Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970308 defa)

0 Üye ve 75 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #13200 : 20 Kasım 2014, 20:02:19 »
Vidmardir o.

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #13201 : 20 Kasım 2014, 20:13:41 »
3.çeyreğin başında 18 e çıkan farkı heurtel bi nevi nerdeyse bi başına 6 ya kadar indirdi. 3.periyot itibari ile 17sayı 4 asistle oynuyo. Bu laboral bu oyunla top16 yı zor görür. Umarım bizde bu yoklukta heurtel i sarı-laci çubukluyla görürüz 1 ay sonra...

Üst yazıyı yazarken bi 3 lük daha buldu heurtel, 20 sayı oldu, 5/6  3lük yüzdesiyle. Maşallah adam alev alev yanıyo hucumda...
« Son Düzenleme: 20 Kasım 2014, 20:15:30 Gönderen: sinanyucel »
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

fbkolik

• Ziyaretçi
« Yanıtla #13202 : 20 Kasım 2014, 20:49:52 »
Heurtel hücumda efsane oynuyor,9 da 8 üçlük,2 de 2 ikilik,3 de 3 serbest atışla 31 sayı,3 ribaund ve 5 asist,inanılmaz.Ama savunmada ciddi aksıyor açıkçası,bunu tolere edebilecek bir takım olsak Heurtel'i havada,uzayda,karada heryerde kaparım ama açıkçası Heurtel'in bu savunma zaafını kapatacak bir takım kadromuz yok.Yine de alırım ben ama.

Yalnız Efes eğer Heurtel'i alırsa çok korkutucu olurlar ve işin kötüsü Heurtel'in şu savunma açıklarını kapatabilecek en iyi takımlardan birisi,bir anda 2-3 gömlek yukarı çıkarlar hem hücumda hem de genel olarak.
« Son Düzenleme: 20 Kasım 2014, 20:56:52 Gönderen: fbkolik »

fbkolik

• Ziyaretçi
« Yanıtla #13203 : 20 Kasım 2014, 20:55:12 »
Son topu kullanamadı Heurtel,şöyle bir oyuna bu topun girmesi gerekirdi,yazık oldu.Şimdi bir anda loser olur Heurtel :)

Çevrimdışı Cengizao

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #13204 : 20 Kasım 2014, 20:57:15 »
Gönül ister hem Heurtel hem de Koponen gelsin :D :D

Çevrimdışı onee

• Üye
  • Yer: İzmit-Denizli
    • orhanyet
« Yanıtla #13205 : 20 Kasım 2014, 21:02:30 »
heurtelin sayi atmasini mi isteriz organizasyonu toplamasini mi? bilemedim.herkes attigi 31 sayiya odaklanmis ama?

Çevrimdışı exex

• Üye
« Yanıtla #13206 : 20 Kasım 2014, 21:02:40 »
Önce bi top.16 sonra transfer erenim...

o oldu abi artık bugün kazanır bitirriz işi

fbkolik

• Ziyaretçi
« Yanıtla #13207 : 20 Kasım 2014, 21:27:56 »
heurtelin sayi atmasini mi isteriz organizasyonu toplamasini mi? bilemedim.herkes attigi 31 sayiya odaklanmis ama?
Bir adam her maç 7-8 asist yapıyorsa,bazı maçlar 10'u buluyorsa,hatta 15 asistini takımındaki oyuncular engelliyorsa 31 sayı attığı maçta elbette sayısına odaklanılır.Bu sene rezil Laboral'i sırf Heurtel için 4 maç izledim ve izlediğim her maç ne yalan söyleyim hücumda yaptıklarına hayran kaldım.Takımda birazcık adam gibi oyuncular olsa veya Vujacic insan gibi oynasa her maç 10 asist barajını rahat rahat geçecek asistlik paslar atıyor,bugün atmaya inanılmaz odaklı olduğu bir maçta bile 5 asisti var,bu adamın daha takımı oynatmak hakkında nesini konuşacağız,gözünü bağlasak bile 3-5 asist yapacak kadar basketbol oynuyor adam.

« Son Düzenleme: 20 Kasım 2014, 21:29:03 Gönderen: fbkolik »

Çevrimdışı onee

• Üye
  • Yer: İzmit-Denizli
    • orhanyet
« Yanıtla #13208 : 20 Kasım 2014, 21:32:35 »
Bir adam her maç 7-8 asist yapıyorsa,bazı maçlar 10'u buluyorsa,hatta 15 asistini takımındaki oyuncular engelliyorsa 31 sayı attığı maçta elbette sayısına odaklanılır.Bu sene rezil Laboral'i sırf Heurtel için 4 maç izledim ve izlediğim her maç ne yalan söyleyim hücumda yaptıklarına hayran kaldım.Takımda birazcık adam gibi oyuncular olsa veya Vujacic insan gibi oynasa her maç 10 asist barajını rahat rahat geçecek asistlik paslar atıyor,bugün atmaya inanılmaz odaklı olduğu bir maçta bile 5 asisti var,bu adamın daha takımı oynatmak hakkında nesini konuşacağız,gözünü bağlasak bile 3-5 asist yapacak kadar basketbol oynuyor adam.
ben macini izleyemedim.sadece son topa yetisebildim.twitter da herkes ucluk atislarina ve sayilarina odaklaninca bir soru olustu kafamda buraya yazdim?

attigi sayilara lafim yok zaten.herkes 10/8 ucluge odaklaninca bende bizim takimda zaten atan adam cok sadece oyanatacak adama ihtiyac var diye dusundum.5 asistte yapmis zaten.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #13209 : 20 Kasım 2014, 22:00:06 »
Adam işlem hacmi yaratıyor, burası kesin. 31 sayı, bilmem kaç asist yapıyor ama özünde maçın elden gitmesinin de bir numaralı sebebi. Kimi tutuyorsa güzelce işlediler. İlk yarı Shakur'un 3-5 dakika oynadığı bir periyot var ki faciaydı resmen. Atıyor, yediriyor ama elde var sıfır. Tam işlem hacmi. Gelirse en azından savunma eforunu birkaç katına çıkarması gerekecek ama iyi savunma isteyerek yapılır mı, orası muamma.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #13210 : 20 Kasım 2014, 23:58:19 »
Herifin savunması berbat ama paslari muhteşem...inanılmaz yani..ve iyi şutör...

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #13211 : 21 Kasım 2014, 00:29:52 »
Herifin savunması berbat ama paslari muhteşem...inanılmaz yani..ve iyi şutör...
Ona şüphe yok abi. Mesele verdikleriyle aldıkları arasında ne kadar fark olacağında.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • KendoKamae
« Yanıtla #13212 : 21 Kasım 2014, 00:34:05 »
Okan'in yazdigi bu guzel yorum, maalesef gume gitmis.  Boyle guzel yorumlari atabilecegimiz ayri bir baslik olsaydi keske.

sağolasın Besim

ben bu transfer işine çok kafa yormadığım için boş geliyor
evlattan zaman olursa Pesic videosunu izle. Olay basketbol değil olay hayatın ta kendisi :)
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #13213 : 21 Kasım 2014, 02:18:31 »
ben yatar . fikir jimnastiği yapalım
1 tane transfer hakkımız olduğunu varsayalım
hangi bölgeye oyuncu alırdınız ? isim önemsiz
pg mi ?
4 mü
5 mi
3 mü ?

misal diye soruyorum. isim  bazından gitmezsek daha keyifli olur ama isteyen isim bazından da gider..

gece uykusu kaçanlar yazar bizde gündüz devam ederiz :)

Çevrimdışı daredevil

• Üye
  • Yer: Muğla
« Yanıtla #13214 : 21 Kasım 2014, 02:25:16 »
ben yatar . fikir jimnastiği yapalım
1 tane transfer hakkımız olduğunu varsayalım
hangi bölgeye oyuncu alırdınız ? isim önemsiz
pg mi ?
4 mü
5 mi
3 mü ?

misal diye soruyorum. isim  bazından gitmezsek daha keyifli olur ama isteyen isim bazından da gider..

gece uykusu kaçanlar yazar bizde gündüz devam ederiz :)
fbtv ye yorumcu transferinden baska transfere gerek yok bence suan için..
Obra reis varsa gerisi teferruattır..
Sen kal gerisi farketmez..