Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970460 defa)

0 Üye ve 83 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Andrew Goudelock

• Üye
  • Yer: İzmir
  • Andrew Goudelock
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #12765 : 03 Kasım 2014, 02:07:23 »
Utkan Kısaca Bu aradada Hickman dan kurtulalım diyor İskender..
Abi hem 500 verip, hemde 30 verirsem hiç bir şey kazanmıyorum. O kontrattan kurtulmuş olmuyorum. Kurtulmuş olsam belki anlarım.
Ve, Madrid’e ulaşırlarsa… Benchlerinde Avrupa’da hiçbir takımda olmayan bir avantaja sahip olacaklar.

Çevrimdışı pikenrol

• Üye
« Yanıtla #12766 : 03 Kasım 2014, 02:07:31 »
Abi Heurtel'e 500 u kesin veriyorsun.. Onu unut. O kesin var..

Ayrıca Hickman'ın kontratının %30 unu ödüyorum..

Hayır. İsmail Şenol'un tweetlerine bak tekrar.
Söylediği şey Laboral'in Heurtel-Hickman takası önerdiği, ancak Hickman'ın maaşının bir bölümünü Fenerbahçe'nin karşılamasın istediği.
Extradan 500 bin Euro diye bir şey demedi.

• Üye
  • Andrew Goudelock
« Yanıtla #12767 : 03 Kasım 2014, 02:08:42 »
Abi İsmail'e kalsa Pekovic geliyordu.. Direk karşılıklı takas istemiyor Laboral..
Ve, Madrid’e ulaşırlarsa… Benchlerinde Avrupa’da hiçbir takımda olmayan bir avantaja sahip olacaklar.

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #12768 : 03 Kasım 2014, 02:09:38 »
Abi hem 500 verip, hemde 30 verirsem hiç bir şey kazanmıyorum. O kontrattan kurtulmuş olmuyorum. Kurtulmuş olsam belki anlarım.

Ben Heurtel gelsin hemde Hickman kalsın ve sadece 2 numara oynasın istiyorum
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı pikenrol

• Üye
« Yanıtla #12769 : 03 Kasım 2014, 02:10:09 »

O durumda elbette hiçbir şeyden kurtulmuyoruz yaw.
Hem 500 verecek, hem Hickman'ın maaşını ödeyeceksek ne diye kabul edelim böyle şeyi.
İsmail Şenol'un söylediklerinde extradan 500 bin Euro diye bir şey yok zaten...

Ismail Senol @ismailsenol
Labroal, Fenerbahçe Ülker'den Ricky Hickman'ı istiyor. Karşılığında Thomas Heurtel'i öneriyorlar. Sorun maaşının bir kısmını karşılamaları.
Laboral koçu Marco Crespi Hickman'ı Finlandiya'da keşfedip Italya ikinci ligine transfer eden kişi. Beraber şampiyon olmuşlardı.

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
« Yanıtla #12770 : 03 Kasım 2014, 02:12:46 »
İsmail in 1 tane söylediği çıkmadı bizim adımıza bu sene..Onu yabana atmayın
HaBaBaM GüM GüM GüM

• Üye
  • Andrew Goudelock
« Yanıtla #12771 : 03 Kasım 2014, 02:13:57 »
Utkan kardeşim senın sankı İsmail Şenol düşmanlıgın var.

Adam Laborel takas teklif etti diye twit atıyor vede bu twiti ingilizce olarakta atıyor. Adam kaynagına güvenmese böyle bir twit atarmı ?

Sende tam tersi takas yok diyorsun. Pekı senın kaynağın nedir ?

İsmail e niye sorunum olsun.

Laboral teklifi o gün mu oldu sence? Kaybedilen maç sonrası bazı kişiler tarafından insanların gazları alınsın diye yazılmasına izin verildi bu kadar..

Benim kaynağım halk kardeşim..

• Üye
  • Andrew Goudelock
« Yanıtla #12772 : 03 Kasım 2014, 02:15:11 »
O durumda elbette hiçbir şeyden kurtulmuyoruz yaw.
Hem 500 verecek, hem Hickman'ın maaşını ödeyeceksek ne diye kabul edelim böyle şeyi.
İsmail Şenol'un söylediklerinde extradan 500 bin Euro diye bir şey yok zaten...

Ismail Senol @ismailsenol
Labroal, Fenerbahçe Ülker'den Ricky Hickman'ı istiyor. Karşılığında Thomas Heurtel'i öneriyorlar. Sorun maaşının bir kısmını karşılamaları.
Laboral koçu Marco Crespi Hickman'ı Finlandiya'da keşfedip Italya ikinci ligine transfer eden kişi. Beraber şampiyon olmuşlardı.

Laboral diyorki oyuncuyu ikna et ya da ben kontratının belli bir kısmını parasını vereyim diyor.. Ki bunu ilk onlar teklif etmemiş. Pazarlıklar sırasında konuşulmuş. Belki ben yanlış biliyorumdur.. Bi de sen araştır abi.

• Üye
  • Andrew Goudelock
« Yanıtla #12773 : 03 Kasım 2014, 02:17:10 »
İsmail Türkiye nın en büyük basketbol gazetecilerinden birisidir. Kaynağıda çok sağlamdır. İtalya da Emiliano neyse Türkiyede İsmail Şenol o dur.

Bende Utkan kardeşime diyorumki senın kaynağın ne ?

Ya bir git. Emilano da İsmail de menajer pazarlamacısıdır. Menajerler para verir (ismail i bilmiyorum ama emilano öyle) onlar yazar.. İsmail ın söylediklerinin çoğunu geçen sene İskender abiler, biz hepimiz mayıs ayında yazdık..

Bir kere duyumcuyum demedim. Ben o şekilde biliyorum onu söylüyorum..

Yönetiminden birisinin tanıdığıyım ya da menajer tanıyorum dersem güvenecek misin? Güvenme.. Ben böyle diye biliyorum sadece..

Kaynağı çok sağlam filan değil burada.. Haber almak için 1 ay kıvrandığını da biliyoruz.
« Son Düzenleme: 03 Kasım 2014, 02:18:58 Gönderen: Utkan Şahin »

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
« Yanıtla #12774 : 03 Kasım 2014, 02:18:54 »
İsmail Türkiye nın en büyük basketbol gazetecilerinden birisidir. Kaynağıda çok sağlamdır. İtalya da Emiliano neyse Türkiyede İsmail Şenol o dur.

Bende Utkan kardeşime diyorumki senın kaynağın ne ?

Ne kaynağım olacak..Kaynak bizzat benim...

İsmail gazeteci değildir 1...

İsmail Spiker yada yorumcudur.. Ayrıca Bizimle ilgili bu sene doğru çıkan tek duyum yok..Olmayacakta.Çünkü bizden haber alabilen bir basketbol sitesi bile yok.O yüzden zır zır ağlıyorlar..

Ayrıca Emiliano da çuvallıyor çok zaman. Bu sene mesela...Ne samimiyetimiz varda hesap sorar gibi senli benli yazıyorsunuz onu anlamadım şimdi
HaBaBaM GüM GüM GüM

hmetin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #12775 : 03 Kasım 2014, 02:19:00 »
Alırken oduyoruz,gonderirken oduyoruz.Bildigim kadarıyla Sato'ya da para vermistik gondermek icin su an konusmak icin de cok erken ama cok anormal bir durum olmazsa Hickman elde patladı.Dolayısı ile 500-800 arası verdigimizde Hickman'a da ekstra para odemeden bitiyorsa verelim gitsin derim.

Çevrimdışı pikenrol

• Üye
« Yanıtla #12776 : 03 Kasım 2014, 02:23:28 »
Laboral diyorki oyuncuyu ikna et ya da ben kontratının belli bir kısmını parasını vereyim diyor.. Ki bunu ilk onlar teklif etmemiş. Pazarlıklar sırasında konuşulmuş. Belki ben yanlış biliyorumdur.. Bi de sen araştır abi.

Hem 500 bin Euro, hem Hickman, hem Hickman'ın sözleşmesinin %30'unu vereceksek ciddiye bile almaya gerek yok bu teklifi.
Sen de %30 diye mi duymuştun Hickman'a ödememizi istedikleri oranı?

• Üye
  • Andrew Goudelock
« Yanıtla #12777 : 03 Kasım 2014, 02:28:01 »
Hem 500 bin Euro, hem Hickman, hem Hickman'ın sözleşmesinin %30'unu vereceksek ciddiye bile almaya gerek yok bu teklifi.
Sen de %30 diye mi duymuştun Hickman'a ödememizi istedikleri oranı?
Onu duymadım. Sen dediğin için öyle dedim.

• Üye
  • Andrew Goudelock
« Yanıtla #12778 : 03 Kasım 2014, 02:29:01 »
Gazeteci canım ismail şenol. öyle olmasa türkiyenın en büyük spor medyasının basketbol sorumlusu olmaz. bir klübün transfer hamlelerini önceden yazmaz. Ben duyumcu demiyorum ama kaynak olarak sağlam biridir. Hayır en basiti adamın ne kötülüğünü gördükte adam şöyle adam böyle diyoruz

herkes 348304 tane isim söylüyor biri tutunca ben duyumcuyum diyor. adam bildiklerini söylüyor hepsi o. pekovic kesin fenere gelır demedi ayrıca . zoric bjelica bo hepsini 2-3 sene önce önceden söylemişti.

ben sıcak kanlı bir insanım ondandır ama ben kımseyide kolay kolay yedirmem yani.

Hickman çok çok kötü diye eleştirsemde aslında çok beğendiğim bir basketçi olmasını değiştirmiyor.
İyi de İsmail öyle ya da böyle demiyor kimse.. İsmail Şenol iyi birisi de olabilir. Ama genel olarak bilen birisi değil.

O zamanlar Nedim abi herkese her şeyi söylüyordu.Şimdi öyle bir kaynakları yok.

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
« Yanıtla #12779 : 03 Kasım 2014, 02:29:38 »
İsmail i kim kötüledi..

Gazeteci dediğin adam Ümit Avcıdır.VS VS..Gazete de yazar falan..Araştırır maç maça koşar neyse ne anlatıyorum ki..

İsmail in bu konuda bilgili yok demek kötülemek mi oluyor?
HaBaBaM GüM GüM GüM