Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970572 defa)

0 Üye ve 81 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #11475 : 07 Ağustos 2014, 23:43:56 »
3 numarada daha skorer ve güçlü oyuncular var.gentile ile weems ile perperoglou maciulis  ile başa çıkacağına hızlı iki numaraları savunsun.bogdan zaten bu görevi daha önce de yaptı.ama 3 numara savunduğunu ya da iyi savunduğunu ben fazla görmedim.ben bu konuda size katılmıyorum abi.bence bu görev onu hücumda yıprandırır.
bu arada GEntile harici şu oyuncuların başa çıkılamayacak herhangi bir tarafları da yok diye not düşüyorum.
geçen sene final maçında Weems i Hickman tutmuştu.
Gentile ye özel paragraf açıyorum çok güçlü bir oyuncu ciddi anlamda güçlü delici bir adam bu yaşına rağmen avrupa için çok etkili fiziği ve yetenekleri var

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11476 : 07 Ağustos 2014, 23:44:32 »
Bu sene bolca match up zone oynarız..3 numara savunması pek sorun olmaz diyorum..Akşam içerken aklıma geldi..Mantıklı..

Ben şunu düşündüm..

Guard bulmazsak eğer bir tane 4 alıp Bjelicayı da 3 de kullanır ama Eylüle kadar beklentim yok

gördüm twitterda
fazla içmiştin sanki :)

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11477 : 07 Ağustos 2014, 23:44:56 »
bakalım hayırlısı
kamp bi başlasın . sağlıklı bir şekilde kapmta katılsın bütün oyuncularımız
sonrası ortaya bi resim çıkacaktır.
sonuçta hepimizin konuştuğu kağıt üzerinde kalıyor  bakalım parkeye ne şekilde yansıyacak
tabiki kadro ne olursa ne eksik olursa olsun bu sene takıma inancım tam.bu sene obra nın yılı bu sene taraftarın yılı bu sene fenerbahçe mizin yılı olacak inşallah :)

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11478 : 08 Ağustos 2014, 00:00:23 »
Yarından itibaren Sırbistan 3 gün üst üste sırasıyla Yunanistan-Hırvatistan-Fransa ile oynayacak.Eğer eşleşirse K-Pap Antetokounpo Bojan Simon Rudez Gelabale Batum gibi isimlere karşı neler yapacağına göre daha net bir çıkarım yapılabilir

milli takımda ne yaparsa yapsın Obradoviç'in kafasında ki plan etkilenmeyecektir.
Bogdan isterse Milli takımda 30 sayı atsın veya berbat oynasın sonuç değişmez.
FEnerbahçe Ülker sisteminde hocanın kafasındaki sistemdeki performansı önemli güzel doğuş.
haa bize tartışmak için yeni konu açılmış olur ama :)

saydığın isimlerin kaç tanesi NBa de oynuyor :)
« Son Düzenleme: 08 Ağustos 2014, 00:01:09 Gönderen: Cem Ağrak »

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11479 : 08 Ağustos 2014, 00:11:28 »
Antetokounpo Rudez Bojan Batum Nbade diger 3ude Avrupada.Rudez Bojan yeni gitti daha Nba oyuncusu denemez.Gerci Nba oyuncusu olup olmamalarindan ziyade fizik olarak karsilastirmistim.

Elbette Obranin plani degismez onun plani zaten cok onceden hazirdir o dogrultuda yapmistir transferlerini ama Bogdanin bu isimlerle eslesmesi olasi Avrupadaki 3 eslesmelerine dair bir fikir verebilir bence abi.Obranin sisteminde farkli kullanilsada rakip 3 numaraya karsi savunma direnci hucumda yeteneklerini kullanisi vs.adina onemli veriler verebilir yinede
dedimya bizler için fikir verir mutlaka diye .
tabi Sırbistan milli takımında hangi pozisyonda oynuyor bilemiyorum veya kimler ile oynuyor
kısa rotasyonu ne şekilde

Çevrimdışı Andrew Goudelock

• Üye
  • Yer: İzmir
  • Andrew Goudelock
« Yanıtla #11480 : 08 Ağustos 2014, 00:15:33 »
Antetokounpo, net 3 değil. Hatta Kidd kendisini bu yıl PG olarak kullanmayı bile düşünüyor.
Ve, Madrid’e ulaşırlarsa… Benchlerinde Avrupa’da hiçbir takımda olmayan bir avantaja sahip olacaklar.

• Üye
  • Andrew Goudelock
« Yanıtla #11481 : 08 Ağustos 2014, 00:20:13 »
Kenardan getirmeyi düşünüyorlarmış. Joker olarak..
Ve, Madrid’e ulaşırlarsa… Benchlerinde Avrupa’da hiçbir takımda olmayan bir avantaja sahip olacaklar.

Çevrimdışı Tyler Khan

• Üye
« Yanıtla #11482 : 08 Ağustos 2014, 00:20:38 »
şu anda Avrupa 'da defosu olmayan takım kesinlikle yok güzel kardeşim.
Real dahil Cska dahil .
bak CSka nın şöyle sırtı dönük adam gibi post u olan 5 numarası yok misal
Real geçen sene pota altı kısalarına göre çok gerideydi.
Şampiyon takım Maccabi konusuna girmiyelim bize kalsa o kadro komple defolu idi :) :)

fikrimi belirteyim 6+1 hakkımız varken bende olsam o +1 yabancıyı kullanırım ama tahmin ediyorum ki rastgele bir oyuncu almayacağız 7nci yabancı için. ne diyelim Obra reise güvenim sonsuz. alacağı her karar da saygı duyar ve desteklerim.

kesinlikle dört dörtlük takım yok. herkesin defoları var, önemli olan nasıl kapatacağımız. 7.yabancı vidmar olacak bence, parasını verip göndermek hata olur başka da yapacak bir şey yok. zorunluluktan vidmar olacak gibi, semih veya oğuz'un yerine euroleague'de 10 dk falan oynar anca. bu benim tahminim tabi.

• Üye
  • Andrew Goudelock
« Yanıtla #11483 : 08 Ağustos 2014, 00:21:51 »
Vidmar'ın sağlıklı bir şekilde kadro planlamasında olma şansı çok düşük. Hala tam olarak iyileşmedi.

Cedevita Zagreb yolcusu olabilir.

Çevrimdışı HakeemOlajuwon

• Üye
« Yanıtla #11484 : 08 Ağustos 2014, 00:25:44 »
Vidmar'ın sağlıklı bir şekilde kadro planlamasında olma şansı çok düşük. Hala tam olarak iyileşmedi.

Daçka diyorlardı ,olmadı mı o iş ?

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11485 : 08 Ağustos 2014, 00:26:05 »

utkan'ım 'e bilir takısı koyduğu her transfer netleşir. :) hayırlısı olsun diyorum 8)
Emilano 'ya Lİnas Mİlano dediğim zaman .. Milano o parayı nasıl verecek demişti bana. Utkan reis tabiki yanılmadı Lİnas > Mİlano oldu...

• Üye
  • Andrew Goudelock
« Yanıtla #11486 : 08 Ağustos 2014, 00:35:03 »
utkan'ım 'e bilir takısı koyduğu her transfer netleşir. :) hayırlısı olsun diyorum 8)
Emilano 'ya Lİnas Mİlano dediğim zaman .. Milano o parayı nasıl verecek demişti bana. Utkan reis tabiki yanılmadı Lİnas > Mİlano oldu...

hahaha ben duyumcu değilim abi. Abilerimizin söylediklerini kafamızda kuruyoruz sadece :F

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11487 : 08 Ağustos 2014, 00:37:06 »
hahaha ben duyumcu değilim abi. Abilerimizin söylediklerini kafamızda kuruyoruz sadece :F

aşk olsun duyumcu demedim lan sana. duyumcu lafı hoş laf değil ama
seninle konuşup yanıldığımız transfer olmadı değil mi ?
hatırlıyorsun ortada hiç isim yokken Can bize kesin gelir demiştik . :)

• Üye
  • Andrew Goudelock
« Yanıtla #11488 : 08 Ağustos 2014, 00:40:25 »
Valla Kleiza bize ilk maç 20 atarsa hepsi tutacak abi :F

Çevrimdışı Tyler Khan

• Üye
« Yanıtla #11489 : 08 Ağustos 2014, 00:44:51 »
Obradovic'in 7 yabancıyı istememe sebebi belki de hem ligde hem Euroleague'de aynı 5 ve sistemle oynamak istemesi olabilir, sonuçta 1 yabancı dışarıda kalınca farklı kadrolarla oynamak zorunda kalıyoruz, bu düşünceyi de bi yerde okumuştum mantıklı mı bilmiyorum.