Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970453 defa)

0 Üye ve 81 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ereng.

• Üye
  • Yer: Kayseri
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #9675 : 11 Temmuz 2014, 23:42:16 »
Cem abi olayi kapatalim dediyse bana kapatmak duser. Insallah bir gun nasip olursa yuz-yuze konusmak isterim bu konuyu

Sent from my iPhone using Tapatalk

İnşallah yeni gelen transferlerimizle ve eksik bölgelere yapılacak transferlerle bu konuları konuşmaya gerek olmayacak bir sezon geçiririz :)

Çevrimdışı Rufat Sharafli

• Üye
« Yanıtla #9676 : 11 Temmuz 2014, 23:42:59 »

İnşallah yeni gelen transferlerimizle ve eksik bölgelere yapılacak transferlerle bu konuları konuşmaya gerek olmayacak bir sezon geçiririz :)

Insallah, tek dilegim o.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı tecessus

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #9677 : 12 Temmuz 2014, 00:42:14 »
Transfer konusunu fazla dağıtmayalım

Semih gerçekten geldi mi, yoksa geldiği bir varsayım mı?
Fenerbahçe

Çevrimdışı lancelot

• Üye
  • Yer: lefkoşa
« Yanıtla #9678 : 12 Temmuz 2014, 01:41:20 »
can altıntığın fbtvdeki tanıtım videosunda sadece bize attığı sayılar var oluşturulmak istenen algı basketboldan anlamayan taraftara bize karşı bçyle oynadı demek ki iyidir (obra onu eski yugoslav 1 numaralara benzettiği için aldı gelişim göstereceğini düşünüyorum 2 yıl önce şutu olmayan bir oyuncunun sezonda %40-45 üçlük atması çok iyi çalıştığının göstergesi aslında canın ayaklarda hızlıdır ama bizim maçta sakat sakat oynadı geri koşamadı o yüzden savunmada çok aksadı fena savunma yapmaz güçlüdür karakterli olduğunuda tamin ediyorum en önemliside o  )

Çevrimdışı Tolga Gümüş

• Üye
    • tolgagumus_
« Yanıtla #9679 : 12 Temmuz 2014, 02:58:22 »
Bojan Bogdanovic, Fenerbahçe'nin Euroleague resmi sitesindeki yeni sezon kadrosundan çıkartılmış. Transferi gerçekleşti sanırım. Hayırlısı olsun...
"Ben Fenerbahçe'ye ikinci olmak için gelmedim." - Zeljko Obradovic

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #9680 : 12 Temmuz 2014, 05:15:38 »
dünden bugüne bazı mesajları sildim, zira o mesajlar kaldıkça tartışma uzayıp gidecek, sevdiğimiz saydığımız insanlar var, ucu onlara kadar gidiyor sonra gerek yok, fırsat bu fırsat diyerek Aykut Kocaman'a sallamak isteyenler twitter hesaplarını ve antu'yu kullanabilirler.

bu mesajdan sonra konu başlığında olduğu gibi transfer dedikoduları üzerinden devam edilir.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9681 : 12 Temmuz 2014, 06:27:34 »
ömer onan hakkında olaya sadece sportif açıdan bakıyorum serhat ve canın aldıkları toplam 800 bin euro ömer 1milyon euro alıyo böyle bakınca fiyat performans olarak artık veda edilmeli
Bu rakam doğru değil ama

Çevrimdışı drazan petroviç

• Üye
  • Yer: turkiye
« Yanıtla #9682 : 12 Temmuz 2014, 09:18:13 »
BOJAN nın gideceğini kim söyledi ve neden gitsinki
bogdan 2 bojan 3 numara

Çevrimdışı lancelot

• Üye
« Yanıtla #9683 : 12 Temmuz 2014, 09:25:08 »
öm
Bu rakam doğru değil ama

ömerin aldığı para bende inanmamıştım ama ömer emir oğuz 1 milyon euro kazanıyor bir çok yerde yazıyordu canın 400bin alıcağı konuşuluyor serhat konusunuda tofas elendikten sonra ilk çıkan haberlerde serhata 1milyon lira teklif ettiğimiz söylenmişti onu baz alarak yazdım sence hangisi yanlış tabi idda edemem ama basın kaynaklı olarak yazdım
edit:arkadaşlar 12 numarada yazmış link bulamadım ama koyayım dedim

Insidehoops'a göre geçen sene en çok kazanan oyuncular ve Nba'deki kontrat karşılığı..
Kleiza 18.sırada 1.65 M Euro almış..3.3 muhabbeti yapanlara duyurulur.

Highest Paid Basketball Players in Europe 2013-14 season

Spoiler: Liste
1. Nenad Krstic - CSKA - €3 million euros net income ($8 million NBA salary equivalent)

2. Victor Khryapa - CSKA - €3 million euros net income ($8 million NBA salary equivalent)

3. Erazem Lorbek - Barcelona - €3 million euros net income ($8 million NBA salary equivalent)

4. Rudy Fernandez - Real Madrid - €3 million euros net income ($8 million NBA salary equivalent)

5. Vassilis Spanoulis - Olympiacos - €2.5 million euros net income ($6.7 million NBA salary equivalent)

6. Juan Carlos Navarro - Barcelona - €2.5 million euros net income ($6.7 million NBA salary equivalent)

7. Semih Erden - Efes - €2.5 million euros net income ($6.7 million NBA salary equivalent)

8. Sonny Weems - CSKA - €2.2 million euros net income ($5.9 million NBA salary equivalent)

9. Milos Teodosic - CSKA - €1.9 million euros net income ($5.1 million NBA salary equivalent)

10. Vitaly Fridzon - CSKA - €1.9 million euros net income ($5.1 million NBA salary equivalent)

11. Marcelinho Huertas - Barcelona - €1.9 million euros net income ($5.1 million NBA salary equivalent)

12. Dimitris Diamantidis - Panathinaikos - €1.8 million euros net income ($4.9 million NBA salary equivalent)

13. Ante Tomic - Barcelona - €1.8 million euros net income ($4.9 million NBA salary equivalent)

14. Kostas Papanikolaou - Barcelona - €??1.8 million euros net income ($4.9 million NBA salary equivalent)

15. Fernando San Emeterio - Baskonia - €1.8 million euros net income ($4.9 million NBA salary equivalent)

16. Brad Oleson - Barcelona - €1.7 million euros net income ($4.6 million NBA salary equivalent)

17. Jeremy Pargo - CSKA - €1.7 million euros net income ($4.6 million NBA salary equivalent)

18. Linas Kleiza - Fenerbahce - €1.65 million euros net income ($4.5 million NBA salary equivalent)

19. Zoran Erceg - Galatasaray - €1.6 million euros net income ($4.4 million NBA salary equivalent)

20. Sergey Bykov - Lokomotiv Kuban - €1.5 million euros net income ($4.1 million NBA salary equivalent)

21. Bo McCalebb - Fenerbahce - €1.5 million euros net income ($4.1 million NBA salary equivalent)

22. Carlos Arroyo - Galatasaray - €1.5 million euros net income ($4.1 million NBA salary equivalent)

23. Zoran Planinic - Efes - €1.5 million euros net income ($4.1 million NBA salary equivalent)

24. Sergey Monya - Khimki - €1.5 million euros net income ($4.1 million NBA salary equivalent)

25. Maciej Lampe - Barcelona - €??1.5 million euros net income ($4.1 million NBA salary equivalent)

26. Dusko Savanovic - Efes - €1.5 million euros net income ($4.1 million NBA salary equivalent)

27. Stanko Barac - Efes - €??1.4 million euros net income ($3.8 million NBA salary equivalent)

28. Nemanja Bjelica - Fenerbahce - €1.4 million euros net income ($3.8 million NBA salary equivalent)

29. Sergio Rodriguez - Real Madrid - €1.3 million euros net income ($3.6 million NBA salary equivalent)

30. Richard Hendrix - Lokomotiv Kuban - €1.3 million euros net income ($3.6 million NBA salary equivalent)

31. Derrick Brown - Lokomotiv Kuban - €1.3 million euros net income ($3.6 million NBA salary equivalent)

32. Marcus Williams - Lokomotiv Kuban - €1.3 million euros net income ($3.6 million NBA salary equivalent)

33. Kyle Hines - CSKA - €1.2 million euros net income ($3.3 million NBA salary equivalent)

34. Aaron Jackson - CSKA - €1.2 million euros net income ($3.3 million NBA salary equivalent)

35. Nathan Jawai - Galatasaray - €1.2 million euros net income ($3.3 million NBA salary equivalent)

36. Kresimir Loncar - Khimki - €1.2 million euros net income ($3.3 million NBA salary equivalent)

37. Andres Nocioni - Baskonia - €1.2 million euros net income ($3.3 million NBA salary equivalent)

38. Kostas Kaimakoglou - UNICS - €1.2 million euros net income ($3.3 million NBA salary equivalent)

39. Keith Langford - Olimpia Milano - €1.15 million euros net income ($3.2 million NBA salary equivalent)

40. Chuck Eidson - UNICS - €1.1 million euros net income ($3.1 million NBA salary equivalent)

41. Sasha Kaun - CSKA - €1.1 million euros net income ($3.1 million NBA salary equivalent)

42. Sergio Llull - Real Madrid - €1.1 million euros net income ($3.1 million NBA salary equivalent)

43. Fran Vazquez - Málaga - €1.1 million euros net income ($3.1 million NBA salary equivalent)

44. Jamon Gordon - Efes - €1.05 million euros net income ($2.9 million NBA salary equivalent)

45. Ioannis Bourousis - Real Madrid - €1 million euros net income ($2.8 million NBA salary equivalent)

46. Nikola Mirotic - Real Madrid - €1 million euros net income ($2.8 million NBA salary equivalent)

47. Petteri Kopenen - Khimki - €1 million euros net income ($2.8 million NBA salary equivalent)

48. Bojan Bogdanovic - Fenerbahce - €1 million euros net income ($2.8 million NBA salary equivalent)

49. Felipe Reyes - Real Madrid - €1 million euros net income ($2.8 million NBA salary equivalent)

50. Ian Vougioukas - UNICS - €1 million euros net income ($2.8 million NBA salary equivalent)

51. Jaycee Carroll - Real Madrid - €1 million euros net income ($2.8 million NBA salary equivalent)

52. Bostjan Nachbar - Barcelona - €1 million euros net income ($2.8 million NBA salary equivalent)

53. Omer Onan - Fenerbahce - €1 million euros net income ($2.8 million NBA salary equivalent)

54. Emir Preldzic - Fenerbahce - €1 million euros net income ($2.8 million NBA salary equivalent)

55. Oguz Savas - Fenerbahce - €1 million euros net income ($2.8 million NBA salary equivalent)

56. James Augustine - Khimki - €1 million euros net income ($2.8 million NBA salary equivalent)

57. Mickael Gelabale - Khimki - €1 million euros net income ($2.8 million NBA salary equivalent)

58. Henry Domercant - Galatasaray - €1 million euros net income ($2.8 million NBA salary equivalent)
« Son Düzenleme: 12 Temmuz 2014, 09:38:10 Gönderen: lancelot »

Çevrimdışı iscilveger

• Üye
« Yanıtla #9684 : 12 Temmuz 2014, 11:52:58 »
Çok emin olmamakla birlikte ilgilendiğimiz 5 adet yabancı uzun oyuncu olduğu öğrendim.
Freeland ismini duymayan kalmadı zaten. Keza D.Brown ismini de . Vesely ismini geçen hafta pek itibar etmediğim bir arkadaşımdan duydum. Pero Antic ismini 2 yıl önce bizim teknik ekip de yer alan bir abim belirtti. NBA'de takaslar gerçekleştikten sonra boşta kalması muhtemel olan bir kaç isim varmış. Bu isim kim olabilir diye fikir jimnastiği yaptım ve uzun oyuncu transferi/takası yapan NBA takımlarına bir baktım.
Serbest  olan isimlerden gözüme ilk önce Lamar Odom Çarptı ama KOÇ'un isteyeceği son isim olabilir.
Chris Bosh'u kadrosuna katmak üzere olan Houston'dan Josh Powell
Gasol San Antonio Spurs' e giderse Boris Diaw ismi boşta kalabilir.Transferi oldukça zor bir isim olduğunu düşünüyorum.
Yine San Antonio Spurs'den Aaron Baynes boşta kalabilir.Transferi rahat yapılabilir ama katkısı oldukça meçhul olabilir.
Gasol Oklohoma Cİty Thunder'a giderse Nick Collison'ın süreleri epey azalır.Benim çok büyük takdirle izlediğim bu oyuncu 4-5 numaranın ikisinde de görev alıyor ve resmen ilaç olabilir bize.Bunun yanı sıra transferinin epey zor olduğu kanaatindeyim.
Boston'dan Kris Humphries
Golden State'den Bogut( torpil geçtim)

Ama madem büyük düşünüyoruz.Şöyle diyeyim GM etkisini de göze alarak ''büyük transfer'' hedefliyorsak ;

Bargnani
Datome
Gallinari
Mozgov
Raduljica
Jerebko
Ersan İlyasova
Anthony Randolph
Motiejunas

gibi güzel bir liste çıkıyor. Bakalım sonuç ne olacak

Çevrimdışı lancelot

• Üye
« Yanıtla #9685 : 12 Temmuz 2014, 11:54:42 »
sportandoya göre gasol chicagoya gitmiş san antonioya gidecek diye beklerken

Çevrimdışı mgul

• Üye
  • Yer: Dünya
« Yanıtla #9686 : 12 Temmuz 2014, 11:55:50 »
Çok emin olmamakla birlikte ilgilendiğimiz 5 adet yabancı uzun oyuncu olduğu öğrendim.
Freeland ismini duymayan kalmadı zaten. Keza D.Brown ismini de . Vesely ismini geçen hafta pek itibar etmediğim bir arkadaşımdan duydum. Pero Antic ismini 2 yıl önce bizim teknik ekip de yer alan bir abim belirtti. NBA'de takaslar gerçekleştikten sonra boşta kalması muhtemel olan bir kaç isim varmış. Bu isim kim olabilir diye fikir jimnastiği yaptım ve uzun oyuncu transferi/takası yapan NBA takımlarına bir baktım.
Serbest  olan isimlerden gözüme ilk önce Lamar Odom Çarptı ama KOÇ'un isteyeceği son isim olabilir.
Gasol San Antonio Spurs' e giderse Boris Diaw ismi boşta kalabilir.Transferi oldukça zor bir isim olduğunu düşünüyorum.
Yine San Antonio Spurs'den Aaron Baynes boşta kalabilir.Transferi rahat yapılabilir ama katkısı oldukça meçhul olabilir.
Gasol Oklohoma Cİty Thunder'a giderse Nick Collison'ın süreleri epey azalır.Benim çok büyük takdirle izlediğim bu oyuncu 4-5 numaranın ikisinde de görev alıyor ve resmen ilaç olabilir bize.Bunun yanı sıra transferinin epey zor olduğu kanaatindeyim.

Ama madem büyük düşünüyoruz.Şöyle diyeyim GM etkisini de göze alarak ''büyük transfer'' hedefliyorsak ;

Bargnani
Datome
Gallinari
Mozgov
Raduljica
Jerebko
Ersan İlyasova
Anthony Randolph
Motiejunas

Hocam Diaw Spursla yeni imzaladı.
http://www.derinnba.com/index.php/nba/haberler/item/3423-diaw-spurste-kald%C4%B1
« Son Düzenleme: 12 Temmuz 2014, 11:56:34 Gönderen: mgul »
"My name is Zeljko Obradovic and I'm very happy with this."

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #9687 : 12 Temmuz 2014, 11:58:05 »
Bir insan kötü oynar başarısız Olur eleştirilir...karaktersiz demek ciddi bir yanlış... mesela glass..ne yaptı yahu
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı iscilveger

• Üye
« Yanıtla #9688 : 12 Temmuz 2014, 12:04:59 »

Hocam Diaw Spursla yeni imzaladı.
http://www.derinnba.com/index.php/nba/haberler/item/3423-diaw-spurste-kald%C4%B1

Diger oyuncularda imzalamis olabilir. Sozlesmelerini kontrol etmedim. Bi liste olusturdum sadece

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Çevrimdışı lancelot

• Üye
« Yanıtla #9689 : 12 Temmuz 2014, 12:12:33 »

Bargnani
Datome
Gallinari
Mozgov
Raduljica
Jerebko
Ersan İlyasova
Anthony Randolph
Motiejunas

gasol chicagoda diyolar
ersanın 2016-17 sezon sonuna kadar  5. yıl takım opsiyonlu 40m dolar anlaşması var
bargnanini takım opsiyonu var 11m dolar kullanmaya bilirler
gallinari 2 yıl 10.5m dolar anlaşması var