Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970385 defa)

0 Üye ve 83 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı nemanja bjelica

• Üye
  • Yer: Ankara
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #11355 : 05 Ağustos 2014, 13:53:44 »
Banvit ?
Hocam Banvit 7-8 olur.Coach tercihi yanlış.Bütçeyi iyi kullanamayan takımlardan birisi Banvit.Telekom bu sene toparlanacaktır.Royal Halı Gaziantep iyi işler yapacaktır.

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #11356 : 05 Ağustos 2014, 14:22:45 »
Esnasinda enderi kişilik olarak severim ama oyun stili olarak sevmem...gelse uygun fiyata hayir demem..ama berk kiralik gitmeli oline yada dackaya ve en az 15 dk oynayacak sure almali.

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • KendoKamae
« Yanıtla #11357 : 05 Ağustos 2014, 14:28:30 »
Yes aynen öyle olmuş..Olacağa benzer..Seneye

1-Biz 2-efes 3-daçka 4-Beşiktaş 5-ksk 6-gs olur sıralama

daçka play-off yaparsa başarılı addederim.
Bana göre ilk 8in altısı
FB,GS,Banvit,Efes,KSK,Beşiktaş olur
kalan iki yer için Daçka, Royal, Trabzon, TED, Telekom, Uşak kapışır

Edit: (6)sı yazınca otomatik GS yapmış
« Son Düzenleme: 05 Ağustos 2014, 15:13:57 Gönderen: Okan Y. »
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #11358 : 05 Ağustos 2014, 15:12:03 »
daçka play-off yaparsa başarılı addederim.
Bana göre ilk 8in Galatasarayı

FB,GS,Banvit,Efes,KSK,Beşiktaş olur
kalan iki yer için Daçka, Royal, Trabzon, TED, Telekom, Uşak kapışır

Saygı Duyarım Lakin Gs nin 2. olması zor..2*3 güne Okancım çıkar haberler
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
    • KendoKamae
« Yanıtla #11359 : 05 Ağustos 2014, 15:13:09 »
Saygı Duyarım Lakin Gs nin 2. olması zor..2*3 güne Okancım çıkar haberler

ilk 6 sıralaması karışıktı kardeşim
bence en iyi ihtimalle 4-5 olur GS
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
« Yanıtla #11360 : 05 Ağustos 2014, 15:20:02 »
Saygı Duyaı rım Lakin Gs nin 2. olması zor..2*3 güne Okancım çıkar haberler

bu sene 6 yabancı kadroda 5 yabancı da aynı anda sahada kalacağı için yerli oyuncuların süreleri önemli oranda azalacaktır. gs nin ender ve cenk göndermesinde küçülmesinin yanında yabancı kuralı da önemli faktör. 6 tane iyi yabancı yerine 6 tane birbirini iyi tamamlayan yabancıları bulan takımlar başarılı olur. sıralamada bence sürpriz takımlar olabilir.

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11361 : 05 Ağustos 2014, 15:35:34 »
gs bu sene  eğer bahsedilen transferleri tam olarak gerçekleşirse efes i geçer ama bizi geçemezler bence fianlde bir kez daha onları yenip kupayı alacağız.

• Üye
« Yanıtla #11362 : 05 Ağustos 2014, 15:49:02 »
Her ne kadar 5+1 kuralı olsa bile yerli oyuncular halen önem arz ediyor.Semih-Serhat-Can hepsi doğru hamleler.Cenk-Ender olmazsa zorlanırlar,kaldı ki bu kural 2015-2016 sezonu sonuna kadar geçerli.

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #11363 : 05 Ağustos 2014, 15:56:57 »
1 - Enderin oynadığı 20 sn pıt pıt pıt süre kullanıp son 4 snde saçmalama rekoru kırılan basketbol anlayışından nefret ediyorum,
2 - gs bile doğruyu bulmuşken onun çöp diye bıraktığı alınmaz
3 - Kenan gibi hatta Berk gibi bir gelecek Ender gibi 3. sınıf bir adama feda edilmez

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #11364 : 05 Ağustos 2014, 16:05:36 »
Hocam Banvit 7-8 olur.Coach tercihi yanlış.Bütçeyi iyi kullanamayan takımlardan birisi Banvit.Telekom bu sene toparlanacaktır.Royal Halı Gaziantep iyi işler yapacaktır.

Altyapısı da iyidir Banvitin ama baştan hata yapınca olmuyor Ferrari aracın ehliyetsiz bir adama teslim edilmesi gibi şeyler yaşıyorlar.

• Üye
« Yanıtla #11365 : 05 Ağustos 2014, 16:09:47 »
Altyapısı da iyidir Banvitin ama baştan hata yapınca olmuyor Ferrari aracın ehliyetsiz bir adama teslim edilmesi gibi şeyler yaşıyorlar.
Aynen Zeki abi.İşin esası Berka-Can hamleleri bana ümit vermişti ama antrenör tercihi ve Ponkrashov(kesinleşitimi bilmiyorum) hayal kırıklığı

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
    • KendoKamae
« Yanıtla #11366 : 05 Ağustos 2014, 16:10:16 »

Zeki abi ehliyetsiz dediğin Zoran Lukic şu an en iyi Sırp hocalardan biri artı bu tarz altyapı destekli kulüplerde başarılı olmuş bir kimse
geçen senenin oyununu baz alarak kıyasladığımızda da Itoudis'i gömlek diye katlayıp koyacak bir adam
A.Y.

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
« Yanıtla #11367 : 05 Ağustos 2014, 16:16:32 »
Her ne kadar 5+1 kuralı olsa bile yerli oyuncular halen önem arz ediyor.Semih-Serhat-Can hepsi doğru hamleler.Cenk-Ender olmazsa zorlanırlar,kaldı ki bu kural 2015-2016 sezonu sonuna kadar geçerli.

bizim gibi her kulvarda başarıyı hedefleyen takımlar için yerli oyuncularda çok önemli, bütçesi veya hedefleri daha sınırlı takımlar yerli oyunculara ayıracakları bütçeden ve verecekleri sürelerden fedakarlık yaparlar. lig genelini kıyasladığımızda önümüzdeki sezon yerli oyuncu yabancı oyuncu sürelerini geçtiğimiz sezonla kıyasladığımızda çok büyük farklar olur.

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #11368 : 05 Ağustos 2014, 17:02:53 »
Gs nin yabancı sınırı ile işi yok elbette de Pocius-Micov falan düz adamlar..
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı halil_serbey

• Üye
    • Serbey1907
« Yanıtla #11369 : 05 Ağustos 2014, 17:25:58 »
1 numaraya transfer yapılması gerektiğini düşünmüyorum. Hickman ile Kenan varken ve zaman zaman Can'ın da 1 numara oynayacağını düşünürsek bu bölgeye transfer yapmak yerine 3 numaraya yapılmasını daha uygun buluyorum. 3 numara kağıt üstünde en zayıf bölgemiz. Emir - Serhat - Bogdan üçlüsünde savunma çok zayıf kalıyor. Emir'in savunma zaafiyetini bilmeyen yoktur. Serhat'ın da Euroleague'de Türkiye'deki kadar katkı vereceğini düşünmüyorum. Bogdan'ın 3 numarada oynamasının hem savunmada hem de hücumda zorluklar çıkaracağını düşünüyorum. 3 numarada Moss - Maciulis - Darden vb. oyuncuları savunmaya çalışırken çok zorlanır. Savunmada harcayacağı bu ekstra enerji Bogdan'ın hücumdaki verimliliğini de düşürebilir. Bu yüzden 3 numaraya pis işleri yapan, ceza şutu olan ve iyi savunmacı bir isim transfer edilirse daha iyi olur. Moss - Darden tarzı bir oyuncu. Bu oyuncu 3 numaradaki problemi de çözer. 3 numara alınmazsa en uygun ismin Mantas Kalnietis olduğunu düşünüyorum. İyi bir organizatör ve 3 numara savunmasında sırıtmayacağına inanıyorum. Vesely hariç bir oyuncu alınmazsa Bogdan'ın 3 numaradaki sıkıntısının geniş rotasyon ile çözüleceğini umuyorum. Vidmar hala sözleşmeli oyuncumuz olduğundan takımda kalmalı. İleriye dönük hamle olarak da Egemen Güven için Karşıyaka'yı yoklamalıyız. Elimizde Berk ve Kenan gibi potansiyeli yüksek oyuncular varken Ender hamlesi doğru olmaz.

« Son Düzenleme: 05 Ağustos 2014, 17:29:25 Gönderen: halil_serbey »