Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970453 defa)

0 Üye ve 80 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Başar Bükücü

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Samsun
    • basarbukucu
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #13215 : 21 Kasım 2014, 03:34:11 »
ben yatar . fikir jimnastiği yapalım
1 tane transfer hakkımız olduğunu varsayalım
hangi bölgeye oyuncu alırdınız ? isim önemsiz
pg mi ?
4 mü
5 mi
3 mü ?

misal diye soruyorum. isim  bazından gitmezsek daha keyifli olur ama isteyen isim bazından da gider..

gece uykusu kaçanlar yazar bizde gündüz devam ederiz :)

Abi takımın en büyük eksiği guard bence. Son periyotlarda saçmalamamızın, farkı koruyamamamızın veya vurup geçemememizin en büyük sebebi topu getiren, tempoyu ayarlayan guardımızın olmaması. Heurtel tüm savunma defolarına rağmen bu takıma günahıyla sevabıyla seviye atlatır. Laboral'de tek adam olduğu için savunmada hiç kendini zorlamıyor. Gelirse savunmada en azından mücadele edeceğini, bu kadar kötü savunma yapmayacağını düşünüyorum. Bu yine de kötü savunmacı olduğu gerçeğini değiştirmez.
« Son Düzenleme: 21 Kasım 2014, 03:38:43 Gönderen: Başar Bükücü »
"Bu insanların bizden beklentisi savaşmaktır. Çünkü hayat bir savaştır. Buraya neden geldiğimin cevabı budur." Zeljko Obradovic

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #13216 : 21 Kasım 2014, 08:14:16 »
heurtelin sayi atmasini mi isteriz organizasyonu toplamasini mi? bilemedim.herkes attigi 31 sayiya odaklanmis ama?

Heurtel 31 sayı attı, takımı maçı kaybeti :)

Çevrimdışı fb_balkay

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • twitter.com/paulgeorge__13
« Yanıtla #13217 : 21 Kasım 2014, 08:18:14 »
pg mi ?
4 mü
5 mi
3 mü ?

misal diye soruyorum. isim  bazından gitmezsek daha keyifli olur ama isteyen isim bazından da gider..

bi tane alınacaksa 1 numara alırım ama 2.transfer içinde acayip ısrar ederim bi tane kapı gibi uzun alırım.
Aşkınla olduk derbeder
Senin sevgin bir ömre bedel
Fenerbahçeli olmanın
Gururu bizlere yeter

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #13218 : 21 Kasım 2014, 08:23:24 »
Zeki abi Laboral çok leş bir takım..İnan bizim ligde ki Çok takımdan kötü oynuyorlar..Bence Heurtel iyi bir takımda bu kadar sayı atmaz ama Organizasyona acayip olumlu etki eder.
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı fb_balkay

• Üye
    • twitter.com/paulgeorge__13
« Yanıtla #13219 : 21 Kasım 2014, 08:25:31 »
Zeki abi Laboral çok leş bir takım..İnan bizim ligde ki Çok takımdan kötü oynuyorlar..Bence Heurtel iyi bir takımda bu kadar sayı atmaz ama Organizasyona acayip olumlu etki eder.
abi zaten huetel eğer ki 10'un üzerine çıktığı her maç ekstra katkıdır
Aşkınla olduk derbeder
Senin sevgin bir ömre bedel
Fenerbahçeli olmanın
Gururu bizlere yeter

Çevrimdışı akarship

• Üye
« Yanıtla #13220 : 21 Kasım 2014, 08:32:12 »

Haklısın Murat ta savunma sıfır adamda, onunüstünden oynayan altın buluyor. Bence fayda-zarar dengesi eşit gibi.

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
« Yanıtla #13221 : 21 Kasım 2014, 08:37:24 »
Haklısın Murat ta savunma sıfır adamda, onunüstünden oynayan altın buluyor. Bence fayda-zarar dengesi eşit gibi.

Abi Bende kararsızım ama çok arkadaşın dediği gibi Son 5 dakıkayı düşün birde Kenan ın ilk oyundan çıktığı periyot sonunu.Ciddi manada baskıda eridik..Heurtel olur Ahmet Mehmet sanırım orada 1 takviye elzem görünüyor.
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #13222 : 21 Kasım 2014, 08:41:10 »
pg mi ?
4 mü
5 mi
3 mü ?

Şahsi kanaatim pg şartoğlu şart. Bu maç özellikle bizi top16 da bekleyen sert maçlar için de bi testti bence. Ve biz bu testin ilk 32-33 dakikasını muazzam gectik. Ama son dakikalarda takımı kontrol altında tutabilecek, düzeni sağlayacak, sıkışan hucumlara farklı organizasyonlar katacak, ve tabi belkide en ciddi sorunlardan biri topu yarı sahaya hızlı ve güvenli bi şekilde getirebilecek bi pg mız olsa daha renkli bi takım oluruz. Semih zoric oğuz ve her mac 6-7dakika vesely 5 numara rotasyonumuzu idare edebilir bence. Yeterki her maç biri öne cıksın. Misal dün gece semihin yaptığı gibi yada barca maçında zoricin yaptığı gibi. Sene basında kendi adıma acıkca serhattan da belli bi katkı alırız diyodum 5dk bile olsa hem savunma hemde ceza sutu anlamında. O konuda biraz devreye girebilse aslında koçunda eli iyice kuvvetlenecektir. Her maç bjelica 30dk bu tempoda oynayabilirmi tabi bu da bi soru işareti. Allah yüce bjelica ya güç kuvvet sıhhat versin :)
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
« Yanıtla #13223 : 21 Kasım 2014, 08:51:42 »
1 lazım 3 lazım 5 lazım cılar vardı..Bize 5 lazım değil..Semih ve Vesely orada olur...

Bize 3 de lazım değil bence..Ama 4 alınmalı diycem Zoriçi kesip ama o zamanda çok şişer..

Fakat Guard şart
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı bohannon_1907

• Üye
  • Yer: Çekmeköy
« Yanıtla #13224 : 21 Kasım 2014, 08:53:11 »
pg mi ?
4 mü
5 mi
3 mü ?

Mehmet Yağmur gelsin
Kuşandık sarı laciyi

Çevrimdışı finkployd

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #13225 : 21 Kasım 2014, 09:00:20 »
Evinizin dekorasyonunu beğenmezseniz, öncelikli olarak yeni eşya almak yerine eşyaların yerlerini değiştirir, aralarında bir uyum yakalamaya çalışırsınız.

Koç da senelerce böyle yapmış bir adam zaten. İstatistiği vardı Pao'da çalıştığı 14 yılda kaç kez sezon ortası transfer yaptığının.

Takıma gelirsek 1 ay öncesine göre yapılan hatalar azalmış, Panathinaikos maçındaki tutukluktan kurtulmuş, bunların üstüne sezon başından beri işleyen Goudelock'ın yanına yavaş yavaş parçalar devreye sokulmuş bir görüntü var ortada. Üstelik bunlar yapılırken zorlu yollardan geçilen bir galibiyet serisi de var elde. Hal böyleyken takımın içinde kalan sorunları yine eldeki parçaları daha verimli, daha düzenli kullanarak aşabileceğimizi düşünüyorum.

Yeni transfer yapmak içinde riskler barındırır. Sezon ortası için konuşuyorsak bu daha da fazla risk demek. Zira evinize alacağınız yeni bir eşya, evinizde her zaman vitrinde göründüğü gibi şık görünmeyebilir. Özetle, ben elimizdeki Emir'i, Laboral'deki Huertel'e tercih ederim.

Yanlış olmasın, bu demek değil ki Huertel gelirse takıma uyum sağlayamaz. Sadece ortada bir risk olduğundan ve bu riski sezon ortasına doğru işler çok da fena gitmiyorken ben olsam almayacağımı söylüyorum. Transfer isteyene de saygı duyuyorum sonuçta herkesin kendi fikri.

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
    • KendoKamae
« Yanıtla #13226 : 21 Kasım 2014, 09:02:40 »
Mehmet Yağmur gelsin

Ben şahsen beğenirim yağmuru
Pass first guardlar arasında iyi bir seçenek
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Çevrimdışı akarship

• Üye
« Yanıtla #13227 : 21 Kasım 2014, 09:07:24 »

Kemal Tunçerinin hakkını yemeyelim lütfen :)

Çevrimdışı bohannon_1907

• Üye
  • Yer: Çekmeköy
« Yanıtla #13228 : 21 Kasım 2014, 09:21:32 »

İkinci seçenek Tutku Açık. Tutku-Zoriç ikili oyunlarını düşünmek bile heyecan verici.
Kuşandık sarı laciyi

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #13229 : 21 Kasım 2014, 09:34:30 »
Yağmur iyidir...delici öpücü sert savunmasi  var
tutku onun adi kötü