Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970540 defa)

0 Üye ve 92 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı drazan petroviç

• Üye
  • Yer: turkiye
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #9870 : 14 Temmuz 2014, 18:12:55 »
sezona 6 bilemedin 7 yabancı ile başlayacağımızı düşünürsek o dediğin gerçekleşmeyecek zaten uzun rotasyonuna 1 transfer yapacağımızı düşünüyorum o da muhtemelen 4.5 numara olacak semih lazım bu kadar açık ve net konuşuyorum

OBRA  Bo ve Kleiza ,yı hemen gönderdi 1-2-3 numaralarda sıkıntı yok kimleri alacağını çok iyi hesaplamış
Ancak Kleiza nın yerine kimi alacağını bilmiyoruz, ya da 5 numara kim olacak onu da bilmiyoruz,
Nasıl bir oyun tarzı belirleyecek; NBA tarzı mı yoksa klasik Obra tarzı mı ? onu da bilmiyoruz
Ancak şu kadarını çok iyi biliyoruz,
F4için  sağlam bir kadro kuracaktır , Başarısızlığa hiç mi hiç  tahammülü olmayan bir hoca
Sezona 8 oyuncu veya daha fazla oyuncu ile başlanmaz diye bir kural olduğunu sanmıyorum,
Klubun para sıkıntısı yok ;
kıytırık futbolcular için bile o kadar bonservis bedelleri saçılırken..

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #9871 : 14 Temmuz 2014, 18:19:00 »
Ne kumarı Allah Aşkına...Dınısının dını olacak semih 3. opsiyon..Olmadı verirsin parasını yollarsın..
HaBaBaM GüM GüM GüM

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9872 : 14 Temmuz 2014, 18:28:48 »
OBRA  Bo ve Kleiza ,yı hemen gönderdi 1-2-3 numaralarda sıkıntı yok kimleri alacağını çok iyi hesaplamış
Ancak Kleiza nın yerine kimi alacağını bilmiyoruz, ya da 5 numara kim olacak onu da bilmiyoruz,
Nasıl bir oyun tarzı belirleyecek; NBA tarzı mı yoksa klasik Obra tarzı mı ? onu da bilmiyoruz
Ancak şu kadarını çok iyi biliyoruz,
F4için  sağlam bir kadro kuracaktır , Başarısızlığa hiç mi hiç  tahammülü olmayan bir hoca
Sezona 8 oyuncu veya daha fazla oyuncu ile başlanmaz diye bir kural olduğunu sanmıyorum,
Klubun para sıkıntısı yok ;
kıytırık futbolcular için bile o kadar bonservis bedelleri saçılırken..

öyle bir kural yok evet sezona 5+1+1 yani 5 sahada bir yedekte ve bir tribünde olmak üzere 7 yabancıya lisans çıkarılarak başlanabiliyor ama euroleague için istersen 10 tane daha yabancı alırsın ama lig için 6 yabancı oynatabileceksen ve bunların 3 ü veya 4 ü kısa pozisyonundaysa  bjelica ve yeni gelecek 4.5 numarayı da sayarsak 6 yabancı oluyor lig rotasyonu için 4 5 oynayabilen sadece oğuz var semihi oraya almak lazım hem de bence konuyu fazla uzatmayalım ben isteme nedenlerimi okuduysan mesajımı sıraladım

futbol mevzusuna gelince allah aşkına artık futbol ve basketbol gelirlerinin ve giderlerinin birbirinden ayrı tutulması gerektiğini unutmayın basketbol ve futbolun bütçe durumları farklıdır onu birbirine karıştırmayın şu anada da futbol yapılanmamızın kötü olduğunu düşünmüyorum sen kaliteli bir futbolcuya atıyorum benim takımım olduğu için söyleyeyim dortmund un verdiğinin 2 katını vermezsen gelmez bu bir kural  ve ne yazık ki artık ve değişmez
« Son Düzenleme: 14 Temmuz 2014, 18:29:54 Gönderen: active »

Çevrimdışı fb_balkay

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • twitter.com/paulgeorge__13
« Yanıtla #9873 : 14 Temmuz 2014, 18:33:13 »
bi konuyuda gözardı etmeyelim semih geçen senenin ayıbını örtmek için elinden gelenin fazlasını yapacağına inanıyorum. ve tabi fenerbahçeli olduğunuda unutmayalım.
« Son Düzenleme: 14 Temmuz 2014, 18:35:42 Gönderen: fb_balkay »
Aşkınla olduk derbeder
Senin sevgin bir ömre bedel
Fenerbahçeli olmanın
Gururu bizlere yeter

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #9874 : 14 Temmuz 2014, 18:34:36 »
Obradovic böyle bir şeye izin vermez, bunu kast ettiğini düşündüğüm için katılıyorum. Ayrıca Semih bizde oynarken hiçbir şekilde sorun çıkartmayan bir adamdı.

Bir dönem takım otobüsünde Tanjevic'in üstüne yürüdüğü söylentisi dillere düşmüştü. Söz konusu Tanjevic olunca "iyi yapmış" denildi ve unutuldu gitti.

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
« Yanıtla #9875 : 14 Temmuz 2014, 18:35:59 »
Bir dönem takım otobüsünde Tanjevic'in üstüne yürüdüğü söylentisi dillere düşmüştü. Söz konusu Tanjevic olunca "iyi yapmış" denildi ve unutuldu gitti.

Valla abi ben demedim ama her insan da hata yapar..

Ben semih olayına nötr üm..Olsada olur olmasada..
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #9876 : 14 Temmuz 2014, 18:38:02 »
At sahibine göre kişner inşallah Semih gelir siz de görürsünüz nasıl bir oyuncu olduğunu

10 senedir Semih'te o kadar izlediğim halde göremediğim bazı cevherler varsa bende bir görme sorunu vardır. Bu saatten sonra istesem de zaten göremem hocam. :)

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #9877 : 14 Temmuz 2014, 18:39:43 »
Valla abi ben demedim ama her insan da hata yapar..

Ben semih olayına nötr üm..Olsada olur olmasada..

İlaveten: Her kenara gelişinde bir el kol hareketi, bir artistlik yapardı. "Her" dediysem, lafın gelişi... Mala bağladığı maçlarda rotasyon inadıyla ona sabreden Tanjevic'e üstelik...
« Son Düzenleme: 14 Temmuz 2014, 18:41:01 Gönderen: Hakan Yaman »

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #9878 : 14 Temmuz 2014, 18:48:33 »
Semih'in en büyük artısı Zoric'e olur. Maçlar kötü giderken kulakları daha az çınlatılır. Üstünden yük kalkar. Semih'ten ona sıra gelmez.

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #9879 : 14 Temmuz 2014, 18:48:56 »
Semih her turlu bu takima katki sağlar..yeterki performansa dayali para verilsin..
Semihin avantaji obra ile ayni dili konuşacak olması..,ayrıca ne yazikki ülkede Semih ten daha yetenekli 5 numara yok su an alınabilecek..
Semih iyi yonetilirse çok fayda verecek oyuncu..ama kotu yonetilirse çekilmez..
Boşuna obraya bu paralar verilmiyor..obra eğer istiyorsa yöneteceğini ve kullanabileceğini bildigindendir..
Semih doğru yerde topu alirsa hareketli durdurulamasi zor oyuncu...kesinlikle yetekeneksiz değil..fiziği kuvvetli..kollari uzun..rebaund ceker; blok yapar; faul alir; ve yüzdeli sokar.yeteri kadar hücumda katli verir doğru oyunla..efes onu 2. Sene kullanamadi..ama ilk sene iyi fayda aldi..ama insanların aklinda hep kotu zamani akilda kaliyor insanların..neden semihin 2007 de şampiyon oldugumuzdaki oyununu konusmuyoruz..daha da güçlendi ve tecrubelendi.
Mantikli bir ücretle ve obra ile semih tekrar bu tribünleri yağa kaldiracak oyuncu olur 1-2 hareketiyle mac içinde..
« Son Düzenleme: 14 Temmuz 2014, 18:50:10 Gönderen: Vanguards of FB »

Çevrimdışı nemanja bjelica

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #9880 : 14 Temmuz 2014, 18:50:21 »
Semih'in en büyük artısı Zoric'e olur. Maçlar kötü giderken kulakları daha az çınlatılır. Üstünden yük kalkar. Semih'ten ona sıra gelmez.
2007-2010 arasındaki performansı gösterecekse Semih Erden'e hayır denmez

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #9881 : 14 Temmuz 2014, 18:52:48 »
Olacak iş belli... Şimdi "gelsin, gelsin" diyenler sezon içi Semih'e yüklenirken onu savunmak ve "durun yahu, biraz sabır, biraz sükunet" demek ve onu savunmak yine bize düşecek. Ne bitmez çiledir bu arkadaş.

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
« Yanıtla #9882 : 14 Temmuz 2014, 18:57:45 »
Olacak iş belli... Şimdi "gelsin, gelsin" diyenler sezon içi Semih'e yüklenirken onu savunmak ve "durun yahu, biraz sabır, biraz sükunet" demek ve onu savunmak yine bize düşecek. Ne bitmez çiledir bu arkadaş.

Bak abi işin bu boyutuda var..Haklısın istememekle.
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı aBouT

• Üye
  • Yer: İstanbul Gop
    • burakakkas
« Yanıtla #9883 : 14 Temmuz 2014, 19:16:44 »
........................ semihten başka adam gibi türk centermi var;? mutlu demiri alalım ozaman hepimiz rahatlarız
« Son Düzenleme: 14 Temmuz 2014, 20:25:06 Gönderen: Hakan Yaman »

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #9884 : 14 Temmuz 2014, 19:19:36 »

valla haksızsın diyemeyiz ama biz fenerliyiz ... çileye alışığız .... ama bu sefer çile çekmeye değer.
Daha doğrusu çekmeye mecburuz, active haklı... Allah aşkına başka türk söyleyin alınabilecek??? yok, cidden alıncak daha iyi türk uzun yok.

Hem bu onun son şansı, daha az süreyle daha otoriter bir hocayla .... Bu sefer ihtimali fazla... Denenecek, risk alınacak kadar fazla.
Beni ilk 5e almıyoruz, NBA tecrübeli (iyi yada kötü), ve o noktaya çıkabilen insanların içinde potansiyel gördüğü birini alıyoruz....

Zaten ilk 5 olarak ta almıyoruz 3 lü rotasyonda alternatif olarak alınıyor ....
Her anlamda anlamsız tartışma...... Semihi istemeyen ortaya başka isim koymalı...

Pazardan pazara degil, ezele kadar ....