Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970265 defa)

0 Üye ve 78 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Başar Bükücü

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Samsun
    • basarbukucu
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #10725 : 21 Temmuz 2014, 02:52:37 »
Yalnız Hickman - Bogdan - Emir - Bjelica - Vesely beşiyle ne tempo yapılır be. :D
"Bu insanların bizden beklentisi savaşmaktır. Çünkü hayat bir savaştır. Buraya neden geldiğimin cevabı budur." Zeljko Obradovic

Çevrimdışı lancelot

• Üye
  • Yer: lefkoşa
« Yanıtla #10726 : 21 Temmuz 2014, 03:07:52 »
boy boy yazınca iyi kadrolar çıkıyo:)

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10727 : 21 Temmuz 2014, 03:08:06 »
Sportando @sportando  ·  4 sa.
Olimpia Milano keep all the options open: if Italian Federation will suspend Daniel Hackett they might decide to part ways with him

allah ım dualarım kabul olsa da hackett gelse.vesely i söyleye söyleye getirdik hackett için de aynı şeyi yapalım.

Çevrimdışı lancelot

• Üye
« Yanıtla #10728 : 21 Temmuz 2014, 03:11:50 »
Sportando @sportando  ·  4 sa.
Olimpia Milano keep all the options open: if Italian Federation will suspend Daniel Hackett they might decide to part ways with him

allah ım dualarım kabul olsa da hackett gelse.vesely i söyleye söyleye getirdik hackett için de aynı şeyi yapalım.
bana hackett hep 2 numara gibi geliyor bu kadar combo varken daha değişik bir tercih yapılabilir sanki

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10729 : 21 Temmuz 2014, 03:16:25 »
bana hackett hep 2 numara gibi geliyor bu kadar combo varken daha değişik bir tercih yapılabilir sanki

hackett 2 numaradır.ama bir numarayı bizim takımdaki herkesten iyi oynar.milano da 1 numara oynadı zaten.ikili oyunları çok iyi oynar.savunması çok iyidir.1 2 3 herkesi savunabilir ve hücumda da hepsini oynayabilir.bence eğer olur da hackett gelirse hiçbir endişeniz olmasın.avrupa da en komple beş adamı say deseler ben hackett ı koyarım.abartmıyorum bu arada gerçekten koyarım

Çevrimdışı lancelot

• Üye
« Yanıtla #10730 : 21 Temmuz 2014, 03:22:21 »
ikili oyunları oynatan bir 1 numara kadar iyi değil olimpiacosu yıkan adamdı ama dümeni ona vermekle hickmana vermek arasında bir fark yok gibi geliyor

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10731 : 21 Temmuz 2014, 03:30:13 »
ikili oyunları oynatan bir 1 numara kadar iyi değil olimpiacosu yıkan adamdı ama dümeni ona vermekle hickmana vermek arasında bir fark yok gibi geliyor

sizin görüşünüze saygı duyuyorum.ama hackett hickman dan çok daha iyi yapar bence bu görevi.hem hickman ı da gerçek görevinde yani skorer kimliğiyle görebiliriz.

Çevrimdışı lancelot

• Üye
« Yanıtla #10732 : 21 Temmuz 2014, 03:33:00 »
sizin görüşünüze saygı duyuyorum.ama hackett hickman dan çok daha iyi yapar bence bu görevi.hem hickman ı da gerçek görevinde yani skorer kimliğiyle görebiliriz.
yada bogdandan

Çevrimdışı lancelot

• Üye
« Yanıtla #10733 : 21 Temmuz 2014, 03:52:52 »
hackett hem bir combo guard hemde bir swingman(bogdanda bu tarz bir oyuncu) 3 numarayı bile rahatlıkla savunabilir ama bize takımı 4x4 oynatacak biri lazım işlemeyen parçaları harekete geçirecek biri şuanki kadro yapımızla hackett kadroda şişkinlik yaratır maalesef geçen sene tam ihtiyacımız olan adamdı bu sene değil bu yüzden eğer böyle bir kısa alınmayacaksa 1 numara transferine gerek yok
« Son Düzenleme: 21 Temmuz 2014, 12:04:02 Gönderen: lancelot »

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
« Yanıtla #10734 : 21 Temmuz 2014, 11:32:25 »
Bogdan 3 oynayamaz diyenler var,ben rahatlıkla oynayabileceğini düşünüyorum.Semih-Vesely ikilisini transfer edip transferi noktalarız gibi görünüyor.
Bogdan 3 numarada fazlasıyla yıpranır, yeterli verimi alamayız.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı erhanay

• Üye
  • Yer: ünye
    • erhanaydd
« Yanıtla #10735 : 21 Temmuz 2014, 11:46:31 »
Bogdan 3 numarada fazlasıyla yıpranır, yeterli verimi alamayız.

30 dakika 3 numara oynamaya kalkarsa tabi yıpranır. Ama 3 numaradan alacağı süre5-10 dk arası olacaktır. Emir 25 dk. serhat - dk arası kullanılırsa bogdan orayı sınırlı sürelerde iyi idare eder. Hatta rakibe karşı eşleşme sorunu bile çıkarabilir.
« Son Düzenleme: 21 Temmuz 2014, 11:46:58 Gönderen: erhanay »

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #10736 : 21 Temmuz 2014, 11:55:10 »
Allah aşkına burası NBA'miş gibi nasıl bir rakip bekliyorsunuz da Bogdan yıpranır diyorsunuz? Fiziken güçlü, 1.98 boyunda bir oyuncu Bogdan. 3 de oynar, 2 de oynar 1 de... O kadar almaya çalışmamızın bir sebebi var değil mi?
« Son Düzenleme: 21 Temmuz 2014, 11:55:25 Gönderen: Umut »
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı lancelot

• Üye
« Yanıtla #10737 : 21 Temmuz 2014, 12:13:45 »
http://www.yarisaha.com/rapor-jan-vesely/
vesely değerlendirmesi güzel bir yazı

Çevrimdışı sütçü

• Üye
  • Yer: Konya - Rize
    • @yuruboyka
« Yanıtla #10738 : 21 Temmuz 2014, 12:39:14 »
Dolaşırken gözüme çarptı. Bojan'ın rakibin en iyisine baskı yapmaya başladığı maç ve performansının düşüşe geçtiği dönem aşağı yukarı aynı olduğuhttp://www.yarisaha.com/fenerbahce-ve-pickroll-savunmasi-video-analiz/ bu analizde de göze çarpıyor. Zoricle p&r savunmasında ve Dia'ya birebir tam saha baskıda ne denli efor sarfetmiş onu da anlatmış buradaki videolar. Yolu açık olsun. Dönüşte de bizim olsun.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10739 : 21 Temmuz 2014, 12:43:57 »
http://www.yarisaha.com/rapor-jan-vesely/
vesely değerlendirmesi güzel bir yazı

ortada yazılmış uzunca biz yazı var yapılan emeğe de saygısızlık etmek istemiyorum ( oğuzhan kerdeşim de buradaysa okusun ufak bir eleştiri olarak alsın ) ama ben ilk paragrafı zor okudum yazıyı bıraktım.
tekrar söyleyim ben her emeğe saygısı olan bir insanım yazı yazan herkese inanılmaz saygı duyarım ama böyle yazı yazıldığı müddetçe ben ve benim bildiğim bir çok insan bu yazıyı okumaz okuyamaz .
alsı üstü vesely işte yahu - bu kadar basketbol tarihine girmenin ne anlamı var ben anlamadım.. yazıyı güzel ve anlamlı bile olsa inanılmaz derecede zorlaştırıyor okurken , güzel yazı bu sefer ızdıraba dönüşüyor.

sadece aklımdayken yazmak istedim ..

tekrar söyleyim yazıya bok attığım filan yok ama tarih dersinde bu kadar sıkılmamıştım yahu ben :) 8)

aslında Vesely hakkında kısaca oyuncuyu 2 cümle ile güzelce izah edebiliriz örnek mi
biraz ayıp oldu ama hani durumda bu sanki :) )

« Son Düzenleme: 21 Temmuz 2014, 13:24:55 Gönderen: Cem Ağrak »