Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970287 defa)

0 Üye ve 81 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #13365 : 02 Aralık 2014, 00:50:23 »
Kinsey ilgiyi görünce fena makaraya aldı olayı yalnız. Bu iş twitterdan olsaydı Bende tüm yaz calathese twitter dan sarmıştım kesin diyodum ama gelmedi vicdansız :( gerci nba diye inat etti süre alamadan kenardan izliyo maçları, madem öyle buraya gelsin hem bizde oynasın hemde leaguepass ını ben alıyorum sponsor oluyorum orda yaptığı maç izleme işini gelsin ataşehirden yapsın, ben geçmişi unutmaya hazırım 8)
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı esref

• Üye
  • Yer: İzmir
    • cavus7
« Yanıtla #13366 : 02 Aralık 2014, 01:02:53 »
Bizim taraftar harbi deli arkadaş. Saniyeler içerisinde Kinsey'i göklere çıkartıp saniyeler içinde yerin dibine soktular twitterda. Gelmiyorsan niye rt yapıyon diyolar. :)

Çevrimdışı furkanzengin

• Üye
  • Yer: istanbul-sarajevo
« Yanıtla #13367 : 02 Aralık 2014, 01:18:29 »
Gelecek adam top kullanmayı çok seven biri olmamalı , çünkü bu takımda Gou Bogdan Bjelica hatta ve hatta gelecek olanla birlikte 2ye kayacak olan Hickman ve Emir top kullanma opsiyonları olan oyuncular. Bunun üstüne doğru anda topla buluşturabildiğin zaman gayet güzel işleyen Vesely Semih Oğuz üçlün var. şimdi gelecek adamın öncelikle kendi istatistiklerini düşünmemesi gereken biri olması şart. PAO maçından beri takımın skor dağılımına ve asist rakamlarına bakılırsa ne demek istediğim anlaşılır. Yani Bjelica Bogdan gibi adamlar bile şut atabilecekleri pozisyonda daha musait durumdaki birini arayıp pas veriyıorken , gelecek olan adam kaldırıp atarsa Cem'in dediği olay olur işte.

Heurtel konusunda herkes mutlaka alınmalı kaçırılmamalı vs diyor da adamın ilk tercihi biz olmayabiliriz belki Fenerbahçe'de oynamak istemiyordur adam. benim şu yukarıda yazdığım şeyi kendisi de gayet net görüyordur bence. Sonuçta her oyuncu Bogdan ya da Bjelica ya da Hickman değil kendilerine verilen görevi yapmak için istatistik kağıdına ekleyecekleri sayıdan ve diğer şeylerden vazgeçsinler.
Naprijed Zmajevi Naprijed Bosno

Çevrimdışı Bukefalos

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • RWB0 & SC30
« Yanıtla #13368 : 02 Aralık 2014, 01:22:44 »
Huertel zaten oynatan bir adam ki,
Bu seneki takımı dengesiz oldugunu icin cok top kullanıyor, kullandıgında da iş yapıyor olması cok kıymetli.

yazın fransa milli takımında, diaw ve batum gibi topu elinde isteyen adamlarla oynadı, basta biraz yadırgasa da turnuva ilerledikce oldukca faydalı oynadı.

« Son Düzenleme: 02 Aralık 2014, 01:23:43 Gönderen: Bukefalos »
Ver Lester'e, yaz deftere

Çevrimdışı furkanzengin

• Üye
« Yanıtla #13369 : 02 Aralık 2014, 01:29:13 »
Huertel zaten oynatan bir adam ki,
Bu seneki takımı dengesiz oldugunu icin cok top kullanıyor, kullandıgında da iş yapıyor olması cok kıymetli.

yazın fransa milli takımında, diaw ve batum gibi topu elinde isteyen adamlarla oynadı, basta biraz yadırgasa da turnuva ilerledikce oldukca faydalı oynadı.

demek o yadırgaması çok geçmemiş ki Efes'i bizden önde tutuyor tercihlerinde

Çevrimdışı Bukefalos

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • RWB0 & SC30
« Yanıtla #13370 : 02 Aralık 2014, 01:33:09 »
demek o yadırgaması çok geçmemiş ki Efes'i bizden önde tutuyor tercihlerinde

ilk mesajında varsayımlar üstüne yazdın, simdi kesinlik var.
Adamın tercihinin efes oldugunun bilgisi ne kadar dogru
Ver Lester'e, yaz deftere

Çevrimdışı furkanzengin

• Üye
« Yanıtla #13371 : 02 Aralık 2014, 01:47:21 »
ilk mesajında varsayımlar üstüne yazdın, simdi kesinlik var.
Adamın tercihinin efes oldugunun bilgisi ne kadar dogru

valla bence öyle

Çevrimdışı kalamarina

• Üye
  • Yer: Uşak/Maslak
« Yanıtla #13372 : 02 Aralık 2014, 02:10:47 »
3 numara gelirse daha tatlı olur Emir'in dengesizliğinin de daha az sıkıntı yaşarız

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #13373 : 02 Aralık 2014, 06:28:19 »
Cem abinin mac baslıgındaki yazsını okudum, gelecek oyuncunun rol calması mevzusu.
Acıkcası ben buna katılmıyorum..

Gelecek oyuncu, huertelin veya baskasının calacagı rol yüksek ihtimal emirden olacak ki bence olması gereken de bu.
Son dönemki cıkısımızın anahtarı bana sorarsanız emirin rolünün biraz yontulması.

Ayrıca oraya alacagımız adam, uzunlarımızı daha efektif kullanmamızı da saglayacaktır. Özellikle veselynin hücum performansını cok yukarılara cekebilir.

Bizim hücumda sıkıntımız yok diyenler olabilir ama var bence. Macın kırılma anlarında hücumda öyle bir tıkanıyoruz ki orda verdigimiz serilerden yıgınla mac kaybettik gecen sene. Bu sene de oldu buna benzer maçlar ve biz daha henüz top 16 maclarına baslamadık

miracim
Emir den ziyade Gou/BOgdan /ricky den çalacakları ile ilgili benim endişelerim. yanlış anlaşılmasın ben Huertel severim beğenirim defolarına rağmen takdir ettiğim bir adam . ama her beğendiğimiz adam bize uyar mı orasını bilemem. Gelirse sevinir miyim evet . gelmezse de ahh uhh çekmem
hayatımın hiçbir döneminde olmamış şeyler için kendimi çok fazla parçalamadım zaten :)
sorunlarımız var tabiki -bitek bizim değil bütün takımların bence sorunları var
savunmacı kısa bir oyuncu gelse daha iyi olur kanaatindeyim. Semih formu - VEysel BJelica anlaşası Zoric in geçen seneye göre çok daha iyi durumda olması ve OĞuz'u da düşününce pota altını bir şekilde kotardık gibi duruyor. o yüzden  kısa oyuncu takviyesi daha faydalı olur bence.
Ricky şükür toparlıyor -Emir eskisi kadar sorumluluk almadığı için fazla saçmalamıyor hatta ciddi anlamda katkı veriyor
Kenan güçlenmesi ve çok doğru bilmese bile savunma da verdiği baskı ve katkıda önemli. ayrıca 1 ay öncesine göre şutu da düzeldi bariz belli oluyor biraz daha üzerine koyması gerekiyor.
Bogdan pg olayını her türlü kotaracak kalitede zaten pao maçı sonrası oyunun belli dakikalarında oyunu Bogdan üzerinden kuruyoruz.
çok uzamak istemiyorum keşke imkan olsa da bizde iken çoğunluk taraftarın küfür ettiği ama Maccabiye gittikten sonra övgüler düzdüğü Devin Smith gibi bir 3 numara oyuncu alabilsek -sağlıklı olmak şartıyla Kinsey kardeşim de olur -
haa miraç gönül ister ki hem Calathes gelsin hemde Kinsey gelsin ama ben mantıklı adamım hayal kurarken bile mantıklı kurarım ;)

edit : Calathes gelirse de rol çalma olayı her türlü olur ama rolü çalacak adam Calathes olursa sorun yok çalabilir :) 8)

Çevrimdışı furkanzengin

• Üye
« Yanıtla #13374 : 02 Aralık 2014, 09:26:00 »
Ne Calathes sevgisiymiş arkadaş :)

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #13375 : 02 Aralık 2014, 09:27:35 »
Ne Calathes sevgisiymiş arkadaş :)
kimi sevelim lan
ender i mi sevelim  örtel'i mi sevelim ;)

Çevrimdışı furkanzengin

• Üye
« Yanıtla #13376 : 02 Aralık 2014, 09:36:25 »
Bak bak habere bak

GS'ye Furkan Piyangosu

Galatasaray’dan ayrılıp NBA takımlarından Philadelphia 76ers’ın yolunu tutan Aldemir, kulübe maddi esneklik sağladı.
Sarı-kırmızılı takım elbette Furkan’ın gidişiyle sportif açıdan büyük bir kayıp yaşadı ancak yönetimin bu ayrılıktan kâr ettiği de açık. Sezon öncesi sözleşmesini uzatan genç yıldız, bu yıl için 2.5 milyon, 2015-16 sezonu için 3 milyon 850 bin, 2016-17 sezonu için de 4 milyon 650 bin TL alacaktı.

Sarı-kırmızılılar Furkan’a bu ücretleri vermekten kurtulurken, 23 yaşındaki oyuncu ayrıca 500 bin TL’lik alacağından da vazgeçti. Üstüne kulübe 200 bin TL fesih bedeli bıraktı.

Arkadaşlar net söylüyorum yönetim Kobe'yi almayarak kulübe maddi esneklik kazandırıp 30 milyon $ kara geçirdiler. Teşekkürler Başkanım Teşekkürler Türkiye hahahah

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #13377 : 02 Aralık 2014, 09:41:06 »
Haberi yapan kim

Çevrimdışı lancelot

• Üye
  • Yer: lefkoşa
« Yanıtla #13378 : 02 Aralık 2014, 09:47:16 »
yaa habere bak mk şaka gibiler bu kadar yüzsüzlük olur