Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970414 defa)

0 Üye ve 80 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fb_balkay

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • twitter.com/paulgeorge__13
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #11250 : 01 Ağustos 2014, 20:24:42 »
Hayır oynamadi tosunum...
Bu arada sezona 6 yabancı ile girilecek gibi duruyor 😮😮
abi bencede 6.yabancılar girilecek ama bence risk ocak ayında gerek duyulursa nasıl oyuncu bulacaz bu sene görüldüğü gibi yine pierre jackson tarzı bi adama kalmayalımda.bu dediğim koç'a güvenmediğim anlamı çıkmasın spor bu sakatlığı var cezası var.(bknz:kenan sipahi)
« Son Düzenleme: 01 Ağustos 2014, 20:26:59 Gönderen: fb_balkay »
Aşkınla olduk derbeder
Senin sevgin bir ömre bedel
Fenerbahçeli olmanın
Gururu bizlere yeter

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #11251 : 01 Ağustos 2014, 20:32:17 »
Semih transferi hayırlı olsun :) bu sene geçen seneyi unutturacağına eminim :)

Çevrimdışı kalamarina

• Üye
  • Yer: Uşak/Maslak
« Yanıtla #11252 : 01 Ağustos 2014, 20:45:56 »
Semih istedik GELDİ,Gou istedik GELDİ,Bogdan istedik GELDİ,kendi adıma CAN'a olumlu bakıyordum GELDİ,Veysel istedik GELECEK.Bir tek Serhat'a olumsuzdum ama sağlık olsun

Bu kadro bile bence fazlasıyla yeterli.İlker abide değinmiş zaten,buy-outsuz veya ucuza kaliteli oyuncu yok.Nba'den desek bu takıma 1 Amerikalı daha fazla gider ki koçta aynı fikirde zaten.Bu sene zaten 2 Amerikalı aldık hali hazırda,Obradovic'in sert tavrını ve ağır idmanlarını onu tanımayan bir Amerikalı kaldıramazdı.İyi olduk iyi

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11253 : 01 Ağustos 2014, 21:05:04 »
semih in transfer haberini eve gelir gelmez almak güzeldi.demek ki transferlerin açıklanması için benim evde olmamam gerekiyormuş yanlı şahatırlamıyorsam 3 transfer açıklandığında ben evde değildim

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #11254 : 01 Ağustos 2014, 22:09:09 »
Ulen tek başımıza Semih lazım derken kafamıza taş yağdıranlar da şimdi Semihi istiyor ya gam yemem ölsem modundayım :)

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #11255 : 01 Ağustos 2014, 23:59:07 »
Ulen tek başımıza Semih lazım derken kafamıza taş yağdıranlar da şimdi Semihi istiyor ya gam yemem ölsem modundayım :)
Aynen Zeki abi Semih i beğenmeyenler şimdi methiye dizme yarışında :)

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #11256 : 02 Ağustos 2014, 00:27:16 »
semih en fazla piyongo bileti olur amorti çıkarsa mutlu olun.

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #11257 : 02 Ağustos 2014, 00:30:47 »

eve dönüş yaramaz mı diyorsun ben umutluyum  8)

Çevrimdışı lancelot

• Üye
  • Yer: lefkoşa
« Yanıtla #11258 : 02 Ağustos 2014, 01:52:01 »
konuşulan fiyatlar makul bunun üstüne melih kadar fırça yiyeceğini bilerek gelecek umarım hayırlı olur

Çevrimdışı Demir

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #11259 : 02 Ağustos 2014, 11:27:07 »
Semih bence müthiş bir transfer, kesinlikle yarar sağlayacak. Önceki sezonlardan daha fazla yarar sağlayacak çünkü fiziği oldukça iyi. Bir Obradoviç faktörü var tabi kendisi de bunu biliyor. Benche baktığında artık Aggelou' yu değil Zeljko'yu göreceğinin çok net farkındadır, o yüzden sıkıntı yok rahat olun :)
Fenerbahçe hafta sonu eğlencesi değil, hayat felsefesidir.

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #11260 : 02 Ağustos 2014, 13:36:12 »

Bunun için tek gerekçen geçen seneki Efes performansı ve o son sn yapamadığı savunma mı? Bizde oynadığı 5 sezondaki performanslarını hemen çöpe atmak lazım değilmi? Türk milleti olarak en büyük sorunumuz bu işte. Gerçekten yiğidi öldürsek bile hakkını teslim etmiyoruz, öldürmekle kalmıyor rezil kepaze etmeye kalkıyoruz. Bunu en iyi Alex te görüyoruz, kimse Alexin kötü futbolcu olduğunu söylemiyor, gönderiliş şeklini de tasvip etmiyor ama sanki Alex olmazsa batacak fenerbahçe muhabbetleri yapanlar var. Burada kesinlikle Alexin de hataları var onları da görmek lazım + yaşı da iyice kemale ermiş artık veteran olmuş bir Alexten maksimum katkıyı da bekleyemeyiz bunlar da hayatın gerçekleri malesef.

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11261 : 02 Ağustos 2014, 14:12:14 »
Bunun için tek gerekçen geçen seneki Efes performansı ve o son sn yapamadığı savunma mı? Bizde oynadığı 5 sezondaki performanslarını hemen çöpe atmak lazım değilmi? Türk milleti olarak en büyük sorunumuz bu işte. Gerçekten yiğidi öldürsek bile hakkını teslim etmiyoruz, öldürmekle kalmıyor rezil kepaze etmeye kalkıyoruz. Bunu en iyi Alex te görüyoruz, kimse Alexin kötü futbolcu olduğunu söylemiyor, gönderiliş şeklini de tasvip etmiyor ama sanki Alex olmazsa batacak fenerbahçe muhabbetleri yapanlar var. Burada kesinlikle Alexin de hataları var onları da görmek lazım + yaşı da iyice kemale ermiş artık veteran olmuş bir Alexten maksimum katkıyı da bekleyemeyiz bunlar da hayatın gerçekleri malesef.

+1907

Çevrimdışı cembut

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #11262 : 02 Ağustos 2014, 14:25:22 »
Bütçesi fazla olan takımlar genelde yükselişte olan oyuncuları tercih ediyor.. İstisnalar olabilir tabi.. Bizde bu sene bunu yaptık Hickman son şampiyondan Glock eurocup mvpsi bogdanda öle çıkışta olan oyuncular.. Semih tercihi bu yüzden riskli ama bizim teknik ekibe çok güveniyorum ben ve mutlaka inceleyip almışlardır, sağlık durumunu, form durumu vs... Zaten çok çalıştıgı söyleniyor .. Performansını çok merak ediyorum bu sene Semihin..

Ayrıca uzun rotasyonunda VEsely Bjelica Zoriç ve Oguz var, Semihin çok süre alması mümkün gözükmüyor..

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #11263 : 02 Ağustos 2014, 14:34:42 »

Efeste oynadığı değil sadece nba'de yaptıkları milli takımda ve lock out dönemi bjk ile yaptıkları, ayrıca herhalde bazı şeyleri de çabuk unutuyoruz ben bizde de hiçbir zaman potansiyelini yansıttığını bilmiyorum ömer aşık sürekli üzerine koyarken oğuz kısıtlı atletizmine rağmen hucum repertuarını geliştirirken semih hep yerinde saydı fiziksel özelliklerine ihanet etti.

Burada kaybedecek olan semih olmayacak ben size söylüyorum beklentinizi bir piyango bileti gibi tutun enes semih batuhan..vs bu tarz adamlardan kasaba olmaz köy bir ihtimal.

Çevrimdışı HakeemOlajuwon

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #11264 : 02 Ağustos 2014, 15:15:02 »
Bütçesi fazla olan takımlar genelde yükselişte olan oyuncuları tercih ediyor.. İstisnalar olabilir tabi.. Bizde bu sene bunu yaptık Hickman son şampiyondan Glock eurocup mvpsi bogdanda öle çıkışta olan oyuncular.. Semih tercihi bu yüzden riskli ama bizim teknik ekibe çok güveniyorum ben ve mutlaka inceleyip almışlardır, sağlık durumunu, form durumu vs... Zaten çok çalıştıgı söyleniyor .. Performansını çok merak ediyorum bu sene Semihin..

Ayrıca uzun rotasyonunda VEsely Bjelica Zoriç ve Oguz var, Semihin çok süre alması mümkün gözükmüyor..

İsimlerden ziyade performanslar önemli olacaktır bence.Kim hakediyorsa formayı o alacaktır.Eğer Semih kendini bulursa orada alacağı süre Oğuz ve Zoric'ten daha fazla olacabilir bence.Tabi karşı takımdaki uzun profiline göre de maç maç değişebilir uzunların alacağı süre.Bütün uzunlarımızın farklı özellikleri var ,bizim için büyük bir şanş olacak bence.