Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970549 defa)

0 Üye ve 83 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kuga

• Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #10785 : 21 Temmuz 2014, 23:20:10 »
Veysely 40+5 dakika hiç oyundan çıkmadan izlemek garip
rakip 3 numarayı ferç etmiş resmen,
savunma bilgisi partizan yağında kavrulmuş,
zamanı olanlara izlemelerini tavsiye ederim   8)

PARTIZAN - Barcelona 67:66 [03.02.2010.] cela utakmica

Vesely çok yollardan geçti artık hocam o 3 numara oynayan çocukla alakası kalmadı.. Bize pek tüyo vermez oyunu hakkında şu maç ;) Ama maç güzel tabi zamanı olanlar izlesin :))
Ne sevmek ne sevilmek,
ne de ağlayıp gülmek,
Senin hasretin bize ölüm demek!

Şereftir seni sevmek,
sana kanaryam demek,
bu sevdamız sonsuza dek sürecek!

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10786 : 21 Temmuz 2014, 23:28:06 »
Kimse takımı Kenan'ın üstüne falan kurmuyor,Kenan'ı rol oyuncusu olarak bile görmek istemeyenler var anlamış değilim, saha görüşü olan, p&r oynayan guard mı istiyorsunuz, alın size Kenan Sipahi, eminim adı dimitris sipahi olsa, yunan falan olsa herkes alalım derdi,bizde diye beğenmiyoruz adamı,hackett bizim eksik sayılabilecek özelliklerimizi kapatmaz,iyiyi daha iyi yapar belki,ama çok iyi kenan olmayanları yapabilecek seviyede,bence hackett'a hiç bir ilgimiz yok, olmayacaktır da,boşuna konuşuyoruz bu konuda.

size katılmıyorum.hackett bizim eksik sayılabilecek birçok özelliğimizi kapatır.dikkat ettiyseniz 3-4 yıl sonra kenen ın üstüne takım kurabilecek kadar güvendiğimi söyledim.ama şu anda olmaz.diamantidis dediğimiz adam 18 19 yaşında süre bulabiliyor muydu acaba bizim seviyemizdeki takımlarda.adı lebron sipahi de kevin sipahi de dimitris sipahi de olsa fark etmez benim için ben isme değil oyuncuya bakarım.ayrıca yanlış anlamayın sorgulamak için sormuyorum niçin hackett takımdaki eksiklerimizi kapatmasın.savunması bizim takımdaki herkesten iyidir.topa baskıyı da iyi yapar savunmada pozisyon almasını da çok iyi bilir.1 numara da oynasa hiç sırıtmaz gayet verimli olur.ikili oyunları da bizim takımdaki herkesten iyi oynar.hatta ikili oyun ustalarındandır.
« Son Düzenleme: 21 Temmuz 2014, 23:29:16 Gönderen: active »

Çevrimdışı kalamarina

• Üye
  • Yer: Uşak/Maslak
« Yanıtla #10787 : 21 Temmuz 2014, 23:29:44 »
Sanki CEDEVİTA mı ne oraya dönecek deniyordu

İlk turda patates ederler Cedevita'yı

Çevrimdışı HakeemOlajuwon

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #10788 : 21 Temmuz 2014, 23:32:36 »
size katılmıyorum.hackett bizim eksik sayılabilecek birçok özelliğimizi kapatır.dikkat ettiyseniz 3-4 yıl sonra kenen ın üstüne takım kurabilecek kadar güvendiğimi söyledim.ama şu anda olmaz.diamantidis dediğimiz adam 18 19 yaşında süre bulabiliyor muydu acaba bizim seviyemizdeki takımlarda.adı lebron sipahi de kevin sipahi de dimitris sipahi de olsa fark etmez benim için ben isme değil oyuncuya bakarım.ayrıca yanlış anlamayın sorgulamak için sormuyorum niçin hackett takımdaki eksiklerimizi kapatmasın.savunması bizim takımdaki herkesten iyidir.topa baskıyı da iyi yapar savunmada pozisyon almasını da çok iyi bilir.1 numara da oynasa hiç sırıtmaz gayet verimli olur.ikili oyunları da bizim takımdaki herkesten iyi oynar.hatta ikili oyun ustalarındandır.
Sizin fikriniz saygı duyarım ancak şunu anlatamadım,şu an Kenan'ın üstüne takım kurmuyoruz,kenan bu takımın 2. guardı gibi olacak, ona bu şansı çok görüp hackett gelsin derseniz,3 yıl sonra üstüne takım kurulacak Kenan'ı bulamazsınız.Benim de fikrim bu.

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #10789 : 21 Temmuz 2014, 23:40:09 »
Şu yukarı koyduğum Granger Duyumu hakkında bilgisi olan
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #10790 : 22 Temmuz 2014, 00:03:02 »
İhtimali dahi varsa Hackett her türlü alınsın. Kenan daha çok genç. Ligde de süre bulur bolca.

Çevrimdışı nemanja bjelica

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #10791 : 22 Temmuz 2014, 00:20:34 »
Bu sezon sonuna kadar yürürlükte olan 3+2 sistemine karşıydım,çünkü yerli oyuncular değerlerinin çok çok üstünde ücret ile oynuyorlardı.5+1+1 sistemi iyi oldu,fakat bu Kenan-Melih gibi potansiyelli yerli oyuncuları göz ardı etmemizi gerekmez.Anlayamadığım nokta Kenan-Melih neden bu kadar küçümseniyor,yok bench ısıtsın,Kenan'a mı güveneceğiz,Kenan ile olmaz,Melih ile olmaz,kiminle olacak.Parkeye 5 yabancının çıkmasının serbest olması demek yerli oyuncuları at bir kenara demek değil,kaldı ki bu sistem 2015-2016 sezonu sonuna kadar geçerli,sonrası ne olacağı belli değil.Kenan'a güvenme,Melih'e güvenme,Semih'e güvenme,Oğuz'a güvenme.Olur da 5+1+1 yerine 3+2 vs bir sistem gelir de yerli oyuncuya mecburiyet artarsa bu oyuncuları yetiştirmediğimiz vakit kimi oynatacağız.Sezon boyu bazı taraftarlarımız gibi Furkan Aldemir'e Dwight Howard muamelesi yaparız.Hani şu ribaund almaktan başka özelliği olmayan Furkan Aldemir
« Son Düzenleme: 22 Temmuz 2014, 00:22:49 Gönderen: nemanja bjelica »

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
« Yanıtla #10792 : 22 Temmuz 2014, 00:24:33 »
Gs liker Hacketti almayalım diye dua ediyorlar..
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı Undisclosed Desires

• Üye
  • Yer: İstanbul-İzmir
« Yanıtla #10793 : 22 Temmuz 2014, 00:49:06 »
Granger dedikoduları hakkında bilgisi olan var mı?Gelirse katkı verir mi?

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10794 : 22 Temmuz 2014, 00:50:54 »
Gs liker Hacketti almayalım diye dua ediyorlar..

alabilecekler de sanki kıvırmak için.marko yu tutamıyorlar hackett ı nasıl alacaklarmış acaba ;D

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10795 : 22 Temmuz 2014, 00:52:12 »

Sambaras kardeşim duymuş. Oyuncuyu hepimiz biliyoruz ama o detaylı takip ediyormuş
Gelirse fikirlerini paylaşır...
Tip sıkıntılı biraz 89 lu ama bi 35 yaş havası var.
Pass first pure blood point guard olup olmadığı konusunda tam netlik sağlanamadı
 kardeşim öylesine takıldım lütfen üzerine alınma. .
« Son Düzenleme: 22 Temmuz 2014, 00:52:44 Gönderen: Cem Ağrak »

Çevrimdışı Undisclosed Desires

• Üye
  • Yer: İstanbul-İzmir
« Yanıtla #10796 : 22 Temmuz 2014, 00:59:34 »
Sambaras kardeşim duymuş. Oyuncuyu hepimiz biliyoruz ama o detaylı takip ediyormuş
Gelirse fikirlerini paylaşır...
Tip sıkıntılı biraz 89 lu ama bi 35 yaş havası var.
Pass first pure blood point guard olup olmadığı konusunda tam netlik sağlanamadı
 kardeşim öylesine takıldım lütfen üzerine alınma. .

Yok abi estağfirullah.

Tam takip etmemekle birlikte taraftarımızın piyasaya çıkardığı "saf point guard" tanımına uygun birine benziyor gibi.Yine de ben Kenan'ın sürelerinin azalmasına neden olacak kalitede,yetenekte biri gibi gelmedi.Tabi ki koç tercih ederse saygı duyarım ama illa kısa alınacaksa Hackett gibi komple adam(boşa çıkacaksa tabi ki) ya da 3-4 oynayabilen birinin alınmasının daha sağlıklı olabileceğini düşünüyorum bilmem senin ya da sizlerin aklından neler geçiyor?

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
« Yanıtla #10797 : 22 Temmuz 2014, 01:01:25 »
alabilecekler de sanki kıvırmak için.marko yu tutamıyorlar hackett ı nasıl alacaklarmış acaba ;D

Yok biz alırsak ezeriz geçeriz diye korkuyorlar
HaBaBaM GüM GüM GüM

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10798 : 22 Temmuz 2014, 01:32:16 »

Yok abi estağfirullah.

Tam takip etmemekle birlikte taraftarımızın piyasaya çıkardığı "saf point guard" tanımına uygun birine benziyor gibi.Yine de ben Kenan'ın sürelerinin azalmasına neden olacak kalitede,yetenekte biri gibi gelmedi.Tabi ki koç tercih ederse saygı duyarım ama illa kısa alınacaksa Hackett gibi komple adam(boşa çıkacaksa tabi ki) ya da 3-4 oynayabilen birinin alınmasının daha sağlıklı olabileceğini düşünüyorum bilmem senin ya da sizlerin aklından neler geçiyor?
Şahsen hocanın tam olarak istediği kadronun kurulmasi ( zaten öyle oluyor ) sonrasında parkedeki performans görmekten yanayım...
Bizlere kalsa eksik bitmez :)
Hackett hamlesi olma ihtimali olursa tamamlayici olarak katkı verir ama o kadar.  Öyle avrupa nom en komple filan oyuncusu değil. Adama öyle misyon yüklememek lazım.
Avrupa basketbplu bu kadar da ölmedi.
Ama fiziken avantajları var. Saha görüşü fena değil.
Tabi 2 sene önceki siena daki gibi degil aslindam combo oynarken pg ye evrilsi adam son 1 2 senede. 
Ben şahsen olabilirse katkı sağlayacağı dusuncesindyeim
Tek başında alıp bir takımi biryerden biryere tasiyamaz bizim de öyle adama ihtiyacımiz yok su anda.
Ama tekrar yazmak istiyorum olabilirse bence güzel hamle olur gibi duruyor. Ben hackett i joker oyuncu gibi düşünüyorum
Ama halen adam milano nun oyuncusu doğmamis çocuğa don biciyoruz
Granger hakkinda ise ne desem bilemedim 8)

Çevrimdışı kalamarina

• Üye
  • Yer: Uşak/Maslak
« Yanıtla #10799 : 22 Temmuz 2014, 01:38:12 »
Granger gibi tecrübeli bir sporcu is yapar bizde