Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970567 defa)

0 Üye ve 84 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

active

• Ziyaretçi
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #9795 : 13 Temmuz 2014, 15:49:07 »
yalnız burada değil ama bazı yerlerde okuyorum vesely bizim ihtiyacımız olan adam değil diye bize sert ve atletik uzun lazım diye tekrar tekrar söylüyorum vesely avrupadaki bütün siyahi uzunlara atletizm açısından taş çıkarır yanlış anlamayın ırkçılık için söylemiyorum kesinlikle ırkçılığa karşı birisiyim ama onu diğer atletik uzunlardan ayıran özelliği siyah değil de beyaz olması

Çevrimdışı Alper Zeynel

• Üye
« Yanıtla #9796 : 13 Temmuz 2014, 16:26:42 »
Vesely (oyuncuları çok tanımadığım için atlamıyorum ama) çok çok kötü üçlük atsa bile ne değişirki? Zaten yerli - yabancı alınan tüm oyuncular üçlükcü oldu,bir taneside atmasın.

Bir de zamanında gs Tanjevic milli takımdayken "biz Furkan'a kilo aldırmıştık planlarımız vardı Tanjevic zayıflatmış bu nasıl iş böyle" falan diye isyan etmişti.Ergin Ataman ile bizim oyuncular arasında da böyle bir durum olma ihtimali var mı?

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9797 : 13 Temmuz 2014, 16:36:15 »
Vesely (oyuncuları çok tanımadığım için atlamıyorum ama) çok çok kötü üçlük atsa bile ne değişirki? Zaten yerli - yabancı alınan tüm oyuncular üçlükcü oldu,bir taneside atmasın.

Bir de zamanında gs Tanjevic milli takımdayken "biz Furkan'a kilo aldırmıştık planlarımız vardı Tanjevic zayıflatmış bu nasıl iş böyle" falan diye isyan etmişti.Ergin Ataman ile bizim oyuncular arasında da böyle bir durum olma ihtimali var mı?

ne yalan söyleyeyim dünya yıkılsa ondan bilecek durumdayım şu an.o kadar nefret ediyorum o adamdan.herşey beklenir o karakter yoksunu terbiyesiz kıskanç heriften

Çevrimdışı kalamarina

• Üye
  • Yer: Uşak/Maslak
« Yanıtla #9798 : 13 Temmuz 2014, 16:46:33 »
Vesely bize 4'ten ziyade 5 oynayinca çok etkili olacağını düşünüyorum.Dehset tempo cakariz

Çevrimiçi Soner

• Üye
  • Yer: Van
« Yanıtla #9799 : 13 Temmuz 2014, 16:50:37 »
hem freeland hem de vesely gelsin :)

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #9800 : 13 Temmuz 2014, 16:53:36 »
Vesely gayet iyi bir oyuncu dur
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı HakeemOlajuwon

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #9801 : 13 Temmuz 2014, 17:31:49 »
Şutu yok denemez,boş kalırsa kaldırır atardı ,partizanda öyleydi en azından, gelirse zaman zaman durgunlaşan taraftarı ve takımı, sert smaçlarla ateşleyebilcek de bir oyuncu, keşke gelse.
Hickman-Kenan-Berk
Goudelock-Melih-Can
Bogdan-Emir-Serhat
Bjelica-Vesely-İzzet
Zoric-Oğuz-Semih
Çok güzel,esnek,dengeli bir takım oluruz gibi geliyor.
« Son Düzenleme: 13 Temmuz 2014, 17:36:52 Gönderen: HakeemOlajuwon »

• Üye
« Yanıtla #9802 : 13 Temmuz 2014, 17:48:10 »
6 yabancı var bu kadroda.Bence ya 1 numara yada 3 numarada olsa bir kısa daha almak lazım.Topu yere vuran oyuncu sayısı az.Hickman-Goudelock-Bogdan-Emir sadece 4 tane
Calathes olmayacaksa ben kısa alınması taraftarı değilim, koç da bence istemiyor,Kenan'a sorumluluk verilsin bence Calathes olmuyorsa.

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #9803 : 13 Temmuz 2014, 17:56:35 »
Vesely de gelirse,Semih'i de katıyorum ikisi de  (2.13 ve 2.14) Zo, Oğuz ve Nemanja ile büyük bir hava köprüsü kurarız...

• Üye
« Yanıtla #9804 : 13 Temmuz 2014, 17:59:55 »
Kenan potansiyeli çok yüksek bir oyuncu ama şuan üst seviyelerde en fazla sırtı dönük top getirir.Topu yere vurdurtmazlar ona karşı sahada.Ondan fazla bir beklentim yok.TOP16da geçen sene nasıl dağıldığını gördük.Daha şimdiden ona bu kadar fazla misyon yüklemek hem ona hemde bize zarar verir.Bu sene hedef en az F4 ve bizim öncelikli hedefimiz oyuncu yetiştirmek değil başarılı olmak.Seneye ona göre takım kurarsın Kenanın rolünü arttırırsın ama o sene bu sene değil kesinlikle
Sezonun başında ve sonunda çok farklı olacağını düşünüyorum ben Kenan'ın,takımda topu getircek çok adam var,Calathes olursa tabiki isterim ancak,olmuyorsa başka yabancı alınmasa da olur.

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
« Yanıtla #9805 : 13 Temmuz 2014, 18:04:14 »
Sezonun başında ve sonunda çok farklı olacağını düşünüyorum ben Kenan'ın,takımda topu getircek çok adam var,Calathes olursa tabiki isterim ancak,olmuyorsa başka yabancı alınmasa da olur.

abiler demir tavında dövülür...İyi oyuncu her yerde olur...kenan'ın handikapı sakatlanması oldu...Ama bu sene daha iyi olmalı...Yoksa kendi kaybeder

• Üye
« Yanıtla #9806 : 13 Temmuz 2014, 18:12:19 »
Bende Calathes olmayacaksa PG alınmasın diyenlerdenim ama o zaman en azından topu yere vurabilen bir 3 numara alınmalı.Karşı sahada bişeyler yaratabilecek sadece 4 tane adam var.6 yabancı işimizi görmez en az 7 olmalı sezon içide duruma göre 8.yabancıyı alabiliriz
Bogdan 3 gibi oynayacak sanırım, emirle ikisi yere fena vurmuyorlar ya, yeterli bence,öyle bir adam gelirse oralar çok kalabalık olur sanki.

• Üye
« Yanıtla #9807 : 13 Temmuz 2014, 18:13:19 »
abiler demir tavında dövülür...İyi oyuncu her yerde olur...kenan'ın handikapı sakatlanması oldu...Ama bu sene daha iyi olmalı...Yoksa kendi kaybeder
Haklısın abi, ona duyulan güveni boşa çıkarmamak için çok çalışmalı.

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
« Yanıtla #9808 : 13 Temmuz 2014, 19:46:39 »
Maalesef gorustugumuz heyecan verici uzun ile anlasmaya varamamisiz ve elden ucup gitmis :( 
normaldir bu kadar uzarsa bir iş, altından bir çapanoğlu çıkar...kimdi acaba

Çevrimdışı fundamental

• Üye
« Yanıtla #9809 : 13 Temmuz 2014, 19:48:41 »
Casak, Melih,Serhat ve Bjelica topu yere vuramaz mı diyorsun ?

3 numarada Micov,dediğin şekilde Ingles vs bana uyar ama geçen seneki ribaund sıkıntısını göz önüne aldığımızda şuan 3,5 4,5 gibi atlet bir oyuncuya daha çok ihtiyacımız var gibi gözüküyor.