Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970343 defa)

0 Üye ve 74 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kutay

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • kutay_erkan
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #10185 : 16 Temmuz 2014, 20:56:55 »
Mejia'nin boyu 3 icin kisa diye hatirliyordum 1.98'mis. Ona bakarken fark ettim Subat'ta 31 yasini bitirmis. Savunmada iyidir ama daha iyisini alabiliriz bence, eger savunma katkisi verecek istikrarli 3 numara ariyorsak.
Burası Fenerbahçe. Burada "2010'da şampiyon olalım, 5 yıl sonra başarılı olalım." diye hedef belirlenemez. - Willie Solomon

Çevrimdışı lancelot

• Üye
  • Yer: lefkoşa
« Yanıtla #10186 : 16 Temmuz 2014, 20:57:58 »
haklısın abi ama banvitte mejia yıldızdı hep ilk opsiyon oldu.bizde görevide kısıtlı olacağı için daha yararlı olur gibime geliyo
ya aslında emire bütün yükü vermektense sadece 3 oynata bilsek forvette sıkıntı çekeceğimizi zannetmiyorum savunma kısmını hickman(finalde rudy'i genelde o tuttu) ve serhat halleder

Çevrimdışı fb_balkay

• Üye
    • twitter.com/paulgeorge__13
« Yanıtla #10187 : 16 Temmuz 2014, 20:59:07 »
Mejia'nin boyu 3 icin kisa diye hatirliyordum 1.98'mis. Ona bakarken fark ettim Subat'ta 31 yasini bitirmis. Savunmada iyidir ama daha iyisini alabiliriz bence, eger savunma katkisi verecek istikrarli 3 numara ariyorsak.
iyisi bence çok zor micov-marko-moss-weems gibi adamları alamayız alternatifler içinde bence en iyisi.
Aşkınla olduk derbeder
Senin sevgin bir ömre bedel
Fenerbahçeli olmanın
Gururu bizlere yeter

Çevrimdışı fb_balkay

• Üye
« Yanıtla #10188 : 16 Temmuz 2014, 21:00:15 »
ya aslında emire bütün yükü vermektense sadece 3 oynata bilsek forvette sıkıntı çekeceğimizi zannetmiyorum savunma kısmını hickman(finalde rudy'i genelde o tuttu) ve serhat halleder
hickman çok yıpranır bütün sezon 3'mü savunucak abi.
Aşkınla olduk derbeder
Fenerbahçeli olmanın
Gururu bizlere yeter

Çevrimdışı lancelot

• Üye
« Yanıtla #10189 : 16 Temmuz 2014, 21:05:25 »
hickman çok yıpranır bütün sezon 3'mü savunucak abi.
hayır serhat hickman hatta can emiri hucumda daha aktif kullanmak için üstündeki yükü alsınlar diye değişmeli ve duruma göre demek istedim

Çevrimdışı fb_balkay

• Üye
« Yanıtla #10190 : 16 Temmuz 2014, 21:07:05 »
hayır serhat hickman hatta can emiri hucumda daha aktif kullanmak için üstündeki yükü alsınlar diye değişmeli ve duruma göre demek istedim
o bölgede oynayacak adamdan ribaund katkısı almamız lazım bojandan hiç ribaund katkısı almadık.
« Son Düzenleme: 16 Temmuz 2014, 21:07:48 Gönderen: fb_balkay »
Aşkınla olduk derbeder
Fenerbahçeli olmanın
Gururu bizlere yeter

Çevrimdışı Kutay

• Üye
    • kutay_erkan
« Yanıtla #10191 : 16 Temmuz 2014, 21:10:06 »
iyisi bence çok zor micov-marko-moss-weems gibi adamları alamayız alternatifler içinde bence en iyisi.
Net hah oldu demem ama gelirse Kadikoy cocugu der bagrimiza basariz :) Oncelik 4 numaradadir diye dusunuyorum bir tarafta Emir-Serhat, diger tarafta Bjelica-Izzet rotasyonu oldugunu dusununce.
Burası Fenerbahçe. Burada "2010'da şampiyon olalım, 5 yıl sonra başarılı olalım." diye hedef belirlenemez. - Willie Solomon

Çevrimdışı lancelot

• Üye
« Yanıtla #10192 : 16 Temmuz 2014, 21:11:50 »
o bölgede oynayacak adamdan ribaund katkısı almamız lazım bojandan hiç ribaund katkısı almadık.
bu karşındaki takıma bağlı tabii seviye artıkça bu dediklerim olabilir canla emir mesela oyundayken rakibin durumuna göre savunmada adam değiştirirsin yanlış mı düşünüyorum(emirden ribound katkısı alırız bi nebze serhattanda hickman ve canda atletiktir bakarsan )
« Son Düzenleme: 16 Temmuz 2014, 21:13:59 Gönderen: lancelot »

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #10193 : 16 Temmuz 2014, 21:12:03 »
3 numara transferi olmaz, dağılabilirsiniz. 8)
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı fb_balkay

• Üye
« Yanıtla #10194 : 16 Temmuz 2014, 21:15:00 »
bu karşındaki takıma bağlı tabii seviye artıkça bu dediklerim olabilir canla emir mesela oyundayken rakibin durumuna göre savunmada adam değiştirirsin yanlış mı düşünüyorum(emirden ribound katkısı alırız bi nebze serhattanda hickman ve canda atletiktir bakarsan )
abi haklısında bu adamların hiçbiri elit savunmacı değil ilerleyen turlarda sıkıntı çıkabilir.
Aşkınla olduk derbeder
Fenerbahçeli olmanın
Gururu bizlere yeter

Çevrimdışı fb_balkay

• Üye
« Yanıtla #10195 : 16 Temmuz 2014, 21:15:26 »
3 numara transferi olmaz, dağılabilirsiniz. 8)
:(((
Aşkınla olduk derbeder
Fenerbahçeli olmanın
Gururu bizlere yeter

Çevrimdışı lancelot

• Üye
« Yanıtla #10196 : 16 Temmuz 2014, 21:18:59 »
abi haklısında bu adamların hiçbiri elit savunmacı değil ilerleyen turlarda sıkıntı çıkabilir.
zaten obradoviçin en büyük olayı hucüm yönü yüksek oyunculara savunma yaptırmak spacing'i oturtamadık geçen sene ama bu sene baya bi oyuncu gurubuyla başlıycaz yaz kampına geçen sene zamanımız olamamıştı mesela

Çevrimdışı fb_balkay

• Üye
« Yanıtla #10197 : 16 Temmuz 2014, 21:25:54 »
zaten obradoviçin en büyük olayı hucüm yönü yüksek oyunculara savunma yaptırmak spacing'i oturtamadık geçen sene ama bu sene baya bi oyuncu gurubuyla başlıycaz yaz kampına geçen sene zamanımız olamamıştı mesela
inşallah abi koç'a güvenimiz tam ama geçen seneden kalma ama kimse söz etmiyo ama ribaund problemini çözeriz inşallah.
Aşkınla olduk derbeder
Fenerbahçeli olmanın
Gururu bizlere yeter

Çevrimdışı lancelot

• Üye
« Yanıtla #10198 : 16 Temmuz 2014, 21:28:02 »
inşallah abi koç'a güvenimiz tam ama geçen seneden kalma ama kimse söz etmiyo ama ribaund problemini çözeriz inşallah.
bu sene daha farklı olacak gibi ama 4 ve 5 numaraya ihtiyacımız var semih hariç o zaman birşeylerden daha sağlıklı konuşabiliriz

Çevrimdışı RickyHickmannn

• Üye
  • Yer: antalya
    • RickyHickmannn
« Yanıtla #10199 : 16 Temmuz 2014, 21:31:25 »
Arkadaşlar savunma diyorsunuz ribaund diyorsunuz, bana kalırsa vesely bunları mejia dan daha iyi yapabilecek bir oyuncu, ayrıca vesely nin avrupadan çıkışının 3 numara nba de 4-5 oynadığını düşünürsek, Allah korusun ama sezon içinde yaşanabilicek sakatlıklar sonucunda bu 3 pozisyonuda yedekleyebilicek bir oyuncu almış olacağız, ayrıca ne kadar önemsenir bilmiyorum ama vesely nin durgun Fenerbahçe Ülker tribünlerini de harekete geçirecek olduğunu düşünüyorum.