Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970269 defa)

0 Üye ve 84 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı cembut

• Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #11265 : 02 Ağustos 2014, 15:29:26 »
İsimlerden ziyade performanslar önemli olacaktır bence.Kim hakediyorsa formayı o alacaktır.Eğer Semih kendini bulursa orada alacağı süre Oğuz ve Zoric'ten daha fazla olacabilir bence.Tabi karşı takımdaki uzun profiline göre de maç maç değişebilir uzunların alacağı süre.Bütün uzunlarımızın farklı özellikleri var ,bizim için büyük bir şanş olacak bence.

Semihin pota altında topu indirip bire bir oynaması Oguz ve Zoriçe göre çok zayıf ve oyun zekası da öle.. Ancak bitirici pozisyonda etkili olabilir.. SAvunmada ise eger gayretli olursa bence pota altını kapatır, yardımlaşmaları falan iyi yapar etkili olur gibime geliyor..

Ancak benim tahminim ikinci planda olcak Semih ve az süre alacak..Tabi performansına göre değişebilir.  Bide şu var bazı rakiplere karsı zoriçte oguzda etkisiz kalabiliyor. O zamanlar dedigin gibi rakibe göre süresi artabilir. Ama onun için de daha çok Vesely den faydalanabiliriz..

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #11266 : 02 Ağustos 2014, 16:50:01 »
Hickman-Emir-Kenan
Gudlock-Melih-Can
Bogdan-Serhat
Bjelica-Vesely
Zoric-Oğuz-Semih

Başka transfer olmaz, bu 13 kişilik kadroyla lige başlarız diye düşünüyorum.Kenan iyileşince Can kadroya giremez.
7. yabancı hakkını daha sonra kullanabiliriz.
Metecan, Berk ve İzzet kiralanmalı.
Ömer'in durumu nedir bilmiyorum, şahsen Can alınacağına Ömer kadroda kalsın isterdim.Melih transfer edildiğinde memnun kalmıştım, güvenimi boşa çıkarmadı ama Can'dan pek ümitli değilim, umarım yanıltır beni.

Çevrimdışı Alper Zeynel

• Üye
« Yanıtla #11267 : 02 Ağustos 2014, 18:15:25 »
Bunun için tek gerekçen geçen seneki Efes performansı ve o son sn yapamadığı savunma mı? Bizde oynadığı 5 sezondaki performanslarını hemen çöpe atmak lazım değilmi? Türk milleti olarak en büyük sorunumuz bu işte. Gerçekten yiğidi öldürsek bile hakkını teslim etmiyoruz, öldürmekle kalmıyor rezil kepaze etmeye kalkıyoruz. Bunu en iyi Alex te görüyoruz, kimse Alexin kötü futbolcu olduğunu söylemiyor, gönderiliş şeklini de tasvip etmiyor ama sanki Alex olmazsa batacak fenerbahçe muhabbetleri yapanlar var. Burada kesinlikle Alexin de hataları var onları da görmek lazım + yaşı da iyice kemale ermiş artık veteran olmuş bir Alexten maksimum katkıyı da bekleyemeyiz bunlar da hayatın gerçekleri malesef.

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #11268 : 02 Ağustos 2014, 20:52:58 »
Efeste oynadığı değil sadece nba'de yaptıkları milli takımda ve lock out dönemi Beşiktaş ile yaptıkları, ayrıca herhalde bazı şeyleri de çabuk unutuyoruz ben bizde de hiçbir zaman potansiyelini yansıttığını bilmiyorum ömer aşık sürekli üzerine koyarken oğuz kısıtlı atletizmine rağmen hucum repertuarını geliştirirken semih hep yerinde saydı fiziksel özelliklerine ihanet etti.

Burada kaybedecek olan semih olmayacak ben size söylüyorum beklentinizi bir piyango bileti gibi tutun enes semih batuhan..vs bu tarz adamlardan kasaba olmaz köy bir ihtimal.

Beşiktaştaki performansına da bizde 5 senede 3 kez şampiyon olmuş adamın performansına da asla laf edemez hiçkimse, Ömer - Semih pota altı ikilisi avrupanın en iyi ikililerinden biriydi kesinlikle

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #11269 : 02 Ağustos 2014, 23:37:50 »
Beşiktaştaki performansına da bizde 5 senede 3 kez şampiyon olmuş adamın performansına da asla laf edemez hiçkimse, Ömer - Semih pota altı ikilisi avrupanın en iyi ikililerinden biriydi kesinlikle
semih bizden gittiği seneki playoff serisi dışında çok iyi performans falan göstermedi tanjevici deli ediyordu her maç ayrıca konu geçmiş değil, burada benim söylediğim boşuna beklentiye girmemek.

Geçen sene de f4 hayalleri kuruluyordu o kadar yumuşak 3 numara rotasyonundan bir şey olmazdı, o konuda hala eksiğimiz var sert  ribaund alıp ceza şutu kesen 3 numaraya ihtiyacımız olduğunu düşünüyorum.
« Son Düzenleme: 02 Ağustos 2014, 23:58:42 Gönderen: Civa »

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11270 : 02 Ağustos 2014, 23:58:21 »
semih bizden gittiği seneki playoff serisi dışında çok iyi performans falan göstermedi tanjevici deli ediyordu her maç ayrıca konu geçmiş değil boşuna kendinizi beklentiye sokuyorsunuz geçen sene de f4 hayalleri kuruluyordu o kadar yumuşak 3 numara rotasyonundan bir şey olmaz dedik o konuda hala eksiğimiz var sert  ribaund alıp ceza şutu kesen 3 numara olmadıkça bu takımda hayat olmaz.

geleceği görmüş gibi nasıl bu kadar emin konuşabiliyorsun.şampiyon maccabide de bir tane net 4 numara yoktu ama extra katkılarla şampiyon oldular.senin dediğin kusursuz takımı kurmak için 40 milyon luk bütçe lazım.eksiklerimiz olacak.ama ben umutluyum.konuşmanın başında bana göre desen sesimi çıkarmam ama böyle emin konuşmanın bence anlamı yok

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #11271 : 02 Ağustos 2014, 23:59:30 »
geleceği görmüş gibi nasıl bu kadar emin konuşabiliyorsun.şampiyon maccabide de bir tane net 4 numara yoktu ama extra katkılarla şampiyon oldular.senin dediğin kusursuz takımı kurmak için 40 milyon luk bütçe lazım.eksiklerimiz olacak.ama ben umutluyum.konuşmanın başında bana göre desen sesimi çıkarmam ama böyle emin konuşmanın bence anlamı yok

Evet sonrada bana da çok ukalaca yazmışım gibi geldi, beni de rahatsız etti sen mesaj attığın an değiştirmiştim mesajı.
« Son Düzenleme: 03 Ağustos 2014, 00:12:01 Gönderen: Civa »

Çevrimiçi Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #11272 : 03 Ağustos 2014, 00:28:51 »
Yahu çok kasmaya gerek yok. Semih 3. sırada 5 numara rotasyonunda. Sırayı da değiştirmek kendi elinde. Olursa ne ala, olmazsa, "o paraya girilmeye değer bir riskti" deriz, geçeriz. Birbirimizi üzmeyelim...
Kara deryalarda bir FENERsin!

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11273 : 03 Ağustos 2014, 00:35:27 »
Evet sonrada bana da çok ukalaca yazmışım gibi geldi, beni de rahatsız etti sen mesaj attığın an değiştirmiştim mesajı.

neyse bunu kabul etmen bile büyüklüktür.kendi görüşünü belirtseydin bir sıkıntı olmazdı da böyle biraz emin konuşunca yazdım ben de o mesajı.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11274 : 03 Ağustos 2014, 00:59:44 »
Yahu çok kasmaya gerek yok. Semih 3. sırada 5 numara rotasyonunda. Sırayı da değiştirmek kendi elinde. Olursa ne ala, olmazsa, "o paraya girilmeye değer bir riskti" deriz, geçeriz. Birbirimizi üzmeyelim...
tatilden döndün sanırım ? :)

Çevrimiçi Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #11275 : 03 Ağustos 2014, 03:47:11 »
tatilden döndün sanırım ? :)

Yakalandık. 8)

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11276 : 03 Ağustos 2014, 03:50:12 »
Muazzam bir.Nikos Zisis planım var
Yarın uygun vakitte hayali transfer sürecini yazacağım. :)
Umutum yokluğunu hemen anlarım 😆😆

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #11277 : 03 Ağustos 2014, 03:51:12 »
kanka, seni otelin lobisinde Mantas Kalnietis'le görmüşler, lobi mi yapıyordun lobide ..

Çevrimiçi Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #11278 : 03 Ağustos 2014, 03:57:28 »
Olur mu kanka, lobi için lobi kullanır mıyım ben? Kendisine bak bu yanıya dedim, hemen tav oldu. Ama senin başka planın var gibi Cem'le beraber. 8)

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #11279 : 03 Ağustos 2014, 05:43:47 »
benim planım Kalnietis ama Cem Reis'in daha farklı planları var  8)