Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970267 defa)

0 Üye ve 82 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı lancelot

• Üye
  • Yer: lefkoşa
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #13140 : 19 Kasım 2014, 20:09:55 »
Şu "saflık" testini nasıl yapıyorsunuz, bir anlatsanıza? "Hickman saf 2" cümlesi nasıl ortaya çıkıyor? Yılların skoreri Ron Harper'dan PG olabiliyor 30'undan sonra, Myers-Meneghin ikilisiyle Avrupa şampiyonu olabiliyor İtalya (Bilen bilir, o zamanlar Pozecco ki kendisi saf(!) PG'lerin şahıdır, kadroya alınmadı diye yer yerinden oynamıştı), senin takımında her maç 10-15 asisti Bogdan-Emir ikilisinden buluyorsun, hala "saf 2'ye oyun kur demiş"... Geçin arkadaş şu ayakları artık. Bakın takım rayına oturdu. Oyun kurması beğenilmeyen takım her maç 20 asist yapıyor. Daha da oturmadı tam olarak. Az daha zaman sonra çok daha iyi olacak.
harbiden oyun kuramıyoruz diyoruz her maç 20-25 asist bi de kursak ne olurdu acaba
bize sadece sefo lazım

« Son Düzenleme: 19 Kasım 2014, 20:12:09 Gönderen: lancelot »

Damir12

• Ziyaretçi
« Yanıtla #13141 : 19 Kasım 2014, 21:20:49 »
Ya, kardeşim, zahmet olmazsa şu başarısızlık durumunda Obradovic eleştirilmesin diye çalışanları bir ifşa edebilir misin? Mesajları alıntılayarak da yapabilirsin, altını doldurmadan itham da edebilirsin, sorun yok. Ben, o isimleri merak ediyorum.

Gereken kişilerle zaten konuşarak anlaşıyorum rahat ol.

Damir12

• Ziyaretçi
« Yanıtla #13142 : 19 Kasım 2014, 21:21:10 »
Aziz Yıldırım, şu oyuncuyu alın dedi, gibi bir ifadem yok. Lakin bir oyuncunun affedilmesini sağlaması (doğru - yanlış) kadro yapısını doğrudan etkiler.

Bunun aksini savunmak kusura bakma ama komik duruma düşmek olur.

Seninle tartışsam da aklı başında birine benziyorsun. Twitter'daki tek adam zihniyetinden bir farkın olsun. Bu ülke tabularını yıkıyor artık. Tarihiyle yüzleşiyor. Tek adam sisteminin zararlarını tartışıyor. Sadece Fenerbahçe'de bir grup var, giderek azalıyorlar, tek adama laf söyletmiyor.

Aziz Yıldırım'ın yaptığı devrimler kadar verdiği zararlar da var. Bunu tartışmak demek Aziz Yıldırım'dan nefret etmek demek değildir.

Şahsen Obradovic'e en ufak laf geldiğinde otomatik olarak korumaya geçtiğim falan yok. Obradovic'i çoğu kez eleştirdim. En son Barca maçında eleştirdim. Sezon başı değerlendirme yazısı yazdım orada da eleştirdim. İnsanları ikna etmek için sabahtan akşama kadar eleştirmiyorum sadece. Kim ne düşünürse düşünsün çok da umrumda değil açıkçası.

Siz olayı transferle sınırlandırıyorsunuz, ben sınır tanımıyorum. Aramızdaki fark ve anlaşamazlık bundan kaynaklanıyor.

Bu kulübün maaşlı elemanı, sosyal medyada Obradovic'i ağzına sakız etmeye kalkarsa, abuk subuk konuşursa, dün ak dediğine bugün kara diyecek kadar kıvırırsa, bu kulüpte hala bazı şeyler eskisi gibi demektir.

Zihniyet devrimi pat diye olmuyor.

Obradovic'in manipülasyon yaptıracağı bir sitesi, FB TV'de laf çaktıracağı bir tetikçisi, twitter'da ihale bıraktıracağı bir adamı yok. Bunlara sahip olsaydı eğer algı farklı olurdu.

Ben gördüğüm bildiğim kadarıyla sınırlandırıyorum yorumları haliyle. Herkesin bildiği farklıdır, daha çok şey biliyosundur benden bu doğrudur ancak bende en az standart bir Fenerbahçe Ülker taraftarı kadar bilgim olduğuna eminim.

Anlattıklarına göre Obradovic'i eleştirmeme konusunda yanlış bir anlaşılma olmuş o zaman, zira aynı şeyleri söylüyoruz. Bu konuda daha fazla tartışmaya gerek duymuyorum haliyle.

Manipulasyon, obranın altını oyanlar, fbtvde laf caktıranlar falan diyorsun. Bunlara zaten bende katılıyorum. Hatta anladığım kadarıyla Obradovic-AY arası bozuk haber yapan siteninde bu olaylarda tetikçilik yaptığı... Her neyse bu konuda zaten dediğim gibi farklı birşey düşünmüyorum

Diyalogu bolmek istemedim, Kemal abiyi de sizi de keyifle okuyorum ama bir konuda fikrimi soyleyeyim. Telefondan kalin yapamadim ama sonlara dogru "...taraftarin aklina ilk bu gelecek." demissiniz oyun kurucu transferi olmamasiyla ilgili.

1) Bu biraz kendini dogrulayan onerme gibi (self-evident). Oyun kurucu transferi o kadar cok dillendiriliyor ki artik is bence taktik analizden cikti ve sosyal uyum denen olaya donustu. Eksi sozluk'te mesela, fenerbahce ulker basliginda her 3 entry'den biri oyun kurucu transferi olmazsa takimin basarili olamayacagi yonunde, ancak zerre analiz icermeyen yorumlar. Tabii ki sebeplerini siralayarak bu transferi isteyenler var ama bu forum ozelinden cikarsak bu kisim azinlik. Bir seyi yeterince cok dillendirirsen gercek olur denmis, durum buna dogru gidiyor.

2) Obradovic'in yazin Calathes ve Teodosic'i istedigi ama olmayinca farkli bir planlamaya gidildigi soyleniyor. Bu noktada Hickman hata olabilir, olmayabilir de, daha cok erken. Ancak onemli olan bence hic yanlis yapmamak degil yanlis olduguna kesin karar verince bundan donmek. Obra bence bu konuda bir karara varmadi, varir ve transfer yapilmazsa neden yapilmadigini sebebini de goz onune alarak o zaman elestiririz. Neden simdi elestirmeyelim derseniz soyle aciklayabilirim belki fikrimi:

Bir de ben kendi adima konusursam, net olarak karar verilemeyecek, ortada olan her konuda Obradovic'i savunmayi daha dogru buluyorum. Cunku birbirimizi cok cabuk gaza getiren bir milletiz ve Obradovic bir sekilde Fenerbahce'de yeterince basari kulturu olusmadan gonderilirse yerine gelecek herhangi biri "bence" bu kulturu olusturamaz. Bunu Obra'nin sadece teknik-taktik veya idari meziyetlerine bakarak degil insan iliskilerindeki becerisine de bakarak soyluyorum: Oyunculariyla ve eski yardimci koclariyla iliskisi, PAO'nun manyak baskanlariyla uzun yillar gonullerini hos tutarak beraber calisabilmesi... :)

Teşekkürler. Bende bu yazıyı keyifle okudum ve benim düşüncelerimde hemen hemen seninkilerle aynı. Bende şu an eleştrilmemesinden yanayım. Takım ümit veriyor kadroya uygun bir 1numara transferiyle cok rahat hedefede gidecektir bence. Şu haliyle de başarılı olabilir. Ancak başarısızlık halinde ben Obradovic'e bakarım ilk.

Şu "saflık" testini nasıl yapıyorsunuz, bir anlatsanıza? "Hickman saf 2" cümlesi nasıl ortaya çıkıyor? Yılların skoreri Ron Harper'dan PG olabiliyor 30'undan sonra, Myers-Meneghin ikilisiyle Avrupa şampiyonu olabiliyor İtalya (Bilen bilir, o zamanlar Pozecco ki kendisi saf(!) PG'lerin şahıdır, kadroya alınmadı diye yer yerinden oynamıştı), senin takımında her maç 10-15 asisti Bogdan-Emir ikilisinden buluyorsun, hala "saf 2'ye oyun kur demiş"... Geçin arkadaş şu ayakları artık. Bakın takım rayına oturdu. Oyun kurması beğenilmeyen takım her maç 20 asist yapıyor. Daha da oturmadı tam olarak. Az daha zaman sonra çok daha iyi olacak.

Kimsenin ayak falan yaptığı yok biraz daha konuşmalarına dikkat edersen cevap verebilirim bahsettiğin konuda. Tarihte verdiğin başarılı örnekler %10sa başarısız örnekler %90dır.

Çevrimdışı Stojakoviç

• Üye
  • Yer: Ankara/İzmir
  • It ain't over till it's over!
    • dincerorc
« Yanıtla #13143 : 19 Kasım 2014, 22:01:14 »
Artık benim kabullendiğim bir konu bu, pg gelmeyecek. Pekala oyun kurucusuz da başarılı ve şampiyon olunabilir, çok zor olsa da mümkün. Burada oynattığınız setler, 2,3,4 ve 5'in nitelikleri önemli. Burada da bizim kadroya bakmamız gerek, hatta daha da evveline, oyun kurucusuz oynanabileceğini Dünya'ya gösteren Jordan ve Pippen'a bakmak gerek. Bu oyuncular baskın oyun kurucularla oynayamazalardı, o yüzden de "topu getir bırak" dedikleri adamlarla oynadılar hep. Jordan hep oyunu kuran adamdı, Pippen oyunkurucu oynadı, Kukoç da. Ben burada Emir'i Kukoç olarak kabul ediyorum.

Diyeceksiniz ki, "Bizde Jordan mı var?" yok, fakat Avrupa'nın en önde gelen 2'si, 3'ü ve hatta 2 tane en iyilerinden 4 numarası var. Mesela, çok beğenmeme ve istememe rağmen, düşününce Arroyo'nun bizim kadroda bu kadar etkili olamayacağını düşüyorum artık. Zaten o yüzden onlarda Hawkins gittikten sonra Arroyo’ya döndüler. Bize ise Spanoulis ve Kalathes gelseydi böyle bir kadro yapılanmasına gidilmezdi, Teodosiç içinse farklı düşünüyorum.

Ek olarak, genç sevdalısı Obradoviç'in elinde Kenan ve Berk var.

Bizde pg'nin topu hücuma getirmesi yeterli, sonrasın başlıyor işler. (Burada şaşırdığım husus koç'un Goudelock'a kimseye vermediği özgürlüğü vermesi, ya da vermedi ehlileşmesini bekliyor). Bizde topun yarı sahaya geçmesi pg’nin esas görevini yerine getirmesidir, ki ondan sonra sadece uzun/kısa 2’li oyunu oynuyor değiliz. Uzun/uzun ve kısa/kısa da oynuyoruz. Hatta çoğunlukla 3’lü oyunlar üzerinden gidiyoruz.

Bütün bunların ötesinde, tam saha hücum ediyoruz. Esas felsefemiz bu. Burada bir sıkıntımız, uçana kaçana el uzatan, dokunan bir oyuncumuzun olmaması ve temiz ribaund çekememek. Yoksa, uzunlarımız büyük çoğunlukla çok iyi koşucular. Vessely biraz daha alıştığında, Semih biraz daha form tutarsa bu açığı da bir miktar kapatmış olacağız, ama bence yine de Lasme tarzı bir oyuncu gerekiyor zira Zoriç çok dayak yiyor.
« Son Düzenleme: 19 Kasım 2014, 22:02:05 Gönderen: Stojakoviç »
Hoops and rap

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #13144 : 19 Kasım 2014, 22:04:20 »
Gereken kişilerle zaten konuşarak anlaşıyorum rahat ol.
Yani bu itham ettiğin kişilerle konuşarak anlaşabiliyorsunuz, öyle mi? Sorun yok o vakit. Ayrıca gördüğün gibi ben rahatım, takımın mevcut durumundan rahatsız olanlarla meselem.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #13145 : 19 Kasım 2014, 22:16:26 »
Kimsenin ayak falan yaptığı yok biraz daha konuşmalarına dikkat edersen cevap verebilirim bahsettiğin konuda. Tarihte verdiğin başarılı örnekler %10sa başarısız örnekler %90dır.
%10 oranı hangi istatistik sitesinden? Ayrıca öyle bile olsa bu başarılabildiği gerçeğini de beraberinde getiriyor. Gelelim diğer konuya;

"Forumda para yok deyip insanların yumuşatılmaya çalışılmasını anlamıyorum" senin cümlen, değil mi? Yani transfer yapılmamasına kızgınsınız, para olmadığı için yapılmadığı gibi söylemleri sizin gibi kızgın zümrelerin yumuşatılma çabasına bağlıyorsunuz yanlış anlamadıysam. Pekala, sen ya da savunduğun zümre kimsiniz ki birileri sizi yumuşatmaya uğraşacak? Üstelik bu forumda. Kurucusunun, yöneticisinin çizgisi aşağı yukarı belli bir oluşumda? Böyle cümleler kurup üzerine "ona katılıyorum, buna katılıyorum" deyip; transfer yapılmamasına kızgın olup aslında olmayan bir yumuşatma çabasına atarlanıp sonrasında "bence de şimdi eleştirilmemeli" deyince bu ne oluyor? Aka, ak deyince olay düzgün konuşa mı geliyor? Şimdi eleştirilmesini istemiyorsan transfer yapılmamasına nasıl kızgın oluyorsunuz?

Sonra "ayak" deyince sinirleniyorsunuz. Tutarlı olsanız, kafi gelecek halbuki. Ama merak etme, rahatsız oluyorsan kullanmam, o konuda sıkıntı yok.
« Son Düzenleme: 19 Kasım 2014, 22:23:55 Gönderen: Umut »
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #13146 : 19 Kasım 2014, 22:59:27 »
Birkaç noktaya da tekrar değinmek isterim kendimce.

İlk olarak Obradovic'in Teo ve Calathes olmadığı için PG alınmasını istememesinin sebebini diğer adayların, onların seviyesinde olmadıklarını düşünmesine bağlıyorum. Yani burada da sıkça ifade edildiği üzre Heurtel "first-class", "top-level", "süper, ultra, mega, hiper PG" değil Obradovic'e göre. Öyle olsaydı adaylar arasına alınırdı. Ha, olası bir transferinde bu yazdıklarımı tekrar düşünürüm. Sonuçta işin tamamen Obradovic'e bırakılması, o isterse istediği oyuncunun alınması gerektiğini düşünen bir insanım, sülalem rahat.

İkincisi, yoğunlaşan kanılardan birisi, kağıt üzerinde genel olarak kabul gören kadro yapısının mümkün olan en üst seviye oyuncularla tamamlanması durumunda başarının geleceği fikri. Bu, tam anlamıyla ezbercilikten başka birşey değil. Buradaki temel unsurlar da şunlar: Safkan PG, ona yardımcı skorer "combo-guard", savunmacı 3 numara, uçanı kaçanı tavalayan Dallas Comegys türevi vs. Bunlar denklemin sabitleri ve bir tanesi olmadı mı olmaz gibi geliyor. Peki başarının formülü bu kadar basit mi? Olabilir mi? Ortada şöyle bir sorun da var: Seviye yükseldikce istenen ayarda oyuncu bulmak zorlaşır çünkü havuz çok daralır. Dolayısıyla elit savunmacı denilebilecek kaç tane 3 numara vardır mesela? Çünkü o 3 numaranın en iyi seviyede savunma yapmasının yanında ceza şutu da kesmesi gerekir. Buna benzer daha bir sürü niteliği de taşıması şarttır. Bunlardan birisi olmadı mı sırıtır. Ama aslında öyle midir?

Üçüncüsü, Obradovic'in yanlış kadro kurduğunu iddia etmeden önce hemen her tür bütçeyle EL şampiyonu olabildiğini, çok sıradan gibi görünen oyunculara seviye atlatırken hem onlara hem takıma büyük faydalar sağladığını unutmamak gerekir. Yani halihazırdaki koçumuz sadece çok iyi bir koç değil aynı zamanda bir uyum sağlama ustasıdır. Dolayısıyla yapmak istediği şeyi denemesi için süre talep etmemiz kayıtsız şartsız kendisini savunduğumuz anlamına gelmemektedir.

Dördüncüsü de şu para meselesi olsun. Bu meselenin birkaç açık ucu var. İlki, verilen bütçe kusursuz kadro kurmaya elverişli olmayabilir. Para 20M Euro ise her istediğimizi sağlayacak diye bir kaide yok. 20M bütçenin 4M'unu misal Teo'ya vermek gerekecekti, illa alınsaydı. Olur mu? Bir diğer uç ise yerli oyuncu meselesi. Maalesef bizim coğrafyanın insanı iş ahlakı bakımından Dünya genelinin epey gerisinde. Ve biz gerçekten iyi bir kadro yapabilmek için iyi yerli oyuncuya ihtiyaç duymaktayız. Dolayısıyla kadroya adapte edebileceğimiz yeterli nitelikte yerli oyuncuyu bulmak biraz deneme yanılma işi de olmak zorunda. Yani o ekstra parayı oyuncu mentalitesi zehabıyla her türlü harcayacağız çünkü iddialarımız gereği geniş bir kadro kurmak durumundayız ve Obradovic işler istediği seviyeye gelsin diye şu an dar rotasyonla oynuyor demek temelde bunu hedefliyor demek değil zira öyle olsa Can'ı, Serhat'ı neden aldırsın diye sorulur. İlla ki bu oyuncuları rotasyona katmak istiyor ama istediği seviyeye gelmeden de yapmak istemiyor bence. Dolayısıyla Can ve Serhat'a harcanan parayla iyi bir PG alınmasına katkı sağlanabileceğini iddia etmek olası bir sakatlıkta dımdızlak kalmayı da göze almak demek olabilirdi.

Ben, tekrar söyleyeyim, kendi adıma biraz zamandan fazlasını istemiyorum. Bir sıkıntı giderilemeyecek ve olası en iyi senaryo transfer olacaksa koç bunu muhakkak sağlayacaktır. Ama daha sene başında, en ufak teklemede transfer istemek kolaycılık ve koçun seviyesini aşağılamak oluyor bana göre. Top16 için epeyce bir avantajımız varken ve takım da bir ritm tutturmak üzereyken en azından normal sezonun sonuna kadar bir kredisi olsun transfersiz. Zaten olmayacağına kanaat getirirse ve çözüm Heurtel olacaksa bir şekilde o bütçe ayarlanabilir gibi geliyor bana.

Çok yazdım, en altı okuyanlar için özet geçeyim: Yeni Türkiye'de Obradovic gibilere yer yok. O kafa eskidi artık. Ömer koç olsun. 8)

Yeni Türkiye'nin Ankara şubesinden selamlar...

Guzel demissin, Umut.

Çevrimdışı exex

• Üye
« Yanıtla #13147 : 19 Kasım 2014, 23:35:07 »
okurken yoruldum  ::)

abi biz şimdi kimi alıyoruz  ::)   ;D
« Son Düzenleme: 19 Kasım 2014, 23:35:37 Gönderen: exex »

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #13148 : 19 Kasım 2014, 23:39:22 »
Önce bi top.16 sonra transfer erenim...

Çevrimdışı Bukefalos

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • RWB0 & SC30
« Yanıtla #13149 : 19 Kasım 2014, 23:39:34 »
İnsanlar burda bir bakıma hocanın tercihlerini eleştiriyor zaten
Obradovic'e göre üst düzey değiliri tartısıyor olabilir ki bu da gayet normal bence

Zira elimizde ciddi paralar verilemiş kleiza ve zoric örnekleri var. Fiyat performans düşünürsek son derece yanlıs transferler.

Ben amatör bir izleyici olarak, kleizayı da isteyebilirim hickmanı da zorici de, huerteli de.. Sonucta işim bu değil.
Önce isterken simdi eleştirebilirim pekala. Dedigim gibi amatörüm cünkü. Burda yazarak da basketbol subesinin transferlerine de yön vermiyoruz sonucta

Teknik anlamda analizleri yapmak ve bu adamlara milyon euroları baglamak hocanın tasarrufundaysa, eleştiri alması da son derece doğal

« Son Düzenleme: 20 Kasım 2014, 00:39:36 Gönderen: Bukefalos »
Ver Lester'e, yaz deftere

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #13150 : 19 Kasım 2014, 23:47:07 »
İnsanlar burda zaten bir bakıma hocanın tercihlerini eleştiriyor zaten
Obradovic'e göre üst düzey değiliri tartısıyor olabilir ki bu da gayet normal bence

Zira elimizde ciddi paralar verilemiş kleiza ve zoric örnekleri var. Fiyat performans düşünürsek son derece yanlıs transferler.

Yalniz orada soyle bir durum var.  Kleiza ve Zoric transferlerini yanlis yapan husus, performans gosterdikten sonra ortaya cikan durumdur.  Diger bir ifadeyle, yanlis transfer oldugu cikarimini yapmak icin once transfer edilip, performansina bakmak gerekti.  Gelmeden gosterdikleri performansa bakildiginda Heurtel transferinden daha iyi transferlerdi. 

Çevrimdışı Bukefalos

• Üye
  • RWB0 & SC30
« Yanıtla #13151 : 19 Kasım 2014, 23:48:37 »
Yalniz orada soyle bir durum var.  Kleiza ve Zoric transferlerini yanlis yapan husus, performans gosterdikten sonra ortaya cikan durumdur.  Diger bir ifadeyle, yanlis transfer oldugu cikarimini yapmak icin once transfer edilip, performansina bakmak gerekti.  Gelmeden gosterdikleri performansa bakildiginda Heurtel transferinden daha iyi transferlerdi. 

biraz geç editledim mesajı.
cevabını yazının devamında verdim

Bjelicanın transferi nasıl hocanın basarısıysa, zoric kleiza transferi de hocanın basarısızlıgıdır.
Ben, hocadan iyi basketbol biliyorumu iddia etmiyorum ki zaten, eldeki somut duruma göre yorum yapabilirim sadece..

kleizadan, bjelica cıkmayacagının analizi, hocanın ve teknik heyetin tasarrufu ve sorumlulugudur

« Son Düzenleme: 19 Kasım 2014, 23:54:03 Gönderen: Bukefalos »

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #13152 : 19 Kasım 2014, 23:58:44 »
Sevgili Miraç ;

Kimse koçu eleştirmeyin demiyor zaten, bu mevcut transfer konularında insanların işine gelmeyince, ''Sizde koça laf söyletmiyorsunuz'' gibi, bana göre içi son derece boş olan sözde argümanlarından başka bir şey değil.
« Son Düzenleme: 20 Kasım 2014, 00:00:03 Gönderen: Chauncey Billups »

Çevrimdışı Andrew Goudelock

• Üye
  • Yer: İzmir
  • Andrew Goudelock
« Yanıtla #13153 : 20 Kasım 2014, 00:01:31 »
biraz geç editledim mesajı.
cevabını yazının devamında verdim

Bjelicanın transferi nasıl hocanın basarısıysa, zoric kleiza transferi de hocanın basarısızlıgıdır.
Ben, hocadan iyi basketbol biliyorumu iddia etmiyorum ki zaten, eldeki somut duruma göre yorum yapabilirim sadece..

kleizadan, bjelica cıkmayacagının analizi, hocanın ve teknik heyetin tasarrufu ve sorumlulugudur

Abi Bjelica transferi risk açısında Kleizadan daha fazla riskli bir transferdi. Bjelica nın kariyeri boyunca yaşadığı iniş çıkışlar yüzünden düşündürüyordu.

Kleiza konusunda herkes büyük hayal kırıklığına uğradı. Ancak bu adam 29 yaşında.. Bir önce geldiğinde Avrupa'nın içinden geçmişti. Avrupa Şampiyonasını nispeten iyi oynamıştı. Ama o dizlerle hakikaten bekleneni hiç veremedi.
Ve, Madrid’e ulaşırlarsa… Benchlerinde Avrupa’da hiçbir takımda olmayan bir avantaja sahip olacaklar.

Çevrimdışı Bukefalos

• Üye
  • RWB0 & SC30
« Yanıtla #13154 : 20 Kasım 2014, 00:03:18 »
Birkac gündür giremedim, o mesajlardan haberim yok Kemal
Yukarda umutun yazdıgı mesajın huertel kısmına istinaden yazdım ben.

Elimizde ciddi paralara çok yanlıs transferler mevcutken, hocanın istemedigi bir adamı istiyor olmanın yanlıs bir tarafı yok bence. Tabiki saygı cercevesinde
Hani biz istesek ne olur orası da ayrı muhabbet :)
« Son Düzenleme: 20 Kasım 2014, 00:05:23 Gönderen: Bukefalos »