Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970401 defa)

0 Üye ve 82 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #10140 : 16 Temmuz 2014, 17:09:09 »
Belkide veremiyordur arkadaşlar..Belki sıkıntısı var..Belki de sistem uymadı..Alanlar hata yaptı..

Bu iş bir oyun ve spor..Olmaz bazen..Bu yüzden bir adama Karaktersiz demek olmaz
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
  • Yer: Kütahya- Nazilli
    • özcanözdemir43
« Yanıtla #10141 : 16 Temmuz 2014, 17:10:00 »
Vidmar neysede kenan zaten top 16 da 5 mac oynadi ve aldigi en cok sure pana macindaki 9 dakika olmus. Obradovic top 16 da kenana ilk turdaki gibi sure vermeyi dusunmuyordu

Sent from my iPhone using Tapatalk
Obradovıc'ın Kenan'a süre vermeyeceğine dair bir açıklaması mı vardı ?
Fenerbahçe'linin dostu yine bir Fenerbahçe'lidir.

Çevrimdışı Rufat Sharafli

• Üye
« Yanıtla #10142 : 16 Temmuz 2014, 17:11:53 »

Obradovıc'ın Kenan'a süre vermeyeceğine dair bir açıklaması mı vardı ?

Yahu adam ilk 5 macta olmayacagini anladi 4-5 dakika sure veriyordu zaten girince de zarar veriyordu bo 35-40 oynamaktan pestili cikmisti

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
  • Yer: Kütahya- Nazilli
    • özcanözdemir43
« Yanıtla #10143 : 16 Temmuz 2014, 17:13:49 »
Yahu adam ilk 5 macta olmayacagini anladi 4-5 dakika sure veriyordu zaten girince de zarar veriyordu bo 35-40 oynamaktan pestili cikmisti

pardon ben anlayamamışım demek ki ?
Fenerbahçe'linin dostu yine bir Fenerbahçe'lidir.

• Üye
« Yanıtla #10144 : 16 Temmuz 2014, 17:17:44 »

Belkide veremiyordur arkadaşlar..Belki sıkıntısı var..Belki de sistem uymadı..Alanlar hata yaptı..

Bu iş bir oyun ve spor..Olmaz bazen..Bu yüzden bir adama Karaktersiz demek olmaz

Abi veremiyor diye bir olay yok. Bizim ruyada goremeyecegimiz kadar para aliyor adamlar, sonra da veremiyor oluyor. Adam calismiyor calismak da istemiyor. Hicbirsey umurunda degil. Mesela zoric, adamin hata yaptigi anlar cok oldu el de ama cok uzuldugu suratindan belliydi. Milano macinda 3 kez ust uste top kaybi yapti hala siritiyordu. Bu adamin kapasitesinin bu olmadigini herkes cok iyi biliyor. Simdi birsey sorayim neden bu slkintisi cok olan adamlar Fenerbahceye bol geliyor?
Meireles olsun, batiste olsun, kleiza olsun, emir olsun, giricek olsun. Neden mi cunku adamlar Fenerbahceyi kucuk goruyor.

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
« Yanıtla #10145 : 16 Temmuz 2014, 17:19:16 »
Abi veremiyor diye bir olay yok. Bizim ruyada goremeyecegimiz kadar para aliyor adamlar, sonra da veremiyor oluyor. Adam calismiyor calismak da istemiyor. Hicbirsey umurunda degil. Mesela zoric, adamin hata yaptigi anlar cok oldu el de ama cok uzuldugu suratindan belliydi. Milano macinda 3 kez ust uste top kaybi yapti hala siritiyordu. Bu adamin kapasitesinin bu olmadigini herkes cok iyi biliyor. Simdi birsey sorayim neden bu slkintisi cok olan adamlar Fenerbahceye bol geliyor?
Meireles olsun, batiste olsun, kleiza olsun, emir olsun, giricek olsun. Neden mi cunku adamlar Fenerbahceyi kucuk goruyor.

Sorduğun sorunun cevabını ben veremem ama bence bu oyunculardan hiçbirisi bilerek oynamayacak kadar adi değildir.Ona kefilim
HaBaBaM GüM GüM GüM

• Üye
« Yanıtla #10146 : 16 Temmuz 2014, 17:19:22 »

pardon ben anlayamamışım demek ki ?

Burada anlamayacak ne var? Mesela kenan  o 5 macta neden ilk turda aldigi gibi sureler almadi ve girdigi anda hatalar yapti. Neden?

• Üye
« Yanıtla #10147 : 16 Temmuz 2014, 17:22:00 »

Sorduğun sorunun cevabını ben veremem ama bence bu oyunculardan hiçbirisi bilerek oynamayacak kadar adi değildir.Ona kefilim

Ya abi, yerli oyuncular adi olabiliyor, takimi sabotaj edebiliyor, koclari baskana satabiliyor ama su yabanci oyuncular bilerek oynayamiyor mu? Batiste mesela, onundeki ribaundlara neden ziplamiyordu, neden mucadele etmiyordu?

Çevrimdışı pikenrol

• Üye
« Yanıtla #10148 : 16 Temmuz 2014, 17:23:15 »
vidmar kalacak...
4 numara alarak transfer kapatılacak...

iç karartıcı söylemler bunlar.
olmaz diyemem, olursa şaşırmam...
hayırlısı...

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
« Yanıtla #10149 : 16 Temmuz 2014, 17:23:58 »
Ya abi, yerli oyuncular adi olabiliyor, takimi sabotaj edebiliyor, koclari baskana satabiliyor ama su yabanci oyuncular bilerek oynayamiyor mu? Batiste mesela, onundeki ribaundlara neden ziplamiyordu, neden mucadele etmiyordu?

Ben hiçbir oyuncunun bunu yapacağını sanmam..Özellkle obradoviçin takımında..

Haa başka branşlarda buna şahit olduk.
HaBaBaM GüM GüM GüM

• Üye
« Yanıtla #10150 : 16 Temmuz 2014, 17:25:05 »

Ben hiçbir oyuncunun bunu yapacağını sanmam..Özellkle obradoviçin takımında..

Haa başka branşlarda buna şahit olduk.

Evet ben de bunu diyorum iste, yerli oyuncu takimi satabiliyorda su yabancilar satamiyor mu sahada? Ki hersey goz onunde bu adamlarin oynadigi maclar hepsi goz onunde

Çevrimdışı nemanja bjelica

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #10151 : 16 Temmuz 2014, 17:26:03 »
Vidmar'ın sözleşme süresi bitti diye hatırlıyorum

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #10152 : 16 Temmuz 2014, 17:27:30 »

Rufat şu karakter tahlil olayına düz mantık yaklaşamazsın. Her oyuncunun iyi oynadığı/kötü oynadığı sezonlar var, böyle bir mantıkla karaktersiz olmayan oyuncu bulamazsın. Bütün sporcularının sana göre aldığı paranın hakkını verdiği tamamen sana göre "karakterli" oyunculardan kurulu 3 takım sayabilir misin? Karakter ile yaptığın işin hakkını vermeyi, kazandığını gerçekten haketmeyi karıştırmayalım bence, karakterin manası bambaşka.
Ayrıca hiç bir sporcunun kasten kötü oynayacağını düşünmüyorum, ha koçun arkasından iş çeviren hizipleşme yaratan oyunculara laf söylersin o başka.

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
« Yanıtla #10153 : 16 Temmuz 2014, 17:27:50 »
Vidmar kalmaz..Vesely alınır..Birde Guard yada 3 için beklenir.Benim fikrim...Duyum değil..
HaBaBaM GüM GüM GüM

• Üye
« Yanıtla #10154 : 16 Temmuz 2014, 17:32:30 »

Rufat şu karakter tahlil olayına düz mantık yaklaşamazsın. Her oyuncunun iyi oynadığı/kötü oynadığı sezonlar var, böyle bir mantıkla karaktersiz olmayan oyuncu bulamazsın. Bütün sporcularının sana göre aldığı paranın hakkını verdiği tamamen sana göre "karakterli" oyunculardan kurulu 3 takım sayabilir misin? Karakter ile yaptığın işin hakkını vermeyi, kazandığını gerçekten haketmeyi karıştırmayalım bence, karakterin manası bambaşka.
Ayrıca hiç bir sporcunun kasten kötü oynayacağını düşünmüyorum, ha koçun arkasından iş çeviren hizipleşme yaratan oyunculara laf söylersin o başka.

Benim dusuncem bu abi. Goz onunde olan seyler, 2 sene once batiste neden tum ribauntlari rakiplere veriyordu, neden onundeki ribAundlara ziplamiyordu. Hucumunu gectim diyelim ki setler dogru degildi falan filan. Ama ribaundlarin falan aciklamasi yok. Kotu oynayabilirsin kotu sezonun olabilir ama asla ve asla kotu mucadele edemezsin.

Yine yaziyorum, onca yildir su kulupte oynayan yerliler kocun arkasindan is ceviriyorda( ki boyle seylere hic bir zaman inanmadim, cunki sahada gorsenem, net kanit yoktu) su saha icinde takimi 3 seviye asagi ceken yabancilar bilerek oynayamiyor mu?