Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970409 defa)

0 Üye ve 78 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #10080 : 16 Temmuz 2014, 12:11:48 »
Cidden bo kalaydi keşke deniyor ama transfer olmazsa bu geçerli..özellikle 3 numara alirsak hic dusunmem bu ihtimali ama laf olsun diye PG alacaksak bo kalsaydi denebilir...bakalim görelim.

Çevrimdışı sambaras

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #10081 : 16 Temmuz 2014, 12:21:02 »
Cidden bo kalaydi keşke deniyor ama transfer olmazsa bu geçerli..özellikle 3 numara alirsak hic dusunmem bu ihtimali ama laf olsun diye PG alacaksak bo kalsaydi denebilir...bakalim görelim.
Yok abi Bo iyi ki kalmadı bence, elinden  5.saniyede topu çıkarıp sadece drive etmek istediğinde topu alan, şutu hiç olmayan oyuncu pg olmaz bana göre. Tamam tempoda fark ettiriyor ama deplasmanda sıçıp sıvıyorduk. Önümüzdeki sene en çok değişen şey deplasman performansımız olacak bence.

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #10082 : 16 Temmuz 2014, 12:22:30 »
Bu arada konusuyoruz ama bojan isi hala netlesmedi..nets resmi aciklama yapmadi yanilmiyorsam..

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #10083 : 16 Temmuz 2014, 12:44:18 »
Bojan gidicek ve biz 2 yabancı alacağız.
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı mgul

• Üye
  • Yer: Dünya
« Yanıtla #10084 : 16 Temmuz 2014, 12:45:41 »
Bu arada konusuyoruz ama bojan isi hala netlesmedi..nets resmi aciklama yapmadi yanilmiyorsam..
Daha yapılmadı.10 Temmuzda resmileşir demişlerdi ama nedense daha resmileşmedi.Bu arada dün Raskovic şöyle bir tweet atmış.

alexander raskovic‏@alexraskovic
Summer time... bringing life changes...@44Bojan @Krasky #mali ston#restaurant Kapetanova Kuca

« Son Düzenleme: 16 Temmuz 2014, 12:46:12 Gönderen: mgul »
"My name is Zeljko Obradovic and I'm very happy with this."

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
« Yanıtla #10085 : 16 Temmuz 2014, 12:47:59 »
Ahaha bu Raskoviç varya tam bir kart zampara
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı mgul

• Üye
« Yanıtla #10086 : 16 Temmuz 2014, 12:48:26 »
Ahaha bu Raskoviç varya tam bir kart zampara
Ahahaha :D

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
« Yanıtla #10087 : 16 Temmuz 2014, 12:50:38 »
Ahahaha :D

Tipi öyle adamın..Ağzında puro..Gevşek bir smile..Abovvv
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı mgul

• Üye
« Yanıtla #10088 : 16 Temmuz 2014, 12:51:30 »
Tipi öyle adamın..Ağzında puro..Gevşek bir smile..Abovvv
Haklısın abi,biraz gevşeklik var adamda ;D

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10089 : 16 Temmuz 2014, 13:02:26 »
Yine Kenana guvenip yola cikacagiz anlasilan. Ilk tur iyi oynar orasinda slkinti yok, t16da patlama olasigili yuksek. Allah sonumuzu hayir etsin, Hickman oyundan cikinca neler olacak cok merak ediyorum.Gecen sene ayni hatayi yaptik, bu sene de yapiyoruz. Ne diyecegimi bilemedim. Insallah iyi calisip, oynar da bana kapagi takar. 2 PG yla ( berk zaten az oynar bence, kenaninda 20 yasi yeni oldu) sezona baslamak pek hayirli is degil.

Sent from my iPhone using Tapatalk

ne diyeceğin belli

lig başlayınca gözüne;

1-  küfür edeceğin
2 - karakter testi uygulayacağın
2 tane yabancı oyuncu kestir ondan sonra onları yavaş yavaş işlersin...

Çevrimdışı erhanay

• Üye
  • Yer: ünye
    • erhanaydd
« Yanıtla #10090 : 16 Temmuz 2014, 13:13:10 »
ne diyeceğin belli

lig başlayınca gözüne;

1-  küfür edeceğin
2 - karakter testi uygulayacağın
2 tane yabancı oyuncu kestir ondan sonra onları yavaş yavaş işlersin...

Cem kızmaya , sinirlenmeye gerek yok. Kırmayalım birbirimizi.

Trasferler olur olmaz, bekleyip görelim. Daha önce söyledim yine söylüyorum. Kimse ayağına bilerek kurşun sıkmaz. Özellikle Obradoviç. Guard konusu çoğumuzu gerdi ama yapacak bişey yok. Rubio anasının karnından top elinde çıkmadı, çoğumuz bu adamın gelişimini gördük. Bence Kenan da bu yoldan geçiyor. Belki onun kadar yetenekli değil ileri gidemeyecek ama olsun. Bende iki iyi oyuncu kurucu olmalı diyordum ama olmadı. Kenan'a güvenceğiz. O da bu güveni boşa çıkarmayacaktır. Ben inanıyorum.

Maçları kadrolar kazanmıyor defalarca gördük. Bu sene Maccabi, Rice'ı kim koyar bizim takıma. Önceki senelerde Partizan f4 yaptı. Biz bence bu takımlardan daha potansiyelliyiz ve kadromuzda oralarda ne yapacağını bilen oraları iyi oynatan bir koç var.

« Son Düzenleme: 16 Temmuz 2014, 13:13:48 Gönderen: erhanay »

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10091 : 16 Temmuz 2014, 13:29:29 »

Cem kızmaya , sinirlenmeye gerek yok. Kırmayalım birbirimizi.

Trasferler olur olmaz, bekleyip görelim. Daha önce söyledim yine söylüyorum. Kimse ayağına bilerek kurşun sıkmaz. Özellikle Obradoviç. Guard konusu çoğumuzu gerdi ama yapacak bişey yok. Rubio anasının karnından top elinde çıkmadı, çoğumuz bu adamın gelişimini gördük. Bence Kenan da bu yoldan geçiyor. Belki onun kadar yetenekli değil ileri gidemeyecek ama olsun. Bende iki iyi oyuncu kurucu olmalı diyordum ama olmadı. Kenan'a güvenceğiz. O da bu güveni boşa çıkarmayacaktır. Ben inanıyorum.

Maçları kadrolar kazanmıyor defalarca gördük. Bu sene Maccabi, Rice'ı kim koyar bizim takıma. Önceki senelerde Partizan f4 yaptı. Biz bence bu takımlardan daha potansiyelliyiz ve kadromuzda oralarda ne yapacağını bilen oraları iyi oynatan bir koç var.

ben transfer yüzünden gergin filan değilim ki  - firstpass safkan oyun kurucu - mevzusunu kafasına takanlar düşünsün..

yukarıda yazdıklarının hepsini yıllardır söylüyorum ben

benim rufata eleştirim var kendiside biliyor mevzuyu .
kırgınlık sinirlenme durumu da yok yani sıkıntı yok :)

Çevrimdışı nemanja bjelica

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #10092 : 16 Temmuz 2014, 13:33:21 »
Obradovic gibi işin ustası insan Kenan Sipahi'ye güveniyor ama bizim taraftar hiç güvenmiyor nedense,Kenan Sipahi talihsiz sakatlığı yaşamasaydı bu sezon biraz daha olgunlaşmış olacaktı ama yine de Tofaş'tan geldiği güne göre aşama kaydetti.Kenan Sipahi sakatlanana kadar TOP16 maçlarında az da olsa süre aldı ve bence iyi işler çıkardı o süre içinde,özellikle topa yön verme konusunda Kenan'ı aradık sakatlandıktan sonra.Kenan-Hickman ikilisi yeterli.

Çevrimdışı cembut

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #10093 : 16 Temmuz 2014, 13:53:16 »
Hep sölenen aldığımız oyuncular aynı mevkide yani 2 numarada denmesi oyuncuların yeteneklerine bir haksızlık bence.. Mesela;

Bogdan 1-2-3
Hickman 1-2
Emir 1-2-3
Melih 2 ( bu sene 1 de oynadı ama pek verimli olmadı, gelişime açık)
Can altıntığda Melih gibi bence
Glock 2
Serhat 2-3

Yani biz bogdan ı hickmanı  emiri saf 2 veya 3 gibi düşünürsek (Ömer gibi Cenk akyol gibi) oyuncuların yeteneklerine haksızlık yapmış oluruz. Rakibe göre veya rotasyona göre pozisyonları maç maç değişebilir. Rakibe göre analiz yapan bir koçla başlıyoruz sezona, belkide avrupanın en iyisiyle.. Gs gibi düz oyunculardan kurulsaydık tamam saf pg illaki gerekirdi takımı yönlendirmek için ama biz top paylaşımını iyi yaparsak inanılmaz hucum potansiyelimiz var...

Çevrimdışı drazan petroviç

• Üye
  • Yer: turkiye
« Yanıtla #10094 : 16 Temmuz 2014, 14:01:02 »
Hep sölenen aldığımız oyuncular aynı mevkide yani 2 numarada denmesi oyuncuların yeteneklerine bir haksızlık bence.. Mesela;

Bogdan 1-2-3
Hickman 1-2
Emir 1-2-3
Melih 2 ( bu sene 1 de oynadı ama pek verimli olmadı, gelişime açık)
Can altıntığda Melih gibi bence
Glock 2
Serhat 2-3

EL 'de  Başarılı olabilmek için pota altında da aynı geniş rotasyonu sağlamak lazım , f4deki takımların uzun rotasyonlarında en az 5-6 uzun var sakatlık ve formsuzlukları da düşünecek olursak; en az 1 tane 4 numara yabancı 5 numaraya da 2 yabancı daha almak şart..
Yani biz bogdan ı hickmanı  emiri saf 2 veya 3 gibi düşünürsek (Ömer gibi Cenk akyol gibi) oyuncuların yeteneklerine haksızlık yapmış oluruz. Rakibe göre veya rotasyona göre pozisyonları maç maç değişebilir. Rakibe göre analiz yapan bir koçla başlıyoruz sezona, belkide avrupanın en iyisiyle.. Gs gibi düz oyunculardan kurulsaydık tamam saf pg illaki gerekirdi takımı yönlendirmek için ama biz top paylaşımını iyi yaparsak inanılmaz hucum potansiyelimiz var...