Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970527 defa)

0 Üye ve 76 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #11430 : 06 Ağustos 2014, 11:04:39 »
ömer final serisinde hızlı hucüm sırasında dibe gidip bomboş üçlük kaçırdı iki kere obradoviçin bu yüzden onun üstünü çizdiğini düşünüyorum hatta eminim

Obradovic'in tek bir pozisyon yüzünden oyuncu sileceğini sanmam, böyle olsa takımdan gönderilmeyecek oyuncu kalmaz bence, her oyuncunun sezon içinde çok bariz hatalar yaptığı oluyor

Çevrimdışı BeratAkbaba

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • BeratAkbaba
« Yanıtla #11431 : 06 Ağustos 2014, 13:38:37 »
Ender'in çok küçümsendiğini düşünüyorum.Bana göre hali hazırda en değerli türk guard.Tecrübesiyle dahi çok katkısı olur bize.En büyük sıkıntı kenan'ın süreleri epey daralır.Ben yine de alınacağını sanmıyorum.
#12 Damir Mrsiç

Çevrimdışı lancelot

• Üye
  • Yer: lefkoşa
« Yanıtla #11432 : 06 Ağustos 2014, 13:59:06 »
Obradovic'in tek bir pozisyon yüzünden oyuncu sileceğini sanmam, böyle olsa takımdan gönderilmeyecek oyuncu kalmaz bence, her oyuncunun sezon içinde çok bariz hatalar yaptığı oluyor
bir pozisyon değil iki kere yaptı ama bunlar son damlaydı geçen sene ömeri oynatmak zorundaydık bu sene değiliz miladını doldurdu maalesef

Çevrimdışı lancelot

• Üye
« Yanıtla #11433 : 06 Ağustos 2014, 14:05:34 »
Ender'in çok küçümsendiğini düşünüyorum.Bana göre hali hazırda en değerli türk guard.Tecrübesiyle dahi çok katkısı olur bize.En büyük sıkıntı kenan'ın süreleri epey daralır.Ben yine de alınacağını sanmıyorum.
ender küçümsenmiyor ama siz fazla büyütüyor olabilirsiniz olaysız topçu

Çevrimdışı fundamental

• Üye
« Yanıtla #11434 : 06 Ağustos 2014, 14:06:12 »
bogdan-emir-bjelica-vesely-semih böyle 5-10dakika oynarsak şaşırmayın

ben de böyle 3 5 farklı dizilimin olabileceğini,bu esnekliğin çok can yakacağını düşünüyorum. Vesely-Semih çok dinamik mesela. Daha önce de bahsetmiştim, kadroları yazarken pozisyonlar üzerinden değerlendiriyoruz ama ilk 5 oluşturmaya çalıştığında herkesin farklı bir 5 oluşturacağına eminim. Çok büyük avantaj.

Ender'i severim,jenerasyon itibariyle ama bu kadroda ancak kenan'ın sürelerinden çalar. Ender hata yapacağına(keza ne yapacağı belli olmuyor) kenan yapsın.
« Son Düzenleme: 06 Ağustos 2014, 14:07:40 Gönderen: fundamental »

Çevrimdışı Tyler Khan

• Üye
« Yanıtla #11435 : 06 Ağustos 2014, 14:16:28 »

Kenan Sipahi'den süre çalmak dışında bir işe yaramaz tecrübesi falan hikaye bana göre.
« Son Düzenleme: 06 Ağustos 2014, 14:16:54 Gönderen: Tyler Khan »

Çevrimdışı legend-damir

• Üye
« Yanıtla #11436 : 06 Ağustos 2014, 15:40:42 »
Vesely de açıklandı kadro şimdilik tamamlandı.

Çevrimdışı BeratAkbaba

• Üye
    • BeratAkbaba
« Yanıtla #11437 : 06 Ağustos 2014, 16:32:43 »
ender küçümsenmiyor ama siz fazla büyütüyor olabilirsiniz olaysız topçu

Neyini büyütüyorum ben allahaşkına ? Ender tecrübesiyle gayet de yararlı olur.Back-up olarak ender'den iyi türk pg yok şu an.Kenan olmasaydı hemen alalım derdim ama kenan varken sıkıntı işte.
#12 Damir Mrsiç

Çevrimdışı Tyler Khan

• Üye
« Yanıtla #11438 : 06 Ağustos 2014, 16:37:46 »
hoca zaman zaman bjelica'yı 3 kullanabilir deniliyor. bjelica-vesely-zoric/semih/oğuz gibi dizilimler görebilirmişiz.

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
    • KendoKamae
« Yanıtla #11439 : 06 Ağustos 2014, 16:50:16 »
hoca zaman zaman bjelica'yı 3 kullanabilir deniliyor. bjelica-vesely-zoric/semih/oğuz gibi dizilimler görebilirmişiz.

twitter'da atıp tutan bir grup adam var
inanmayın laflarına 8)
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #11440 : 06 Ağustos 2014, 16:52:51 »

hmm aslında iyi fikir, Bjelica yeterince iyi bence 3 için de :)

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11441 : 06 Ağustos 2014, 16:56:49 »
bjelica 3 oynar oynamasına da 4 te 10 sa 3 te 7 olur.verimi düşer.sebebi ise en önemli özelliği olan ayak çabukluğunu 4 numaralara karşı iyi kullanıyor  ama 3 numaralara karşı yeterince kullanamaz.yani şu bjelica bogdan gibi oyuncuların verimini düşürmek yerine 1 tane 3 numara alsak bence çok daha iyi olurdu.
« Son Düzenleme: 06 Ağustos 2014, 16:57:07 Gönderen: active »

Çevrimdışı lancelot

• Üye
« Yanıtla #11442 : 06 Ağustos 2014, 16:59:03 »
Neyini büyütüyorum ben allahaşkına ? Ender tecrübesiyle gayet de yararlı olur.Back-up olarak ender'den iyi türk pg yok şu an.Kenan olmasaydı hemen alalım derdim ama kenan varken sıkıntı işte.
enderin tecrübesine ihtiyacımız olduğunu düşünmüyorum bence transferi kapattık

Çevrimdışı fundamental

• Üye
« Yanıtla #11443 : 06 Ağustos 2014, 17:18:03 »
Vesely-Semih beraber oynarsa hucumda nerdeyse sıfırlanırız.2sininde hucumda hiçbir opsiyonu yok

Ama birlikte oynayacaklar. Bu noktada bireysel değenlendirme çok doğru değil. Yanlarına nasıl bir 1-2-3 serpiştirilir bir fikrim yok ama denenecektir.

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11444 : 06 Ağustos 2014, 17:20:40 »
Ama birlikte oynayacaklar. Bu noktada bireysel değenlendirme çok doğru değil. Yanlarına nasıl bir 1-2-3 serpiştirilir bir fikrim yok ama denenecektir.
ikisinin de şutu 0.hatta serbest atışları bile çok kötü.bjelica-vesely,bjelica-semih,vesely-zoric falan olur hepsi olur ama bu ikili yan yana olmaz.