Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970547 defa)

0 Üye ve 83 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ardglr

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • ardaguler
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #12960 : 09 Kasım 2014, 23:05:04 »
Sadece yenilince yazmış olmayalım, yensek de transfer gerekiyor :)

Vesely 5 oynadığında çok farklı, hücumlar çok daha hızlı akıyor. Savunmada da daha hareketli oluyoruz, bugün Vesely sahadayken, ve Semih'in oynadığı kısa bölümde potaya gidemedi rakip. Zoric ve Oğuz'un da elbet kullanılacağı bölümler vardır, ama Vesely 4 iken tıkanıyoruz, Bjelica da 30+ dakikaları iyi oynayacak istikrara sahip değil. O nedenle çok ekstra bir isim olmasına gerek yok, Bjelica'yı yedeklemek adına bir transfer olsa güzel olur. 1 numara konusunda zaten hamle mutlaka gelir diye düşünüyorum.

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #12961 : 09 Kasım 2014, 23:07:04 »
Bence 1 ve 3.5 dan 4 bir adam alalım
HaBaBaM GüM GüM GüM

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #12962 : 09 Kasım 2014, 23:09:11 »
Kazan elense de Zizis'i bıraksa ve bizde onu alsak.. öyle güzel olurki
oyun aklımız arta savunma direncimiz ve size olarak upgrade oluruz.

Çevrimdışı ardglr

• Üye
    • ardaguler
« Yanıtla #12963 : 09 Kasım 2014, 23:13:05 »
Zisis bal kaymak olur, tam bize göre oyuncu. 3,5-4 kim var bilemiyorum. Hidayet bugün de Fenerbahçe'yi istiyorum yazmış :D Mümkünse bu kadar kaos dönen bir şubeye bir de kendisi eklenmesin. Kazan elenirse Zisis'le birlikte Kaimakoglou'nu da alalım, cuk oturur.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #12964 : 09 Kasım 2014, 23:14:06 »
Zisis bal kaymak olur, tam bize göre oyuncu. 3,5-4 kim var bilemiyorum. Hidayet bugün de Fenerbahçe'yi istiyorum yazmış :D Mümkünse bu kadar kaos dönen bir şubeye bir de kendisi eklenmesin. Kazan elenirse Zisis'le birlikte Kaimakoglou'nu da alalım, cuk oturur.
ahaha Kaymak'ı sana yedirmezler bebeğim :) yoksa Zizis ile KAymak , kaymaklı ekmek kadayıfı olur ama ikiside bence imkansız .. :)

Çevrimdışı ardglr

• Üye
    • ardaguler
« Yanıtla #12965 : 09 Kasım 2014, 23:16:39 »
ahaha Kaymak'ı sana yedirmezler bebeğim :) yoksa Zizis ile KAymak , kaymaklı ekmek kadayıfı olur ama ikiside bence imkansız .. :)

Hayaller güzel be abi, yunan basketbolcunun riski de çok düşük. Utkan Moerman'dan bahsediyordu, ben fazla izlemedim.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #12966 : 09 Kasım 2014, 23:18:25 »
Hayaller güzel be abi, yunan basketbolcunun riski de çok düşük. Utkan Moerman'dan bahsediyordu, ben fazla izlemedim.
Lİmoges'daki eleman , Bilbao dan hatırlarsın belki . fizin olarak kalın ve şutu olan bir arkadaş.
BU kaymak kardeşimizi Mourosi den alıp adam eden parlatan zatı muhterem de bizim değerli hocamız olur bu arada
Yunan basketbolcu konusunda kesinlikle hem fikirim.
bu arada Bal dudak takımdan ayrılmasını desteklemiyorum. umarım olmaz. ricky varken 1 tane pg gelsin isterim.

Çevrimdışı ardglr

• Üye
    • ardaguler
« Yanıtla #12967 : 09 Kasım 2014, 23:29:59 »
Lİmoges'daki eleman , Bilbao dan hatırlarsın belki . fizin olarak kalın ve şutu olan bir arkadaş.
BU kaymak kardeşimizi Mourosi den alıp adam eden parlatan zatı muhterem de bizim değerli hocamız olur bu arada
Yunan basketbolcu konusunda kesinlikle hem fikirim.
bu arada Bal dudak takımdan ayrılmasını desteklemiyorum. umarım olmaz. ricky varken 1 tane pg gelsin isterim.

Ben de gitmesin diyordum, ama bazı hareketleri var ki gerçekten çıldırtıyor. Bugün ilk yarı döküldü, ikinci yarı toparlandı. Ama onun üzerinden oyun kurma yükü alınırsa farklı olacaktır, en azından oyun kurucu transferiyle birlikte onu izlemek iyi olabilir, böyle bir şans verilebilir en azından. İlla takas isteriz derse Laboral gitmesin demem yine de.

Perper de onun eseri, Kaimak Obra'ya hayır diyemez, on numara transfer olur.

Çevrimdışı Aaskın

• Üye
  • Yer: Bursa
  • Son sözümüz FENERBAHÇE
« Yanıtla #12968 : 09 Kasım 2014, 23:43:13 »
bugün maçtan bir enstantane nedendir bilinmez çok hoşuma gitti smaç vurduktan sonra bu tepkiyi vermesi

Damir12

• Ziyaretçi
« Yanıtla #12969 : 10 Kasım 2014, 03:39:53 »
Kazan elense de Zizis'i bıraksa ve bizde onu alsak.. öyle güzel olurki
oyun aklımız arta savunma direncimiz ve size olarak upgrade oluruz.

Zisis son ceyreklerde batırmasıyla kalmış benim aklımda. Oyun görüşü dışında pek öne cıkan bir özelliğide yok gibi. Calathes'in 1 ya da 2 versiyon aşağısı desem abartırmıyım bilmiyorum ama nedense hiç beğenmiyorum.
Bende Bayern elenirse Micic olabilir diyorum. Güzel bir yatırım olur, yaşıda çok genç. Kenanı da tetikleyebilir Micic alınırsa aynı yaştalar sürelerini bölüştürebiliriz.
Savunma kısmında en iyisi Zisis olur ama Heurtelde hücum olarak şu an seviye atlama aşamasında gibi. Çok beğeniyorum adamı. Sene sonunda serbest kalırsa ilk Barcelonayla birlikte tüm kafa takımlar kesin yapışır. Sloukas, De Colo, Huertas falan bunlardan bir eksiği yok Heurtelin.

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #12970 : 10 Kasım 2014, 09:15:44 »
bugün maçtan bir enstantane nedendir bilinmez çok hoşuma gitti smaç vurduktan sonra bu tepkiyi vermesi

Aynen benim de çok hoşuma gitti böyle hırslı olması güzel :)

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #12971 : 10 Kasım 2014, 21:18:34 »
O kadar oturduk, çevirdik. Şu Hickman'ın hikayesini tekrar okusun hemen infaz eden arkadaşlar. Bu eleman ne yaptıysa dişiyle tırnağıyla kazıyarak yapmış. Biraz süre verin kendisine, fazla şey istemiyoruz.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Damir12

• Ziyaretçi
« Yanıtla #12972 : 10 Kasım 2014, 21:44:38 »
O kadar oturduk, çevirdik. Şu Hickman'ın hikayesini tekrar okusun hemen infaz eden arkadaşlar. Bu eleman ne yaptıysa dişiyle tırnağıyla kazıyarak yapmış. Biraz süre verin kendisine, fazla şey istemiyoruz.

Zaten kendi mevkisinde oynasa gösterir kendini. Ama bu adam bizde 1oynuyor koç beklemiyor belki ama taraftarda floor general olmasını bekliyor. Hiç bilmeyen adam gsde arroyoyu görünce hickmanı beğenmiyorlar haklılarda. Hickman bu bseviyede bu beklentileri 1 numarada katşılayamaz bunun kariyer hikayesiyle pek ilgisi yok. Kendi yerinde oynasa herkes bekler hickmanı.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #12973 : 10 Kasım 2014, 22:04:44 »
Zaten kendi mevkisinde oynasa gösterir kendini. Ama bu adam bizde 1oynuyor koç beklemiyor belki ama taraftarda floor general olmasını bekliyor. Hiç bilmeyen adam gsde arroyoyu görünce hickmanı beğenmiyorlar haklılarda. Hickman bu bseviyede bu beklentileri 1 numarada katşılayamaz bunun kariyer hikayesiyle pek ilgisi yok. Kendi yerinde oynasa herkes bekler hickmanı.
Yahu nasıl bu kadar eminsiniz? Ne kadar zaman geçti de bu kesin yargıya varıyor insanlar? Sizin bir bildiğiniz var da koçun yok mu?
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı nemanja bjelica

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #12974 : 10 Kasım 2014, 22:31:43 »
Transfer ile ilgili herhangi bir görüş belirtmedim.Ağırlıklı görüş 1 ve 3 numara transferinin yapılması hatta Vesely 5 numaraya iyiden iyiye alıştığı için 3-4 oynayabilen oyuncu alınması gerektiğini söyleyenler fazlasıyla mevcut.O isim Nick Caner Medley olabilir mi?3-4 oynayabilen bir oyuncu