Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970303 defa)

0 Üye ve 72 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #10620 : 20 Temmuz 2014, 01:22:33 »
yabancı sınırı 6+1 verebilir vermeseler bile 1.5m çok düşünürler şu an onlarda sadece rol oyuncusu olabilir yaşından dolayı bizde daha farklı olabilir takım kimyası ve kısa rotasyonunu düşünüce cedi bizde bulabiliceği 10 15 dakika çok daha farklı olabilir hem oyuncuyada sorarlar öyle bir muhabbet olursa

Sen olsan verirmisin, ki Efes ne zaman para için bir değerini sattı şimdiye kadar

Çevrimdışı lancelot

• Üye
  • Yer: lefkoşa
« Yanıtla #10621 : 20 Temmuz 2014, 01:24:51 »
Sen olsan verirmisin, ki Efes ne zaman para için bir değerini sattı şimdiye kadar
1 dakika bile düşünmem yukarda yazmıştım gsnin adının geçtiği 4 oyuncunun maliyeti 1.5m euro bogdanın(rising star) boy outu bile o kadar değil yani
« Son Düzenleme: 20 Temmuz 2014, 01:26:49 Gönderen: lancelot »

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #10622 : 20 Temmuz 2014, 01:29:22 »
1 dakika bile düşünmem yukarda yazmıştım gsnin adının geçtiği 4 oyuncunun maliyeti 1.5m euro bogdanın(rising star) boy outu bile o kadar değil yani

1 dakika bile düşünmeyip Cediyi paraya satan adam hayatını loser olarak devam ettirmeye mahkumdur

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10623 : 20 Temmuz 2014, 01:30:05 »
daha önce avrupada oynamış ama çok başarılı olamamış bir oyuncu bulunabilir örnek olarak emin olamamakla birlikte justin dentmon'ı yaz liginde izleyip zalgirise almışlar
yok genel itibari ile haklısın ben haksızsın demiyorum
sebepleri yukarı yazmıştım

Çevrimdışı Ereng.

• Üye
  • Yer: Kayseri
« Yanıtla #10624 : 20 Temmuz 2014, 01:31:11 »
İvkovic gibi bir koç varken ve kısmen o pozisyonda boşluk varken Efes Cedi'yi vermez. Anca 4-5 milyona belki.

Çevrimdışı nemanja bjelica

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #10625 : 20 Temmuz 2014, 01:33:25 »
Derrick Brown beğendiğim bir oyuncu ama olası Semih ve Vesely transferini tercih ederim.Vesely-Semih transfer edilirse Bjelica-Vesel 4 numara Oğuz-Semih-Zoric 5 numara olur.Vesely 5 numarada da kullanılabilir.Obradovic Brown'ı Batiste gibi(4-5) olarak kullanmayı planlıyor olabilir o ayrı mesele ama Vesely-Semih ikilisinin transfer edilmesini Vesely-Brown ikilisinin transfer edilmesine tercih ederim.Çünkü Semih'in bu sene çok ekstra bir performans ortaya koyacağını düşünüyorum.

Çevrimdışı lancelot

• Üye
« Yanıtla #10626 : 20 Temmuz 2014, 01:41:31 »
1 dakika bile düşünmeyip Cediyi paraya satan adam hayatını loser olarak devam ettirmeye mahkumdur
satmasalar bile devam edicekler belki bu sene bir şeyler yaparlar yada seneyede ama açık konuşayım sana ben acıbademde büyüdüm orda herkes basket oynardı ve bende alt yapıda bi kaç takım gezdim bunu söylememin nedeni söyliycem şeyin içini doldurmak en iyi alt yapılar eskiden efes ve ülkerdeydi o dönem en iyisi efesti  ne oyuncuları vardı pastal falan serhat cenk hep imrenerek izlerdim caferağada sonuç cenk çürüdü seraht karakteriyle bir yere geldi pastal 2. ligde falandı daha aklıma gelmeyen bir çok oyuncu var bizdeki melih bile efesten yetişme bize geldiğinde çok fazla eksiği vardı şimdi alt yapılar daha iyi ama para var oyuncu var ama yatıfrım ölü efeste ölü toprağı var adamlarda yani bir şeyleri değiştirmek için bakış açılarını değiştirmeliler o yüzden ben olsam 1 dakika düşünmem
not: benim izlediğim ve çok fazla insanın söylediği bir şey var şimdi çöp diye baktığımız cenk alt yapılardan gelmiş geçmiş en potansiyelli oyuncuydu ersan ondan sonra gelir yani cedi medi cenkin potansiyelinin yanından geçemez ama çok çok daha iyi bir oyuncu olabilir
kusura bakma yaşa bakmamıştım cevap verirken abi
« Son Düzenleme: 20 Temmuz 2014, 02:03:32 Gönderen: lancelot »

Çevrimdışı lancelot

• Üye
« Yanıtla #10627 : 20 Temmuz 2014, 01:45:38 »
İvkovic gibi bir koç varken ve kısmen o pozisyonda boşluk varken Efes Cedi'yi vermez. Anca 4-5 milyona belki.
konuştuğumuz oyuncu aslında 150-200k oyuncu kural 3+2 olsa haklısın derdim şimdi diyemiyorum

Çevrimdışı ardglr

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • ardaguler
« Yanıtla #10628 : 20 Temmuz 2014, 01:54:12 »
Vesely transferi için @kalamarina 'ya da bir teşekkür edeyim ben, katkısı büyük oldu :D Hangi pozisyonda oynayacağını koç bilir, ama planlama dahilinde yapıldığına ve çok faydalı olacağına eminim.

2 yıldır sıkıntısını çektiğimiz atletik uzun konusunu da kapatan bir transfer oldu. Hücum yönünün de bahsedildiği kadar kısıtlı olduğuna inanmıyorum, adam 3 numara olarak gittiği NBA'den 5 numara olarak dönüyor. Bu kadar radikal bir değişimin sıkıntılarını yaşaması da gayet normal. NBA istatistikleri kesinlikle ölçü olmayacaktır, eurobasket de biraz abartılı bir istatistik.

Hazırlık döneminde de takımla birlikte olacak, bu dönemde pozisyon konusu netleşir takım içinde. 5 numara gibi görünmekle birlikte tam olarak kestirmek zor, bekleyip görmek lazım. Belki yapılacak diğer hamleler de ipucu verebilir.

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10629 : 20 Temmuz 2014, 02:04:34 »
Derrick Brown beğendiğim bir oyuncu ama olası Semih ve Vesely transferini tercih ederim.Vesely-Semih transfer edilirse Bjelica-Vesel 4 numara Oğuz-Semih-Zoric 5 numara olur.Vesely 5 numarada da kullanılabilir.Obradovic Brown'ı Batiste gibi(4-5) olarak kullanmayı planlıyor olabilir o ayrı mesele ama Vesely-Semih ikilisinin transfer edilmesini Vesely-Brown ikilisinin transfer edilmesine tercih ederim.Çünkü Semih'in bu sene çok ekstra bir performans ortaya koyacağını düşünüyorum.

evet ben de semih i çok istiyordum.hatta buraya da defalarca yazmıştım.ama derrick brown ın alınma ihtimali varsa bir dakika bile düşünmem alırım.eğer gelirse ne demek isteyeceğimi daha iyi anlayacaksınız.hem vesely bence 5 numarada da çok rahat oynar.brown gelirse 7-8 dk 3 15 dk civarı da 4 oynar.

şu şekilde beşler oynatabiliriz hatta

hickman     kenan
bogdan      goudelock
emir           serhat(melih-can)
bjelica        brown
vesely       zoric

yalnız şunu belirtmekte fayda var cem abi ye katılıyorum.rus kulüplerinden oyuncu koparmak çok zordur.hatta oyuncu oynamak istemezse adamın parasını verirler oynatmazlar.brown ın alınmasını zor görsem de yine de bir kafamda canlandırmak istedim

« Son Düzenleme: 20 Temmuz 2014, 02:05:14 Gönderen: active »

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10630 : 20 Temmuz 2014, 02:30:00 »
@active;

değerli kardeşim burada şöyle bir avantaj var bildiğimiz kadarıyla D.Brown Kuban'da gelecek sene oynamak istemediğini belirtmiş.
Eurolegue de oynamak istiyorum demiş.

ama sonuçta Bonservisi KUban takımında neler olur bilemiyoruz

Çevrimdışı Cengizao

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #10631 : 20 Temmuz 2014, 02:44:00 »
Oynamak istemeyen oyuncudan verim alamazsın. Kuban eninde sonunda istediğimiz yere gelir.

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10632 : 20 Temmuz 2014, 02:47:13 »
@active;

değerli kardeşim burada şöyle bir avantaj var bildiğimiz kadarıyla D.Brown Kuban'da gelecek sene oynamak istemediğini belirtmiş.

evet abi.brown sezon bitince ayrılmak istediğini belirtmişti.zaten brown yerinde olsam o takımda hiç durmak istemem.sen avrupa nın en atletik adamısın(tabi bu benim fikrim)yaptığın muhteşem smaçlardan sonra tribünü coşmasını beklerken tribünü sana af edersin mal mal baktığını görüyorsun.ben zaten brown ın bizde oynamak isteyeceğini düşünüyorum.ama kuban 1.5 milyon buy out belirlemiş diye duyumlar var.o rakam 1 civarına düşebilirse ki bence zor brown ı alırız diye düşünüyorum.ama abartmıyorum brown gelirse avrupa nın atletizm açısından en kuvvetli 2 3 takımından biri oluruz.vesely ve brown ı bir arada izlemeyi hayal bile edemiyorum

Çevrimdışı Murat_Bulut

• Üye
  • Yer: ELAZIĞ
« Yanıtla #10633 : 20 Temmuz 2014, 02:49:50 »
@active;

Orta yol bulunur abi yeter ki koç almak istesin.Vesely geldi aklımda tek hamle kaldı,oda yapılırsa tamamdır.
Vesely her halukarda 5 numara oynar.Zoricten size olarak ne eksıgı vaar ki oynamasın.Alalım Brownu yolumuza bakalım:))))
Dar Ağacında Olsak Bile Son Sözümüz FENERBAHÇE...

Çevrimdışı lancelot

• Üye
« Yanıtla #10634 : 20 Temmuz 2014, 02:50:25 »
evet abi.brown sezon bitince ayrılmak istediğini belirtmişti.zaten brown yerinde olsam o takımda hiç durmak istemem.sen avrupa nın en atletik adamısın(tabi bu benim fikrim)yaptığın muhteşem smaçlardan sonra tribünü coşmasını beklerken tribünü sana af edersin mal mal baktığını görüyorsun.ben zaten brown ın bizde oynamak isteyeceğini düşünüyorum.ama kuban 1.5 milyon buy out belirlemiş diye duyumlar var.o rakam 1 civarına düşebilirse ki bence zor brown ı alırız diye düşünüyorum.ama abartmıyorum brown gelirse avrupa nın atletizm açısından en kuvvetli 2 3 takımından biri oluruz.vesely ve brown ı bir arada izlemeyi hayal bile edemiyorum
olimpiakosun 1m luk teklifini reddetti kuban
http://www.altinciadam.com/2014/07/14/browna-izin-yok/
« Son Düzenleme: 20 Temmuz 2014, 02:56:59 Gönderen: lancelot »