Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970528 defa)

0 Üye ve 77 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #10485 : 18 Temmuz 2014, 15:44:23 »
Vesely+Claver olmaz mı diyorsun kanka ?

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #10486 : 18 Temmuz 2014, 15:48:38 »
abim tekrar hoşgeldin..
2013 Aralıkta kurulduk abi zaten forumdaki çoğu insanı tanırsın
transfer dönemi tabi biraz daha aktif ama normal sezonda da iyi olur muhabbetler

biat etmek ne haddimize aman abicim
sizler gibi güzel adamlara ben biat edeyim :) ama Besim e biat etmem onu baştan belirteyim

Misilleme olarak Dizi bolumunde Fringe ile ilgili birkac olumsuz elestiri yaparim, bak…

Çevrimdışı penny

• Üye
  • Yer: izmir
« Yanıtla #10487 : 18 Temmuz 2014, 15:55:57 »

Secme sansim olsa Claver'i isterim. Vesely kadar atlet ya da uzun degil ama cok daha akilli ve dengeli bir oyuncu + sutu daha iyi.
Hem  3 numarada da kullanabiliriz, top hakimiyeti de fena degil.

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #10488 : 18 Temmuz 2014, 16:05:39 »
Arkadaşlar 7. Yabancı transferi yok su an...olursa da sürpriz...boşuna hayal kurmayin...Semih gelir üstüne bir pf ...diğer transfer daha yok...bekleyip göreceğiz...

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #10489 : 18 Temmuz 2014, 16:12:16 »
Sezona
Hickman-kenan-berk
Goudelock-melih-can
Bogdan-emir-serhat
Xxx-bjelica-izzet
Zoric-oguz-semih

Basliyoruz..
Omer-vidmar belirsiz..
Metecan-berkay muhtemelen kiralik..
Bojan haftaya netlesecekmis..

Çevrimdışı kanazawa1907

• Üye
  • Yer: Japonya
« Yanıtla #10490 : 18 Temmuz 2014, 16:17:14 »
saol hocam biraz zor oldu ama sayende girebildik.

Çevrimdışı kanazawa1907

• Üye
« Yanıtla #10491 : 18 Temmuz 2014, 16:18:38 »
Bu sene yaza yaza Semih'i,Goudelock'ı,Vesely'i getirmeyi başardık,Allahın izniyle sıra geldi VICTOR'a
Pekovic icin de yazabilir misiniz?

Çevrimdışı kalamarina

• Üye
  • Yer: Uşak/Maslak
« Yanıtla #10492 : 18 Temmuz 2014, 16:24:40 »
Pekovic icin de yazabilir misiniz?

Tabi ki yazarım

Öfkem ve ben kol NICOLA
Kalır külden bir hatıra

Demir Demirkan

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #10493 : 18 Temmuz 2014, 16:25:19 »
Olmaz mı, her türlü olur.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı kanazawa1907

• Üye
« Yanıtla #10494 : 18 Temmuz 2014, 16:33:01 »
Tabi ki yazarım

Öfkem ve ben kol NICOLA
Kalır külden bir hatıra

Buralarda harcaniyorsun dostum.Bence sende bir dogaclama yetenegi var.Yazmisken Shvedi de yaz ikisi irden gelsin dertler bitsin;).bu arada antu da Krilenko ismi gecip duruyor ara sira.Iki yil once Aziz Yildirimin hayalindeki isim oldugu yazilmisti heryerde
Demir Demirkan

Çevrimdışı onee

• Üye
  • Yer: İzmit-Denizli
    • orhanyet
« Yanıtla #10495 : 18 Temmuz 2014, 16:58:51 »
Sezona
Hickman-kenan-berk
Goudelock-melih-can
Bogdan-emir-serhat
Xxx-bjelica-izzet
Zoric-oguz-semih

Basliyoruz..
Omer-vidmar belirsiz..
Metecan-berkay muhtemelen kiralik..
Bojan haftaya netlesecekmis..
metecanın u20 avrupa şampiyonasındaki durumu hakkında ne düşüyorsunuz.yarı finale kaldılar litvanyayı yenip.metecanın şampiyona istatistiği : 9,9 sayı 5.4 ribaund 2.9 asist ile oynuyor

Çevrimdışı Alper Zeynel

• Üye
« Yanıtla #10496 : 18 Temmuz 2014, 17:10:04 »
Serhat ve Can'ın sanırım bir katkısı da Bogdan ve Goudelock'u dinlendirmek olacaktır.Geçen sene kenardan gelip katkı veren tek yerli kısa Melih olmuştu,şimdi Melih seviyesinde 2 oyuncu daha geldi.Ligde Efes - gs gibi üst düzey maçlar hariç diğer maçları yerli oyuncular ile kazanma ihtimalimiz yüksek,bu sayede Bogdan ve Goudelock'un süreleri çok fazla olmadan Euroleague maçlarına daha az yorgun daha sağlam çıkmalarını sağlayabiliriz.

Çevrimdışı kanazawa1907

• Üye
« Yanıtla #10497 : 18 Temmuz 2014, 19:23:18 »
kadronun en iyi tarafi yabanci ve yerli sayisi esit gibi.hatta her pozisyonda yabanci da var yerli de,hatta o haftaki rakibin kuvvetli oldugu pozisyonlara gore ligte kadro muhendisligi yapilabilir,

hmetin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10498 : 18 Temmuz 2014, 19:26:15 »
Benim anlayamadıgım nokta Hickman var,Guadelock var gecen sene hic kullanamadıgımız Kenan var.İcabında kiralanmazsa kullanabilecegimiz Berk var.Hatta Emir ve Bogdan var.Neden illa pg eksikligi deniliyor anlayamıyorum.Bu adamlardan hicbiri asist yapamaz mı, Hickman final maclarında son derece etkili ve iyi oynayan bir adam, Guadelock onemli bir sayı potansiyeli goruntusunde, Bogdan bana gore 2-3 oncelikli olmak uzere 1,2,3 oynayabilecek duzeyde bir adam,Kenan MVP olmus oyuncu en azından grupları gecelim yine de sıkıntı olursa bakılır dusuncesindeyim.Ama olacagını dusunmuyorum.Ayrıca Bo karakter koyuyordu belki ama son derece yetersizdi bana gore sut ve asist olmadan guard olunur mu?Top calıp,ribaunt almak guzel de sutunun riske edilmesi,asist,2'li oyun olmaması hic guzel olmuyor.Ben gitmesinden sikayetci degilim.Su isimlerden Kenan dısında bir tanesini bos bıraksınlar gorelim.

Ayrıca Zoric neden bu kadar elestiriliyor anlamıyorum.Bana gore Kristic'in daha az meshur ve daha ucuz olanı , adam sayı yapıyor,2 tane blok yapıyor.Elinden geldigince savunma yapıyor.Daha ne yapsın?Beslediginde 20 sayı yapıyor.Posttan gayet yuzdeli atıyor.Rakibi sırtına alıp potaya gidebiliyor.Sıkıntı bence Dunston tarzı atletik bir uzun eksikligi Semih ve Derick Brown ya da Vesely de sanırım o tarz bir oyuncu aşılacak.Zoric'e bu kadar yuklenmeyi anlayamıyorum.Kesinlikle amiane "kazma" denilecek bir oyuncu degil pivot hareketleri vs hepsi var.Pota altına 2-3 adam alınsın Semih-Brown-Vesely gibi sıkıntı kalmaz.

Obradovic icin de net olarak ben gecen sene F4 bekliyordum.İsterse EL de ilk senemiz olsun.Ben Pana ile falan da karsılastırmam.FB SK benim icin Dunyanın En Buyuk Spor Klubudur.FB Ulker de hem salonu hem gerek S. Erdem gerek FB Ulker Arena'daki seyirci ort. rekoru her yonu ile onlardan buyuktur.2-3 sene daha az para harcanması tarihi degistirmez.Oly-Pana-Barca-Real-CSKA-Efes-Maccabi hep dunyaları harcamıstır.Bizim o kadar harcama luksumuz yok.Ama ciddi bir butcemiz var.Avrupa 5'ine secilen Kleiza'yı ciddi paraya aldık.Adam sacıyla oynamaktan baska birsey yapmadı.Sekulic,Pierre gibi hatalı transferler oldu.Koc'un eline duzgun yerli kadro veremedik.Emir yine disiplin sorunları yasadı.Ben degil Obradovic Greg Popovic'de gelse Emir'in takacagını sanmıyorum.Obradovic en azından bu oyunculara bagırabilecek,kadro dısı bırakabilecek bir koc her koc bunu yapamaz.Obradovic giderse kendisi bir sey kaybetmez.Ama biz cok sey kaybederiz.Hicbirsey de gecen sene Obradovic'in basarısız oldugu gercegini degistirmez.EL de net basarısızdık.Bana gore alıp FB forması giydirsen 3 galibiyetten fazla alamayacak Pana gruptan cıktı.İddia ediyorum aynı oyuncular bizde olsa 3 galibiyetten fazla alamazdı.Hepsinden fark her takımdan yine 100 yedik.Bu takım ve bu klup cok buyuk Obradovic bunu anlamıstır dusuncesindeyim.Bana gore Obra ile 5 yıllık anlasma yapılıp yerli ve yabancı istedigi iskeleti kurma sansı verilmelidir.Umarım Obra da kalır.Bu sene de benim hedefim F4 bunun altı benim icin basarısızlıktır.Ligde de istenilen oyun oynamamamıstır.Bunlar realitedir.Ama Obradovic de kesinlikle kalmalıdır.Bu sene EL de F4 ligde de kupalar ve tatmin edici bir oyun oynanmalıdır.Obradovic de artık hatalarını azaltmalı

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #10499 : 18 Temmuz 2014, 19:45:34 »
Hickman-kenan
Bogdan-goudelock-melih

guard rotasyonunda, bir oyun kurucu daha alınırsa kim kac dakika oynayacak peki.
Oyun kurucu almıs olmak icin almaktansa gider iyi bir 3 numara alırım daha çok işime yarar diye düşünüyorum.

3 numara alınırsa, emir 1 numarada daha rahat kullanılır hem de

Can da var orada...niyeyse kimse pg görmüyor onu