Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970254 defa)

0 Üye ve 87 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı _FB1907_

• Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #13065 : 17 Kasım 2014, 18:14:50 »
Benim bu kadro da görmek istediğim guard Koponen..İnşallah transferi için enerji harcıyoruzdur..Olmazsa Zizis'e de hayır demem..

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #13066 : 17 Kasım 2014, 18:42:40 »
Heurtel şu anda parlayan yıldız.Kaçırmamamız gerekirdi.Murat abi ye hak veriyorum ben de.Zisis in  Heurtel ın en azından şu an için yanına yaklaşabileceğini düşünmüyorum

Çevrimdışı tiyofencenk

• Üye
« Yanıtla #13067 : 17 Kasım 2014, 19:13:49 »
zizis in boşa çıkacağı ne malum ?? Top 16 yı beklememek lazım adaptasyonu geçer en azından. Seneye kimi getireceğiz merak içindeyim.
Koydum Sevinçleri önüme, baktım hepsi Fenerbahçem

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #13068 : 17 Kasım 2014, 19:44:32 »
Zizis boşa çıkmaz..Biz Maazallah Elensek Euroligden Bırakırmıyız Emir i yada bi başkasını öyle düşünün.
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
« Yanıtla #13069 : 17 Kasım 2014, 20:06:43 »
Efes takım olarak yumuşak bir takım ve bence Huertel'de öyle. Huertel'le Efes'in kimyası tutmaz.
Euroligde yüksek skorlar yiyoruz.
Bizim asıl ihtiyacımız olan savunmaya direnç katacak hücumda ise yüreğimiz ağzımıza gelmeden topu rakip sahaya taşıyacak ve 3-4 asist yapacak bir pg
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Andrew Goudelock

• Üye
  • Yer: İzmir
  • Andrew Goudelock
« Yanıtla #13070 : 17 Kasım 2014, 22:23:07 »
Heurtel muhabettine inanmayın. Kim ne derse yalan söyler. Ne Efes ne de biz şuan için net bir şekilde bir şey yok.. Top-16 da belli olur.

Zizis olmaz..
Ve, Madrid’e ulaşırlarsa… Benchlerinde Avrupa’da hiçbir takımda olmayan bir avantaja sahip olacaklar.

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #13071 : 18 Kasım 2014, 00:02:17 »
Bence de daha belli olmaz transfer isi..yeni koç geldi oraya..belki satmazlar bile...
« Son Düzenleme: 18 Kasım 2014, 00:02:31 Gönderen: Vanguards of FB »

Damir12

• Ziyaretçi
« Yanıtla #13072 : 18 Kasım 2014, 00:31:36 »
Heurtel şu anda parlayan yıldız.Kaçırmamamız gerekirdi.Murat abi ye hak veriyorum ben de.Zisis in  Heurtel ın en azından şu an için yanına yaklaşabileceğini düşünmüyorum

Heurtel tam evrilme aşamasında şu an çok iyi gidiyor oyuncu olarak Zisis'e tercih ederim ama bizim kadroya Zisis tarzı bir adam cok daha iyi oturur

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #13073 : 18 Kasım 2014, 02:41:22 »
Transfer olur olmaz onu bilemeyiz ancak şuan Fenerbahçe'nin düzgün işleyen tek şubesi erkek basketbol şubesi. Kulüp borç batağına saplanmış durumda, beş kuruş parası yok. Transfer olmuyor diye bu kadar geçirmenin anlamı yok. Bende isterim Top-16 öncesi transfer olsun ama olmuyorsa gider yapmamak lazım.

Fenerbahçe'nin daha büyük sorunları var, tepkinin yeri ve hedefi farklı olmalı.
« Son Düzenleme: 18 Kasım 2014, 02:44:51 Gönderen: Chauncey Billups »

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #13074 : 18 Kasım 2014, 10:25:47 »
Furkan iyi bir guard ile çok iyi katkılar veren bir oyuncu.Ancak onu besleyen birisi olmadığında hücum varyasyonu sıfır.Ama yine de kıt piyasada elimize bir fırsat geçerse almamız gerekir.Keşke ve keşke Heurtel olsa ama Laboralin de onu bırakacağını çok sanmam.
GS ise nasıl bozuk bir kulüp olduğunu bir kez daha gösterdi.Erginin komploları kulübün oyuncuların parasını geciktirmesi ile her yönden bozuk bir yapıdalar.17 Aralık duruşunun sahte olduğunu sırf bazı gerçeklerin ört bas edilmek için uydurulmuş bir teori olduğu da ortaya net olarak çıktı.Daha kötüsü hem 2 yıldır zamanında ne erkek ne de kadın basketbolunda ödeme yapıyorlar hem de oyuncuları suçluyorlar.Whalen olayında da böyle olmuştu kadıncağız gidince de Whalenın yaptığı çok büyük ayıp demişti o kelaynak Murat.Kadın babasının hayrına oynayacak zannetmişti herhalde.

Heurtel konusunda tereddütlerim var. Beklentiyi bu kadar büyüttüğümüzde yerin dibine sokmamızda çabuk oluyor.

Birde 17 Aralık derken karışıklık olmuş sanırım :)

Çevrimdışı furkanzengin

• Üye
  • Yer: istanbul-sarajevo
« Yanıtla #13075 : 18 Kasım 2014, 10:32:18 »
Kazan coachu yolladı en büyük aday Trabzon ile prensipte anlaşan Evgeny Pashutin. He tabi ilk ve daimi göz ağrıları Ergin Ataman'ı da ufak ufak kesmiyor değiller. Pashutin Kazan'a giderse Zizis'i hayatta bırakmaz. Heurtel konusunda da şahsi fikrim ( duyum bilgi vs içermez) Fenerbahçe çok isteseydi Heurtel'i çoktan alırdı noktasında.
Naprijed Zmajevi Naprijed Bosno

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
« Yanıtla #13076 : 18 Kasım 2014, 11:26:49 »
Kazan coachu yolladı en büyük aday Trabzon ile prensipte anlaşan Evgeny Pashutin. He tabi ilk ve daimi göz ağrıları Ergin Ataman'ı da ufak ufak kesmiyor değiller. Pashutin Kazan'a giderse Zizis'i hayatta bırakmaz. Heurtel konusunda da şahsi fikrim ( duyum bilgi vs içermez) Fenerbahçe çok isteseydi Heurtel'i çoktan alırdı noktasında.

Mesela bizim Guard ve 4 numara sorunumuz aşikar.En azından Vesely 5 numara bence..

Bizim alabileceğimiz ciddi manada katkı sağlayıp oyunu 15-17 dakıka civarı çekip çevirecek bir adamı almak istemememizin mantıklı bir sebebini bulamıyorum kendimce.
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
« Yanıtla #13077 : 18 Kasım 2014, 11:29:51 »
Transfer olur olmaz onu bilemeyiz ancak şuan Fenerbahçe'nin düzgün işleyen tek şubesi erkek basketbol şubesi. Kulüp borç batağına saplanmış durumda, beş kuruş parası yok. Transfer olmuyor diye bu kadar geçirmenin anlamı yok. Bende isterim Top-16 öncesi transfer olsun ama olmuyorsa gider yapmamak lazım.

Fenerbahçe'nin daha büyük sorunları var, tepkinin yeri ve hedefi farklı olmalı.

Mesela Can ın alınıp 1 trilyondan fazla para verilmesi ve Serhat ın 10 sn süre almayıp aynı şekilde 450 bin dolara transfer edilmesi de ciddi manada Basketbol şubesinin iyi yönetildiğini mi Gösterir Kemal?

Yani bu 2 oyuncu 1 Guard parası hemde Sağlam bir Guard parası..

Evet Klup borç ta..Ama herkes aynı..Bugun ERGİN çapsızı bile transfer diyor mesela 8 yabancı ile başlamışlardı..Bence para Bu Şubede iyi kullanımadı..Bu konuda bence suçlanacak yerler var
HaBaBaM GüM GüM GüM

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #13078 : 18 Kasım 2014, 11:42:52 »
Mesela Can ın alınıp 1 trilyondan fazla para verilmesi ve Serhat ın 10 sn süre almayıp aynı şekilde 450 bin dolara transfer edilmesi de ciddi manada Basketbol şubesinin iyi yönetildiğini mi Gösterir Kemal?

Yani bu 2 oyuncu 1 Guard parası hemde Sağlam bir Guard parası..

Evet Klup borç ta..Ama herkes aynı..Bugun ERGİN çapsızı bile transfer diyor mesela 8 yabancı ile başlamışlardı..Bence para Bu Şubede iyi kullanımadı..Bu konuda bence suçlanacak yerler var
850 bin usd ye sağlam bi guard bulsana murat bana ?
sezon bitti mi ? sezon uzun her oyuncuya ihtiyacımız var.

« Son Düzenleme: 18 Kasım 2014, 11:44:55 Gönderen: Cem Ağrak »

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
« Yanıtla #13079 : 18 Kasım 2014, 11:48:34 »
850 bin usd ye sağlam bi guard bulsana murat bana ?
sezon bitti mi ? sezon uzun her oyuncuya ihtiyacımız var.

Abi laf olsun diye eleştirmiyorum..Yani Melih ciddi bir Potansiyele ulaşmışken o bile süre alamazken ve sene başında almaşı zor iken...

7. YABANCI yı sene içinde kovalayacağımız aşikar iken Can ın alınması bence kadro derinliği değilde şişkinlikle açıklanır abi..

Serhat iyi oyuncu bana sorsan sene sonunda..

Bu Ligden 2 oyuncu alsan aNADOLU dan kimi alırsın diye birisi Serhat olurdu kesin..Ama oynatmayacaksak hiçbir esprisi yok.Bu konuda koçu suçlamam demekki yetersiz görüyor oyuncularla yat kalkıyor adam...

Ama benim fikrimce Kandemir Kadar sağlam bir Scout olayımızın olmadığı aşikar..

Bak abi Holland a adam 200 bin dolar vermiş..Adam 1 milyon luk oynuyor..Bulamayız olayı bizim işimiz değil..

Menejer Turşu kurmaya alınmadı abi..
HaBaBaM GüM GüM GüM