Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970269 defa)

0 Üye ve 86 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #12075 : 01 Ekim 2014, 17:32:56 »
Casak
Seni sağlam şekilde dövmek istiyorum :) 8)

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #12076 : 01 Ekim 2014, 17:34:36 »
Gel beni vur mu diyorsun Uğur :/
Uğur gibi adam sence vurulur mu ?
Vurmak istiyorsan Arena da bol adam buluruz bu sene ?
Ne dersin.
Lan böyle konuşuyoruz gorende bizi bi bok.zannedecek 8)
2 mizi.toplasan.bi utkan omzu etmeyiz yahu

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • KendoKamae
« Yanıtla #12077 : 01 Ekim 2014, 17:35:58 »
Bu sene ligi yabancılar değil yerliler sayesinde alacağız
halihazırda en iyi yerli rotasyonu bizde
Can Serhat Melih Oğuz Semih Kenan Berk ligde bol bol oynayacaklardır.
O yüzden Can neden alındı diyemiyorum.

1 numara konusunda:

Şu an kim gelse 1 numara olarak bence fazla etki yaratmayacak çünkü bizim sıkıntımız savunmada. bilhassa da yardım savunmasında. böyle savunma yapıp bu kadar kolay basket yedikten veya manasız ribauntlar verdikten sonra fazlasını atmak kolay değil. Bana göre alınması ile alınmaması arasında sandığımız kadar büyük bir fark yok. Ha taraftar olarak bize transfer çay gibidir, her zaman eyvallah deriz ve içeriz.

Takımın durumu konusunda

Bu sene F8 yapacağız. f4 ise baaşka bir hikaye.  Nedendir bilinmez geçen sene daha zayıfken kadromuz insanlar daha iyimserdi. Şu an 1 numara almıyorsak kapatalım şubeyi havası esiyor. Bu kadar kötümserliğe gerek yok. Şunu da göz önüne almak lazım, bir takımı full kadro olgun oyunculardan kuramazsınız, çünkü o takım ilk gün ne oynarsa son gün de onu oynar (bkz. Batiste-Andersen-Sato'lu kadro) Bu yüzden de hiç bir dream team uzun soluklu olamamıştır. Avrupa basketbolunda tarif ve tasnife uygun bir dream team şampiyon olmamıştır. Hatta bu yüzden size de tavsiye iş seçerken şirketin büyüklüğüne değil ne kadar büyüyeceğine bakın :)

selamlar

Okan
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #12078 : 01 Ekim 2014, 17:53:22 »
Okan...

Çıkar Zoriçi..Koy İyi bir 5 numara..Birde ekle bir Guard..Koponen olur falan neyse..Seneye Real den sonra en iyi kadro oluruz.
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı gimme

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #12079 : 01 Ekim 2014, 17:53:58 »
Ülker olmasa o paraları da göremeyiz ama demek istediğim o değildi zaten..Çok elzem bir hamleyse durum koç eğer istiyorsa cidden para konusu sorun olmamalı.

Şayet Obradavic ve Gherardini'nin 1 numara transferi üzerine mesai harcayıp, son olarak bir isim üzerinde anlaşırlarsa yönetimin transfere hayır diyeceğini zannetmiyorum. 

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #12080 : 01 Ekim 2014, 17:58:26 »
Ülker olmasa o paraları da göremeyiz ama demek istediğim o değildi zaten..Çok elzem bir hamleyse durum koç eğer istiyorsa cidden para konusu sorun olmamalı.

Senin yorumunu gormedim, Murat.  Ama madem dedin, o zaman bu sarki sana da gelsin :)   Ama dedigin sey dogru.  Ben de aksini iddia etmedim aslinda.  Daha cok hedefledigim yorumlar, cok rahat bicimde para harcayabilecegimizi varsayan algi idi.
« Son Düzenleme: 01 Ekim 2014, 17:59:45 Gönderen: Besim »

Çevrimdışı tiyofencenk

• Üye
« Yanıtla #12081 : 01 Ekim 2014, 18:18:11 »
Biz Ülker'in parayı tükettik mi şimdi?? Top 16 da kimi bulup getircez? Yabancı kontenjanı kalkmışken yerliler iyi çalışmıyor diye can a o paraları vermek sıkıntı gibi duruyor!!
Reis transfer diye açık açık söylemez , elindeki kadro ile maksimum verim almaya bakar ama kadro sıkıntılı ise iş yaş olur.
Koydum Sevinçleri önüme, baktım hepsi Fenerbahçem

hmetin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #12082 : 01 Ekim 2014, 18:43:47 »
Adamlar 35 lik Nocioni'yi alıyor.Niye cunku adam oynuyor.Bizim aldıgımız 35 likler en ufak oynamıyor.Andersen'i ayırırım adam en azından hucumda yırtıyordu.Cogunun kafasında aynı dusunce olduguna eminim Zoric yerine daha duzgun bir uzun ve duzgun bir guard olsa ne olur diye en azından kafalardan geciyordur.Gecen seneki kadroyu da zayıf kabul etmiyorum ama olan oldu biten bitti.Bu seneye bakmak lazım cogunda veteran adamlar var ama oynuyor.Huertas,Navarro,Spanulis,Keyyapa,Nocioni,Felipe Reyes gibi
Sacmasapan bir Top10 listesi yapmıslar.O listede ilk 3'de kesinlikle Bogdan olur.Vesely ilk 7'ye girer.Kadro var.Ama Kenan'ın cok onemli katkı vermesi lazım,3 saatse gerekirse 5 saat calısması lazım,koc salondan cıkma burada yat derse onu yapması lazım, Ricky Rubio o yaslarda cok iyi perf. sergiliyordu.17 yasında da olsa her kalıpli genc Zoric'i sırtına alıp potaya goturecekse olmaz.Ayrıca bana gore Vesely'nin serbest atıslarını da gelistirmesi lazım
« Son Düzenleme: 01 Ekim 2014, 19:05:38 Gönderen: hmetin »

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #12083 : 01 Ekim 2014, 19:16:30 »
OLY maçından sonra dedi zamanımız var dedi ve az önce yazdıklarımı söyledi...

Murat adam ihtiyacımızın ne olduğunu gördük deyince bunu bizim kardeşler direkt olarak ha bak hoca da guard eksikliğini görmüş ve transfer istiyor diye yorumladılar. Adam öyle birşey demedi ki, onun ne gördüğünü biz nasıl bilebiliriz? :)

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #12084 : 01 Ekim 2014, 19:49:22 »
Murat adam ihtiyacımızın ne olduğunu gördük deyince bunu bizim kardeşler direkt olarak ha bak hoca da guard eksikliğini görmüş ve transfer istiyor diye yorumladılar. Adam öyle birşey demedi ki, onun ne gördüğünü biz nasıl bilebiliriz? :)

Bir tek ben değil bir 2 basketbol siteside aynısını yazdı  abi arkasından da arayışlar var gibi şeyler çıkınca ne düşünebilir insan.
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı Andrew Goudelock

• Üye
  • Yer: İzmir
  • Andrew Goudelock
« Yanıtla #12085 : 02 Ekim 2014, 14:54:56 »
Thomas Heurtel'ın Anadolu Efes ile Bo McCaleb'ın da Laboral Kutxa ile anlaşması bekleniyor..
Ve, Madrid’e ulaşırlarsa… Benchlerinde Avrupa’da hiçbir takımda olmayan bir avantaja sahip olacaklar.

Çevrimdışı Cengizao

• Üye
« Yanıtla #12086 : 02 Ekim 2014, 15:14:24 »
Transfer yapmazsak hiç bir beklentim olmayacak takımdan. Heurtel'i hediye ediyorsak yine rakibimizi güçlendiriyoruz demektir. Neden ama neden? Bir kere de eksiksiz olsun takım ne olur???

Heurtel'i yetersiz bulanlar sezon sonu performansını gördükten sonra üzülmezler umarım.

Çevrimdışı Kutay

• Üye
    • kutay_erkan
« Yanıtla #12087 : 02 Ekim 2014, 15:19:51 »
Transfer yapmazsak hiç bir beklentim olmayacak takımdan. Heurtel'i hediye ediyorsak yine rakibimizi güçlendiriyoruz demektir. Neden ama neden? Bir kere de eksiksiz olsun takım ne olur???

Heurtel'i yetersiz bulanlar sezon sonu performansını gördükten sonra üzülmezler umarım.
Transfer yapmayınca beklentim olmayacak derken mübalağa umarım. Ciddiyseniz eğer Avrupa'da ve Türkiye'de bir sürü başka güzel takım var beklenti oluşturabileceğiniz.
Burası Fenerbahçe. Burada "2010'da şampiyon olalım, 5 yıl sonra başarılı olalım." diye hedef belirlenemez. - Willie Solomon

Çevrimdışı Cengizao

• Üye
« Yanıtla #12088 : 02 Ekim 2014, 15:21:20 »
Transfer yapmayınca beklentim olmayacak derken mübalağa umarım. Ciddiyseniz eğer Avrupa'da ve Türkiye'de bir sürü başka güzel takım var beklenti oluşturabileceğiniz.

Bir öbür konuda boşuna konuştuk herhalde. Yine hainlik suçlamalası geldi. Bravo. Neden tahrik etmeye çalışıyorsunuz?

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #12089 : 02 Ekim 2014, 15:28:05 »
Bir öbür konuda boşuna konuştuk herhalde. Yine hainlik suçlamalası geldi. Bravo. Neden tahrik etmeye çalışıyorsunuz?

Allah aşkına bunun neresinde hainlik suçlaması var, sizin yazdığınız ayet mi, kesin gerçeklik mi içeriyor, size hiçbir şekilde gönderme yapamaz mı kimse, maşallah şubeye istediğiniz göndermeyi yapıyorsunuz, sizin ne ayrıcalığınız var ?