Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970246 defa)

0 Üye ve 69 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #11310 : 04 Ağustos 2014, 00:40:19 »
sen dememişmiydin vidmar gideli çok oldu diye birşeymi duydun hissiyatmı sözleşme bitti ama yeni sözleşmemi imzalamışız
evet ben demiştim 1 senelik biliyordum sözleşmeyi ama geçen sene 2 senelik imzalamışız. bunu da yeni öğrendim..

haa önüzmüdeki senenin kadrosunda olur olmaz o kısmını bilemiyorum tabiki / keza sağlık durumunu da bilmiyorum ama şu anda bizim sözleşmeli oyuncumuz durumunda

Çevrimdışı lancelot

• Üye
  • Yer: lefkoşa
« Yanıtla #11311 : 04 Ağustos 2014, 00:48:47 »
evet ben demiştim 1 senelik biliyordum sözleşmeyi ama geçen sene 2 senelik imzalamışız. bunu da yeni öğrendim..

haa önüzmüdeki senenin kadrosunda olur olmaz o kısmını bilemiyorum tabiki / keza sağlık durumunu da bilmiyorum ama şu anda bizim sözleşmeli oyuncumuz durumunda
ben şahsen severim kadromada yazmıştım zaten hayırlısı olsun umarım kendi kariyeri açısından tekrar sakatlanmaz

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #11312 : 04 Ağustos 2014, 00:57:12 »
Bence vidmar 7. Yabancı için olabilir tribünde..1 ay sonra basliyormus gene duyduğum kadariyla...
Yani ekstra biri gelecekse 8. Yabancı oluyor,.7 değil...

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11313 : 04 Ağustos 2014, 01:34:44 »
vidmar 7. yabancı olarak kalacaksa semih niye alındı.ligde oğuz zoric hatta zaman zaman vesely götürürdü.takımda 1 veya 3 numaraya ihtiyaç varken her ne kadar güven vermese de  pivot rotasyonuna yapılacak vidmarın kalması hamlesi iyi olmaz.kalacağını da sanmıyorum.vidmar karakterli adamdır.sözleşmenin feshi için sorun çıkarmaz bence.

Çevrimdışı lancelot

• Üye
  • Yer: lefkoşa
« Yanıtla #11314 : 04 Ağustos 2014, 04:23:36 »
evet sözleşmesi varsa bile sorun çıkarmaz her karara saygı duyar cüssesine göre çok naif bir insandır

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11315 : 04 Ağustos 2014, 10:34:29 »
 o fesih öyle kolay değil.
1 senelik parayı vermek lazım fesih etmek için. 
Vidmar iyi adamdir ayrı mesele ama ortada hak hukuk var...
Kadroda düşünülmuyor ise minumum zarar ile bi çözüm düşünülüyordur mutlaka

Çevrimdışı fb_balkay

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • twitter.com/paulgeorge__13
« Yanıtla #11316 : 04 Ağustos 2014, 10:36:12 »
o fesih öyle kolay değil.
1 senelik parayı vermek lazım fesih etmek için. 
Vidmar iyi adamdir ayrı mesele ama ortada hak hukuk var...
Kadroda düşünülmuyor ise minumum zarar ile bi çözüm düşünülüyordur mutlaka

hepimiz gidelim vidmar kalsın :((
Aşkınla olduk derbeder
Senin sevgin bir ömre bedel
Fenerbahçeli olmanın
Gururu bizlere yeter

Çevrimdışı drazan petroviç

• Üye
  • Yer: turkiye
« Yanıtla #11317 : 04 Ağustos 2014, 10:54:46 »
Vesely i de sayarsak bizim hali hazırda şu an itibari ile 7 yabancımız var.
hani sallıyoruz ya 7 nci yabancı nasıl almaz aptal mı bu herifler diye.
Vidmar'ın sözleşmesi devam ediyormuş.

Vidmar dursun   8)

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11318 : 04 Ağustos 2014, 11:13:16 »
 vidmar ın durmasını istiyorsunuz da vidmar yabancı olarak duracaksa semih niye alındı.hem adam yine sakatlık geçirdi ve bence geçirmeye de devam edecek ne yazık ki.ne yazık ki vidmar sakatlıkların bitirdiği bir oyuncu.eğer vidmarı da sayarsak elimizde 4 tane saf pivot oluyor.ve bence bu da gereksiz.sözleşme fesih bedeli de çok fazla değildir gerekirse bunu ödeyip gönderelim.vidmar ı ben de sizin kadar seviyorum ama gitmesi gerekiyor ne yazık ki.

Çevrimdışı fb_balkay

• Üye
    • twitter.com/paulgeorge__13
« Yanıtla #11319 : 04 Ağustos 2014, 11:50:42 »
vidmar ın durmasını istiyorsunuz da vidmar yabancı olarak duracaksa semih niye alındı.hem adam yine sakatlık geçirdi ve bence geçirmeye de devam edecek ne yazık ki.ne yazık ki vidmar sakatlıkların bitirdiği bir oyuncu.eğer vidmarı da sayarsak elimizde 4 tane saf pivot oluyor.ve bence bu da gereksiz.sözleşme fesih bedeli de çok fazla değildir gerekirse bunu ödeyip gönderelim.vidmar ı ben de sizin kadar seviyorum ama gitmesi gerekiyor ne yazık ki.
vidmarın kalmasıyla semehin ne alaksı vidmar kalır avrupada oynar semih yerli. yerli rotasyonunun gelişmesiiçin gerekli semih gelmese ligde zoric ve oğuz dışında kim oyanayacak.
Aşkınla olduk derbeder
Senin sevgin bir ömre bedel
Fenerbahçeli olmanın
Gururu bizlere yeter

Çevrimdışı ardglr

• Üye
    • ardaguler
« Yanıtla #11320 : 04 Ağustos 2014, 12:15:32 »
Vidmar kalmasın, gereksiz şişkinlik yaratacak kadroda. İyi niyetlidir, karakterlidir, mücadele de eder ama yetenek konusunda gerçekten çok zayıf. Obradovic'in de onu kadroda düşündüğünü sanmıyorum.

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11321 : 04 Ağustos 2014, 12:22:18 »
vidmarın kalmasıyla semehin ne alaksı vidmar kalır avrupada oynar semih yerli. yerli rotasyonunun gelişmesiiçin gerekli semih gelmese ligde zoric ve oğuz dışında kim oyanayacak.
zoric oğuz oynardı vesely de zaten bu sene pivotta sık sık kullanılacak.bu yeterli olurdu.el için 4 tane saf pivot oluyor vidmar da kalırsa.biz bu semih i ligde 10 dk süre alsın diye almadık.ligde de oynatacağız euroleaguede de.vidmar tamamen yabancı israfı hatta oyuncu israfı olur bana göre yabancı sınırı varken avrupa da bizim bütçemizde hiçbir takım aynı mevkide üç oyuncusunun bulunduğu bir yere 4 oyuncu olarak vasat bir yabancı koymaz.biz de koymayız zaten bence.koymamalıyız da.hele ki 3 veya 1 numaraya transfer beklerken gereksiz şişkinlik olur kadroda

Çevrimdışı Tyler Khan

• Üye
« Yanıtla #11322 : 04 Ağustos 2014, 12:32:31 »
Bence Vidmar'ı tutarsak 8.yabancı olarak tutmalıyız ki o da gereksiz şimdi kalması da gereksiz 1 yıllık parası neyse ödenir gider bence.

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
« Yanıtla #11323 : 04 Ağustos 2014, 13:01:48 »
zoric oğuz oynardı vesely de zaten bu sene pivotta sık sık kullanılacak.bu yeterli olurdu.el için 4 tane saf pivot oluyor vidmar da kalırsa.biz bu semih i ligde 10 dk süre alsın diye almadık.ligde de oynatacağız euroleaguede de.vidmar tamamen yabancı israfı hatta oyuncu israfı olur bana göre yabancı sınırı varken avrupa da bizim bütçemizde hiçbir takım aynı mevkide üç oyuncusunun bulunduğu bir yere 4 oyuncu olarak vasat bir yabancı koymaz.biz de koymayız zaten bence.koymamalıyız da.hele ki 3 veya 1 numaraya transfer beklerken gereksiz şişkinlik olur kadroda
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #11324 : 04 Ağustos 2014, 13:02:15 »
Bence Vidmar'ı tutarsak 8.yabancı olarak tutmalıyız ki o da gereksiz şimdi kalması da gereksiz 1 yıllık parası neyse ödenir gider bence.

yerine iyi bir oyuncu getiremiyorsak, parasını peşin verip göndermek yerine EL için yedek olarak bekletebiliriz bence :)