Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970526 defa)

0 Üye ve 74 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı erdem_07

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • Erdmsonmez
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #9750 : 12 Temmuz 2014, 21:41:55 »
Acaba Freeland ve Vesely'nin aynı anda olma ihtimali var mı?Olursa çok canlar yanar çoookk.

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #9751 : 12 Temmuz 2014, 21:51:31 »
Caleb Green nasıl olur? İstatistikleri sağlam, maliyeti de düşüktür. Ağırlıklı olarak 4 mü oynuyor 3 mü?

Çevrimdışı lancelot

• Üye
  • Yer: lefkoşa
« Yanıtla #9752 : 12 Temmuz 2014, 21:56:21 »
Acaba Freeland ve Vesely'nin aynı anda olma ihtimali var mı?Olursa çok canlar yanar çoookk.
benim en baştan beri istediğim şey iki tane uzun alıp (semih hariç) transferi kapatmak calathes çok iyi oyuncu bende isterim ama kenan ve berke güvenmemiz gerekiyor ki berk final serisinde euro lig son 8e kalmış takım karşısında kendi evimizde 8 sayı gerideyken takım direksiyonu ondaydı keza melih ben melihi son dönem ball handlingini geliştirdikten sonra calathese benzettim obra melihten bir calathes çıkartabilirmi melihin savunması berbat ama unutmayalım calathes ilk pana yıllarında benç gülüydü sonra çalışa çalışa kadroya girdi ki adamın kolej deneyimide vardı olaya böyle bakıyorum
« Son Düzenleme: 12 Temmuz 2014, 22:12:34 Gönderen: lancelot »

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9753 : 12 Temmuz 2014, 21:57:20 »
Caleb Green nasıl olur? İstatistikleri sağlam, maliyeti de düşüktür. Ağırlıklı olarak 4 mü oynuyor 3 mü?

4 numara oynar önemli bir oyuncudur ama bizim seviyemizde bir oyuncu değil bence çok bencil bir oyuncu savunması ön planda olan bir oyuncu alsak daha iyi olur sanki

Çevrimdışı ardglr

• Üye
    • ardaguler
« Yanıtla #9754 : 12 Temmuz 2014, 22:26:58 »
benim en baştan beri istediğim şey iki tane uzun alıp (semih hariç) transferi kapatmak calathes çok iyi oyuncu bende isterim ama kenan ve berke güvenmemiz gerekiyor ki berk final serisinde euro lig son 8e kalmış takım karşısında kendi evimizde 8 sayı gerideyken takım direksiyonu ondaydı keza melih ben melihi son dönem ball handlingini geliştirdikten sonra calathese benzettim obra melihten bir calathes çıkartabilirmi melihin savunması berbat ama unutmayalım calathes ilk pana yıllarında benç gülüydü sonra çalışa çalışa kadroya girdi ki adamın kolej deneyimide vardı olaya böyle bakıyorum
Ama Calathes'in önünde Dia ve Saras vardı, hata yapma lüksü daha fazlaydı, çünkü onlar bu hataları telafi edebiliyorlardı. Avrupanın en iyi oyun kurucularının arkasında öğrendi bu işleri. O açıdan Calathes'in gelmesi Kenan ve Berk'in önünü tıkamaz aksine onların faydasına olur bence.

Çevrimdışı lancelot

• Üye
« Yanıtla #9755 : 12 Temmuz 2014, 22:46:20 »
Ama Calathes'in önünde Dia ve Saras vardı, hata yapma lüksü daha fazlaydı, çünkü onlar bu hataları telafi edebiliyorlardı. Avrupanın en iyi oyun kurucularının arkasında öğrendi bu işleri. O açıdan Calathes'in gelmesi Kenan ve Berk'in önünü tıkamaz aksine onların faydasına olur bence.
haklısın, sadece 4 ve 5 numaraya bir çok konuda(özellikle savunma sertliği ve ribaund konusunda vildmarın gittiğini varsayarak) inanılmaz ihtiyacımız olduğunu düşünüyorum calathes olmasada oyunu bir şekilde yönlendiririz 4 5 elzem (bence) yani izzete oğuza uzun vadede güveneceğime kenan berk melih hickman bogdan hatta good luck'a(umarım getirir) güvenmeyi tercih ediyorum
not:emirinde 3 numarada bu sene harikalar yaratabileceğini düşünüyorum oyun içinde 5 6 dakika beyin görevini de üstlenebilir tabii beyni yakmadan
kadroda yapıyım
pg hickman kenan berk can
sg bogdan melih good'l
sf emir serhat metecan
pf bjelica vesely 
c semih oğuz freeland zoriç (sakatlık olacak bu arkadaşların muayyen günleri olacak kafaya oynamak istiyorsak 16 17 kişiyi iyi rotasyona sokabilmeliyiz)
« Son Düzenleme: 12 Temmuz 2014, 23:04:58 Gönderen: lancelot »

Çevrimdışı mgul

• Üye
  • Yer: Dünya
« Yanıtla #9756 : 12 Temmuz 2014, 22:57:37 »
Ben de üzülürüm tabi. Ama oyuncu açısından da zor karar. Yetiştiği kulüp var bir tarafta, bize gelecek olursa muhtemelen bir daha Pao'ya gitme şansı da kalmayacak, o taraftan da büyük tepki alacaktır. Sadece paranın etkili olacağı bir transfer olmayacak kısaca. Diğer tarafta da onu bugünlere getiren Obradovic var. Calathes'in yerinde olmak istemezdim. Bekleyelim, umarım biz kazanırız.
Hayırlısı neyse o olsun takımımız adına.
"My name is Zeljko Obradovic and I'm very happy with this."

Çevrimdışı ardglr

• Üye
    • ardaguler
« Yanıtla #9757 : 12 Temmuz 2014, 23:11:59 »
haklısın, sadece 4 ve 5 numaraya bir çok konuda(özellikle savunma sertliği ve ribaund konusunda vildmarın gittiğini varsayarak) inanılmaz ihtiyacımız olduğunu düşünüyorum calathes olmasada oyunu bir şekilde yönlendiririz 4 5 elzem (bence) yani izzete oğuza uzun vadede güveneceğime kenan berk melih hickman bogdan hatta good luck'a(umarım getirir) güvenmeyi tercih ediyorum
not:emirinde 3 numarada bu sene harikalar yaratabileceğini düşünüyorum oyun içinde 5 6 dakika beyin görevini de üstlenebilir tabii beyni yakmadan
kadroda yapıyım
pg hickman kenan berk can
sg bogdan melih good'l
sf emir serhat metecan
pf bjelica vesely
c semih oğuz freeland zoriç
Ben de öyle düşünüyorum, kısa rotasyonumuz gayet yeterli, almış olmak için değil fark yaratacak oyuncu almalıyız. Uzun için mutlaka en az 2 transfer olacaktır. Semih + Vesely gelse birçok sorunumuz çözülür.

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #9758 : 12 Temmuz 2014, 23:23:23 »
bütün sezon boyunca herkesin hem fikir olduğu konu oyun kurucu eksikliğimizin olduğuydu. bu mevkide en çok süre alan bo da gitti. ve biz yabancı haklarımızın üç tanesini iki numarada kullandık şimdiye kadar. dünyada sadece oyun kurucu olarak teo ve calathes olduğunu varsayıp piyasada oyun kurucu kalmadı demek ve önümüzdeki sezon için kenan ve berke güvenmek bana pek doğru gelmiyor.

fbtv de basketbol yorumcusu arkadaşların çoğu maç için söylediği şalter kapatma olayını bu sene de çok sık yaşayıp karanlıkta kalmak istemiyorum.

Çevrimdışı lancelot

• Üye
« Yanıtla #9759 : 12 Temmuz 2014, 23:25:07 »
Ben de öyle düşünüyorum, kısa rotasyonumuz gayet yeterli, almış olmak için değil fark yaratacak oyuncu almalıyız. Uzun için mutlaka en az 2 transfer olacaktır. Semih + Vesely gelse birçok sorunumuz çözülür.
bi de çok acayip can konusu var herkes burun büküyor ama ne çıkacağı hiç belli değil baya baya bilinen bi oyuncu baya baya bilinmeyen çalışarak kazanılmış özellikleri çıktı ortaya çok kafam karışıyor bence inanılmaz çalışkan bir oyuncu pabuç bu sene pahalı özellikle yerliler için forma giymek isteyen yazın günde 3 antrenman yapmalı ( antrenmanların en az 2 günde 1 tanesi yüzmek olmalı )

Çevrimdışı BeratAkbaba

• Üye
    • BeratAkbaba
« Yanıtla #9760 : 12 Temmuz 2014, 23:53:11 »
Benim tahminim semih ve net 4 numara alıp transferi kapatırız.Vesely yerine başka bir oyuncu tercih edileceğini düşünüyorum,keşke gelse benim gönlüm de ondan yana.
#12 Damir Mrsiç

Çevrimdışı drazan petroviç

• Üye
  • Yer: turkiye
« Yanıtla #9761 : 13 Temmuz 2014, 00:00:33 »
Semih kamburu nedir yahu bu takım ölü taşıyıcı mı?
Takım disiplini bozan ömer gönderlirken yarım cm sıçrayamayan , dikeni kuyruğa bağlamanın bie anlamı yok
havada bulut, Semih işini unut boyle bir transfer yok, yerel lobilerin zamanı çoktan geçti..!!!

Çevrimdışı BeratAkbaba

• Üye
    • BeratAkbaba
« Yanıtla #9762 : 13 Temmuz 2014, 00:01:56 »
4-5 pozisyonu için bir yerli daha şart.Orada yalnızca oğuz kaldı şu an.Tek alternatif var o da semih.
#12 Damir Mrsiç

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9763 : 13 Temmuz 2014, 00:04:58 »
4-5 pozisyonu için bir yerli daha şart.Orada yalnızca oğuz kaldı şu an.Tek alternatif var o da semih.

resmi açıklama gelmeden konuşmak doğru olmaz ama Semih ile anlaştık önümüzdeki günlerde açıklama yaparlar.
yabancı sınırı varken türklere burun bükme gibi bir lüksü yok takımın .
Bora Hun Paçun u mu alalım yada Mutlu Demir mi geldsin
her türlü Semih kumarını oynamak zorundayız başka çaremiz yok :)

işin ilginci berat uzun konusunda isim duyamıyoruz yahu
bir şehir efsanesi var sadece gelecek ismin yanında Freeland hafif kalır diye ama öyle bir mantıklı isim bulamıyoruz 8)

Çevrimdışı BeratAkbaba

• Üye
    • BeratAkbaba
« Yanıtla #9764 : 13 Temmuz 2014, 00:10:21 »
resmi açıklama gelmeden konuşmak doğru olmaz ama Semih ile anlaştık önümüzdeki günlerde açıklama yaparlar.
yabancı sınırı varken türklere burun bükme gibi bir lüksü yok takımın .
Bora Hun Paçun u mu alalım yada Mutlu Demir mi geldsin
her türlü Semih kumarını oynamak zorundayız başka çaremiz yok :)

işin ilginci berat uzun konusunda isim duyamıyoruz yahu
bir şehir efsanesi var sadece gelecek ismin yanında Freeland hafif kalır diye ama öyle bir mantıklı isim bulamıyoruz 8)

Abi onu kim demiş bilmiyorum ama gerçekten efsane gibi geliyor bana,saygısızlık gibi anlaşılmasın ama gerçekten de öyle.Dediğim gibi ben vesely'e fitim ziyadesiyle.Çoğu eksiğimizi kapatır gerçekten de ama bence hoca şutu olan 4 tercih eder.
#12 Damir Mrsiç