Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970389 defa)

0 Üye ve 81 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #12270 : 08 Ekim 2014, 01:16:46 »
Heyecanlı olmasına bende heyecanlıyım ama 1 ve 3 savunmasında kağıt üzerinde hala zayıfız. Takım olarak ilerlemeler görmemiz gerekli bunun için. 3 pivotumuzdan 5savunöası yapabilen tek isimde Semih.

Ha karamsarmıyım? Hayır. Kadro içerisinden çözümler çılacaktır en kötü. Ama beklenen hedefe ulaşırmıyız orasını bilmiyorum

Güzel kardeşim boşver kağıt üzerini falan, basketbol kağıt üzerinde oynanmıyor neticede. Parkede yürek koymak lazım o yürek te bu seneki kadroda fazlasıyla var bence. Arkana yaslan keyfine bak. :)

Damir12

• Ziyaretçi
« Yanıtla #12271 : 08 Ekim 2014, 02:28:25 »
Güzel kardeşim boşver kağıt üzerini falan, basketbol kağıt üzerinde oynanmıyor neticede. Parkede yürek koymak lazım o yürek te bu seneki kadroda fazlasıyla var bence. Arkana yaslan keyfine bak. :)

Tabi ki dediğiniz doğru ancak bu yüreğin yanında doğru yapılanmada lazım. Yoksa çok yeteneksiz ve yürekli basketbolcularda geldi Fenerbahçe'ye. Oyuncularımızın hepsini beğeniyorum zaten, biraz zorice güvenmiyorum sadece.  Dediğim gibi ilerlemeler görmemiz lazım bu takımda, olmayacak iş değil. Ben ümitliyim bu takımdan ama yüksekten uçmuyorum :)
« Son Düzenleme: 08 Ekim 2014, 02:28:40 Gönderen: Damir12 »

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #12272 : 08 Ekim 2014, 04:39:55 »
merhaba arkadaşlar,
aranıza yeni katıldım. ismim Emre. ara ara transfer döneminde takip ettiğim bi forumdu ama acıkcası üye olma ihtiyacını şu dönemde dönen eleştirilerden sonra hissettim. bende naçizane fikirlerimi paylaşmak istedim.

Emre, hosgeldin.  Iyi de yaptin gelmekle.  Gayet sagduyulu ve guzel bicimde dile getirmissin sorunlari. 

Çevrimdışı emre..

• Üye
« Yanıtla #12273 : 08 Ekim 2014, 12:25:44 »

Ahhhh benim güzel abim keşke herkes senin gibi güzel gözlerle baksaydı takıma ama bir çok kişi  umutsuzluk ve tedirgin içinde. Ha bende bazı konularda hak veriyorum ama bu takıma bu kadar umutsuzca bakmak bu takıma yapılan en büyük hakaret ve bu takımı kuran obra reyise büyük saygısızlıktır.
« Son Düzenleme: 08 Ekim 2014, 12:27:39 Gönderen: emre.. »

Çevrimdışı Rufat Sharafli

• Üye
« Yanıtla #12274 : 08 Ekim 2014, 12:58:35 »
Basketboldan pek anladigim soylenemez, herhangi bir oyuncuyuda 10 senedir takip ettigim de soylenemez. Ama basketbol izlemeyi cok severim. Zevk olarak basketbol birinci, voleybol ikinci gelir benim icin..

Gelelim asil meseleye. Takimimiza gecen seneden beri kirginim, ama bu her defasinda gereksiz yere laf sokmam anlamina gelmez. Veya izlemedigim oyuncu hakkinda anlamsiz, kotu, yersiz elestiriler yapmam anlamina da gelmez. Kendi takimimi, kocu, staffi her defasinda kotuluyup, rakip takimlari yuceltmem anlamina da gelmez.

Goudelocku hayatinda 2 kere izlemis bazi adamlar 2 macla degerlendirme yapiyor( herkese air degil).  Hazirlik maciyla adam, takim kesiyor. Ve sonra burada twitterda gereksiz yere elestiriler yapiyor. Kardesler, abiler, sizden rica ediyorum ; lutfen izlemediginiz adamlar hakkinda yorum yapmayin, birakin izleyenler yapsin. Kendimi izlemis gibi de gostermiyorum yanlis anlasilmasin. Ozellikle takim basarisiz olsun , kendi yorumlarim dogru ciksin kafasindaki gibi guruh var... Twitterda yine mute ile idare edebiliyoruz ama forumda gercekten degerli kisiler, abiler, kardesler var, gereksiz yere yazanlari da 'mute' yapamiyoruz.

Biraz uzun oldu belkide yeri de degil ama buraya yazmak istedim gercekten. Belki bu yazanlara uyan olur.

Saygilar, sevgiler

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı smith jr

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • gfburakkk
« Yanıtla #12275 : 08 Ekim 2014, 13:10:14 »
Active kardeşim şu açıdan HAKLI ki bence bu herkesin görmesi bişey oyuncu tercihine taktiğine karışmam ama şöyle bir gerçek var Örneği şu şekilde veriyim futboldan elinizde tek bir forvet 2 tane kanat oyuncusu var ve 4 adet te transfer hakkınız var eğer 3 kanat daha alırsanız bu hatadır işte  bahsedilen konu da bu işte tam olarak Berki saymıyorum EL seviyesinde Kenan var sadece ve sakatlıktan dönmüş bi oyuncu gidip 3 tane sg aldık bunu yapmak yerine hickman yada Gou yerine bir paint guard alınmalıydı Takımın daha dengeli ve rolleri belli olması için bence . Iki numara oyuncularımız Bogdan , Gou , Hickman , Melih  4 adet 20 25 dk oynayacak oyuncumuz var yani pg olarak ise tek asıl point guardımız Kenan. Yani ortadaki yanlış çok çok açık belli ve söyleyebilir herkes bunu obradan iyi mi bileceksiniz vs demek aynı şeye sığınmaktır sadece sürekli. Çünkü hemen hemen aynı maliyete şu tarz bi kadro kurarsın kafan rahat olur roller belli olur bizim sorduğumuz neden böyle yapmayıp 3 tane sg alıp şimdi heurtel falan uğraşıyoruz
X - Kenan -Berk
Melih Bogdan Gou
X Serhat emir
Vesely bjelica izzet
Zoric Semih Oğuz

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #12276 : 08 Ekim 2014, 13:11:43 »
Kelime hatalarımın kusuruna bakmayın apple düzeltmeleri saçma vesely yazdım bezelye zoric yazdım zarif çıktı da sonra düzelttim 😊

Çevrimdışı Bülent

• Üye
    • @blntdgn84
« Yanıtla #12277 : 08 Ekim 2014, 13:56:29 »
Kelime hatalarımın kusuruna bakmayın apple düzeltmeleri saçma vesely yazdım bezelye zoric yazdım zarif çıktı da sonra düzelttim 😊

Apple bile Zoric'in ne olduğunu saniyesine çözmüş. :D
...

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #12278 : 08 Ekim 2014, 15:02:06 »
Kemal erdem
Utkan
Dr_tyler Serkan
Kuga zafer
Sambaras uğur
Can Apaydın
Erdenay Güler
Eto eren tolga onur
Ben ve ismi şimdilik gizli kalacak kardeşim ile beraber 10 kişilik güzel bir ekip ile bir site projesi yapıyoruz
3 5 güne açarız diye düşünüyorum.
Zonebasket olacak sitemizin adim twitterda derinavrupa ismi değiştirerek devam edeceğiz.
Umarım güzel işler yaparız...

Biraz da reklam yapalım :)

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #12279 : 08 Ekim 2014, 15:09:36 »
...
Zonebasket olacak sitemizin adim twitterda derinavrupa ismi değiştirerek devam edeceğiz.
Umarım güzel işler yaparız...

Biraz da reklam yapalım :)

Hayırlı olsun.
İster istemez akla şöyle bir soru geliyor:
-Burası ne olacak?
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimdışı Andrew Goudelock

• Üye
  • Yer: İzmir
  • Andrew Goudelock
« Yanıtla #12280 : 08 Ekim 2014, 15:13:52 »
Hayırlı olsun.
-Burası ne olacak?

Burası var olacaktı abi. :F
Ve, Madrid’e ulaşırlarsa… Benchlerinde Avrupa’da hiçbir takımda olmayan bir avantaja sahip olacaklar.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #12281 : 08 Ekim 2014, 15:19:24 »
Hayırlı olsun.
-Burası ne olacak?
Abi zonebasket haber sitesi gibi düşün.
Forum burada devam sıkıntı yok

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #12282 : 08 Ekim 2014, 16:41:17 »
Malum yaşlılık alametleri. Bazı şeyleri anlamakta zorluk çekiyoruz :)

Tamam sıkıntı yok o zaman. Tekrar hayırlı olsun.
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimdışı Cengizao

• Üye
« Yanıtla #12283 : 08 Ekim 2014, 19:12:32 »
Zona 2-3 (Zona Dos Tres) var, zonadostres.com. Umarım sıkıntı yaratmazlar. Hayırlı olsun.

Çevrimdışı muhendis40

• Üye
  • Yer: İstanbul-Sakarya
« Yanıtla #12284 : 08 Ekim 2014, 22:00:06 »
1 numara ne 5 numara tek ihtiyacımız bence Obradovic'e yardımcı olarak gerekli kişi Dimitris Itoudis ama o da imkansız artık...Belki Obradoviç hayranları kızacak ama Obradovic onu çok arıyor onsuz yapamıyor ...Canı sağolsun ama koçun hataları bugün çoktu Final Fouru geçtim artık TOP 8 bizim için maksimum başarıdır...