Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970483 defa)

0 Üye ve 81 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı pikenrol

• Üye
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #10290 : 17 Temmuz 2014, 17:08:31 »
Yine aynı örnek olacak ama Oly, o 10 kişilik rotasyonu 19-20'lik Papanikolau, Sloukas, Mantzaris'e sorumluluk vererek kurdu.Sizin ve forumdaki bir sürü insanın Kenan'a Berk'e hiç süre almamalı şeklinde bakışı beni şaşırtıyor açıkçası. Bu sene Berk herkesi utandiracak diyorum ben açıkçası, sorumluluk verildiğinde büyük işler yapacak özellikleri var.

Bunu nerede söyledim veya ima ettim?

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10291 : 17 Temmuz 2014, 17:11:09 »
Agenti Misko Ratzanoviç olan bir adam Obranın takımında oynarmı? 1 tane cevap veren olmadı yav!

Emir var murat :)

Çevrimdışı Boarak

• Üye
  • Yer: Ankara-Gaziantep
« Yanıtla #10292 : 17 Temmuz 2014, 17:24:06 »
Vaay be emir hala benim aklımda 22 23 gibi duruyor. Büyük adam olmuş paşa  :P

Çevrimdışı ardglr

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • ardaguler
« Yanıtla #10293 : 17 Temmuz 2014, 17:24:31 »
Bojan'dan daha iyisini bulma şansımız yok şu an. Ben Calathes'in geleceğini varsayarak Bojan gitse de olur diyordum ama şu aşamada kalmasından yanayım. Durumu konusunda da gelişme olmadı hala, gerçi Nets'in hamleleri Bojan'ın oraya gideceği izlenimi veriyor ama imzalar atılmadan konuşmamak lazım. Giderse da şayet, yerine birisi gelecektir.

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10294 : 17 Temmuz 2014, 17:37:56 »
Yine aynı örnek olacak ama Oly, o 10 kişilik rotasyonu 19-20'lik Papanikolau, Sloukas, Mantzaris'e sorumluluk vererek kurdu.Sizin ve forumdaki bir sürü insanın Kenan'a Berk'e hiç süre almamalı şeklinde bakışı beni şaşırtıyor açıkçası. Bu sene Berk herkesi utandiracak diyorum ben açıkçası, sorumluluk verildiğinde büyük işler yapacak özellikleri var.

kimse kenan ve berk süre almasın demiyor almalılar tabi.ama hedefi yüksek takımları taşıyabilecek seviyede değiller.bence mesela westermanı alacağıma ben de onları oynatırım.olympiakos a gelirsek onlar bunu yıllardır yapıyor.ayrıca dediğin oyuncular rol oyuncuları.spanolisin etrafındaki rol oyuncuları.elinde iyi bir spanoulis varsa bütün oyuncular devreye girebilir zaten.ama bir kenan ı berk i birinci oyun kurucu yapmak çok doğru olmaz bence

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #10295 : 17 Temmuz 2014, 17:38:40 »
Emir var murat :)

Haklısınız tamam..Lakin onun durumu farklı ben yeni transfer olayına bakarak diyorum bunu...
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı kalamarina

• Üye
  • Yer: Uşak/Maslak
« Yanıtla #10296 : 17 Temmuz 2014, 17:52:22 »
İlkan'da Mişko'dandı ama Murat abi haklı Obradovic uzun süredir Mişko'dan adam almıyor belki de hiç almamıştır o kadar detaylı hatırlamıyorum

Çevrimdışı özçelik

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #10297 : 17 Temmuz 2014, 18:13:11 »
Forumu uzun zamandır takip ediyodum aranıza katılmaya karar verdim. ilk kadromu yaparak başlayayım.

Hickman  kenan  berk
goudlock  bogdan  can
bojan  emir  serhat
bjelica  vesely
zoric oğuz semih (vidmar 8. yabancı)

bence tek eksik oyunu yönlendiricek oyuncu. kenan var ama top 16 dan sonra ondan isteneni yapabilecek düzeydemi görücez. ama gerek Hickman gerekse Bogdanın da 1 numara oynayabilme özellikleri bu sorunu azaltıyo. bojan ın kalması taraftarıyım. ondan iyisini avrupada bulmak zor. mental açıdanda daha  kuvvetli bi Bojan izleyeceğimizi düşünüyorum. Vidmarı 8. yabancı olrak yazdım . çünkü yüksek bütçeli bi oyuncu sadece avrupada oynamayı kabul etmez Vidmar sa bunu kabul eder ve bizim için önemli bi oyuncu olduğunu düşünüyorum.

Çevrimdışı nemanja bjelica

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #10298 : 17 Temmuz 2014, 18:25:56 »
Forumu uzun zamandır takip ediyodum aranıza katılmaya karar verdim. ilk kadromu yaparak başlayayım.

Hickman  kenan  berk
goudlock  bogdan  can
bojan  emir  serhat
bjelica  vesely
zoric oğuz semih (vidmar 8. yabancı)

bence tek eksik oyunu yönlendiricek oyuncu. kenan var ama top 16 dan sonra ondan isteneni yapabilecek düzeydemi görücez. ama gerek Hickman gerekse Bogdanın da 1 numara oynayabilme özellikleri bu sorunu azaltıyo. bojan ın kalması taraftarıyım. ondan iyisini avrupada bulmak zor. mental açıdanda daha  kuvvetli bi Bojan izleyeceğimizi düşünüyorum. Vidmarı 8. yabancı olrak yazdım . çünkü yüksek bütçeli bi oyuncu sadece avrupada oynamayı kabul etmez Vidmar sa bunu kabul eder ve bizim için önemli bi oyuncu olduğunu düşünüyorum.

http://www.euroleague.net/competition/teams/showteam?clubcode=ULK&seasoncode=E2014
« Son Düzenleme: 17 Temmuz 2014, 18:27:39 Gönderen: nemanja bjelica »

Çevrimdışı ardglr

• Üye
    • ardaguler
« Yanıtla #10299 : 17 Temmuz 2014, 18:38:06 »
Öncelikle 1 numara transferi isteyenlerdenim, ama piyasada almaya değecek oyuncu olduğunu düşünmüyorum. Bu saatten sonra alınacak oyuncu jr bremer'dan hallice olur, zorlama olur. Bir de şöyle bir durum var, Bogdan'ın bu yıldan önceki durumunu düşünelim, hangimiz isterdik takımda, özgüveni yüksek ve potansiyelli olduğunu göstermişti ama büyük takımları ya da büyük maçları kaldıracağı şüpheliydi. Ama bu yıl rising star oldu, avrupanın en gözde oyuncusu konumunda. Kenan için de benzer durumlar söz konusu, potansiyelini defalarca gösterdi, yıldız özgüvenine sahip ama büyük maçlar konusunda soru işaretleri var. Bu yıl bir fırsata dönüşebilir Kenan için, önünde gerçekten bir şeyler öğrenebileceği bir oyuncu olsun isterdim ama öyle bir oyuncu alınamıyorsa Kenan bu yükün altından kalkabilir. Önümüzdeki yıl Kenan hakkında çok başka şeyler konuşuyor olabiliriz, bunlar tabii ki varsayım ve umutlu cümleler. Ama umutsuzluğa düşmek için fazla bir nedenimiz yok.

Çevrimdışı özçelik

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #10300 : 17 Temmuz 2014, 18:40:50 »
http://www.euroleague.net/competition/teams/showteam?clubcode=ULK&seasoncode=E2014

Bojanla Vidmar gitmiş gözüküyo ama henüz resmi açıklama yok. aynı zamanda bu ikisinin kalıcağı konuşuluyo twiterda (her ne kadar güvenilecek bi yer olmasada)

Çevrimdışı nemanja bjelica

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #10301 : 17 Temmuz 2014, 18:44:06 »
Bojanla Vidmar gitmiş gözüküyo ama henüz resmi açıklama yok. aynı zamanda bu ikisinin kalıcağı konuşuluyo twiterda (her ne kadar güvenilecek bi yer olmasada)
Maalesef twitter duyumcu!! dolu.

Çevrimdışı lancelot

• Üye
  • Yer: lefkoşa
« Yanıtla #10302 : 17 Temmuz 2014, 18:50:32 »
bence bojan tek şu açıdan gitmeli bojan ile emir birlikte beklenen düzeye çıkamadılar maalesef ama emir tek başına gelişimine devam edecektir istediğimiz noktaya çıkamasa bile bu sene farklı bir emir izleyeceğimizi düşünüyorum

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
« Yanıtla #10303 : 17 Temmuz 2014, 18:51:24 »
Ya herkes 1 numara deyip duruyor... Avrupa Şampiyonu'nun 1 numarası bizde değil mi, Ümit Milli Takım'ın 1 numarası bizde değil mi....

Çevrimdışı penny

• Üye
  • Yer: izmir
« Yanıtla #10304 : 17 Temmuz 2014, 18:55:48 »
Bojan'in  bu kadar sevilmesi garip. Sutu istikrarsiz, PR oynayamaz, iyi pasor degil, ribaund katkisi yok. Real  almak istese anlarim, kotu oyuncu degil ama yabanci siniri varken daha cok yonlu birini tercih ederim. Lojeski, Micov ya da Bogdan gibi.

Bir de Berk-Kenan ikilisine lutfen guvenelim biraz. Bende genc oyuncu  hayranligi yoktur ama bu cocuklar gercekten yetenekli.
« Son Düzenleme: 17 Temmuz 2014, 18:57:04 Gönderen: penny »