasılığı var.

Gitsin artık da nereye olursa olur yeter ki bizden uzak biryerlere gitsin :)

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #9589 : 11 Temmuz 2014, 14:57:58 »
Abi şu yazdıkların gereksiz bir algı oluşturuyor.

Cem yukarıda çok güzel izah etmiş. Birisi gelip ''Zoric'ten adam olmaz'' minvalinde şeyler yazarsa ben sert çıkarım. Bu tarz durumlarda kendimi tutamıyorum. Eğer böyle keskin bir şey yazıyorsan keskin bir cevap almayı da göz önüne alacaksın.

Ama bu şekilde şeylere bağlayıp, bir tartışma havası oluşturuyorsan da cevap vermeyi tercih ederim. Sonuçta büyük olasılıkla bir noktaya varamayız ama herkes neyi savunduğunu net şekilde ifade eder.

Senin yukarıda saydığın ve endişe duyduğun şeylerin mantıksız bir tarafı yok.

Ben de; sene sonuna doğru artan formunu, savunmada yapmaya başladığı kusursuz kaymaları ve yeni oyuncularımızın daha fazla P&R oynayabilecek yapıda olmalarını umutlu olunabilecek maddeler olarak sayıyorum.

Zoric bizden önce maç başına üç, dört ikili oyun bitiriyordu. Geçen sene toplamda beş tane ikili oyun oynadı mı hatırlamıyorum. Adamın en iyi yaptığı şey içeriye devrilmek. Bunu yapabilen sayılı uzunlardan. Ayrıca yeterli boşluk elde edildiğinde, el üstünden bile şutu olan bir adam. Savunmada yapısal olarak zayıf kaldığı anlar var ama savunma bilgisi ve ayak hızı gayet iyi.

Ben böyle düşünüyorum. Sen öyle düşünebilirsin. Kimin haklı olduğunu ilerleyen zaman gösterir.

zoric eleştirenler % 100 haklı, normal oyunundaki eksiklikler haricinde kritik anlarda bir çok kez yaptığı hücum fauller unutulmaz. ayrıca gs serisinde iyi oynadığı düşüncesine de katılmıyorum. özellikle deplasmandaki maçlarda zaman zaman da içerideki maçlarda furkan üstünlük kurdu kendisine, bonsu da aynı şekilde. gs serisinde sadece daha önce vasatın altında olan performansını vasata çekti.

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
« Yanıtla #9590 : 11 Temmuz 2014, 15:09:25 »
Ömer Onan'ın Daçka'ya gitme olasılığı var.

ömer bu takımın aldığı sürelerde başarı için en çok gayret gösteren oyuncusu. mevcut yerli kadrosu içinde de takımda kalmayı kesinlikle hak ediyor ama yapılan transferlerden sonra ve söylenenler doğruysa takımda kalma olasılığı kalmadı gibi. kendisine  katkılarından dolayı tıpkı sahadaki oyunu gibi gönülden teşekkür ederim.

Çevrimdışı Bukefalos

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • RWB0 & SC30
« Yanıtla #9591 : 11 Temmuz 2014, 15:10:30 »
Zoricin sırtı dönük itebildigi tek uzun, Efes'in altyapı uzunları.
Yerde 5cm de sıcrayamıyor..

Semih NBAe giderkenki haline dönebilirse, daha cok işimize yarayacak
Ver Lester'e, yaz deftere

Çevrimdışı Aaskın

• Üye
  • Yer: Bursa
  • Son sözümüz FENERBAHÇE
« Yanıtla #9592 : 11 Temmuz 2014, 15:12:35 »
Adam giymiş formayı

Çevrimdışı finkployd

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #9593 : 11 Temmuz 2014, 15:15:56 »
Final serisinde özellikle deplasmandaki maçlarda, zaman zaman da içerdeki maçlarda kendisine üstünlük kuran Furkan ve Bonsu toplam 68 sayı atarken Zoric 65 sayı atmış.

Takdir edilmesi için ne yapması lazım gerçekten anlamış değilim. Mirsad gibi ribaunt alsın Dunston gibi blok yapsın diye bekliyorsak daha bekleriz. Adamın işi skor üretmek, 6 maçlık final periyodunda da rakip uzunların toplamı kadar sayı atmış. Hala vasat performans deniyor, insaf.
« Son Düzenleme: 11 Temmuz 2014, 15:23:51 Gönderen: finkployd »

Çevrimdışı truth126

• Üye
  • Yer: İstanbul - Başakşehir
    • truthuntold126
« Yanıtla #9594 : 11 Temmuz 2014, 15:17:06 »
Lokomotiv Kuban turns down CSKA Moscow's offer for Derrick Brown - Sportando

Çevrimdışı Bülent

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @blntdgn84
« Yanıtla #9595 : 11 Temmuz 2014, 15:25:05 »
Drew'in skor yönü dışında bilgim yok ama gerek Bogdan gerekse Hickman yeterli düzeyde ikili oyun oynayabiliyor.
O yüzden Zoric'i geçtiğimiz sezona nazaran daha verimli kullanabiliriz(Zoric'in hayranı olmadığım, maç konularında kendisini nasıl yerden yere vurduğum site arşivinde mevcuttur).
Dominant bir uzun getirelim(misal Ante Tomic) Zoric'i gönderelim deniliyorsa ona lafım yok ama getiremeyeceksek(ki bence Semih gelir bir tanede nba'de kontrat bulamayan bir pf ile uzun rotasyonu tamamlanır) Zoric kadroda kalmasın demek halihazırda sıkıntılı olan uzun rotasyonunu dahada güçsüzleştirmek dışında bir işe yaramaz.
...

Çevrimdışı Eto

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Pendik-İstanbul
« Yanıtla #9596 : 11 Temmuz 2014, 15:33:35 »
zoric eleştirenler % 100 haklı, normal oyunundaki eksiklikler haricinde kritik anlarda bir çok kez yaptığı hücum fauller unutulmaz. ayrıca gs serisinde iyi oynadığı düşüncesine de katılmıyorum. özellikle deplasmandaki maçlarda zaman zaman da içerideki maçlarda furkan üstünlük kurdu kendisine, bonsu da aynı şekilde. gs serisinde sadece daha önce vasatın altında olan performansını vasata çekti.

Tamam abi %100 haklılarsa ben hiçbir karşıt görüş sunmayayım o zaman. Ne diyeyim bilemedim.

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
« Yanıtla #9597 : 11 Temmuz 2014, 15:40:40 »
Final serisinde özellikle deplasmandaki maçlarda, zaman zaman da içerdeki maçlarda kendisine üstünlük kuran Furkan ve Bonsu toplam 68 sayı atarken Zoric 65 sayı atmış.

Takdir edilmesi için ne yapması lazım gerçekten anlamış değilim. Mirsad gibi ribaunt alsın Dunston gibi blok yapsın diye bekliyorsak daha bekleriz. Adamın işi skor üretmek, 6 maçlık final periyodunda da rakip uzunların toplamı kadar sayı atmış. Hala vasat performans deniyor, insaf.

kendisini beğenenlerin görüşüne saygı duymakla beraber ben beğenmiyorum ve yetersiz buluyorum. maçlarda 15-20 dakikadan fazla süre aldığı zaman takıma yarar sağlamayı bırak zarar vermeye başlıyor. altı maçta toplam 65 sayı atsın artık kariyeri aldığı para belli. sen kabul etmiyorsan başka oyuncudan baysediyoruz galiba

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9598 : 11 Temmuz 2014, 15:42:03 »
yapmayın abi ya bu adam malaga da nasıl bu kadar başarılı oldu o zaman zoric avrupanın pick and roll de en başarılı uzunlarındandır.ben  kıyaslama yapmayacağım ama tomic de pleiss de sırtındakini potaya itebilen adamlar değiller .doğru yerde topla buluşup etkili olan adamlar ben iddia ediyorum zoric bu sene +10 sayı ortalama tutturacaktır .ayrıca gs serisinde furkan zoric e ne zaman üstünlük kurdu merak ettim.furkan oğuzun oyunda olduğu bölümlerde ikili oyunlarla sonuca gitti zoric oyundayken bunu çok fazla yapamadılar ve şuta bağımlı oynadılar zoric gs serisinde bo ve emirle birlikte en iyimizdi.şu adamı doğru düzgün bir sistemde oynattığımız an büyük verim alacağımızı düşünüyorum

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #9599 : 11 Temmuz 2014, 15:50:05 »
Adam final serisinde 18 dk ortalama süre almış, 11s, 4r ortalamaları var. Bu arada Furkan+Bonsu toplam, ortalama 28dk süre alıp 12s, 9r yapmışlar.
Kara deryalarda bir FENERsin!