Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970316 defa)

0 Üye ve 76 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #10335 : 17 Temmuz 2014, 23:18:47 »
Şunu da unutmamak lazım: Takıma, bilhassa yabancı olarak hücumda en az defolu, savunmada en kötü takımın ritmini bozmayacak oyuncular alındı. Oyun kurucu hikayesine çok takılınmazsa neredeyse eksiksiz bir kısa varyasyonu olacak. Uzun olarak da hocanın planına en uygun 4 numaranın alınacağını düşünüyorum. Herkesin kafasına yatmasa da mühim olan hocanın kafasına yatması ki idari olarak da bu sene önünde engel olmadığına göre kurulacak takım kendi takımı olacak.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı fb_balkay

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • twitter.com/paulgeorge__13
« Yanıtla #10336 : 17 Temmuz 2014, 23:20:02 »
Şunu da unutmamak lazım: Takıma, bilhassa yabancı olarak hücumda en az defolu, savunmada en kötü takımın ritmini bozmayacak oyuncular alındı. Oyun kurucu hikayesine çok takılınmazsa neredeyse eksiksiz bir kısa varyasyonu olacak. Uzun olarak da hocanın planına en uygun 4 numaranın alınacağını düşünüyorum. Herkesin kafasına yatmasa da mühim olan hocanın kafasına yatması ki idari olarak da bu sene önünde engel olmadığına göre kurulacak takım kendi takımı olacak.
abi hocanın planına en uygun 4 numara kim sence ??
Aşkınla olduk derbeder
Senin sevgin bir ömre bedel
Fenerbahçeli olmanın
Gururu bizlere yeter

Çevrimiçi Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #10337 : 17 Temmuz 2014, 23:25:22 »
Bana kalırsa bulabilse bir tane daha Bjelica almak ister gibi. Ama bilemiyorum tabii. İstediği işleri yapabilecek siyahi bir oyuncu da olabilir. Biz isteriz ama Vesely gibi bir oyuncuyu koç istemez bence. Olursa büyük yanılırım.

Çevrimdışı fb_balkay

• Üye
« Yanıtla #10338 : 17 Temmuz 2014, 23:29:06 »
Bana kalırsa bulabilse bir tane daha Bjelica almak ister gibi. Ama bilemiyorum tabii. İstediği işleri yapabilecek siyahi bir oyuncu da olabilir. Biz isteriz ama Vesely gibi bir oyuncuyu koç istemez bence. Olursa büyük yanılırım.
aslında vesely'de topu yere vurabilir abi bitek hücumda bitirmede sıkıntı olabilir.
Aşkınla olduk derbeder
Fenerbahçeli olmanın
Gururu bizlere yeter

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #10339 : 17 Temmuz 2014, 23:33:01 »
kenan, berk ve melihle ilgili olarak önümüzdeki sezon için özellikle euroligde ciddi katkı bekleyip bizi başarıya taşıyacak olan oyuncular olarak düşünülmesi ve yorumlanması karşısında dehşete düşüyorum.

kenan sipahi sakatlanmadan önceki top 16 oynadığı son dört maçındaki istatistikleri  pana 9 dk 2 sayı 2 ribaunt 0 asist , malaga 3 dk 0 sayı 0 ribaunt 0 asist, barca 6 dk 0 sayı 2 ribaunt 0 asist, oly 4 dk 0 sayı 0 asist 0 ribaunt , üstelik son beş altı ayını sakat geçirmiş bir oyuncu.

berk ise kenan sakatlandıktan sonra şans buldu yani sakatlanmasaydı şans bile bulamayacaktı büyük ihtimal.

melih içinse yapılan 3 yabancı oyuncu transferinin 2 numara olduğunu düşünürsek üstüne can ve serhat transferini de ekleyince hocanında büyük bir beklenti içinde olmadığı açık.

Güzel kardeşim senin için ciddi ciddi sırf bizim moralimizi bozmak için bilerek yazdığını düşünmeye başladım. Bu kadar karamsar olmak için tek yeterli ve geçerli sebebin yok çünkü. Şimdiye kadar yazdığın veya hayranı olduğun kaç oyuncu bu bahsettiğin genç çocuklardan daha kapasiteli. Dehşete düşmen için sebebin ne? Obradoviç gibi bir hoca var elimizde, adam euroleague de ilk 5 başlatıyor, çocuk ta mahçup etmiyor kendisini ama sana göre dehşete düşmek lazım? Kusura bakma ama hani bir zamanların moda lafı vardı Bi bitmediniz diye sana aynen öyle diyorum zira her yazdığın yazıyı okurken asıl ben dehşete düşüyorum, bu kadar da Ergin Ataman yazsa moralimizi bozamazdı diyorum.

Çevrimiçi Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #10340 : 17 Temmuz 2014, 23:35:38 »
aslında vesely'de topu yere vurabilir abi bitek hücumda bitirmede sıkıntı olabilir.
Orası öyle ama belli bir pas yeteneği olmayınca kolay önlem alınır hale geliyor bu tarz oyuncuIar. Gerçi Vesely'nin son durumu nasıl, onu NBA'ciler daha iyi bilir ya...

Çevrimdışı bugra

• Üye
« Yanıtla #10341 : 17 Temmuz 2014, 23:44:18 »
3 numaraya Ingles olmaz mı ? Ne dersiniz ?

Çoğunluk oraya daha atlet ve görev oyuncusu rolündeki bir adamın gelmesinden yana anladığım kadarıyla (Darden tipinde) ancak uzun transferinde de aslında aynısını gördük, koç tek yönlü veya oyunun ofans tarafında kısıtlı oyunculara karşı çok sıcak değil.
« Son Düzenleme: 17 Temmuz 2014, 23:46:18 Gönderen: bugra »

Çevrimdışı fb_balkay

• Üye
« Yanıtla #10342 : 17 Temmuz 2014, 23:50:15 »
Orası öyle ama belli bir pas yeteneği olmayınca kolay önlem alınır hale geliyor bu tarz oyuncuIar. Gerçi Vesely'nin son durumu nasıl, onu NBA'ciler daha iyi bilir ya...
fiziki olarak acayip gelişti abi ama dediğin gibi pas özelliği sıkıntı çıkarabilir ama sonuçta back-up olucak abi işimizi görür. brown çok masraflı olur onun geleceğini düşünmüyorum.
Aşkınla olduk derbeder
Fenerbahçeli olmanın
Gururu bizlere yeter

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
  • Yer: Kütahya- Nazilli
    • özcanözdemir43
« Yanıtla #10343 : 17 Temmuz 2014, 23:51:22 »
Hiç bir transfere olumlu yazmayan, sürekli bir numara dan bahseden, sürekli olumsuz yazanlar neyin peşinde çok merak ediyorum.
Bojdan 'ın yaşı Kenan'dan sadece bir yaş büyük, Bojdan kral oldu, Kenan işe yaramaz.
Birde arkadaşlardan ricam yazarken karşınızdaki insanı salak yerine koymasanız, tamam benden çok iyi biliyorsunuzdur basketbolu çok izlemişliginiz vardır ama burada yazmak farklı karşılıklı konuşmak farklı unutmayalım.
« Son Düzenleme: 17 Temmuz 2014, 23:53:15 Gönderen: Özcan Özdemir »
Fenerbahçe'linin dostu yine bir Fenerbahçe'lidir.

Çevrimdışı fb_balkay

• Üye
« Yanıtla #10344 : 17 Temmuz 2014, 23:53:47 »
Hiç bir transfere olumlu yazmayan, sürekli bir numara dan bahseden, sürekli olumsuz yazanlar neyin peşinde çok merak ediyorum.
Bojdan 'ın yaşı Kenan'dan sadece bir yaş büyük, Bojdan kral oldu, Kenan işe yaramaz.
Birde arkadaşlardan ricam yazarken karşınızdaki insanı salak yerine koymasanız, tamam benden çok iyi biliyorsunuzdur basketbolu çok izlemişliginiz vardır ama burada yazmak farklı karşılıklı konuşmak farklı unutmayalım.
haydaaaaa abi bana mı yazdın :(( eğer bi bilmişliğim varsa kusura bakma abi yanlışlıkla olmuştur.ben kıt beynimle yorum yapıyorum ama olumsuz bişe yazmadım hiç.
Aşkınla olduk derbeder
Fenerbahçeli olmanın
Gururu bizlere yeter

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
    • özcanözdemir43
« Yanıtla #10345 : 17 Temmuz 2014, 23:54:51 »
haydaaaaa abi bana mı yazdın :(( eğer bi bilmişliğim varsa kusura bakma abi yanlışlıkla olmuştur.ben kıt beynimle yorum yapıyorum ama olumsuz bişe yazmadım hiç.
Yok barış o ara elim değmiş nasıl olduysa senin mesaj alıntılanmış, sana söylesem direk yazardım zaten :)
« Son Düzenleme: 17 Temmuz 2014, 23:56:12 Gönderen: Özcan Özdemir »

Çevrimdışı fb_balkay

• Üye
« Yanıtla #10346 : 17 Temmuz 2014, 23:55:37 »
Yok barış o ara elim değmiş sana söylesem direk yazardım zaten :)
anladım abi dedim yanlışlıkla bişe yazdımda onamı kızdı özcan abi.ama yazdıklarına katılıyorum abi millet çok alıngan ve çok olumsuz.
« Son Düzenleme: 17 Temmuz 2014, 23:56:43 Gönderen: fb_balkay »
Aşkınla olduk derbeder
Fenerbahçeli olmanın
Gururu bizlere yeter

Çevrimdışı pikenrol

• Üye
« Yanıtla #10347 : 17 Temmuz 2014, 23:55:54 »
Güzel kardeşim senin için ciddi ciddi sırf bizim moralimizi bozmak için bilerek yazdığını düşünmeye başladım. Bu kadar karamsar olmak için tek yeterli ve geçerli sebebin yok çünkü. Şimdiye kadar yazdığın veya hayranı olduğun kaç oyuncu bu bahsettiğin genç çocuklardan daha kapasiteli. Dehşete düşmen için sebebin ne? Obradoviç gibi bir hoca var elimizde, adam euroleague de ilk 5 başlatıyor, çocuk ta mahçup etmiyor kendisini ama sana göre dehşete düşmek lazım? Kusura bakma ama hani bir zamanların moda lafı vardı Bi bitmediniz diye sana aynen öyle diyorum zira her yazdığın yazıyı okurken asıl ben dehşete düşüyorum, bu kadar da Ergin Ataman yazsa moralimizi bozamazdı diyorum.

bence o yorum tamamen objektif gözle yazılmış.
görmek istediklerimiz farklı şeyler ama mevcut durum aynen yazıldığı gibi...

Çevrimdışı kalamarina

• Üye
  • Yer: Uşak/Maslak
« Yanıtla #10348 : 17 Temmuz 2014, 23:56:07 »
3 numaraya Ingles olmaz mı ? Ne dersiniz ?

Çoğunluk oraya daha atlet ve görev oyuncusu rolündeki bir adamın gelmesinden yana anladığım kadarıyla (Darden tipinde) ancak uzun transferinde de aslında aynısını gördük, koç tek yönlü veya oyunun ofans tarafında kısıtlı oyunculara karşı çok sıcak değil.

10 numara 5 yıldız olur

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
    • özcanözdemir43
« Yanıtla #10349 : 17 Temmuz 2014, 23:58:44 »
bence o yorum tamamen objektif gözle yazılmış.
görmek istediklerimiz farklı şeyler ama mevcut durum aynen yazıldığı gibi...
İskender neden Melih,Serhat, Kenan güvenmiyorsun, tamam eurolig seviyelerinde üst turları kaldırabilirler mi bende düşünceliyim ama vardır bir düşünülen diyorum.