Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970238 defa)

0 Üye ve 76 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #240 : 21 Aralık 2013, 00:31:45 »
O da atletik değil kardeşim. Amerikalı getiriyorsan atletik olacak.

abi işler iyi giderse ki inşallah iyi gider bu topik yaza kadar sessiz kalır ama bir iki yenilgide başarız transfere :) :)  8)

Çevrimdışı Emre ÖVEY

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #241 : 21 Aralık 2013, 00:32:19 »
Marjanovic'in sözleşme durumu ne acaba?Kaç versek bırakırlar?Bu adamı düşünen bir ben miyim?
Shame on you, shame on you! - Z.Obradovic

Kalathi kai faul

• Ziyaretçi
« Yanıtla #242 : 21 Aralık 2013, 00:34:29 »
Marjanovic'in sözleşme durumu ne acaba?Kaç versek bırakırlar?Bu adamı düşünen bir ben miyim?

Rasnatovic , Marjanovic'in Crvena Zvezda'da mutlu olduğunu ve iyi bir kontratı olduğunu yazmıştı twitter'da.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #243 : 21 Aralık 2013, 00:35:27 »

abi işler iyi giderse ki inşallah iyi gider bu topik yaza kadar sessiz kalır ama bir iki yenilgide başarız transfere :) :)  8)

Değil Euroleague şampiyonluğu, Olimpiyat şampiyonu olsak, milli takım yerine FIBA World Cup'a katılıp orada da şampiyon olsak biz yine transfer konuşuruz arkadaş. Fenerbahçe taraftarı trasnfer muhabbetine doymaz. Birisi bensem de... Doymayız. :)

Çevrimdışı Emre ÖVEY

• Üye
« Yanıtla #244 : 21 Aralık 2013, 00:36:35 »

Rasnatovic , Marjanovic'in Crvena Zvezda'da mutlu olduğunu ve iyi bir kontratı olduğunu yazmıştı twitter'da.
Obradovic bir şekilde ikna eder onu da kulüple anlaşmak lazım.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #245 : 21 Aralık 2013, 00:37:37 »

Değil Euroleague şampiyonluğu, Olimpiyat şampiyonu olsak, milli takım yerine FIBA World Cup'a katılıp orada da şampiyon olsak biz yine transfer konuşuruz arkadaş. Fenerbahçe taraftarı trasnfer muhabbetine doymaz. Birisi bensem de... Doymayız. :)

ahaha evet abi bu konuda haklısın dediğin gibi yapı bu
gelsin devamlı doyum yok :)

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #246 : 21 Aralık 2013, 00:41:08 »

kulağı ile adam döver o herif :)

Çevrimdışı badwachter

• Üye
  • Yer: Balıkesir
« Yanıtla #247 : 21 Aralık 2013, 00:42:03 »
Hakkaten ağızmdan aldın cem abi o adamdaki kulak nedir ya :):) bildiğin Türk sat 2A gibi :)

Çevrimdışı Bukefalos

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • RWB0 & SC30
« Yanıtla #248 : 21 Aralık 2013, 00:46:44 »
Adamın boy 2.20

mac basına vurdugu blok sayısı 0,8
işin ilginci mac basına 0,7 blok yiyor

ne iştir anlamadım.
Ver Lester'e, yaz deftere

Çevrimdışı Emre ÖVEY

• Üye
« Yanıtla #249 : 21 Aralık 2013, 00:47:57 »

kulağı ile adam döver o herif :)
abi adamın kulaklar uydu teknolojisinde yeni bir dönem başlatır.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #250 : 21 Aralık 2013, 00:48:09 »
Hakkaten ağızmdan aldın cem abi o adamdaki kulak nedir ya :):) bildiğin Türk sat 2A gibi :)

bugün çok iyi oynamış , 2.22 yahu adam .
pota dibinde topu vermek kafi , her eline aldığını smaç ile bitiyor.

Çevrimdışı badwachter

• Üye
  • Yer: Balıkesir
« Yanıtla #251 : 21 Aralık 2013, 00:56:20 »
bize ANA SİLAHI hücum olan 5 numara değil ANA SİLAHI Çember savunmada caydırıcı güç olacak ve Savunma Rib.larını mıknatıs gibi alacak rakip kısaya da burası benim bölgem tarzında Blok ları ile kara bulut olacak oyuncu lazım :)

Çevrimdışı vuralex10

• Üye
« Yanıtla #252 : 21 Aralık 2013, 00:59:22 »
Öncelikle herkese iyi geceler...

Kesinlikle transfer gerektiği kanaatindeyim. Öncelikle bir basketsever olarak kabul etmeliyim ki burada benden çok anlayanlar vardır, fakat kendi fikrim şu yönde: Bence 2 tane transfer yapılmalı, Kleiza ise şutlanmalı. "Formayı hak etmeyenler var." dedi Obradovic. Aklıma tek isim geliyor, o da Kleiza. Onun yerine bir transfer yapılabilir bence. Hackett'ın geleceğini zannetmiyorum, Milano ile anlaşmış diyorlar. Bizde iş yapar mıydı diye sorsalar bütün tahminler kıyafetsiz kalırdı. Bunu zaman gösterecekti. Diğer yere gelince, pivot hattına yapılmalı bence. Zoric çok düzeldi 2-3 maçtır harika oynuyor. Vidmar ise klasik çizgisinde fakat Top 16 gibi kritik bir virajda gireceği faul problemi ve yapacağı basit hatalar başımıza çok dert açar. Bunun yanında en büyük rakibimizin pota altında Bonsu gibi bir canavar varken çok çabuk faul problemine girip patlamaya hazır bomba niteliğinde bir pivotumuzun olması beni rahatsız etmiyor değil...
"I'm not here to get the second place."

- Zeljko Obradovic

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #253 : 21 Aralık 2013, 01:05:30 »
Öncelikle herkese iyi geceler...

Kesinlikle transfer gerektiği kanaatindeyim. Öncelikle bir basketsever olarak kabul etmeliyim ki burada benden çok anlayanlar vardır, fakat kendi fikrim şu yönde: Bence 2 tane transfer yapılmalı, Kleiza ise şutlanmalı. "Formayı hak etmeyenler var." dedi Obradovic. Aklıma tek isim geliyor, o da Kleiza. Onun yerine bir transfer yapılabilir bence. Hackett'ın geleceğini zannetmiyorum, Milano ile anlaşmış diyorlar. Bizde iş yapar mıydı diye sorsalar bütün tahminler kıyafetsiz kalırdı. Bunu zaman gösterecekti. Diğer yere gelince, pivot hattına yapılmalı bence. Zoric çok düzeldi 2-3 maçtır harika oynuyor. Vidmar ise klasik çizgisinde fakat Top 16 gibi kritik bir virajda gireceği faul problemi ve yapacağı basit hatalar başımıza çok dert açar. Bunun yanında en büyük rakibimizin pota altında Bonsu gibi bir canavar varken çok çabuk faul problemine girip patlamaya hazır bomba niteliğinde bir pivotumuzun olması beni rahatsız etmiyor değil...

Kleiza formayı hak etmeyecek ne yaptı
ayrıca takımındaki en kaliteli ismi ne diye 'şutluyoruz '' ki hoş bi terim değil ,
hocanın orada kızdığı ağırlıklı Barış biraz Melih ve İzzet ...

Çevrimdışı vuralex10

• Üye
« Yanıtla #254 : 21 Aralık 2013, 01:07:30 »
Cem abi adam çok gevşek oynuyor, sene başından beri eline hiç sazı almadı. Bir tek Barça maçında biraz hareketlendi. Kleiza bu, NBA'den geldi, en yüksek maaş onda diye biliyoruz. Maç başına 6 sayı filan atıyor. Bu tabii ki az gelecek.
"I'm not here to get the second place."

- Zeljko Obradovic