Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970473 defa)

0 Üye ve 83 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #9930 : 15 Temmuz 2014, 01:15:14 »
Hatıralar sarmış dört bir JANımı
Ne ima ediyorsun

Çevrimdışı kalamarina

• Üye
  • Yer: Uşak/Maslak
« Yanıtla #9931 : 15 Temmuz 2014, 01:17:00 »
Ne ima ediyorsun

Haberler çıkmış da ona mansuben

Çevrimdışı theseth1907

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • theseth1907
« Yanıtla #9932 : 15 Temmuz 2014, 01:55:00 »
Jerebko'nun geleceğini sanmıyorum ben

Çevrimdışı fb_balkay

• Üye
    • twitter.com/paulgeorge__13
« Yanıtla #9933 : 15 Temmuz 2014, 01:56:32 »
Jerebko'nun geleceğini sanmıyorum ben
geliyo demedik kardeşim kemal abnin özel biğr sevgisi var getirmeye çalışıyo goy goy gibi düşün.
Aşkınla olduk derbeder
Senin sevgin bir ömre bedel
Fenerbahçeli olmanın
Gururu bizlere yeter

Çevrimdışı Murat_Bulut

• Üye
  • Yer: ELAZIĞ
« Yanıtla #9934 : 15 Temmuz 2014, 02:13:15 »
Vesely geleceğine Brown gelsin en azından hücüm çeşitliliği var.Calathes olmazsa alalım 2 Tane uzun yolumuza bakalım 8) 8)
Dar Ağacında Olsak Bile Son Sözümüz FENERBAHÇE...

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9935 : 15 Temmuz 2014, 02:16:58 »
derrick brown vesely olursa benim için mükemmel olur avrupanın belki de en atletik takımı oluruz.derrick brown 3.5 vesely 4.5 numaradır.derrick brown ın buy out u fazla bayağı ama uğraşalım bence yine de.bence lasme dunston gibi (küçümsemek için söylemiyorum gayet kaliteli oyuncular)oyuncuların fark yarattığı avrupa da vesely bomba etkisi yaratır.ten rengi beyaz değil de siyah olsaydı herkesin vesely gelse çok güzel olur diyeceğine adım gibi eminim

Çevrimdışı Murat_Bulut

• Üye
« Yanıtla #9936 : 15 Temmuz 2014, 02:20:01 »
Gherardini Amerika da diyenler var transfer için doğruluğu var mıdır acaba bu haberin?

Çevrimdışı truth126

• Üye
  • Yer: İstanbul - Başakşehir
    • truthuntold126
« Yanıtla #9937 : 15 Temmuz 2014, 02:35:39 »
Milwaukee Bucks, Ersan’ı İstemiyor - trendbasket.   Ersan'ı alalım bütün dertler bitsin. Hayali bile güzel bee

Çevrimdışı Murat_Bulut

• Üye
« Yanıtla #9938 : 15 Temmuz 2014, 02:37:24 »
Milwaukee Bucks, Ersan’ı İstemiyor - trendbasket.   Ersan'ı alalım bütün dertler bitsin. Hayali bile güzel bee
Keşke dönse birçok açığımızı kapatır.Burda kral olmak varken Nba de sürünmeyi seçiyor ama

Çevrimdışı theseth1907

• Üye
    • theseth1907
« Yanıtla #9939 : 15 Temmuz 2014, 02:40:15 »
geliyo demedik kardeşim kemal abnin özel biğr sevgisi var getirmeye çalışıyo goy goy gibi düşün.
Kemal abi Pistons fanı benim gibi :D Ama Jerebko gelse de iş yapar mı emin değilim zaten

Çevrimdışı truth126

• Üye
    • truthuntold126
« Yanıtla #9940 : 15 Temmuz 2014, 02:43:24 »
Keşke dönse birçok açığımızı kapatır.Burda kral olmak varken Nba de sürünmeyi seçiyor ama
Net kral olur gelse. Bence Avrupa da arkasında durabilecek bir adam yok.

Çevrimdışı Murat_Bulut

• Üye
« Yanıtla #9941 : 15 Temmuz 2014, 02:45:43 »
Net kral olur gelse. Bence Avrupa da arkasında durabilecek bir adam yok.
Nba sevdası herşeyin önünde bazı oyuncular için Ersan da bu gruba dahil ne yazık ki:))))

Çevrimdışı truth126

• Üye
    • truthuntold126
« Yanıtla #9942 : 15 Temmuz 2014, 02:56:40 »
Kesinlikle 3 numara konusunda seninle aynı düşünüyorum. Savunması olan topla az oynayan gerektiğinde dışarıda kalacak bir adam gelmeli. Ricky Hickman, Goudelock ve Bogdan 1 ve 2 numara rotasyonlarında kullanalım. Birinin kenarda gelip 2 numarada da süre almasıyla bu üç oyuncuya maximum süreyi veririz. Rakibe göre gerekli olduğu zamanda 1,2,3 diye numara önemi olmadan üçünü de oynatabiliriz. Tabi bunlar Calathes transferi olmazsa kısa oyuncu transferi ile ilgili düşüncem.

Çevrimdışı truth126

• Üye
    • truthuntold126
« Yanıtla #9943 : 15 Temmuz 2014, 02:57:09 »
Her ne kadar berbat bir takımda olsada Jabari Parker öncesi geçen sene takımının 1 numaralı ismiydi.Daha ne olsun ? Eğer takımı çok kötü o bakımdan sürünüyor dersen haklısın ama :) Ersanda bunu dile getirmişti daha iddialı bir takımda oynamak istiyorum diye.Fakat çok sağlam kontratı var imkansız ötesi

Ayrıca Derrick Brownun geleceğini hiç ama hiç sanmıyorum.Cska ve Oly 1 milyon euro buy out teklif ettiler Kuban bırakmadı.Biliyoruz ki Cska bile parasıyla alamadıysa bizim almamız imkansız.Deniliyor ki Gherardini buy-out konusunda rahatsız bu işi buy outsuz bitirmek istiyor.Adamlar 1 milyon euroluk teklifleri reddettiyse bize niye buy outsuz bıraksınlar ki akrabaları mıyız ;D Zaten Derrick Brownada gerek yok Vesely gelsin biraz SIZELI takım olalım.Herkes şut atsın skor yapsın diye bir kural yok savunmada sağlam adamlara ihtiyaç var.Vesely 10 sayı 12 ribaund yapsın her maç benim için kafi.Vesely+Darden işimizi görür.Sezon içi birde duruma göre 1 yada 5 transferiyle taş gibi takım olunur.Gerisi çok çalışmak ve coaching
Kesinlikle 3 numara konusunda seninle aynı düşünüyorum. Savunması olan topla az oynayan gerektiğinde dışarıda kalacak bir adam gelmeli. Ricky Hickman, Goudelock ve Bogdan 1 ve 2 numara rotasyonlarında kullanalım. Birinin kenarda gelip 2 numarada da süre almasıyla bu üç oyuncuya maximum süreyi veririz. Rakibe göre gerekli olduğu zamanda 1,2,3 diye numara önemi olmadan üçünü de oynatabiliriz. Tabi bunlar Calathes transferi olmazsa kısa oyuncu transferi ile ilgili düşüncem.

Çevrimdışı Murat_Bulut

• Üye
« Yanıtla #9944 : 15 Temmuz 2014, 03:00:05 »
Her ne kadar berbat bir takımda olsada Jabari Parker öncesi geçen sene takımının 1 numaralı ismiydi.Daha ne olsun ? Eğer takımı çok kötü o bakımdan sürünüyor dersen haklısın ama :) Ersanda bunu dile getirmişti daha iddialı bir takımda oynamak istiyorum diye.Fakat çok sağlam kontratı var imkansız ötesi

Ayrıca Derrick Brownun geleceğini hiç ama hiç sanmıyorum.Cska ve Oly 1 milyon euro buy out teklif ettiler Kuban bırakmadı.Biliyoruz ki Cska bile parasıyla alamadıysa bizim almamız imkansız.Deniliyor ki Gherardini buy-out konusunda rahatsız bu işi buy outsuz bitirmek istiyor.Adamlar 1 milyon euroluk teklifleri reddettiyse bize niye buy outsuz bıraksınlar ki akrabaları mıyız ;D Zaten Derrick Brownada gerek yok Vesely gelsin biraz SIZELI takım olalım.Herkes şut atsın skor yapsın diye bir kural yok savunmada sağlam adamlara ihtiyaç var.Vesely 10 sayı 12 ribaund yapsın her maç benim için kafi.Vesely+Darden işimizi görür.Sezon içi birde duruma göre 1 yada 5 transferiyle taş gibi takım olunur.Gerisi çok çalışmak ve coaching
Anlatmaya çalıştığım oydu yani orada alt sıralarda takımlarda oynamaktansa gelsin burada kral olsun.Cska-Brown işi paradan ziyade adamlar oyuncularını rakıplerıne vermek istemiyorlarmış yani asıl neden bu.Bizim açımızdan bakacak olursak Tomiç gibi 5 numaramız olsa eyvallah Vesely gelsin ama bizde o tarz bir uzun yok,aynı anda Semih-Vesely sahada oldugunda ınanılmaz sıkıntı yaşarız ve rakip tüm baskısını dış oyunculara hissettir, iç dış dengesi alt üst olur.Koskoca 1 yıl Bjelica nın eline bakarız oda gününde olmazsa 4 numaradan sut tehdıdın dıye birşey kalmaz.Yani benim açımdan nerden bakarsan sıkıntı ama koçun kafasında ne var bilmiyoruz tabiki yalnız emin olduğum tek birşey var;oda Zeljko sezon ortasında transfer yapmayı sevmeyen bir koç.Zaten bu yıl da devre arası gelen oyuncuları gördük hiç katkı alamadık desek yanlış olmaz.Koçun aynı hataya bu yıl düşeceğini sanmam,gereklı hamlelerın hepsını sezon başlamadan yapacaktır,duruma göre belki 8.yabancı alınır sezon ortası ki buna da pek ihtimal vermiyorum.