Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970525 defa)

0 Üye ve 86 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tolga Gümüş

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • tolgagumus_
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #210 : 20 Aralık 2013, 13:45:25 »
Hackett'ı alalım güzel diyorsunuz da kadroda bulunan yabancı sayısını göz önüne aldığımızda ve ligimizdeki yabancı kısıtlamasını da düşündüğünüzde Hackett'ı nasıl oynatmayı düşünebiliriz? Hackett gibi bir adamı sadece Euroleague için kadroya katamazsınız. Lig içinde lisans çıkartıp oynatmanız gerekir. Kolay kolay kabul etmez. Ayrıca sadece yarım sezonluk bir sözleşme yapabilirsiniz çünkü sezon sonu NBA'e gideceğini her fırsatta dile getiriyor. Şu an için yapılacak bir transfer varsa sadece Euroleague'de oynamayı kabul edecek bir oyuncu olmalı. Hackett, nasılsa sezon sonu NBA'e gidicem yarım sezon benim için sadece Euroleague oynamak sıkıntı yaratmaz derse buyursun gelsin. Aksi halde bu hamle pek mümkün gibi gelmiyor bana.
"Ben Fenerbahçe'ye ikinci olmak için gelmedim." - Zeljko Obradovic

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #211 : 20 Aralık 2013, 13:52:58 »
Hackett'ın belli başlı yaptığı, çok etkili olduğu özellikleri var. Ama hakkında yazılanlara bakınca overrated olduğunu düşünüyorum. Koyunun olmadığı yerin Abdurrahman Çelebi'si...

Çevrimdışı nemanja bjelica

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #212 : 20 Aralık 2013, 14:06:40 »
Hackett'ın belli başlı yaptığı, çok etkili olduğu özellikleri var. Ama hakkında yazılanlara bakınca overrated olduğunu düşünüyorum. Koyunun olmadığı yerin Abdurrahman Çelebi'si...
Abi şu yorumuna imza atarım.Geçen hafta iyi ki bir mağlubiyet aldık Partizan'a karşı.Twitter,basketbol sitelerinin yorum yapılan kısımları ve burası Hackett Hackett diye yıkıldı.Altı üstü Hackett.Ne uzar ne kısalır.Öyle bir lanse ediliyor ki ben zannettim Russell Westbrook'u transfer ediyoruz.Bir ara futbolda Stoch'cu tayfa vardı,hani bizim topu solundan sağına çekip ceza sahası dışından şut atan Stoch,taraftar Süper Kupa,Arsenal ve Konya maçlarında Stoch olsa en az 3 farkla kazanırız modundaydı,şimdi de basketbolda Hackett'cı tayfa çıktı.HacKett daha bu sene sivriliyor,o da sıradan bir takım haline gelen Siena'da.İddia ediyorum biz de dahil Hackett TOP16'da olan takımların yarısından çoğunda oynayamaz.

Kalathi kai faul

• Ziyaretçi
« Yanıtla #213 : 20 Aralık 2013, 14:48:40 »
Hackett mı ?  ;D Yahu bu adamın kapasitesi belli , çapı belli.. Transfer edilirse (Umuyorum öyle bir hata yapılmaz.) Kenan'dan daha fazla katkı vermesi çok zor bence. Bir kere Bo'nun yapamayıp Hackett'ın yaptığı tek bir şey olsa muhalefet etmeyeceğim.. Zaten Hackett'ın iyi yaptığı şeyleri Hackett'tan 2 kat daha iyi yapan Bo var kadroda..

Çevrimdışı Andrew Goudelock

• Üye
  • Yer: İzmir
  • Andrew Goudelock
« Yanıtla #214 : 20 Aralık 2013, 15:20:45 »
Hackett mı ?  ;D Yahu bu adamın kapasitesi belli , çapı belli.. Transfer edilirse (Umuyorum öyle bir hata yapılmaz.) Kenan'dan daha fazla katkı vermesi çok zor bence. Bir kere Bo'nun yapamayıp Hackett'ın yaptığı tek bir şey olsa muhalefet etmeyeceğim.. Zaten Hackett'ın iyi yaptığı şeyleri Hackett'tan 2 kat daha iyi yapan Bo var kadroda..
Hackett'ın asist özelliği çok daha iyi abi. :D

Bo 2.8 asist yapmış.
Hackett 5.8 asist yapmış..
Ve, Madrid’e ulaşırlarsa… Benchlerinde Avrupa’da hiçbir takımda olmayan bir avantaja sahip olacaklar.

Çevrimdışı Bukefalos

• Üye
  • RWB0 & SC30
« Yanıtla #215 : 20 Aralık 2013, 17:50:56 »
Miami de Lebrondan daha iyi seyler yapmıyor diye wadei yollar mı acaba.

Alacagımız adam Bo'dan iyi olacaksa zaten bir elin parmakları kadar alternatif var.
Ver Lester'e, yaz deftere

Çevrimdışı ErdemFB

• Üye
  • Yer: Samsun
« Yanıtla #216 : 20 Aralık 2013, 18:02:12 »
barış güney>hackett  diyerek bahsi kapatıyorum..

Bo'dan da iyi değil zaten ne işi var hackett'ın bizde..
"Kendim için bir söz veriyorum,burası benim evim olacak."

• Üye
« Yanıtla #217 : 20 Aralık 2013, 18:20:00 »

Alacagımız adam Bo'dan iyi olacaksa zaten bir elin parmakları kadar alternatif var.
Peki sizee şöyle sorayım.Yabancı kısıtlaması varken Hackett'ı ligde oynatamayız.Hackett'ı oynatmak için bir tane yabancı oyuncumuzun lig lisansının iptal edilmesi gerekir.hangi oyuncumuzun lisansını iptal edeceğiz veya şöyle sorayım Hackett'a o kadar parayı sadece euroleague'de oynasın diye mi vereceğiz.Ne yapacaksa elde ki kadro yapacak.Ayrıca Obradovic'in Pana'da iken sezon ortasında 13 sezonda sadece 3 defa transfer yaptığını hatırlatayım.

Kalathi kai faul

• Ziyaretçi
« Yanıtla #218 : 20 Aralık 2013, 18:20:41 »
Hackett büyük oyuncu , hemen almalıyız.. Kenan da derhal havlucu yapılmalı takıma.. Hele Wade - Lebron kıyaslaması var ki ona değinmeyeyim bile.. Bo ile Hackett'ı kıyasladım. Marques Green'le Boban Marjanovic'i değil.. Ayrıca benim anlatmaya çalıştığım da o zaten , Bo'nun olduğu yere transfere gerek yok.
« Son Düzenleme: 20 Aralık 2013, 18:21:39 Gönderen: Kalathi kai faul »

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #219 : 20 Aralık 2013, 18:23:20 »
ben yine söyleyim dostlar boşuna fazla celallenmeyin :)
üst düzey bir 1-2 numara arası bir oyuncu bulamaz isek hoca transfer yapılmasını istemiyormuş..
üst düzey ile neyi kast ettiğimi sanırım herkes az çok tahmin etmiştir :)

ben fikrimi söyleyeyim :  transfer bekliyorum olursa benim için süpriz olur...

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #220 : 20 Aralık 2013, 18:31:14 »
Bi denk gelirse sana Silivri yolu üzerinde cağ kebab ismarlayim :) :)

Çag kebab oralarda yenmez Cem kardeşim, siz gelin buraya ben size ısmarlarım :)

ahaha eyvallah sağolasın , bizde mevcut şartlar içindeki en lezzetli yerlerde yemeğe çalışıyoruz :)
yoksa et oralarda yenir orası kesin  8)
memleketime gidebilsem esas orada var çağ kebap ama gidemiyorum  :( :(

3 kez ERZURUMA gittim..3 ündede aynı yerde yedim..Harikaydı...

Afiyet olsun hocam. Erzurum'daki ayrı güzel ama Muş'ta fena değil beklerim.

Bingölde 5.5 sene çalıştım..Oraları bilirim..Çok iyi dostlarım vardı
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı Bukefalos

• Üye
  • RWB0 & SC30
« Yanıtla #221 : 20 Aralık 2013, 18:40:23 »
Lebronu klasik small forward görürsen green, marjanovic örnegini verirsin haliyle :)
o zaman söyle bir örnek vereyim

tony parker varken ondan daha az iş gören ginobiliyi popovich neden göndermiyor da üstüne bir de belinelliyi alıyor ?
oly de acaba spanoulis var deyip acie law transferini yapmasa gecen sene kupayı alabilir miydi ?

Kenan falan diyorsunuz da gelen adam kenanın degil melihin sürelerini yiyecek zaten. Sorun 2 numarada.

Çevrimdışı Bukefalos

• Üye
  • RWB0 & SC30
« Yanıtla #222 : 20 Aralık 2013, 18:41:11 »

Peki sizee şöyle sorayım.Yabancı kısıtlaması varken Hackett'ı ligde oynatamayız.Hackett'ı oynatmak için bir tane yabancı oyuncumuzun lig lisansının iptal edilmesi gerekir.hangi oyuncumuzun lisansını iptal edeceğiz veya şöyle sorayım Hackett'a o kadar parayı sadece euroleague'de oynasın diye mi vereceğiz.Ne yapacaksa elde ki kadro yapacak.Ayrıca Obradovic'in Pana'da iken sezon ortasında 13 sezonda sadece 3 defa transfer yaptığını hatırlatayım.

Cok basit,
Vidmar tabiki. Hoca zaten hicbir macta oynatmıyor. İlkan oguzun da gelecegini dşünürsek Vidmarın TBL lisansı iptal edilebilir. Cok da sıkıntı olmaz.

Hoca kafasındaki adamı bulursa zaten yapılacak hamle de yüksek ihrtimal bu olur
« Son Düzenleme: 20 Aralık 2013, 18:41:39 Gönderen: Bukefalos »

Kalathi kai faul

• Ziyaretçi
« Yanıtla #223 : 20 Aralık 2013, 18:42:31 »
Lebronu klasik small forward görürsen green, marjanovic örnegini verirsin haliyle :)
o zaman söyle bir örnek vereyim

tony parker varken ondan daha az iş gören ginobiliyi popovich neden göndermiyor da üstüne bir de belinelliyi alıyor ?
oly de acaba spanoulis var deyip acie law transferini yapmasa gecen sene kupayı alabilir miydi ?

Kenan falan diyorsunuz da gelen adam kenanın degil melihin sürelerini yiyecek zaten. Sorun 2 numarada.

Tartışmayı uzatmamak adına bu konu hakkındaki son mesajım olacak ama Ginobili'nin yapıp Parker'ın yapamadığı dünya kadar şey var.. Ayrıca pozisyonları da farklı.. 2 numaraya yapılacak takviye için neden oyun kurucu transfer edildiğini de anlamış değilim. Hackett bu sezon Siena'da oynadığı bütün maçlarda oyun kurucu olarak çıktı. Gerek Eurolig'de Gerek Lig'de..

• Üye
« Yanıtla #224 : 20 Aralık 2013, 18:43:58 »

Cok basit,
Vidmar tabiki. Hoca zaten hicbir macta oynatmıyor. İlkan oguzun da gelecegini dşünürsek Vidmarın TBL lisansı iptal edilebilir. Cok da sıkıntı olmaz.

Hoca kafasındaki adamı bulursa zaten yapılacak hamle de yüksek ihrtimal bu olur
Vidmar hiçbir maçta oynamıyor mu?Ligde kaybettiğimiz 3 maçın 2 tanesinde Vidmar oynamadı.Vidmar'ın önemi burada çıkıyor.Artı İlkan 1 ay sonra dönecek,Oğuz Mart ayından sonra dönecek.Bunlar form tutana kadar zaten lig biter.Ne Hackett'mış ya.