Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970530 defa)

0 Üye ve 72 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #10755 : 21 Temmuz 2014, 19:09:56 »
Erdal Koşan, Hicri Güneri, Osman Yaycıoğlu, Cömert Küce, Barış Güney, Hakan Demirel... Bir de sanırım 2003 senesinde son saniyede topu kaybedip 1 sayı farkla Galatasaray'a maç kaybettiren Umut Tınay vardı. Kimlere ve kimlere ne küfürler ederek geldik bu günlere...

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10756 : 21 Temmuz 2014, 19:31:05 »
* Brown veya o bölgeye başka bir 3.5 4.5 4 gibi bir oyuncu  kesin olmayacak beyler.

* Vesely ve Semih  birkaç güne açıklanır.

* Bojan Nets'e kesin gidiyor - Yılmaz abi kusura bakma - hakan abi gözün aydın :)

* 6 yabancımız şu an için - Vesely -Zoriç- Bjelica - Bogdan - Hickman - Goudelock şeklinde olacak.

* 7 nci yabancı olursa Pg olur - ağustos ayıda sanırım birçok kişi için acaba hangi pg yi alırız ? ile geçecektir :) :)
araştırmalar başlasın :)

duyumcu gibi oldu sonra küfür yemek istemiyorum
duyduklarımız hissiyatlarımız bildiklerimiz diyelim ..
emilano told me :) 8)

tahminen şu şekilde olacaktır kadro

Hickman     / Kenan  / Yabancı Pg veya Berk...
Goudelock / Can     /  Melih
Bogdan     / Emit     /  Serhat
Bjelica      / Vesely  /  İzzet
Zoriç        / Semih  /   Oğuz

Zeljko Obradoviç

via Kemal Erdem reis diyelim de yanlışlık olmasın...
« Son Düzenleme: 21 Temmuz 2014, 19:43:22 Gönderen: Cem Ağrak »

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #10757 : 21 Temmuz 2014, 19:34:06 »

DALLAS COMEGYS'i de unutursak kalbimiz kurusun :)

14-15 yaşlarındayken, Topkapı minibüs duraklarından Abdi İpekçi'ye az mı yürüdük..
Uche ve Hogh neyse Turner ve Comegys'te o dur bizim için..

(Transfer konusu dışında konuştum, kusuruma bakmayın, dayanamadım..)

Aynen,... ne takımdı ... İbrahim Kutluay-Dallas Comegys-Henry Turner ..... o takıma bir 4 numara bir pg koyabilsek Koraç bizimdi .... ne yıllar dı...
Bir maçta yanıma italyan bir adam oturmuştu, sırf henry yi izlemeye geldim demişti :)

Birde Tofaşta Rivers ı izleme şerefine erişmiştik, gel koy bugünkü kadroya F4'ü bırak kupayı sezon başlamadan verirler....

Neyse yaşlandık galiba :)
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #10758 : 21 Temmuz 2014, 19:52:23 »

Aynen,... ne takımdı ... İbrahim Kutluay-Dallas Comegys-Henry Turner ..... o takıma bir 4 numara bir pg koyabilsek Koraç bizimdi .... ne yıllar dı...
Bir maçta yanıma italyan bir adam oturmuştu, sırf henry yi izlemeye geldim demişti :)

Birde Tofaşta Rivers ı izleme şerefine erişmiştik, gel koy bugünkü kadroya F4'ü bırak kupayı sezon başlamadan verirler....

Neyse yaşlandık galiba :)

Garibim Dallas, uzun diye Zaza ve Hicri ile oynamıştı... İşin garibi Dallas, dış şutta ibo ve Henry ile yarışırdı ama kullanmazdı. Birgün Murat Özgül'e "Neden şut atmıyor?" demiştim. "Ben de istiyorum atmasını ama 'Benim şutuma ihtiyaç varsa maçı kaybettik demektir' diyerek, kullanmak istemediğini söyledi" demişti Murat abi...

Çevrimdışı Pesi1907

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #10759 : 21 Temmuz 2014, 20:25:32 »
Hackett için İtalya Federasyonu'nun savunma süreci, vereceği ceza sonrasında Milano'nun kontrat feshi vs. ağustosu bulur. Cem abinin dediği ağustos'ta hangi pg'iyi alırız? sorusuda Hackett olarak cevaplanır 1 ay sonra.  Bu da benim hayalim :(

Çevrimdışı HakeemOlajuwon

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #10760 : 21 Temmuz 2014, 20:54:30 »
 Goudelock, hickman varken napacağız hackett'i.Kenan'a güvenelim bence, illa pg alınacaksa da gherardini reise güvenmek lazım, getirir iyi birilerini amerikadan kafamıza takmaya hiç gerek yok,şu an bile bomba gibi takımız bence.

Çevrimdışı nemanja bjelica

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #10761 : 21 Temmuz 2014, 20:56:07 »
Kenan Sipahi'ye güvenelim.5+1 kuralı var diye,yerli oyuncuları göz ardı etmek doğru değil.Kenan Sipahi'ye yazık olur.

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #10762 : 21 Temmuz 2014, 20:58:09 »
Danyaş Hekıt iyidir
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı kalamarina

• Üye
  • Yer: Uşak/Maslak
« Yanıtla #10763 : 21 Temmuz 2014, 21:01:38 »

Çevrimdışı nemanja bjelica

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #10764 : 21 Temmuz 2014, 21:01:51 »
Olası bir Hackett transferi içime sinmiyor.Hackett transfer edilirse Kenan Sipahi'yi kaybederiz.5+1+1 kuralı var diye yerlileri göz ardı etmemek lazım.Kenan-Melih bu sene daha iyi bi yerlere gelebilir,umarım Hackett transferi sadece söylentiden ibarettir.İlle takviye yapacaksak 3 numaraya takviye yapalım.5+1+1 kuralı zannedersem 2015-2016 sezonuna kadar geçerli,sonrasında ne olacağı belli değil.O yüzden yerlileri göz ardı etmemek gerekir.
« Son Düzenleme: 21 Temmuz 2014, 21:02:14 Gönderen: nemanja bjelica »

Çevrimdışı kalamarina

• Üye
  • Yer: Uşak/Maslak
« Yanıtla #10765 : 21 Temmuz 2014, 21:11:52 »
Olası bir Hackett transferi içime sinmiyor.Hackett transfer edilirse Kenan Sipahi'yi kaybederiz.5+1+1 kuralı var diye yerlileri göz ardı etmemek lazım.Kenan-Melih bu sene daha iyi bi yerlere gelebilir,umarım Hackett transferi sadece söylentiden ibarettir.İlle takviye yapacaksak 3 numaraya takviye yapalım.5+1+1 kuralı zannedersem 2015-2016 sezonuna kadar geçerli,sonrasında ne olacağı belli değil.O yüzden yerlileri göz ardı etmemek gerekir.

Niye kaybedelim ki Kenan'ı.Obradovic Kenan'a daha bu yaşında dünyanın şansını verdi,ilk 5 başlattı.Top 16'da düşüşe geçince süresini kesti sadece.Hackett'da gelse başka biri de gelse Kenan o formayı kapmak istediği zaman Obradovic formayı verir ki inanıyorum Kenan kuvvet eksiğini de giderip fırtına gibi dönecek.

Bu yabancı sınırlamasının jenerasyonunun önünü kestiği de bana göre tamamen tıraş.O yaş gruplarına bakın Kenan'dan,Berk'ten,Metecan'dan,Cedi'den çok süre alan adam bulamazsınız

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10766 : 21 Temmuz 2014, 21:32:57 »
yalnız hackett da bizim hickman bogdan goudelock gibi combo guard gibi gözükse de 1 numarada da çok iyi verim verir.imkan olursa hemen saldırmamız gerekiyor bence.ayrıca o bölgeyi kenan a bırakmak doğru olmaz.başıma bir şey gelmeyecekse söyleyeyim fikrimi.şu aşamada kenan a euroleague için fazla güvenmiyorum.mümkünse ligde +20 dk süreleri bulsun.euroleague de de katkı verebildiği kadar versin.hatta eğer devam ederse 3 4 yıl sonra euroleague de de onun üstüne kurulsun takım.ama gerçekten şu anda kenan ın üstüne takım kurmak yanlış olur.burada bazı arkadaşlar diyor ya hangi takım pg siz şampiyon olmuş diye peki ya hangi takım 18 yaşında oyuncusuna güvenerek şampiyon olmuş.yapmayın allah aşkına ondan bunu beklemek ona da haksızlık olur

Çevrimdışı A.Yılmaz

• Üye
« Yanıtla #10767 : 21 Temmuz 2014, 21:45:07 »
Hackett için gs diyor ntvspor

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10768 : 21 Temmuz 2014, 21:48:22 »
Hackett için gs diyor ntvspor

olamazzzz ve inşallah da olmaz :( >:( ??? :'(
« Son Düzenleme: 21 Temmuz 2014, 21:48:38 Gönderen: active »