Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970480 defa)

0 Üye ve 69 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #13470 : 05 Aralık 2014, 20:05:58 »
Xote yakin yerden yirtttirmis..:) bynum cin yolcusu değil mi?

Çevrimdışı Undisclosed Desires

• Üye
  • Yer: İstanbul-İzmir
« Yanıtla #13471 : 06 Aralık 2014, 01:06:01 »
Heurtel Efesle anlaşmış kaynak Merve Toy :D

Çevrimdışı kalamarina

• Üye
  • Yer: Uşak/Maslak
« Yanıtla #13472 : 06 Aralık 2014, 01:12:36 »
Bu Efes'e Hakan Köseoğlu bile gelse bişiler yapar,Heurtel elbet katkı verecektir ama bize gelse bizi bozardı.Hayırlısı olmuş

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #13473 : 06 Aralık 2014, 01:17:06 »
Bu Efes'e Hakan Köseoğlu bile gelse bişiler yapar,Heurtel elbet katkı verecektir ama bize gelse bizi bozardı.Hayırlısı olmuş

O zaman bize Kenan la..Berkle F8 yolları..Pek gerçekçi durmuyor..

Kimin neyi bozacağı kağıt üzerinde pek belli olmuyor.
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
« Yanıtla #13474 : 06 Aralık 2014, 01:27:08 »
SCHAFFARTZIK, Heiko i Alırız işte..Rasko nun oyuncusu..Ne Calathesi..
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı kalamarina

• Üye
« Yanıtla #13475 : 06 Aralık 2014, 01:27:30 »
O zaman bize Kenan la..Berkle F8 yolları..Pek gerçekçi durmuyor..

Kimin neyi bozacağı kağıt üzerinde pek belli olmuyor.

Hickman-Bogdan ritm bulmamış hali ile bile en büyük F4 adaylarından biriyiz.Calathes dışında kim gelirse gelsin bizim geleceğimiz o iki oyuncuya bağlı olduğu için transferi kendi adıma çok takmıyorum.Bize zaman lazım

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
« Yanıtla #13476 : 06 Aralık 2014, 01:33:49 »
Hickman-Bogdan ritm bulmamış hali ile bile en büyük F4 adaylarından biriyiz.Calathes dışında kim gelirse gelsin bizim geleceğimiz o iki oyuncuya bağlı olduğu için transferi kendi adıma çok takmıyorum.Bize zaman lazım

Ben başka açılardan bakıyorum..Efes in de geleceği 4 adam var neden bu işe girdiler..İşi şansa bırakmak istemediler..Ki İvkoviç daha fazla süre veriyor gençlere ama o da biliyor ki T16 Başka bir alem..Yani Ritme girmemiş oyuncuya ''Aman o zaman ritme girer'' demiyorlar.Ellerinde fırsat vardı aldılar.

Biz ise hala bekliyoruz..Bilmiyorum ama eğer bu olay bize ters dönerse çok ciddi tepkiler oluşabilir.
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı kalamarina

• Üye
« Yanıtla #13477 : 06 Aralık 2014, 01:37:39 »
Ben başka açılardan bakıyorum..Efes in de geleceği 4 adam var neden bu işe girdiler..İşi şansa bırakmak istemediler..Ki İvkoviç daha fazla süre veriyor gençlere ama o da biliyor ki T16 Başka bir alem..Yani Ritme girmemiş oyuncuya ''Aman o zaman ritme girer'' demiyorlar.Ellerinde fırsat vardı aldılar.

Biz ise hala bekliyoruz..Bilmiyorum ama eğer bu olay bize ters dönerse çok ciddi tepkiler oluşabilir.

Efesle bizim aramızda fark var ama adamlarda Mcgrath-Doğuş oynuyor mecbur alacaklardı.Bizde öyle net bir ihtiyaç göremiyorum,iyi bir guard gelse iyi olur ama Heurtel gelse bizim iyi yaptığımız şeyleri bozacaktı

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
« Yanıtla #13478 : 06 Aralık 2014, 01:41:53 »
Efesle bizim aramızda fark var ama adamlarda Mcgrath-Doğuş oynuyor mecbur alacaklardı.Bizde öyle net bir ihtiyaç göremiyorum,iyi bir guard gelse iyi olur ama Heurtel gelse bizim iyi yaptığımız şeyleri bozacaktı

Diyorum ki Nasıl anlayacağız bunu..Bana kalırsada Kenan ın Ve emirin dakıkalarından çalacak 15 dakıkada akıcı bir oyun oynayıp hücumda tıkanmamızı engelleyecekti..

Ayrıca bizim savunma anlayışımızın ana kaynağı hücumda başlıyor..Hucumda iyi değilsek savunmada bozuluyoruz.
HaBaBaM GüM GüM GüM

fbkolik

• Ziyaretçi
« Yanıtla #13479 : 06 Aralık 2014, 02:03:11 »
Bu takıma 3 numaradan ziyade kesinlikle oyun kurucu gerekiyor.Dünkü maçta çok sevindik,2. yarı çok da iyi oynadık eyvallah ama dikkatli izleyen birisi hala hücumlarda çok fazla bireysel odaklı sayılar attığımızı görmüştür,hala yetenekli oyuncularımız sayesinde sayı attığımızı görmüştür,hala takım oyunundan ziyade yetenek oyunu var sahada,top 16'da her deplasmanda bu durum sıkıntı olabilir.Dünkü maçı getirin aklınıza,bizim Pana'ya attığımız bazı sayıları başka bir takım bize atsa çıldırmaz mıyız?Evet yavaş yavaş takım oyunu da ilerliyor ama hala  bireysellik daha önde takımda,bu Final 4 için yetmez,hele oyun kurucun Kenan ise hiç yetmez,nokta atışı bir oyun kurucu transferi demek hem takım oyunu hem de yetenek demek,işte asıl korkutucu olan bu rakip takımlar için.

Bu takımın yemeden,içmeden yapması gereken tek hamle var,o da oyun kurucu hamlesi.

Çevrimdışı daredevil

• Üye
  • Yer: Muğla
« Yanıtla #13480 : 06 Aralık 2014, 02:51:54 »
calathes de heurtelde olmayacak ama baska bi pg gelecegini düşünüyorum.
« Son Düzenleme: 06 Aralık 2014, 03:01:43 Gönderen: daredevil »
Obra reis varsa gerisi teferruattır..
Sen kal gerisi farketmez..

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #13481 : 06 Aralık 2014, 09:03:34 »
SCHAFFARTZIK, Heiko i Alırız işte..Rasko nun oyuncusu..Ne Calathesi..
madem dalga geciyorsun o zaman bogdan ve veysel i izlerken 4 köşe olmayacaksin muratcim.. malum ikiside rasko nun oyuncusu.  Hatta veysel sizlere göre hatır için alınmış haa bana kalsa iyi ki alınmış
bogdan mevzusu ise 850 bin ruro cuk veriyorsun su anda yoksa cska da teo ilr beraber izlersin küfür daarcığın gelişirdi.....

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #13482 : 06 Aralık 2014, 09:22:03 »
Savunmasi iyi oyuncu gelmek zorunda bu takıma
katılmıyorum iyi hücum iyi savunma kısmına. 
Hani deniyor  ya ilk yari kötü hucum ettik 36 sayi attik eee 32 sayı yedik. Nasil olacak.
Tabiki daha iyi motivasyon daha iyi savunma yapmak demek bunu inkar etmek aptallik olur. Ama sonuçta takımdaki oyuncular da biraz savunma yapmayi sevecek bilecek. Gecen sene bizi en çok  zoelayan neydi hem kisa rotasyonu cabuk geçilmesi hem iceride caydırıcı birnoyuncu olmamasi hemde kleiza nin yardımlara gitmemesi..
bu sene ricky kenan bogdan  iyi savunma yapıyorlar. Gou savunmasi vasat oyuncu. Veysel içeride çok açık kapatıyor semih katkısı hem takima hemde zoric e yaradı . 3ncu çeyrek zoric ile kenan in kisaya yaptığı saldirgan savunmayı bi hatırlayın lütfen.
Hucumda tikanma kısmı da başka klişe oldu
hücumda tikanmayam takim yok arkadaşlar.  Doğa nin yapısına aykiri tikanmamak.  Real de tikaniyor. Geçen hafta Barcelona da çok tıkandı cska ligmoes maçında bi ara tikandi. Olimpiacos un bunsezon tıkandıği 4 5 mac var.  Ama sizler mükemmel hayatalar yaşadığınız için bu takımında her şeyi ile mükemmel olmasını bekliyorsunuz ama öyle bir dünya yok.
2011 euroleague final 4 finl maçı  pao maccabi son 3 4 dakika  pao 7 8 sayi öndeydi sahada dia ve calathes vardi ve 2 dakika pao bir tıkandı bırakın hücum etmeyi topu yarisahay getirmekte zorlanıp top kayıpları yaptılar  eeeee izah edin yalvariyorum beni aydinlatin nasil oldu o iş  ? Diamantidis ve Calathes aynı anda oyunda ve pao 2 dak hucum edemedi fark 3 e filan inmişti... yahu karşıdaki öküz değil ya bi hamle yapacak elinden geldiği kadar zorlayacak geçen sene cska maccabi maçından tıkandı ve yenildi.  Teo varken tıkandı
final maçında  real maccabi karşısında tıkandı.  Lull sergio rudy varken tıkandı. .. 100 tane örnek sayarim....

Bende takıma pg istiyorum.  Ama bu tıkanma zart zuer sebebiyle değil.  Dahs iyi organize olmamiz için iyi olacak gobi duruyor ama savunmaci bir oyuncu olmak zorunda.  Dalga geciyorsunuz ama kenan fiziken iyi durumda çok iyi savunma yapmayabilir ama çok iyi baski yapiyorve rakibin otun kurcusunu ciddi anlamda bozuyor,savunma yapmayı biraz daha öğrenebilise basit faul yapmaktan kurtulur ve daha da faydali olur.. Örtel veya başkasına lafım yok ama savunması iyi bir oyun kurucu gelmeli diye şahsen düşünüyorum.
benim istediğim takıma  1 adet savunm9a sertliği artiracabilecek kisa oyuncu.  1 mi olur 2 mi olur 3 mu olur.  Ben takik insan değilim.  Takıma katki versin eksikleri kapstsin numarası benimnicin önemsiz.
Dia saras spo nun ayni 5 de oynadığı takim 2009 yilinda ortalığı öptü geçti.  Evet 3 tane oyun kurucu. Kenardan drew ve perper geliyordu.  Demekki 1 2 3 4 5 luk mevzu değil bun işler o işler bilgisayar oyunlarindan oluyor. Başarıya nasıl gidilirse doğru yol odur. Önemli olan iyi takim olmak mücadele etmek. Şahsen istediğimiz tarz 1 alamıyor isek bogdan i o bölgede daha çok kullanıp  savunmayi daha da düzeltecek bir oyuncu sa faydali olur kanaatindeyim..

@fbkolik
şu  seni rahatsiz eden 1 e 1 hucumlar neydi bi bana izah edermisin..

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
« Yanıtla #13483 : 06 Aralık 2014, 09:35:40 »
madem dalga geciyorsun o zaman bogdan ve veysel i izlerken 4 köşe olmayacaksin muratcim.. malum ikiside rasko nun oyuncusu.  Hatta veysel sizlere göre hatır için alınmış haa bana kalsa iyi ki alınmış
bogdan mevzusu ise 850 bin ruro cuk veriyorsun su anda yoksa cska da teo ilr beraber izlersin küfür daarcığın gelişirdi.....
ya abi ben dalga geçmedim sadece espri. Bunlar bizim anamız Babamız değil neden bu kadar hassas ız anlamadım.. ben genel manada elimize gelen fırsatı teptiğimizi düşünüyorum..
 Ayrıca vesely transferi için olumsuz bir kelime bulunsun forumda adam değilim.
HaBaBaM GüM GüM GüM

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #13484 : 06 Aralık 2014, 10:18:24 »
ya abi ben dalga geçmedim sadece espri. Bunlar bizim anamız Babamız değil neden bu kadar hassas ız anlamadım.. ben genel manada elimize gelen fırsatı teptiğimizi düşünüyorum..
 Ayrıca vesely transferi için olumsuz bir kelime bulunsun forumda adam değilim.
muratim niye dalga geciyorsun cidden anlam vermiyorum
ergen değilsin sen akli başında tassakli bir öğretmen adamsın. Bizim de değer verdiğimiz sevdiğimiz bir insansın.. raskovic 'in bilmem neresine ne yapayım.  Senin bu mevzu ile ilgili geçtiğin her tassak obradovic e gidiyor ucu oraya çıkıyor farkinda değilsin sanırım.
Bana ayrıca garip geliyor rasko ile tassak geçip onun oyuncuları ile hedefe kosmaktan keyif almak..
huertel fikrine saygim sonsuz. Gelseydi desteklerdim ben 3 4 senedir takip ederim huertel i beğendiğim oyuncudur . Egea takımın bizden çok daha ihtiyacı olan bir oyuncuydu ve aldılar benim için mevzu budur. Efes savunma karakterli ama kabiz bir takım hueryel savunma defolarini onlar kapatabilir tabi krtic oyunda yokken  ama bizi c
bence çok yorardi doye düşünüyorum
Huertel e bok atacak halim yok değerli bir oyun kurucu severim ama her sevda her takıma faydali olmayabilir diye düşünüyorum