Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970300 defa)

0 Üye ve 72 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Bukefalos

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • RWB0 & SC30
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #225 : 20 Aralık 2013, 19:13:49 »
Allah emire zeval vermesin o vakit.
o zaman 'ne vidmarmış ya' da ben cekerim haberin olsun :)

O kapasitesi belli hackettı da top 16da izleriz artık. Büyük ihtimal rakibimize gidiyor, umarım siz haklı cıkarsınız :)
« Son Düzenleme: 20 Aralık 2013, 19:14:22 Gönderen: Bukefalos »
Ver Lester'e, yaz deftere

Çevrimdışı Bukefalos

• Üye
  • RWB0 & SC30
« Yanıtla #226 : 20 Aralık 2013, 19:18:06 »
Lebronu klasik small forward görürsen green, marjanovic örnegini verirsin haliyle :)
o zaman söyle bir örnek vereyim

tony parker varken ondan daha az iş gören ginobiliyi popovich neden göndermiyor da üstüne bir de belinelliyi alıyor ?
oly de acaba spanoulis var deyip acie law transferini yapmasa gecen sene kupayı alabilir miydi ?

Kenan falan diyorsunuz da gelen adam kenanın degil melihin sürelerini yiyecek zaten. Sorun 2 numarada.

Tartışmayı uzatmamak adına bu konu hakkındaki son mesajım olacak ama Ginobili'nin yapıp Parker'ın yapamadığı dünya kadar şey var.. Ayrıca pozisyonları da farklı.. 2 numaraya yapılacak takviye için neden oyun kurucu transfer edildiğini de anlamış değilim. Hackett bu sezon Siena'da oynadığı bütün maçlarda oyun kurucu olarak çıktı. Gerek Eurolig'de Gerek Lig'de..

jamont gordon, lucas godon, calathes ne kadar point ise hackett da o kadar point.
bu adamların hepsi önemli pointlerle yan yana oynadı veya oynuyor. 199 luk adamı gerektiginde 2 numarada da kullanabilirsin hele de işin savunma kısmında iyiyse.

zaten gecen sene de bobby brown ile oynuyordu
« Son Düzenleme: 20 Aralık 2013, 19:19:36 Gönderen: Bukefalos »
Ver Lester'e, yaz deftere

Çevrimdışı Tolga Gümüş

• Üye
    • tolgagumus_
« Yanıtla #227 : 20 Aralık 2013, 20:04:52 »
Miami de Lebrondan daha iyi seyler yapmıyor diye wadei yollar mı acaba.

Alacagımız adam Bo'dan iyi olacaksa zaten bir elin parmakları kadar alternatif var.
Peki sizee şöyle sorayım.Yabancı kısıtlaması varken Hackett'ı ligde oynatamayız.Hackett'ı oynatmak için bir tane yabancı oyuncumuzun lig lisansının iptal edilmesi gerekir.hangi oyuncumuzun lisansını iptal edeceğiz veya şöyle sorayım Hackett'a o kadar parayı sadece euroleague'de oynasın diye mi vereceğiz.Ne yapacaksa elde ki kadro yapacak.Ayrıca Obradovic'in Pana'da iken sezon ortasında 13 sezonda sadece 3 defa transfer yaptığını hatırlatayım.

Cok basit,
Vidmar tabiki. Hoca zaten hicbir macta oynatmıyor. İlkan oguzun da gelecegini dşünürsek Vidmarın TBL lisansı iptal edilebilir. Cok da sıkıntı olmaz.

Hoca kafasındaki adamı bulursa zaten yapılacak hamle de yüksek ihrtimal bu olur

Atladığınız bir şey var. Takımda şu anda; Bo-Bojan-Nemanja-Kleiza-Zoric ve Vidmar olmak üzere 6 yabancı oyuncu var. Şu anda ligimizdeki yabancı kısıtlaması nedeniyle her maç bir oyuncu dışarıda kalıyor. Eğer Hackett alınırsa tribüne çıkacak oyuncu sayısı 1 değil 2 olacak. Bu da imkansız bir seçim. Transfer yapılacaksa sadece Euroleague'de oynamayı kabul edecek bir oyuncu gelmeli.
"Ben Fenerbahçe'ye ikinci olmak için gelmedim." - Zeljko Obradovic

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #228 : 20 Aralık 2013, 20:32:19 »
Oğuz'u bu sezon unutup, hesaplarınızı öyle yapın derim. Daha sağlıklı sonuç alırsınız.

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #229 : 20 Aralık 2013, 23:20:01 »
Oğuz'u bu sezon unutup, hesaplarınızı öyle yapın derim. Daha sağlıklı sonuç alırsınız.

Oğuz sayı manasında Ligde işimize yarar.Martta oynasa yeter abi.Yoksa katkı beklemek çok yanlış
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı pikenrol

• Üye
« Yanıtla #230 : 20 Aralık 2013, 23:47:35 »
130 kilo ağırlığında bir insan, 1 yıl çeşitli sakatlıklardan ötürü antrenman yapamadıktan sonra 1-2 haftalık idman ile basketbola dönemez.
gelecek sezon döner de diyemiyorum, ayakları zaten yavaştı, iyice kağnı gibi olur artık...

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #231 : 20 Aralık 2013, 23:55:20 »
Elimizde şöyle bir gard var ama beğenir misiniz bilmiyorum. Gerçi çok bal gibi duruyor basketleri. Rastgele atıyor, sayı oluyor. Ben 7. yabancı olmaya ikna ederim. Siz he deyin yeter ki. Rotasyon sıkıntısı da olmaz. Ama Melih'in sürelerinden çalacak diye korkuyorum. Değer mi, emin değilim. Transfer komitesinden onay bekliyorum hacılar. Okey dediğiniz an imzalar atıldı bilin.  8)

Michael Jordan Top 50 (İnanılmaz Basketler)

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #232 : 20 Aralık 2013, 23:58:30 »
abi ben Michael Jordan'ın overated olduğunu düşünüyorum ( Allah çarptı :) )
abi ihtiyacımız olan bölge orası değil gibi bize zararı olur sanki ne dersin asdşasdfa lsdfkjasdf

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #233 : 21 Aralık 2013, 00:00:57 »
Alacağı dakikaları sorun etmeyecekse sıkıntı yok.  ;D

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #234 : 21 Aralık 2013, 00:02:22 »

abi kumar tutkusu var diyorlar birde kadınlara karşı biraz düşkünmüş sanırım
Emir'in ritmini bozar istemem ben abi ...

Çevrimdışı badwachter

• Üye
  • Yer: Balıkesir
« Yanıtla #235 : 21 Aralık 2013, 00:08:00 »
Oğuz Ligin ikinci yarısından sonra yüzde yüzü ile dönecek yaşadığı sakatlık ne dizlerinde nede belinde .. bir uzun oyuncu için bu iki sakatlıktan dönmek zordur.
Fiziksel anlamda da aşırı derece hamlığı filan yok sadece maç eksiği olacak onuda 3-4 haftalık dönemde kapatır. Lig için ''Hayati'' önem taşıyor benim görüşüm onun varlığı. Sırtı dönük oyunu ve pota altında Obradovicin Talimatları ile cem hocam katılmayıp çok çok iddalı bir söz etmiş olsa da yazın bana, iyi bir savunma göstereceğine inanıyorum... Herşeyi geçtim Hadi EL de yararlanamadın ama Türk olması lig için bulunmaz bir fırsat.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #236 : 21 Aralık 2013, 00:23:13 »
Oğuz Ligin ikinci yarısından sonra yüzde yüzü ile dönecek yaşadığı sakatlık ne dizlerinde nede belinde .. bir uzun oyuncu için bu iki sakatlıktan dönmek zordur.
Fiziksel anlamda da aşırı derece hamlığı filan yok sadece maç eksiği olacak onuda 3-4 haftalık dönemde kapatır. Lig için ''Hayati'' önem taşıyor benim görüşüm onun varlığı. Sırtı dönük oyunu ve pota altında Obradovicin Talimatları ile cem hocam katılmayıp çok çok iddalı bir söz etmiş olsa da yazın bana, iyi bir savunma göstereceğine inanıyorum... Herşeyi geçtim Hadi EL de yararlanamadın ama Türk olması lig için bulunmaz bir fırsat.

vallaha ender kardeşim Oğuz da dönsün bi önce sağlıklı şekilde sonra takıma katkı versin söylediğim bütün sözleri keyifle yutarım :)

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #237 : 21 Aralık 2013, 00:24:24 »

abi kumar tutkusu var diyorlar birde kadınlara karşı biraz düşkünmüş sanırım
Emir'in ritmini bozar istemem ben abi ...

Onu beğenmediysen bundan verelim. 1'den 5'e kadar her pozisyonda oynar. İster Bo yerine gard oynat, ister Zoric yerine pivot. Ama bizim aradığımız saf şutör müdür, emin değilim. Çok fazla koşturuyor etrafındakileri. Takımın enerjisinin erken tükenmesine yol açabilir.

Magic Johnson - [MIX 2012] Ⓒ [HD]

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #238 : 21 Aralık 2013, 00:26:14 »
Hakan abi bunda da aids var yahu :)
Ergin ataman magic transfer edersek takımını sahaya çıkartmaz
gel en iyisi Bird de mutabık kalalım hem çok para da istemez.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #239 : 21 Aralık 2013, 00:27:45 »
O da atletik değil kardeşim. Amerikalı getiriyorsan atletik olacak.